Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30701) p_milan válasza Rabbitf_24 (#30700) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hol nézed? Settings/Memory menüpont? Mert ott ha belemész a gameba akkor nekem van olyan hogy : game 6,4Gb save : 10Mb, vagy valami hasonló. És csak a gamet törlöm ki.

(..(.)..)

(#30702) Rabbitf_24 válasza p_milan (#30701) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

jaaa nem és a főmenüben néztem. van egy játékok fül, ott ki lehet választani egy játékot,
és van a play, uninstall, meg még valami...

de köszi, innentől így fogom majd törölni a dolgokat.. :R

két hetes a box, de nem a menüben merengtem idáig... , uh. ezért nem értek hozzá.... :DDD

(#30703) Xirtam válasza Rabbitf_24 (#30700) üzenetére


Xirtam
veterán

500 kill force push-al achi hiányzik még meg az 500 kill force shieldben és megvan fullig! :C

(#30704) Rabbitf_24 válasza Xirtam (#30703) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

bazee hát akkor én még nagyon csak padavan vagyok... :B :R

(#30705) Xirtam válasza Rabbitf_24 (#30704) üzenetére


Xirtam
veterán

Join The Dark Side Rabbitf_24 ;]

(#30706) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok!
Nem tud valaki egy oldalt vagy valamit ahol x360 analóg hűtés késleltetés kapcsolási rajzot találok?

[ Szerkesztve ]

(#30707) taylorp válasza eddie17 (#30692) üzenetére


taylorp
senior tag

Ha áll még a coop ajánlat, én szívesen csatlakozom.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30708) (jan)


(jan)
őstag

ha egy gépen 2joy-al játszol coopban akkor megosztja a kéet vagy hogy ?

amúgy worms-ot csak live-rol lehet leszedni ? (sajna nincs vinyó dvd-re akarom kiírni)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30709) Xirtam válasza (jan) (#30708) üzenetére


Xirtam
veterán

Igen csak LIVE-ról mert MSpontos! :U

(#30710) tiv83us válasza Def26 (#30687) üzenetére


tiv83us
veterán

Nagy feketere. Itt vagyok a hegyekben, egy fahazban az erdo kozepen Eszak-Karolinaban.
Majd teszek fel kepet, ha lesz fogas :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30711) Djuree válasza tiv83us (#30710) üzenetére


Djuree
félisten

oh csezd meg most de irigyellek :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30712) jaffa888


jaffa888
csendes tag

Igen,az 1 hónapos Live után nagy a kereslet :D

Disco's Hit...

(#30713) jaffa888 válasza (jan) (#30708) üzenetére


jaffa888
csendes tag

A wormsnak a demoját ingyen is letöltheted,a fullhoz bizony kell az a fránya MS pont+a vinyó. :))

Disco's Hit...

(#30714) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

Far Cry 2-ben megvettem a Dart Rifle nevű sniper cuccot, ammo upgraddel.
Ha valakinek megvan ez a skuló, akkor megírná, hogy neki mennyi lőszer van hozzá?
Nekem 8+1 a tárban, ez valami bug, vagy tényleg csak ennyit adnak hozzá? :F

(#30715) Djuree válasza Rabbitf_24 (#30714) üzenetére


Djuree
félisten

az csak annyi :K sniperekben mindig kevesebb lőszer van ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30716) Rabbitf_24 válasza Djuree (#30715) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

jaa csak azért furcsa, mert a dragunovhoz meg 40et adnak..

eztetet nem értem... :O

(#30717) gege71.hu


gege71.hu
addikt

transfrormers Revenge of the fallenhez nincs valakinek nagy felbontású teljes borítója?
Elszakadt az eredeti ;)
Jöhet priviben is a megoldás :)

(#30718) p_milan válasza gege71.hu (#30717) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ez? Vagy ez?

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#30719) p_milan válasza p_milan (#30718) üzenetére


p_milan
aktív tag

Oké, látom 10dolcsi. :) Annyit nem ér az egész. :) Csak az elejéről találtam hirtelen, illetve vannak Xbox templatek jó minőségbe amelyből esetleg lehet szerkeszteni borítót, ha nem találsz. (Ha csak elszakadt, akkor scanneld be és javítsd ki a hibát rajta . :)

(..(.)..)

