Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30551) rudymester válasza Petykó78 (#30534) üzenetére


rudymester
senior tag

Kizárt, hogy a PV80-as plazma nem támogatja a 60hz-et. Még a képcsöves panák is támogatják. Láttam rajta 1080i 60hz videót. A 360 settings menüjében tuti ott van a megoldás. PAL 60hz-et keress. A 3 éves LG CRT tévém tudja. Jó, nem a legszebb módon, de tudja...

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#30552) Djuree válasza bwoay (#30550) üzenetére


Djuree
félisten

jóvan jóvan, vágom már. inkább menjek pinyátázni mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30553) heihachi válasza rudymester (#30551) üzenetére


heihachi
addikt

HDMI, ergo nincs olyan, hogy PAL 60Hz a beállítások között.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30554) taylorp válasza bwoay (#30550) üzenetére


taylorp
senior tag

Türelmesen várok. Hétvégén is melózol mid a két nap?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30555) bwoay válasza taylorp (#30554) üzenetére


bwoay
nagyúr

hajjaj, már évek óta, minden szombat és vasárnap 11 óra robot.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30556) Djuree válasza bwoay (#30555) üzenetére


Djuree
félisten

mi "jót" melózol? :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30557) Scr1pter.cg


Scr1pter.cg
csendes tag

halihó
olyan kérdésem lenne hogy.. haverom xbox360-asát szeretnénk rákötni a monitoromra (Dell Ultrasharp 2408WFP), de nincs rajta hdmi (még a régebbi fajta). addig oké, hogy a képet rá tudjuk dugni, a hangot azonban hogy tudnánk megoldani?

(#30558) sch_a válasza Scr1pter.cg (#30557) üzenetére


sch_a
addikt

Egy átalakítóval.

Így néz ki ez nálam, persze ennél van egyszerűbb, egy részes átalakító is, csak olyat sehol se találtam.

[ Szerkesztve ]

(#30559) Scr1pter.cg válasza sch_a (#30558) üzenetére


Scr1pter.cg
csendes tag

ehhez pontosan milyen átalakítókat is kell beszereznem?:D így kép alapján nem tűnik a legegyszerűbb megoldásnak :C

(#30560) taylorp válasza Scr1pter.cg (#30559) üzenetére


taylorp
senior tag

Nekem pont lenne egy ilyen kábelem eladó. Hang + kép.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30561) sch_a válasza taylorp (#30560) üzenetére


sch_a
addikt

Ha jól értem VGA-kábele már van, csak hangszóróra szeretné kötni valahogy ;)

(#30562) Scr1pter.cg válasza sch_a (#30561) üzenetére


Scr1pter.cg
csendes tag

jól mondod. az xbox komponens kábelével akarom rákötni a monitoromra, csak a dellen nincs a hangnak külön, ergo az a megoldás amit az előbb mutattatok képpel, az jó lenne. csak nem lenne rossz dolog tudni pontosan milyen átalakítókat is kell ahhoz vennem a bóótba :)

(#30563) p_milan válasza Scr1pter.cg (#30562) üzenetére


p_milan
aktív tag

Attól függ mire akarod rákötni a hangot. Keress rá a gugliba a Jack, RCA csatlakozókra, és meg fogod találni, hogy neked épp melyikből melyikbe átalakító kell, ha annyira nem ismered őket. :)

(..(.)..)

(#30564) hdman


hdman
őstag

"Új hírek a játék kapcsán: mivel sok embernek nem tetszett a Fight Night Round 4 csak analóg konfigurációs lehetősége kezelés terén nagy valószínűséggel érkezik egy Update a játékhoz amiben már lesz gombos kezelés is. Arról nem szól a fáma, hogy ingyenes vagy pedig fizetős. (Mondjuk simán lehetne ingyenes mert nem a játékos a hibás ha nem tudja megszokni) Én örülök neki de majd kiderül mennyi lesz igaz az egészből..."

Forrás

Sopron city :)

(#30565) lvnt válasza hdman (#30564) üzenetére


lvnt
őstag

Bocs, lehet, hogy én tudom rosszul, de úgy emlékszem a 3-mal is csak analóg irányítással lehetett játszani. Vagy nem? :F

(#30566) hdman válasza lvnt (#30565) üzenetére


hdman
őstag

Igen. Nem értem miért kell megbolygatni az irányítást! Hülye casual-ok :D

A 4 nek picit összetettebb az irányítása, elsőre picit furcsa, hogy ennyi ütésfajta van egy analóg karon, de pár meccs után simán megszokható. Főleg nekem, aki megszámlálhatatlan órát tett bele a 3. részbe.

Az is elég komoly, hogy elég egy rossz mozdulat, belelépsz egy nagyobb ütésbe és fekszel.

