Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38006) Atomgeszi válasza Mr.Grincs (#37982) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez jó boltnak tűnik. Mivel az angliai dolog nem jött össze.. ezért sztem innen fogom venni. Melyik pack éri meg jobban? Mindenképpen flasheletlent akarok a live miatt és a gari miatt.
Ez megéri ennyiért? Igazából a MW2 packnak jobban örülnék de 250gb vinyót feleslegesnek tartok.
Mellesleg ezekhez jár még HDMI kábel??? Vagy az MS kispórolja ezeket? :((

[ Szerkesztve ]

(#38007) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#38006) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kicsit számolgattam és csak 16k pluszba kerül az MW2 pack. Na, ha összejön a pénz beruházok egyre. Meg mellé akkor egy HDMI kábelra. :U

(#38008) Sickboy25 válasza dunc (#37996) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen azonnal vissza és beírni a panaszkönyvbe!!! :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38009) breetai válasza Sickboy25 (#38008) üzenetére


breetai
aktív tag

Nu tovább bonyolítva az ügyet!
Felhívtam Xbox HOTLINE-t ott mondták, hogy ők max. ilyen Micro. féle játékcsere programon belűl 15 euroért cserébe tudnak nekem segíteni. (Én 4000-ért vettem a játékot, ez mai árfolyamon 41xy Ft lenne. :Y)
Úgyhogy arra jutottam, hogy ma mégegyszer elmegyek Ósanba azt megpróbálok velük düllőre jutni. Talán nem az a "segítőkész" manager lesz szolgálatban aki szombaton.
Ill. ha megin szenvednek rajta és vagy nem engednek, akkor beírok egy kövéret a panaszkönyvbe.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38010) Mr.Grincs válasza Atomgeszi (#38006) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sajna ehhez már nem jár már HDMI sem HD AV kábel sem. Csak sima AV kábel meg scart csatlakozó ami HD jel átvitelére nem alkalmas. HDMI kábel 1490 Ft a konzolok szervíze.hu-nál én ott vettem a nyáron. Még most is annyiba kerül ott.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38011) Atomgeszi válasza Mr.Grincs (#38010) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezen spórolni... De headset meg ami livehoz kell azok vannak nem?
HDMI Kábelt sztem itt (mármint a konzolvilágnál) megveszem 2k-ért. És akkor nem kell kétszer futárt fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#38012) Mr.Grincs válasza breetai (#38009) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

3 napon belül vettek, ilyenkor ha nem tetszik egy termék akkor vissza kéne adniuk a pénzt mindenféle töcskölés és balhé nélkül. De mivel ez játék lemez és dvd erre nem terjed ki ez a cucc úgy tudom. De mindenképp mutassad meg nekik, hogy nem jó. Van ott nekik konzol, abba injektálják be és lukkolják meg, hogy nem műkxszik.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38013) Sickboy25 válasza Mr.Grincs (#38012) üzenetére


Sickboy25
addikt

de ki kell cserélniük szerintem bármilyen terméket! jó nem kenyérre meg ilyenre gondolok :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38014) Mr.Grincs válasza Sickboy25 (#38013) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem is ki kéne cserélniük, mert nem fogyasztottad el vagy ilyesmi. Egyben van csak hibás. Szóval én addig verném az asztalt amíg ki nem cserélik.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38015) Arms


Arms
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok mondani valamit az Überkonzolról? Megbízhatóak, onnan szeretnék rendelni xbox+forza3 kombót, mert ők adnak hozzá ajándékba HDMI kábelt. És még annyi érdekelne hogy a garancia hogy működik, írta itt valaki, hogy be kell regelni. Tehát hogy is van ez?
Köszi a válaszokat!
Arms

(#38016) Def26 válasza Arms (#38015) üzenetére


Def26
félisten

Én úgy tudom, hogy minden Elithez jár HDMI kábel. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38017) Def26 válasza Mr.Grincs (#38014) üzenetére


Def26
félisten

A másik fele, hogy 3 napon belül él az "elállási" jog.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38018) Arms


Arms
csendes tag

úgy olvastam, hogy ehhez az új lebutított elithez nincs. És engem az érdekelne, hogy ha elromlik, akkor mit kell csinálni, de nem 3 napon belülre gondoltam.

(#38019) BaLee válasza Def26 (#38016) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Rosszul tudod. A szeptember közepétől érkezettekben nincs se HDMI kábel se AV adapter.

[ Szerkesztve ]

(#38020) Def26 válasza BaLee (#38019) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudtam. Szarrágóságnak tartom. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38021) 30z.Samu válasza breetai (#37987) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ki kell mondani ilyenkor a kis varázsigét: Fogyasztóvédelem.

Sic Parvis Magna

(#38022) Kephamos


Kephamos
addikt

Mennyire nehéz egy Pc-hez szokott muksónak átszoknia a kontrolerre? Teszem azt egy COD pl mennyire játszató a joy-al?

