Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) Mr.Grincs válasza ->Raizen<- (#990) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi a linket, megnéztem és egyből elájultam. Nagyon jó ez a szervíz amit nagyon be kéne építen az a Thermaltake vízhűtő rendszer. Igaz az ára húzós, de megéri.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1002) Partizan182 válasza Balli (#998) üzenetére


Partizan182
senior tag

NFS hulladék minden platformon, egyébként az az általános, hogy a PC-re is megjelent játékok Boxon általában a very high - high beállítások körül mennek, persze vajsimán, szggatás nélkül. Ami igazán megmutatja a Box erejét azok a kifejezetten erre fejlesztett exklúzív címek (PL GOW)

A box alap felbontása 720p (1280*720), néhány játék (Spliter Cell DA, Virtua Tennis, Forza 2 stb) támogatja a 1080p (1920*1080) -t is.

(#1003) Partizan182 válasza lono981 (#999) üzenetére


Partizan182
senior tag

SZVSZ teljesen felesleges FullHD-ra várnod, egyrészt azért mert a jelenlegi konzolgeneráció még sajnos kevés a 1080p@60fps -hez, másrész ahhoz hoz egyáltalán lásd a különbséget a 720p-hez képest min 50 colos képet kell nézned 3 méterről.

Ha kisebb a méret vagy messzebb ülsz a szemed már nem érzékeli a különbséget. Úgyhogy szvsz nyugodtan ruházz be egy 37-40 col körüli HD-ready-be, most elég jó árban vannak, és a monitorodat is ki fogod hajítani mihelyt rákötöd a TV-re próbaképp a gépet (tapasztalat: kanapéból, wireless egér+billentyűzet, p*csa nagy HDTV mindent visz; akárki járt nálunk megjegyezte, hogy igen, így KELL számítógépezni :))

(#1004) Gebriel


Gebriel
veterán

Van itt valaki akinek már leolvadt a boxa?
A sajátja és nem a 13. másik fórumon lévő emberé :DDD

(#1005) Ronaldo 99


Ronaldo 99
csendes tag

Hogy lehet az X360-at összekötni a CRT monitorral? A VGA kábelt kell rákötni a videokártya D-Sub kimenetére? :F

(#1006) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

[link] :F

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1007) GyuZa válasza Mákos7észta (#1006) üzenetére


GyuZa
tag

http://images.thgweb.de/2004/04/07/kvm_switches_fuer_2_clients_weg_mit_dem_zweiten_monitor/schema.jpg

(#1008) lono981 válasza Partizan182 (#1003) üzenetére


lono981
csendes tag

Elhiszem amit mondasz, de annyit nem tudok kiadni értük, meg pénzem sincs ennyi. Talán csak mutterékban bízhatom. Ők karácsonyra tervezik a vásárlást, de a 28 collos már nagy nekik. :) Megpróbálom őket rábeszélni, hogy legalább ekkorát vegyenek. Tv-met meg nem akarom lecserélni, mert nem érett meg a cserére. Sztem hülyeség lenne egy anno 200e Ft-s tv-t 5 év után kidobni. Sztem maradnak mutterék. Így jövök ki a legolcsóbban. Vagy rákötöm a saját tv-mre. :B Sajna ez van. :O

(#1009) ->Raizen<- válasza Mr.Grincs (#1001) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Szivesen máskor se! ;]

(#1010) Partizan182 válasza lono981 (#1008) üzenetére


Partizan182
senior tag

Technikai fejlődés, ez van.
A mi 72 centis 100 Hz flat TV-nk is 200 volt öt éve, de ez már csak ilyen.
Egyébként most az Auchan (??) akciózza az én tévémet (Lg 32LC2R) 140 ezer (139.999) magyar péz, nevetségesen olcsó, maga a TV pedig remek.

Részletre veszed, nem túl nagy a törlesztő sem (kb 7-8k havonta ha 2 évig fizeted).

(#1011) Mákos7észta válasza GyuZa (#1007) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Én konkrétan az xbox hangjára vagyok kiváncsi, hogy azt hova dugjam. Egyébként köszi a képet! :R

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1012) ->Raizen<- válasza Mákos7észta (#1011) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hát arra én is kíváncsi lennék! Jó lenne ha nem kerülne 5K-ba a vezeték hozzá :U

(#1013) Mákos7észta válasza ->Raizen<- (#1012) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

ezaz! még 1 kábelt kéne vennem, hogy a monitor hangszóróján halljam a box hangját? éljen. a KVM switch fasza dolog, de a hangot nemtom hova pakolni. Vagy hallgassam headseten? majd elválik.. Azért vicces, hogy egy Premium Pack + Flash + Vízhűtés + 12 Játék (Persze nem eredeti) is annyiba kerül, mint egy 8800GTX :DDD Egyébként mi a helyzet mostanság a bannolással, meg a Live használattal? Ki mit tud? :U

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1014) bangyika001


bangyika001
csendes tag

Sziasztok!
Problémám a következő lenne: Letöltöttem egy játékot mégpedik a cabelas alaskan adventure-t. Megyitva a könyvtárat rar fájlok helyett a következőt látom. dnl-caa01,dnl-caa02 és így tovább. Most mit csináljak? Hogy tudom én ezt kiírni, hogy lássa a boxom és játszassak vele? Előre is köszi mindenkitől!!

