Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36001) Csabee. válasza Djuree (#35998) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah, szuper :) Nektek is hangos egyébként a lemezolvasó? Vagy csak nekem búgolódik ?:D

Üdv: Csabee.

(#36002) 30z.Samu válasza Def26 (#35986) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szintén zenész!

Sic Parvis Magna

(#36003) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Erre vki?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36004) alien_ válasza Sickboy25 (#36003) üzenetére


alien_
őstag

USB -re nem lehet másolni a mentéseket, mert így elég könnyen lehetne csalni az Achievment pontokkal más mentéseit használva. Ha nincs HDD-d, akkor Memory Unit-ra tudod csak a mentéseidet átrakni.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#36005) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Na jóestét emberek nem voltam itt már lassan 3 napja. Megjártam Romániát oda vissza. pontosabban Arad, Déva, Sebes, Szeben, Brassót. Meg persze vissza is, hogy a fontosabb és nagyobb városokat említsem. Brassó volt az utcsó város ami még a Magyaroké volt.
Gyönyörű volt az oda és a vissza út is. 10 óra kocsikázás oda, vissza szintúgy.
Mindenkinek látni kell, egyszer minimum.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36006) Sickboy25 válasza alien_ (#36004) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszi

uh basszus akkor majd megint kezdhetem elölről a gta IV-et? ha eladom a masinát!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36007) alien_ válasza Sickboy25 (#36006) üzenetére


alien_
őstag

Egy mód van ennek az elkerülésére, ez egy XSata nevű cucc (illetve most már van egy Xport nevű, újabb változata).
Lényegében ez a kütyü hozzáférést biztosít a PC-dnek az X360-ad merevlemezéhez, így másolhatsz rá/róla mentéseket.
Ha esetleg érdekel egy ilyen kütyü, 11 000Ft körül tudok szerezni :)
De tényleg az a legegyszerűbb, ha gyorsan leakasztassz valahonnan egy 256MB-os MS memóriaegységet.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#36008) Mr.Grincs válasza Sickboy25 (#36006) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha beszerzel egy eredeti xbox 360 memória egységet, akkor nem vesznek el a mentéseid.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36009) Jarlaxle válasza zack (#35961) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Képminőségben nincs különbség a DVI és HDMI csatlakozós megoldások között, úgyhogy a számodra kényelmesebb megoldást válaszd.

(#36010) Sickboy25 válasza alien_ (#36007) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi segítségeteket, de akkor inkább egy memóriakártyát kellene vennem az gondolom lényegesen olcsóbb!
Memóriaegysége nincs valakinek eladó?

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36011) alien_ válasza Sickboy25 (#36010) üzenetére


alien_
őstag

Akkor megvan a napi Quest... =)

Swarm is coming.

(#36012) Gebriel válasza heihachi (#36000) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem, nem rontottam el. Tisztába vagyok vele mit linkeltem.. :P
Így is van rendjén, hogy mindenkinek más tetszik. :R

(#36013) heihachi válasza Gebriel (#36012) üzenetére


heihachi
addikt

Ebben viszont egyetértünk, még ha autós játékokkal együtt nem is fogunk játszani :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36014) sch_a válasza Sickboy25 (#36010) üzenetére


sch_a
addikt

Nekem épp van egy "felesleges".

(#36015) Def26 válasza Mr.Grincs (#36005) üzenetére


Def26
félisten

Én 2 éve voltam Szovátán. Medve tó, Gyilkos tó, Só bánya stb... szép volt nagyon (az utak nem annyira).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36016) Gebriel


Gebriel
veterán

GoTY kiadású játékok mit takarnak :F

(#36017) Def26 válasza Gebriel (#36016) üzenetére


Def26
félisten

Game of The Year :DDD Kicsit több extrát tartalmaznak a normál kiadástól és x eladott példányszámtól adják ki.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36018) Gebriel válasza Def26 (#36017) üzenetére


Gebriel
veterán

Kicsit több extrát tartalmaznak a normál kiadástól....
Kicsit bővebben... :B

(#36019) MeszarosB. válasza Gebriel (#36018) üzenetére


MeszarosB.
tag

Általában bennük van az összes addigi kiegészítő is.