(#38023) Djuree válasza Kephamos (#38022) üzenetére


Djuree
félisten

1 hónap alatt át lehet szokni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38024) Kephamos válasza Djuree (#38023) üzenetére


Kephamos
addikt

Valamit mesélhetnél, hogy hogy néz ki az irányítása egy fps-nek. Csak hogy jobban el tudjam képzelni. :)

(#38025) Djuree válasza Kephamos (#38024) üzenetére


Djuree
félisten

hát most így nem tom mire gondolsz. melyik gomb mit csinál vagy mi? mindenhol más, de ha egyet megtanulsz akkor nem lesz gond. javaslom kezd cod4-el, a legjobb az irányítása fps-ek között, egy félkarú majom is megszokja hamar :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38026) Kephamos válasza Djuree (#38025) üzenetére


Kephamos
addikt

Még csak vásárlás előtt állok, illetve még csak morfondírozom. Arra vagyok kíváncsi, hogy pl melyik kallantyúval mozog és melyikkel fordul. Vagy gombokkal mozog, vagy mi? :)
Ez a félkarú majom eléggé szimpatikus. :)

(#38027) dunc válasza Kephamos (#38022) üzenetére


dunc
nagyúr

Soha nem lehet megszokni egy fps írányitását,de autósnál külsőnézetesnél kiváló!

(#38028) Djuree válasza dunc (#38027) üzenetére


Djuree
félisten

hogyne lehetne megszokni, attól hogy te béna vagy hozzá.
én már jobban tolom mint egérrel, legalábbis cod4-ben.... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38029) Kephamos


Kephamos
addikt

És esetleg külföldről érdemes rendelni? Nézegettem a game.co.uk-n, de nem tűnt sokkal olcsóbbnak. Javítsatok ki, ha nem így van.

(#38030) Djuree válasza Kephamos (#38029) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha van ott valakid aki elhozza akkor érdemes.
de a postával együtt már majdhogynem ugyanannyi mint itt...
playasia.com-on néha van nagyon jó akció....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38032) Thome válasza Djuree (#38025) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem nem a Cod4-nek van a legegyszerűbb irányítása, legalábbis számomra elsőre nem tetszett a sprint gomb helye, de megszoktam, sajnos nem lehet egyedire szabni... :(((

Természetesen egyszerű az irányítása, számomra az az egy gomb nem tetszett!

[ Szerkesztve ]

(#38033) Def26 válasza Djuree (#38028) üzenetére


Def26
félisten

Ilyen kezed van neked is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38034) breetai válasza Kephamos (#38026) üzenetére


breetai
aktív tag

Hi!
Remélem nem értettem félre a kérdésed! Ez a technikai része:

Általában ball "botocska" az alsótest, a jobb "botocska" a felsőtest/torzó mozgatásáért felelős. A tűz ill. alternatív tüzmod a két Triger gombhoz szokott társítva lenni. Ehez kapcsolódóan az újratölt ill. pl. a gránát dobás van kiosztva a 2 Solder gombra. (Ez a két gomb a "ravasz" gombok felett.)
Az X Y ill. A B gombok általában kevesebbszer használt dolgokért felelősek pl. közelharc, ... a Start általában pl. térkép meg ilyesmi, a Back a kilép.
Kb. így néz ki egy FPS irányítása és ez szerintem a jó vagy jobbik kiosztás. Persze egyes játékok akár teljesen szabadon (bármely gombra, bármit), mások kb. 3-x kiosztást engedélyeznek, értsd ezek közűl választhatsz.

Az elméleti:

Én kb. 1998 óta majdnem minden FPS-t játszottam PC-n még azt is amiről azt mondták sz@r pl. Will Rock, ami elmegy Pariah és olyat is ami nagy durranás volt csak nekem nem tetszett pl. Doom3 ... Szóval én is nagy PC-s FPS-es voltam (vagyok), DE egy éve lesz decemberben, hogy vettem egy Boxot és nem bántam meg. Eddig nem nagyon FPS-eztem mert azt én is csak egérrel tudtam elképzelni. DE! Jött a HALO3 ill. az ODST és csak ráéreztem az ízére.
Nem olyan mint PC-n ott fordulékonyabb vagy ill. pontosabb a célzás. A folrdulékonyság beli különbség nem az eltérő irányításból fakad, hanem abbol, hogy a PC-st szoktad meg ... A pontos célzás hiányát nem annyira fogod érezni mert más taktikákat kezdesz majd használni alapból, ahól nem fog hiányozni.

Bocs mindenkitől! De rajtam a szóf@sás mert ügyelek egyedűl és nincs hívás.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38035) Arms


Arms
csendes tag

Meg tudja valaki mondani, hogy milyen hosszú lan kábel kábelt adnak az elit géphez?