Gigabyte GA-P55-UD3, Core i5 750, 2x2GB Geil Value 1333MHz, Saphire 5770 1GB, 500GB WD, BENQ G2220 HD, Logitech X - 530

(#1015) tothl válasza bangyika001 (#1014) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem irj a Cabela's supportnak biztosan adnak par hasznos tanacsot. :W

(#1016) Gebriel válasza Gebriel (#1004) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezek szerint senkinek?

(#1017) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

:) sajna ebben nem tudok segíteni!

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#1018) Partizan182 válasza Mákos7észta (#1013) üzenetére


Partizan182
senior tag

Hangdolog:
2 féle képpen lehet hangot kicsalni a Box-ból:

1. A videókábel mellett van 2 RCA csati sztereó hang jön át rajta. Nem tudom a monitorodon milyen hangbemenet van, de vaszleg ilyen. Rádugod azt csók. Ha esetleg másmilyen (pl 1 sima jack) akkor meg veszel egy átalaítót 300 Ft-ért a Tescóban.

2. Opikai kábellel, ezt külön kell venni, erősítőkkel és néhány komolyabb Pc-hangszóróval lehet ezt használni (amin van optikai bemenet), kb 5000 Ft egy kétméteres. Ezen lesz csak 5.1 a hang.

Bannolás: jelenlegi legújabb FW-rel a gépet nem bannolják, de valószínű hogy az Ms megoldja valahogy a problémát, flash-el egy idő után várható a ban.

(#1019) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Eszembe jutott egy hatalmas hülyeség :D

- Ha veszek gari idő lejárta után, vagy ha elhatároztam magam, egy másik drive-ot, amit flasheltetek, akkor játszhatok-e egyszerre Live-on és flashen is ??

- kibontom a gépet (óvatosan garit meghagyva) kikötöm a drive-ot beteszem a 25k-s flasheltet, játszok kb 30 db biztonsági másolattal, majd hopp Live-ozni támad kedvem a 3 db eredetivel -> kábelt kihúzni, régit visszakötni és mehet a Live ?!

Ezt persze egy jól hűtött Cola-Resistant helyen! (mondjuk mivel az oldallapja levan véve a hűtés is erősen megjavul! (24 fokos szobahőmérsékleten nem fog meghallni)

''Tapasztalatok'', esetleg eme Phatansmargóriámmal kapcsolatban, a Banhullám Live-ról jön, vagy Bios-ból ?!

Hello, szia!

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#1020) Partizan182 válasza Eugene Roe (#1019) üzenetére


Partizan182
senior tag

Ez így kicsit elég vad, a halál cserélgetné a DVD-drive-ot (pláne hogy nem tehetsz bele csak box-osat, amit csak Box belsejében árulnak, úgyh egy új gépet kelenne venned csak egy meghajtóért).

Állítólag a jelenlegi ban-t nem az alapján nézte a rsz, hogy kinél volt Flash (mert azt eddig sem látta), hanem azt loggolja a box, ha úgy van bekapcsolva hogy nincs benne a Drive (a flash-eléshez régen ezt kellett csinálni). És akinél volt már meghajtó nélkül bekapcsolva a box, ott jött a ban.

Szal. magát a flesst eddig sem látták, de szépen megkerülték a problémát.

(#1021) e.vid válasza Gebriel (#1016) üzenetére


e.vid
senior tag

3 led-es? Kétszer. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1022) ->Raizen<- válasza e.vid (#1021) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Voltmoddos ventikkel volt 3-ledes a két géped? Mert ha igen nem lesz kedven szórakozni a javítással. :((

(#1023) e.vid válasza ->Raizen<- (#1022) üzenetére


e.vid
senior tag

Nem két gép, csak egy. :)
Az első 3 led után kapta meg a volt mod-ot, aztán kb. 1.5 hónap múlva csak 3 ledes lett megint. De nincs is kímélve, fiam nyomja egész nap. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1024) F.B.I. válasza lono981 (#1008) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vagy veszel 40EFT-ért egy 19''-es WS LCD moncsit, mint én és 1 méterről nyomatod.A kép így is olyan 1368x760-ban, hogy beszarok :C :C .Hol van ehhez egy 8800GTS meg 3 GB memó? :F :P