Pl Oblivion
Fable 2
Fallout 3 esetében.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#36020) eddie17 válasza Gebriel (#36018) üzenetére


eddie17
addikt

Általában ha DLC az adott játékhoz, akkor a GOTY verzióval megkapod, nem kell külön megvásárolni. Plusz apróságok. Más borító meg ilyenek.

Mod: nem sokkal késtem el:)

[ Szerkesztve ]

(#36021) heihachi


heihachi
addikt

Forza3 replay :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36022) 30z.Samu válasza heihachi (#36021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy nálam van a bibi, de nem játssza le.

Sic Parvis Magna

(#36023) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Valami médialejátszót szeretnék venni, ami visz MKV fájlokat. (ha már megvan a HD tv).
Úgy néz ki a WD TV lesz a befutó, jó árakon van, viszont most ismerős mondta, hogy rosszul tudom, az X360 is vihet MKV-t, az XBMC segítségével.

Van oldala is, de nem nagyon látom át egyelőre.

Valaki dióhéjba elmondaná mi is ez? (de sztem hanyagolni fogom, a 3 ledtől való félelem miatt nem szivesen zúgatnám a boxot még filmezésre is, ha nem muszáj).

(#36024) Def26 válasza HagaNRG (#36023) üzenetére


Def26
félisten

Linkelhetnéd azt az oldalt, mert én úgy tudom, hogy a box nem viszi az mkv fájlokat. Max. stream -eli.

heihachi:Azok a bokrok a háttérben nem valami szépek. :U Amúgy szép piruett. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36025) zack válasza HagaNRG (#36023) üzenetére


zack
nagyúr

Nem értelek.. Miért nem kötöd össze az LCD tv-t a géppel? :U Jóval olcsóbb, és gazdaságosabb mint egy mkv lejátszó. Ma vettem egy zavarszűrős aranyozott 10m DVI-HDMI kábelt, és valami csodaszép a kép tv-n.5-7k megúszod a vásárlását, ennél olcsóbb megoldás a minőségi lejátszásra nincs. Mkv-t elindítod és ha megnézted, törlöd. Nem ez az egyszerűbb?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36026) Def26 válasza zack (#36025) üzenetére


Def26
félisten

Ugyanez van nekem is, csak egy gagyi HDMI kábellel.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36027) HagaNRG válasza zack (#36025) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nem, mert sajnos a notim és a PC-m sem hd kimenetes és amennyire rémlik nem nagyon mennek a hD filmek. (vagy fene tudja).

De akkor is.
Legkényelmesebb mégiscsak egy dedikált lejátszó lesz. (a héten tutira megveszem a Western Digital TV-t.) Pici, hangtalan, visz mindent, csak egy winyó kell mellé és megvan a HD központ.

(#36028) Crazyman33 válasza eddie17 (#35969) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Na, pont ezért kérdeztem.
"de csak nekik engedélyezi a Microsoft pl. a Forza3 collector edition árát előrendelve az alap árér!"
Viszont ha körül nézel van olcsóbban is. ITT :P :P

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36029) Xirtam válasza hdman (#35988) üzenetére


Xirtam
veterán

Pöppet gonosz vagy nem gondolod?! :P

(#36030) Xirtam válasza Crazyman33 (#36028) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha egy boltot üzemeltetnél te is ezt montad volna a vásárlónak! ;)

(#36031) CUskater


CUskater
tag

üdv mindenki!Vettem egy arcade gépet,összekötöttem a HD tévmel,de a beállitásoknál nem lehet hdtv beállításokat választani!A kérdésem az lenne hogy ha veszek egy hdmi dvi kábelt akkor engedélyezi a hdtv beállitást??Gyárilag ugye csak a sima rca csatis kábelt adták!Válaszokat előre is köszi!!!Üdv.....

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#36032) Xirtam válasza CUskater (#36031) üzenetére


Xirtam
veterán

RCA csati végén ami a boxba megy van egy pöcök tessék HD TV-re átkapcsolni! ;)

(#36033) heihachi válasza zack (#36025) üzenetére


heihachi
addikt

Boxon az mkv-t ugyan el nem indítod, hacsak nem teszel mögé egy kraftos gépet mediaserverként :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36034) CUskater válasza Xirtam (#36032) üzenetére


CUskater
tag

Ezen nem találok pöcköt!Lenni kéne rajt?