Viszont ami nem tetszik, az a felkelés: a 3. ban sokkal jobb volt, itt nem a "tudás" számít, hanem a szerencse is nagyban. Volt úgy, hogy elsőre is csak alig tudtam felkelni, mert mindig túlment a cucc. :(

háhá, megvertem Mike Tysont G.O.A.T fokozaton (legerősebb fokozat). Harmadszorra, és csak pontozással. Nem bírtam KO-zni az öreget, csak 2x leütni :)

Ma leverem Alit is a custom karakteremmel :)

Sopron city :)

(#30567) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Akit érdekel van egy teljesen új HAMA monitorkábelem 3 méter hosszú. Ami jó lehet akár az xbox 360 vga kábelhéz is. Nem is használtam. 3K az ára.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30568) taylorp válasza hdman (#30566) üzenetére


taylorp
senior tag

Ezzel is kb úgy kezdtem LIVE-on, mint a 3-al. Pofozógép vagyok egyelőre.
Az a baj, hogy haymeker-t nem tudok ütni, a 3-ban sokkal egyszerűbb volt.
Sztem is jó nagy szerencse kell a felálláshoz, volt hogy a 10. menetben ütöttek le legelőször, és fel sem álltam. Ha elsőre túlmegy, akkor már szinte kár is próbálkozni.
Kár hogy nincs LIVE-od, szítvernélek. :DDD

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30569) Def26 válasza hdman (#30564) üzenetére


Def26
félisten

Én pl. ezért nem játszottam vele sokat. Nem jött be az irányítás. Örülök a "javításnak" :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30570) Xirtam válasza hdman (#30566) üzenetére


Xirtam
veterán

Cappasd neki! :C :C

(#30571) 30z.Samu válasza hdman (#30566) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a közel jövőben veszem meg a 3. részt, a 4-re most nincs cash, bunyós játék viszont kell! :DDD

Sic Parvis Magna

(#30572) heihachi válasza hdman (#30566) üzenetére


heihachi
addikt

Figy, ringspeaker van. Azt láttam a demóban meg a reviewkban, hogy van bevonulás, de megvan végig a felvezető móka? Elmondja a rigspeaker az adatokat, ha megvéded a címed azt, stb? Mert a demóban csak a bevonulást mutatták, utána meg egy gagyi bemutatás volt, de ez lehet csak a demó miatt van.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30573) taylorp válasza heihachi (#30572) üzenetére


taylorp
senior tag

Bocs, hogy beleszólok.
Most végigvártam a meccs előtt az egészet.
A bevonulás alatt frankón kiír mindent, hogy hány győzelem, hány vereség, hány döntetlen.
Hány %-ban nem fejezted be a meccset(LIVE-on szokás, hogy kiütés közben kilépnek).
Aztán a ringben is felkonferálja a speaker mind a két bunyóst, sőt, még oda is hívja őket középre a bíró a végső eligazításra. :)
Szerintem kib@szott jól sikerült! ;)

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30574) sch_a


sch_a
addikt

(#30575) taylorp


taylorp
senior tag

Amit még az előbb kihagytam.
Innét pedig mások által kreál boxolókat, vagy éppen hírességeket lehet letölteni, akikkel akár karrier módban is lehet játszani. Da ha töltesz fel az ea.com-ra egy szemből és egy oldalról készült fotót magadról, akkor akár saját magaddal is ütheted a népet.
Persze mind a kettőhöz LIVE Gold előfizetés kell. Én már megcsináltam a saját boxolómat, meg a Rocky-val is elvertem a Tommy Gunn-t. A ringben!

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30576) heihachi válasza taylorp (#30573) üzenetére


heihachi
addikt

Oké, köszi az infót.

Lehet benevezek rá én is, úgyhogy most gyűjtöm az infókat :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30577) taylorp válasza heihachi (#30576) üzenetére


taylorp
senior tag

Nem fogsz csalódni benne. Az tuti 100. :))

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30578) Djuree válasza sch_a (#30574) üzenetére


Djuree
félisten

fasza :DDD

most voltam tuskóban, pgr3 8990 akciósan :U :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30579) taylorp


taylorp
senior tag

Van egy eladó/cserélhető Sega Tennis-em(bontatlan).
Privátba jöhetnek az ajánlatok.

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30580) Kasza08 válasza Djuree (#30578) üzenetére


Kasza08
őstag

jatekaim.hu-n meg 3k:)

tegnap toltuk haverral a GH3-t, 2 szám után meguntam:D Félek, hogy a többivel megint ez lenne:U
De néhány más játékhoz meg úgy lenne kedvem, de nem tudom, hogy valóban megér-e nekem ennyit. Nem is tudom, hogy miből lesz nekem pénzem rá. Néha szívesen tolnék 1-2 kört, de lehet utána meg is unnám azt is. A Fable 2-t viszont tényleg végig tolnám gonoszként fiúval, és lánnyal is:D

(#30581) sch_a válasza Djuree (#30578) üzenetére


sch_a
addikt

a kép is ott készült ;)

(#30582) heihachi válasza sch_a (#30574) üzenetére


heihachi
addikt

Én azt nem értem, hogy van aki ezt megveszi? Spórolni megy a nagy áruházakba és a legdrágább játékot veszi? :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30583) sch_a válasza heihachi (#30582) üzenetére


sch_a
addikt

Ezen gondolkodtam én is. Maximum ha valaki nagyon nem tájékozott ilyen téren. De hát ha van egy kis esze, ilyen árnál azért utánanéz előtte. Egyszer csináltam egy viszonylag jó vételt a legújabb HP játékot vettem meg magyar szinkronnal 3500Ft-ért, egy hét múlva ránéztem, már 7500 volt az ára.

