Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30651) 30z.Samu válasza jeni (#30650) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

Nekem rendes hálózati töltőm van és tökéletesen megfelel! :) 2500 volt összesen 2 elemmel.

Sic Parvis Magna

(#30652) bwoay válasza jeni (#30650) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, pont írni akartam, hogy a normális akku meg a normális töltő a legjobb,
nem ezek a túlárazott, semmi máshoz nem jó tartozék szarok

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30653) Mr.Grincs válasza Xirtam (#30649) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem az első boxom fehér volt. Ha kevés lesz majd a 60GB vinyó akkor veszek egy 120 asat. De szerintem egyszerre annyi játékom nem lesz hogy megteljen. 60 asra 5-6 játék ráfér nem?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30654) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#30653) üzenetére


30z.Samu
félisten

Simán! Nekem 5 játék van fent és még 1 ráférne. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30655) nofi válasza 30z.Samu (#30626) üzenetére


nofi
őstag

ugyanaz a magyar szinkron van benne mint a worms2-ben

Xbox GT: nozsolt

(#30656) Xirtam


Xirtam
veterán

(#30657) Def26 válasza nofi (#30655) üzenetére


Def26
félisten

Xbox Live! -os Worms -ben van magyar szinkron? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30658) Xirtam válasza Def26 (#30657) üzenetére


Xirtam
veterán

Aham!

(#30659) nofi válasza Def26 (#30657) üzenetére


nofi
őstag

Az újban igen, ami már a Worms Armageddonnak az átültetése Xboxra (eddig is volt Xboxos Worms, de az elég semmilyen volt szvsz). Ez most egy rendes teljes játék, acsikkal, single pályákkal, multival és rengeteg kiegészítéssel mint anno. Tulképpen a hangok, fegyverek, mind az Armageddonból kerültek átültetésre, csak több opciót tettek bele (van már valami öltözék féle is), meg ugye a felbontást, grafikát tupírozták. Most egyelőre csak Live-ra van, de állítólag év végére PC-re is kiadják...
A Trialban elég sok minden benne van, érdemes kipróbálni, engem meggyőzött ;)

Xbox GT: nozsolt

(#30660) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#30654) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az faintos akkor. AZt hittem csak 5 játék fér rá. :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30661) Poonkie21


Poonkie21
csendes tag

Sziasztok!
Érdemes Xbox-hoz kormányt venni? Egyáltalán a gyári MS kormányon kívül lehet másfajtát venni?

(#30662) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok a vezetékes joy-nak milyen a csatlakozója?! :R

(#30663) p_milan válasza Poonkie21 (#30661) üzenetére


p_milan
aktív tag

Mit értesz azon, hogyérdemes e hozzá venni? :D Én nem szeretm az ótós játékokat, így nekem nem, de sokan tolják vele, így gondolom, hogy megéri. Az eredeti MS kormányon kívül még vehetsz Logitech Drive Fx-et, mást azt hiszem nem eszik meg.

Xirtam : Gondolom USB nem? Vagy mire gondolsz? :))

(..(.)..)

(#30664) heihachi válasza Xirtam (#30662) üzenetére


heihachi
addikt

Teljesen sima usb csati.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30665) Xirtam


Xirtam
veterán

Áhh kösz nem is tudtam, akkor a sima vezetékes tökéletes a PC-hez is zsír! :R

(#30666) Poonkie21


Poonkie21
csendes tag

Köszönöm a váalszt a kormányt illetően. Más kérdésem lenne: HD felbontású mkv fájlt honnan lehet leszedni, illetve az hogyan streamelhető a boxra? Valaki ha válaszolna megköszönném.

(#30667) Xirtam válasza Poonkie21 (#30666) üzenetére


Xirtam
veterán

Bal felül kereső gomb! Már kb 20X leírtuk MKV-t nem visz a box csak HD AVI-t! ;)

(#30668) K3NZO válasza Poonkie21 (#30666) üzenetére


K3NZO
senior tag

Media Centerrel még lehetne próbálkozni de véleményem szerint teljesen felesleges.

"Per aspera ad astra"

(#30669) Def26 válasza nofi (#30659) üzenetére


Def26
félisten

Ennek nagyon örülök. :K Lassan akkor vennem kell Live! pontokat és ezt be kell szereznem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30670) Peat;) válasza bwoay (#30652) üzenetére


Peat;)
veterán

Pl. madaras teszkóban 2650mah-es (AA-nál) duracell aksiból 2 darab kőkemény 990ft volt múlt héten, de szerintem azóta is akciós. Nem kell túlbonyolítani, ez a topik néha tényleg olyan mint ha öregasszonyokat hallgatnék :)

(#30671) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok volt a SZIGET című film!