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1025) GyuZa válasza Partizan182 (#1020) üzenetére


GyuZa
tag

Voltak ilyen feltételezések, de ennek köze nincs a ban-hoz... Sztem a két kezem nem lenne elég hozzá, hogy megszámoljam hányszor kapcsoltam be a boxomat meghajtó nélkül. Csak megjegyzem, hogy még mindíg nem bannoltak. Többnyire azokat vágták le live-ról akik nem rendelkeztek samsung meghajtóval, vagy ha volt samsung meghajtójuk akkor nem stealth patchelt lemezeket futtattak. Csak azért fontos szempont a samsung meghajtó, mert azok támogatták jó ideje a stealt-et, ha minden igaz mostmár a hitachi-k is képesek rá. Jelenleg a legjobb megoldás az 1.2 iXtreme firmware, ami csak stealt pachelt lemezeket bootol és ezzel az olvasó elérési-és válaszideje is annyi mint egy gyári firm-el rendelkező meghajtónak...

(#1026) Partizan182 válasza GyuZa (#1025) üzenetére


Partizan182
senior tag

Xboxscene-en írta Commodore4eva, lehet h azóta kiderült h mégsem igaz.

(#1027) GyuZa válasza Partizan182 (#1026) üzenetére


GyuZa
tag

Én is csak azért írtam, mert még mindíg nem bannoltak és sztem nem is fognak. De ha kicsit belegondolsz, szétszedett állapotban nincsen rákötve a vinyó/memokari a boxra. Mégis hova mentené azt a log file-t? Nemhiszem, hogy erre a célra külön beépítettek volna egy kis memóriát....

(#1028) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Semmi köze a bannoláshoz a meghajtó levételnek.Egy csomó LG meghajtós gép megy bannolás nélkül.Azoknak nem volt stealth pach.A lényeg, hogy olyan játékokkal kell nyomatni, amik stealtesek.A CoD2, PGR3 pl. nem azok.Az újabbakon természetesen rajta van és az értelmes oldalakon írják is az nfo-ban, hogy van-e rajta.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1029) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Hali!
Volt egy nagyon jó, flashelt gépekhez írott játékokat áruló oldal, ami tegnapról mára eltűnt :O Az oldal pedig ezen a címen futott: http://xbox360jatekok.extra.hu/index.htm . Erről tud vki vmit? Mi történt? A srác e-mail címét (Blade) tudja valaki? Előre is kössz! :U

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1030) msittes


msittes
csendes tag

Sziasztok!Ha akartok gyertek torrentezni.Csak xbox 360 játékok: http://xbox-paradise.hu

(#1031) Gebriel válasza Mákos7észta (#1029) üzenetére


Gebriel
veterán

http://xbox360jatekok.extra.hu/
[link]

[Szerkesztve]

(#1032) Mákos7észta válasza Gebriel (#1031) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Esküszöm tegnap délutántól, ma délelőttig tuti 404-es hiba volt! Na már mindegy, jó ez így ;]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1033) Gebriel válasza e.vid (#1021) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha rajtad kivűl senkinek akkor az elég jó arány. :C
Akkor nincs mitől félni :F

(#1034) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

[link] nagyon jó oldal tényleg :R Még kicsit gyér a választék, de lesz rá kereslet, ebben biztos vagyok ;] Na nyomás tölteni :DDD

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1035) e.vid válasza Gebriel (#1033) üzenetére


e.vid
senior tag

Nem biztos, hogy olyan jó az arány. Lehet, hogy csak én válaszoltam a kérdésedre… azért pl.: az SG-n és az X-Media-n már találsz nem kevés embert.
Félned, amíg garis nem kell. ;)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1036) adalbert1


adalbert1
veterán

Gondolkozom én is 360 vételén az elkövetkező 1 éves időintervallumban (azért várok, mert hátha kiforrja magát a ps3 is, meg az ár is esni fog), de amiket így leírtok az elég gáz... Hogy eleinte túlmelegedtek a gépek az oké... De hogy kb. 2 évvel a piacra kerülés után se tudnának egy normál rev-et csinálni belőlük, ill megszüntetni a hibát, az egy ekkora gyártónak szerintem kurva égő...