(#30584) taylorp válasza Kasza08 (#30580) üzenetére


taylorp
senior tag

Hogy hogy meguntad? Csak nézted, vagy mi? Én még most sem untam meg.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30585) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

2 új szerzeményem: Fight Night 3, Fifa 09. :)

Sic Parvis Magna

(#30586) taylorp válasza 30z.Samu (#30585) üzenetére


taylorp
senior tag

Van LIVE-od?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30587) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sajna nem fényképeztem le de ma én is találtam árrekordot.
Nem jasperes 60GB os Xbox 360 pack 3 dnb játékkal+ Play anf Charge szettel 78,9K Volt az Auchanba Budaörsön.
Kungfu panda, Most Wanted, Lego Indian Jones :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30588) sch_a válasza Mr.Grincs (#30587) üzenetére


sch_a
addikt

Arcade pack volt a tescoban 60k, az se semmi. Pár hónappal azután h ugyanott megvettem az enyémet 45-ért.

(#30589) 30z.Samu válasza taylorp (#30586) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs sajnos, sajna csak ősz környékén lesz, hacsak nem lesz valami csoda és lesz fölösbe 10 ropim. Most megfogom a zsetont, mert fel szeretném újítani a szobám.
Ez a Fight Night qrva jó! :Y :DDD Idő, mire bele jössz, de utána nagyon komoly meccseket lehet tolni! :DDD Már most azt mondom, hogy megérte megvenni! Következő delikvens: Fifa 09.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30590) adam_


adam_
senior tag

Azt miért csinálja a konzolom, hogy amikor berakok egy új játékot akkor rögtön azután updatet követel, holott én már előtte updateltem a rendszert 7371-re...? :U

(#30591) Djuree válasza adam_ (#30590) üzenetére


Djuree
félisten

az nem a system update-et kéri, hanem minden játéknak van külön update-je (javítás). ha nem töltöd le nem tudsz játszani.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30592) adam_ válasza Djuree (#30591) üzenetére


adam_
senior tag

Írtam privátot, ha nem baj... :B

(#30593) Djuree válasza adam_ (#30592) üzenetére


Djuree
félisten

DE! baj :(((

najó, nem :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30594) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok!
Bocsi, hogy ide írok, tudom ez xbox topik, de tanácstalan vagyok és hátha itt valaki tud segíteni.
Meg tudná mondani nekem valaki azt hogy mi lehet a baj a ps2-vel ha játék közben elfogy az út.
Pl.Undercover közben megyek és néha eltűnik előlem az út és pár másodpercre megakad a játék.A carbonnál még többször fordúl elő, mondhatni rendszeresen, főleg ha gyorsan megyek.De más játékoknál nem csinálja, csak az autósoknál.
Tudna nekem segíteni valaki?A lemezek amúgyy karcmentesek.

[ Szerkesztve ]

(#30595) adam_ válasza Djuree (#30593) üzenetére


adam_
senior tag

:))

(#30596) adam_ válasza karakpecze21 (#30594) üzenetére


adam_
senior tag

Ne menj annyira gyorsan... :DDD (Amúgy foggalmam sincs... :U ) Nekem is volt ps2, de ilyen gondjaim nem voltak.

[ Szerkesztve ]

(#30597) karakpecze21 válasza adam_ (#30596) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát nem tudom mi lehet a baj, de én mindig mindennel megszívok. :O

(#30598) Xirtam válasza karakpecze21 (#30594) üzenetére


Xirtam
veterán

Semmi, GTA IV ezt csinálja PC-n és néhol Xboxon is pubol a játék utolag tölt ennyi! No para...

[ Szerkesztve ]

(#30599) taylorp válasza Djuree (#30591) üzenetére


taylorp
senior tag

Azért ez nem egészen így van. Választhatod a no-t is, attól még ugyanúgy lehet vele játszani. Teszem azt xy-nak nincs LIVE-ja, sőt még net sincs, akkor nem tud játszani a játékkal, mert nem tudja update-elni? ;)

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30600) Mr.Grincs válasza karakpecze21 (#30594) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem tölt be elég gyorsan a dvd ről ezért késik minden meg akad is. Ha lenne vinyód nem lenne ilyen sűrűn ilyen probléma. Én láttam nagy hd tv-n az undercovert ps2-n és iszonyatosan kockás volt, de el is ment tőle a kedvem.. Mármint a ps2 részétől. Nemtudom ki volt az az állat aki kitalálta, hogy adják ki ps2 re is.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.