(#30720) Djuree válasza gege71.hu (#30717) üzenetére


Djuree
félisten

elszakadt mi? :DD

cdcovers.cc ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30721) gege71.hu válasza Djuree (#30720) üzenetére


gege71.hu
addikt

ott nincs fenn :(

(#30722) Djuree válasza gege71.hu (#30721) üzenetére


Djuree
félisten

dehogy nincs! van 2 is.

covers menü - sectionnál xbox360 - t-nél ott a 2db transformers revenge of the fallen borító eléggé a vége felé ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30723) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nah egy kis elmenybeszamolo angliabol. Meg itt vagyok Londonban, a keresztanyamnal. A ferjenek van xbox 360 a- szerencsere elhzoztam a 64 mb os memoria egysegem es oda mehetnek a mentesek. Van egy csomo jateka a ferjenek. NFSUC, GOW, COD4, Prince of Persia, Guitar Hero 3, Pro Evolution Soccer 6, Tiger Woods tor 08, Crackdown, Table Tennis, PGR 3, Sega Rally, Amped 3.
Lesz mivel jatszanom egy darabig. Amugyis sok van amit meg akartam venni lagalabb most eldol, hogy erdemes e megvenni vagy sem. Nagyon el vannak itt szallva az arak. Voltam egy par boltban es hat igen. Maradok az otthoni araknal. Voltam mar Londonban tudom milyen, nem lepodtem meg.

Ha valakinek kerdese van valami bolttal vagy hasonloval kapcsolatban kuldjon Privatot, hataha tudok segiteni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30724) Kasza08 válasza Mr.Grincs (#30723) üzenetére


Kasza08
őstag

még drágább kint?:Y

(#30725) zso79 válasza Rabbitf_24 (#30714) üzenetére


zso79
őstag

A skuló a gépfegyverek lőszerére alkalmazott szleng szó, nem pedig a fegyver :DD

(#30726) Mr.Grincs válasza Kasza08 (#30724) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Voltam a Play.co.uk boltban, hat igencsak leesett az allam. 39.99 font volt egy COD 4 game, meg egy Resident Evil 5. Itthon megkapom 6,9K ert ujonnan a konzolok szervize boltban. Cod 4et meg 7-8-9 ert lehet talalani hasznaltan es talan meg ujba is.
Maga a vas arban nem sokkal dragabb, de van ahol olcsobb is. Viszont a GTA 4 az 24,99 Font ami atszamolva 8067,82 forint nem jatek. Annyiert lehet veszek is egyet.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30727) p_milan válasza Mr.Grincs (#30726) üzenetére


p_milan
aktív tag

GTA4et kapsz itthon használtam 5-6körül. Illetve, ha itthon bemész egy konzolboltba ott sem fogják olcsón hozzádvágni a játékokat. Szerintem nincs olyan mo.i bolt ahol 6.9k-ért kapsz Resit. Van egy csomó bolt nélküli webshop ahol rohadt olcsón lehet hozzájutni játékokhoz. Ott kell vásárolni. :)

(..(.)..)

(#30728) Mr.Grincs válasza p_milan (#30727) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A konzolok szervize boltban 5999 Ft a neten. Ott megrendeled es ha kimesz a boltba annyiert kapod szoval az szerintem nem egy rosz ar erte.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30729) p_milan válasza Mr.Grincs (#30728) üzenetére


p_milan
aktív tag

A lényeget nem érted. :) Mind1, itthon nem veszek új játékot, inkább rendelek angliából, mert olcsóbb, csak nem az első boltból. :)

(..(.)..)

(#30730) Mr.Grincs válasza p_milan (#30729) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

En sem nagyon akarok venni magyarorszagon jatekot ujonnan de az a bolt nagyon jo. Nem reklamozni akarom, csak mondom.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30731) heihachi válasza heihachi (#30644) üzenetére


heihachi
addikt

Nos, megoldódott a probléma, a Tversityt lecseréltem PS3 Media Centerre, és gyönyörűen, akadás mentesen játsza le a box 720p mkv-fájlokat. Persze a proci teker a PC-ben mint állat :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30732) SPZHUN


SPZHUN
csendes tag

A Gólem Konzoltól vásárolt valaki már gépet? Esetleg ha valaki lenne olyan kedves és leírná a tapasztalatait azt megköszönném.

(#30733) Xirtam válasza SPZHUN (#30732) üzenetére


Xirtam
veterán

Én is megköszönök valamit!Az oldal bal tetején van egy opció keresés beírod, h golemkonzul és tádá! kiírja azokat a hsz-eket amiben szó volt róla!

De mivel imádom az ilyen kérdéseket még a dolgodat is megkönyítem :W [link]

(#30734) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

mennyire szánalmas már, hogy egy trial gémmel nem tudok játszani neten, mert nincs gold-om! érted egy játék reklámjával nem enged játszani, idióták, a másik meg a demók lekorlátozása 1 hétre az is hasonló okosság. Gyökerek, azért sem fogok fizetni a goldért.

(#30735) Don47


Don47
tag

Üdv mindenkinek! Ha esetleg érdekel valakit, költözés miatt eladóak az alábbi cuccok:

- Rock Band 2 (100% karcmentes, új állapotú) - 8500
- AC/DC Live Rock Band Track Pack (önmagában is játszható, de vinyóra is másolható, 100% karcmentes, csak 1x használt) - 7500
- Rock Band Mad Catz Fender Precision Bass gitár - itthon nem kapható, USA-ból importált darab, hivatalos Rock Band cucc. A gyári gitárnál nagyobb (ez 97 cm). Két részre osztott pengető (gyorsabb pengetés), 5+5 gomb, problémamentes működés, kiváló állapot (alig használt). Játszhatóak vele a szólógitár részei is. RB1 és RB2, valamint állítólag GH kompatibilis (csak Aerosmith-el próbáltam ki, működött). Ára 9500.