(#1037) ->Raizen<- válasza adalbert1 (#1036) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem olyan égő az csak meg kell csináltatni a hűtését és mindjárt nem romlik el. A gpu forrasztási pontjai vannak gyenge anyagból és nagyon érzékenyek a hőre valahogy le kell tornászni 70 fok körülre és akkor nem olvadnak ki a golyócskák elvileg. Azt én sem tudom hogy vmoddos ventikkel mennyin megy a cuccos de csak remélem hogy nem lesz vele probléma mert én nem adok második esélyt egy elromlott cuccnak! ;]

(#1038) ->Raizen<- válasza Mákos7észta (#1029) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én sem látom a játéklistát az oldalon teljes arculatváltás lehet folyamatban. Gondolom majd feltölti a srác én is rendeltem tőle már nem 1 cumót elégedett vagyok! :DDD A the DaRkNeSS brutálisan jó game ajánlom szemrevételezésre! :DD

(#1039) ->Raizen<- válasza Mákos7észta (#1032) üzenetére


->Raizen<-
veterán

[link] Oopsz már jó csak én vagyok rövidlátó! :B

(#1040) F.B.I. válasza ->Raizen<- (#1037) üzenetére


F.B.I.
veterán

He megvan emelve a ventik fordulatszáma akkor kb.55-60C-os a GPU.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1041) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Hali!
Kb mennyivel hangosabb a box, ha a ventik nagyobb feszültségen pörögnek :F Mert egyelőre pénztárcám szűkössége nem engedi meg, hogy vízhűtést pakoljak bele, így maradok a lényegesen olcsóbb hűtésmodnál ;] Na üdv.

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1042) F.B.I. válasza Mákos7észta (#1041) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mintha 2 db 8cm-es venti 3500-on pörögne, egymás mellett! :))

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1043) Mákos7észta válasza F.B.I. (#1042) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

ergo süvítő, búgó, bazihangos ;] Éljen. A vízhűtésig kibekkelem valahogy :DDD Egyébként ha veszek egy vadiúj boxot, amire még a boltban rakatok flashet, hűtésmodot, de azt mondják, hogy nem adnak rá garanciát, az nem feltétlenül probléma, ugye? Mert a gari alapból ugrott, ha változtatok a cuccon. Nem? Ja és, ha vadiúj box, samsung drive- al, és legújabb firmwarrel veszem, akkor Liveról sem bannolnak ugye? legalábbis remélem :DDD

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1044) Partizan182 válasza Mákos7észta (#1043) üzenetére


Partizan182
senior tag

Hangosnak konzolokhoz képest hangos, ha Gamer-PC-hez vagy szokva észre sem fogod venni a különbséget.

''de azt mondják, hogy nem adnak rá garanciát, az nem feltétlenül probléma, ugye?''
A Flash-re legalább adhatnának (normális helyen adnak). A HW-re nincs olyan épelméjű ember aki garit vállalna.

''Mert a gari alapból ugrott, ha változtatok a cuccon. Nem? ''
De

''akkor Liveról sem bannolnak ugye?''
Egyenlőre nem (azt is figyelni kell hogy csak stealth cuccokat játsz rajta, bár tudtommal az új Fw a simát nem is viszi).

(#1045) icespeak


icespeak
csendes tag

ASUS MM17DE 17'' TFT-LCD monitorról mi a véleményetek? Össze tudom kötni VGA kábellel a box 360-al? 1280*1024-es felbontású szerintetek ez elég a box 360-nak? Ja és hogyan oldjam meg a hangot ha monitorra kötöm mert ha jól tudom a pc-s hangszóróimat nem tudom box 360-ba dugni. Van valami megoldás?

(#1046) ->Raizen<- válasza Mákos7észta (#1041) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Porszívó effektus. ;] Amúgy kiváncsi vagyok arra mikor fog kimenni a csapágy a vmodos ventikből :(( :F ?

(#1047) Partizan182 válasza ->Raizen<- (#1046) üzenetére


Partizan182
senior tag

Sima pc-ventik vannak benne, ezeknek a 9-12 V a normális, csak az Ms vette le a feszt, nyilván hogy halkabb legyen.

Nem lesz a csapágynak semmi baja.

(#1048) Zolko001


Zolko001
tag

egy megírt lemezt (DVD-DL) hogyan kell (vagy mivel lehet) lemásolni?
A néróval meg lehet oldani simán?
képfájlba menteni és utána onnan kiírni?
:R

(#1049) feki80 válasza Zolko001 (#1048) üzenetére


feki80
tag

Szia!

Először az ImgBurn-nek kell felhúzni vinyóra, majd ha ez megvan akkor utánna XDVDMulleter progit elindítod, wiev ISO details pontra kattintva be browse-olod a lehúzott képfájlt, majd tovább, és ha nem ír rá ki semmi nyavaját (mondjuk Video Partition error, vagy hasonló)akkor a felhúzott képfájl rendben van.Ha ez megvan akkor a progi tud neked hozzá csinálni azt a kis .dvd fájlt amit Clone CD-vel simán ki tudsz írni.
Röviden ennyi.Ha nem menne akkor írj ide és hátha együtt menni fog.

(#1050) F.B.I. válasza Zolko001 (#1048) üzenetére


F.B.I.
veterán

Clone Cd-vel felteszed és IMGBurnnel kiírod ennyi.Nem kell breakelni össze-vissza. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.