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#36035) Crazyman33 válasza Gebriel (#36012) üzenetére


Crazyman33
senior tag

A GT5 verni fog mindent ha egyszer megjelenik. Talán jövő március, talán. Addig pedig a Forza viszi a pálmát a Real Driving téren. Mindig is a GT sorozat volt az isten ps-re, nagyon-nagyon sok km futottam vele. És nem véletlenül a vetélytársa a Boxon a Forza, és nem a NFS.
Még mielőtt tőlem is megkérdezed hogy mióta vezetek, meg súgom. 1990 a jogsim éve.
A Shift-ből csak próbáltak szimulátort csinálni de nem jött össze, pedig én is bíztam benne. Ügyesen lopkodtak ötleteket, csak valahogy a fizika és az AI nulla.
Aki tud vezetni és a szimulátor részét szeretné élvezni az minden segítséget kikapcsol.
Mikor mentem vele egy versenyt, akkor az ellenfelek Mediumon voltak. Úgy viselkedtek kanyarok előtt/-ban mintha ott sem lettem volna. Simán rám húzták a kormányt.
Az irányítás borzalmas és a fizikája szintén messze áll egy szimulátortól. Az autó viselkedése elég furcsa: nagy sebességnél könnyen kifaroltatja a hátulját és aztán visszaáll egyenesbe, majd az elejét tolja. Kis sebességnél meg alig lehet vele egyenesen menni. Kormányon se jobb a helyzet. Úgy ahogy van nem lehet vele menni normálisan, emiatt eladtam.
A Forza3 demójából ha hiszed ha nem, már lehet tudni hogy a legjobb szimulátor játék lesz boxra. Nem értem miért ne lehetne megállapítani.
Az ellenfelek sokkal okosabbak. Nagyon figyelnek rád, ha láthatóan gyorsabb vagy akkor elengednek, nem pedig felkurnak a palánkra. Mivel itt nem jár pont ha belemész a másikba vagy leszorítod. Sportszerűen versenyeznek.
A Porsche-t is próbáltad? Kapcsolj ki minden segítséget, és úgy menj pár kört. Hihetetlen a kicsike, ahogy kiakar törni a hátulja kanyarban ha oda lépsz neki. Kis rakoncátlan, de ha megszokod olyan lesz mint egy kezesbárány. A hátamon futkos a hideg annyira jó, és közben olyan hanggal duruzsol a hangfalakból. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ha GT-t linkelgetsz akkor gondolom ismered, talán próbáltad a Prologue-t. Akkor csak különbséget tudsz tenni egy árkád és egy szim között. ;)

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36036) zack válasza heihachi (#36033) üzenetére


zack
nagyúr

Nem is akartam elindítani..sztem félreértettél valamit. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36037) CUskater válasza CUskater (#36031) üzenetére


CUskater
tag

Mivel a kompozit video kábelen nincs ilyen HDre állító pöcök, a kérdésem továbbra is fennál!!??

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#36038) heihachi válasza zack (#36036) üzenetére


heihachi
addikt

Az tuti, én a gép alatt a boxot értettem :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36039) eddie17


eddie17
addikt

Na én csináltam egy forza replay-t. Ennyit bírok talajon, így is határon voltam:) 2.5s-al vagyok így lemaradva a világelsőtől, nem is tudom hol van még ennyi idő a pályában. Viszont kipörgésgátlót használt aminek nem tudom mi értelme van négykerekesnél...
Nagyon jó játék még mindig :K

(#36040) Gebriel válasza Crazyman33 (#36035) üzenetére


Gebriel
veterán

És nem véletlenül a vetélytársa a Boxon a Forza, és nem a NFS.
Nem is állítódtam az ellenkezőjét.