(#38036) Crazyman33 válasza Mr.Grincs (#37956) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Biztos emlékszel mikor belinkeltem egy cikket az X-media oldalról hogy miért van jobb kép vga kábellel. Akkor indenki lehurrogott pedig szerintm senki nem próbálta. Most jött valaki aki mindkettőt próbálta és neki sem hisztek.
"Koppanásig kell lenni a tv-n és a boxon is. " :C :C Hát ez kész.
A másik amit cáfolnék.
"Egyébként tűélesnek és tisztának kell lennie a képnek."
Nekem a tv-n van olyan hogy "Game Mode" a képfunkcióknál. Amit csak akkor tudok bekapcsolni ha valamilyen konzolt csatlakoztatok. Tehát ő érzékeli, hogy konzol van azon a kimeneten és elérhető lesz ez a funkció.
"When connecting to a game console such as PS or Xbox, you can enjoy a more realistic gaming experience by selecting game menu."
Ez javít a képen és a hangon. És pont hogy a tűélességet veszi el. (persze tudom most jön az hogy szar a tv :N ). Sokkal élethűbb lesz a kép, de azok az éles szélek, színek eltűnnek.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38037) Djuree válasza Def26 (#38033) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD
kb., de nekem minden irányban nagy. nagy emberhez nagy kéz :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38038) dunc válasza Crazyman33 (#38036) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem mérföldekkel jobb a kép vga kábelen.

(#38039) Djuree válasza dunc (#38038) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem, ill. tv-n nem csak monitoron. az direkt monitorhoz van, tv-vel ratyi...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38040) Def26


Def26
félisten

Én nem látok semmi különbséget egyik között sem. :U Használtam már vga, HDMI, komponens kábelt is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38041) Atomgeszi válasza Djuree (#38039) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akkor rég elbasztam mikor eladtam a VGA kábelom? Egyébként HDMI-s monitoron használnám HDMI kábellal. Talán nem veszem észre majd a minőséget.

(#38042) Revox66 válasza Crazyman33 (#38036) üzenetére


Revox66
aktív tag

Megmutattam havernak is a kettő közötti különbséget, - megszólal a hdmi olyan majdnem mintha ps2 látnék :Y :C derültem egyet, mondom azért nem de valami nem a legjobb visszaraktam neki vga ra és annyit mondott, hogy így már szép.
Lehet a tv is betesz a dologba, hogy nem valami csúcs meg minden, de azért 720p be jobbnak kéne lennie elvileg. Vagy mondjuk lehet ez inkább full hd ben mutatkozik meg :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#38043) Djuree válasza Atomgeszi (#38041) üzenetére


Djuree
félisten

nem basztad el. sztem tök mind1. én sem látok különbséget, de nekem csak átlag szemem van ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38044) Crazyman33 válasza Revox66 (#38042) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Privit olvastad?

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38045) alien_ válasza Djuree (#38028) üzenetére


alien_
őstag

Én is béna vagyok hozzá ;]
Komolyabb összegben mernék fogadni, hogy senki nem ver meg Q3A-ban egy Pc-re kötött Xbox360 controllerrel.. De szerintem COD4-ben sem nagyon, pedig azzal játszottam összesen 15 percet.

Def26: Én nemrég váltottam komponensről HDMI -ra. Az élek mintha élesebbek lennének + van egy HDMI fekete funkció a TV-men, ami valahogy jobb feketéket produkál, mint az alap fekete kiemelés.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#38046) Revox66 válasza Crazyman33 (#38044) üzenetére


Revox66
aktív tag

igen köszi, akkor + 1 kérdés (vga módban) valamiért 1024 felbontás felett csikozik a kép lehet nem szereti a tv, az feletti felbontást pc módban ? :((( nem mintha az 1024 nem lenne elég csak :U :)

[ Szerkesztve ]

(#38047) Atomgeszi válasza Djuree (#38043) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na!
Valahonnan szerzek hdmi kábelt meg vga kábelt is (még szerencse, hogy havernak adtam el. Bár vissza venni már tuti nem engedi xD) aztán meglátjuk.

(#38048) Revox66 válasza Atomgeszi (#38047) üzenetére


Revox66
aktív tag

igen haverom nekem akarja épp eladni 3e körül a vga kábelt, mondom addig nem, míg ki nem derül, hogy mi a helyzet a hdmi körül... hát tessék pff 2500ért vettem hdmi .t remélve jobb lesz és ez van :R még a végén analóg a jobb ;)

(#38049) gyuri00


gyuri00
aktív tag

hellósztok :)

hát az elmúlt napokba már elő se vettem az xboxot nem találtam megfelelő játékot :F a gow2 és fable 2 végig vittem már azok noagyok jók voltak :DD utoljára a Turok al totlam de az nem valami nagy durranás

szerintem hamarosan beszerzem a halo 3-at igaz még egyikkel se játszottam de hátha tetszeni fog :) vagy érdemesebb beszerzni az ODST?? vagy majd csak ha a simát végig játszottam?

estleg ti mit tudtok ajánlani? régebbi játékok is érdekelnek

Dragon age és a Divinity 2 esetleg magyar felirattal meg fog jelenni?

[ Szerkesztve ]

(#38050) Djuree válasza alien_ (#38045) üzenetére


Djuree
félisten

najó persze egérrel azért jobban lehet. de ha konzolhoz viszonyítjuk akkor lehet vele bőven olyan jól mint pc-n egérrel, ha érted mire gondolok ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.