13, 14-én megoldható a budapesti személyes átvétel is. Csere köszönöm, nem érdekel. Érd. privátban.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#30736) mad1 válasza Tomekk. (#30734) üzenetére


mad1
veterán

Igazad van,ezen mar reg besokaltam...

Ne szemetelj ! = Steam

(#30737) Torry válasza Tomekk. (#30734) üzenetére


Torry
addikt

Nah igen, viszont a single-el szemben a netes játék sokkal több és nagyobb élvezetet nyújt szerintem.
Nyár végeztével ezért is fizetek majd elő.

(#30738) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok!

Kipróbáltam a Worms demóját, szerintem nem rossz! Csak kicsit furcsa a régihez képest, meg hát az irányítást is meg kell szokni. Amúgy nem lesz ezzel baj. :))

Sic Parvis Magna

(#30739) Tomekk. válasza Torry (#30737) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

de én nem fogok nekik ezért fizetni, megveszem a játékokat 10 ezrekért akkor már hagy multizhassak már, vagy adják a játékokat féláron akkor, vagy lenne valami plusz szolgáltatás a gold mellé, de csak annyi, hogy egy csomó mindent lekorlátoznak, ami alap lenne, azt fizessé. De mind1 ez úgysem fog változni. :((

(#30740) 30z.Samu válasza Tomekk. (#30739) üzenetére


30z.Samu
félisten

"10 ezrekért akkor már hagy multizhassak"

Ez a része tényleg "büdös" egy kicsit, de nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van a Live-ról, már amennyit játszottam Live-on. :)

Sic Parvis Magna

(#30741) XuChi


XuChi
addikt

Sziasztok.

Kérdésem az lenne, hogy arcade gépet le tudok frissíteni hdd nélkül?

Mármint erre az új DashBoard-ra gondolok. :R

Vagy ha most veszek gépet a konzolstudio-nál akkor azokon már alapból az új menü van? :R

Köszönöm.

Ui: Esetleg ha van valakinek eladó 20gb vinyója az küldjön pü-t. :R

(#30742) 30z.Samu válasza XuChi (#30741) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szervusz Kedves Xuchi barátom! :DDD

Igen, tudod frissíteni a Dashboard-ot, a 256-os kártyára. :)

Sic Parvis Magna

(#30743) mad1 válasza XuChi (#30741) üzenetére


mad1
veterán

Nekem auto lefrissitette a gitar hero wt.szoval siman.

Ne szemetelj ! = Steam

(#30744) XuChi


XuChi
addikt

Hát gondolkodom. Lehet inkább gyűjtök és premium mert 15k-val több de majdnem 25k-val kapok több cuccot hozzá. Ráadásul én a fülest pl egyből eladnám :D Meg a rgb hd kábelt is mert hdmi-vel tolom. Ez a 2 5k-t vissza is hozna.

Még nem tom mit tegyek. Mert közben meg a pénz is kellene.

Ja meg a 2 játék amit alapból adnak a géphez (kung-fu panda, lego indy). A premiumal el tudnék játszani még a demo-kal is. De arcade-ra meg nem tok leszedni demo-t sem :(

Nagyon nem tom mi legyen

(#30745) 30z.Samu válasza XuChi (#30744) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor még gyűjts egy kicsit, hosszabb távon jobban megéri Neked! :)

Sic Parvis Magna

(#30746) adam_


adam_
senior tag

Ha nem eredeti játékkal játszok LIVE-on, akkor az adott játékot, vagy az egész gépet bannolják LIVE-ról?

(#30747) Xirtam válasza adam_ (#30746) üzenetére


Xirtam
veterán

Egész gépet! ;] ;]

De félreértések elkerülése végett sok pletyka arról megy hogy kiolvasák a boxod olvasójának a programját ez akkora hülyeség nem így szűrik ki, h ki játszik flashelt gépel! Sőt nem is azt h eredeti-e a játék!Hanem h idő nap elött berakod e a boxba! Ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#30748) Kasza08 válasza XuChi (#30744) üzenetére


Kasza08
őstag

Gyűjts, és ne adj el semmit a csomagból! Ha elakarod adni, akkor te fogod megszívni!
Egyébként Premium...egyértelmű

Xirtam: Hát megjelenés után játszott ismi a fifával, oszt karácsony előtt mégis kibaszták ;] És mit kapott karácsonyra? 1 éves Goldot:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30749) XuChi válasza Kasza08 (#30748) üzenetére


XuChi
addikt

"Ha elakarod adni, akkor te fogod megszívni!" ???? Miért fogom megszívni?

(#30750) 30z.Samu válasza XuChi (#30749) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mert mindenki vinyós gépet keres. :)

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.