A Forza3 demójából ha hiszed ha nem, már lehet tudni hogy a legjobb szimulátor játék lesz boxra. Nem értem miért ne lehetne megállapítani.
Mivel más nagyon nincs is :U

Az irányítás borzalmas és a fizikája szintén messze áll egy szimulátortól. Az autó viselkedése elég furcsa: nagy sebességnél könnyen kifaroltatja a hátulját és aztán visszaáll egyenesbe
Így megy ez az életben is, de ezt tudnod kéne, hisz 1990 óta van jogsid. :P ;)

Nagyon figyelnek rád, ha láthatóan gyorsabb vagy akkor elengednek, nem pedig felkurnak a palánkra.
Érdekes én ezt nem vettem észre, mert akkor rekord időt mentem volna ;]

A Porsche-t is próbáltad? Kapcsolj ki minden segítséget, és úgy menj pár kört. Hihetetlen a kicsike, ahogy kiakar törni a hátulja kanyarban ha oda lépsz neki.
Ferrari-val és a Porsche-val mentem minden segítséggel és azok nélkül is. 1:05 köridővel
Shiftben is kidobja a hátulját ha oda lépsz neki... :U

Ha GT-t linkelgetsz akkor gondolom ismered, talán próbáltad a Prologue-t. Akkor csak különbséget tudsz tenni egy árkád és egy szim között.
Természetesen játszottam vele...de, most miért kell különbséget tennem :F

[ Szerkesztve ]

(#36041) Gebriel válasza eddie17 (#36039) üzenetére


Gebriel
veterán

2.5s-al vagyok így lemaradva a világelsőtől, nem is tudom hol van még ennyi idő.
Sehol. :N Gyorsabb autó kell.
Nagyon jó időt mentél :R

[ Szerkesztve ]

(#36042) Torry válasza Gebriel (#36040) üzenetére


Torry
addikt

Nekem a Shift-el az a legnagyobb problémám, hogy nagyon el van kúrva a trigger érzékenysége. Az utolsó negyedben történik minden, nem lehet normálisan adagolni a gázt. A fék még gázabb. Hiába próbálok egyenes kormánnyal szépen fékezni, mindig keresztbe áll az autó és ez annyira felidegesített, hogy nem volt kedvem tovább próbálgatni.
Másik meg hogy a kanyaradást mintha késve érzékelné vagy nem is tudom, nagyon furcsa.

Djuree: egyszóval szar az egész :D

[ Szerkesztve ]

(#36043) Djuree válasza Torry (#36042) üzenetére


Djuree
félisten

egyszóval szar az egész, mondd ki nyugodtan :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36044) Csabee. válasza Djuree (#36043) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azt azért nem mondanám, játszottál vele? Hány csillagnál jársz?:)

Üdv: Csabee.

(#36045) eddie17 válasza Gebriel (#36041) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi, csak az a probléma, hogy ugyanezzel az autóval ment a világelső 2.5s-al gyorsabb időt:)

(#36046) CUskater


CUskater
tag

üdv mindenki!Vettem egy arcade gépet,összekötöttem a HD tévmel,de a beállitásoknál nem lehet hdtv beállításokat választani!A kérdésem az lenne hogy ha veszek egy hdmi dvi kábelt akkor engedélyezi a hdtv beállitást??Gyárilag ugye csak a sima rca csatis kábelt adták!Válaszokat előre is köszi!!!Üdv.....

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#36047) Djuree válasza CUskater (#36046) üzenetére


Djuree
félisten

venned kell egy component kábelt, vagy egy hdmi kábelt. én inkább a komponenset ajánlom, abból tudsz hangot is kiszedni könnyen, ha nem a tv-n akarod hallgatni a gémeket :K
comp

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36048) Djuree válasza Csabee. (#36044) üzenetére


Djuree
félisten

nem játszottam vele túl sokat, de elég is volt belőle. valahogy az egész olyan lassúnak is tűnik a többi hibája mellett, mintha nem lenne meg a 30 fps sem :U
meg úgy az egész nem tetszik, olyan nascar szerű, ami nem jó, legalábbis nekem :D
persze ettől még lehet jó játék, be is baszna ha mindenkinek ugyanaz jönne be :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36049) CUskater válasza Djuree (#36047) üzenetére


CUskater
tag

[link]
És ha ezt a "Dragon VGA Pro kábel (XBOX360)" kábelt veszem?Nekem ez kicsit szimpatikusabb!Erősítőm meg van!

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#36050) Xirtam


Xirtam
veterán

SHIFT rajgongoknak és Forza 3 fikázoknak :D Ki csinál ilyet a SHIFT-ben?? :P Eleve a játék alkalmatlan erre : [link][link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.