Project Natal al kapcsolatban kis érdekesség! :DDD
[link]

majd megértitek mért mondtam a filmet! :D

(#30672) heihachi válasza Poonkie21 (#30666) üzenetére


heihachi
addikt

Tversity-vel érdemes próbálkozni, nekem több HD mkv-t is lejátszott. A gond a 4GB feletti filmeknél kezdődik, ami elég sanszos egy HD anyagnál. De pl darabolva, playlistbe szervezve sima ügy, csak igen kraftos PC kell :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30673) Poonkie21 válasza heihachi (#30672) üzenetére


Poonkie21
csendes tag

Köszönöm a választ, megpróbálok jutni valamire.

(#30674) Mr.Grincs válasza Xirtam (#30671) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez egy nagyon jó film. Egyik kedvenc filmem. :DDD Már csak a box miatt is.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30675) _ak_ válasza Xirtam (#30671) üzenetére


_ak_
addikt

Lol, nem is emlékeztem erre. Igaz az a film amúgy is tele van reklámokkal. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#30676) kokobe válasza 4sal3 (#30641) üzenetére


kokobe
senior tag

Nagyon szépen köszi :R

<---AMD___ATi--->

(#30677) adam_


adam_
senior tag

Ajánljatok valami új, jó játékot amit lehet cooperativban vinni (küldetéseket két karral egyszerre) vagy egyáltalán olyan játékokat amit ketten lehet vinni, persze nem LIVE-os megoldásokra gondoltam, hanem LIVE nélküliekre... Csak akad ilyesmi a mostani játékpiacon. :)

(#30678) tiv83us válasza adam_ (#30677) üzenetére


tiv83us
veterán

Gears of War 1-2, Left 4 Dead.

Na mentem vissza medvere vadaszni :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30679) Xirtam válasza adam_ (#30677) üzenetére


Xirtam
veterán

Resident Evil V.

(#30680) p_milan


p_milan
aktív tag

Tegnap sikerült átlépni a 10000Gs "álom"határt. :DD Igaz már hetek óta csak 4G hiányzott hozzá. Tegnap megjött a jóárosított Assassin's C, DeadSpace, Mortal vs DCm úgyhogy most lesz mivel játszani egy darabig... :)

Egy kérdés, mert az nem tiszta. Mi az a Ranked meccs? :DDD Csak annyi, hogy véletlenszerű emberrel játszok neten, és mondjuk nem számít annak, ha egy havert meghívok játszani? (És mondjuk ez mi : Chat Lobby Matches :))) köszi :B )

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#30681) sch_a válasza p_milan (#30680) üzenetére


sch_a
addikt

A Ranked meccs, gondolom az, amikor ranglista-pontokért megy a játék. Valószínűleg azért nem számít a baráttal való meccs ehhez, h ne lehessen csalni. A chat lobby matches meg sztem azt jelenti, h bekerülsz egy chat-szobába, és ott tudsz tárgyalni a meccs előtt a többi játékossal, és esetleg ki is választhatod h kivel játszol. Nem tudom milyen játékról van am. szó, csak a nevekből gondolom :DDD

(#30682) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ha angliába vagyok és ott vennék kint xbox 360at és neten rendelem meg akkor lehet választani hogy milyen legyen a villa? Angliai vagy EU magyar szabványos... vagy ilyen nincsen? PLS help:) Hátha ott jobb áron tudok hozzájutni. Esetleg link is jöhet ahol lehet választani. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30683) sch_a válasza Mr.Grincs (#30682) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem azon már ne múljon h milyen a tápkábel. Itt is írták már, de pl. barátnőmnek is angliai a mobilja, és a töltője 3 villás, pár száz FT-ért kapott hozzá átalakítót, és semmi gondja nincs vele.

(#30684) Mr.Grincs válasza sch_a (#30683) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tudom, hogy van átalakító arra én is gondoltam. Csak ha van rá lehetőség hogy lehet valahogy normál magyar szabványos villásat rendelni akkor inkább olyat rendelek.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30685) adam_ válasza p_milan (#30680) üzenetére


adam_
senior tag

Mi a tökömre jók ezek a G-s pontok? :F Új "felhasználó" vagyok, és kezdetben azt hittem, hogy ezeket lehet beváltani LIVE-on, de hát nagyot tévedtem. ;]

Valaki nem tudja, hogy a Ghostbusterst lehet-e vinni cooperativba ketten? :U

[ Szerkesztve ]

(#30686) p_milan válasza adam_ (#30685) üzenetére


p_milan
aktív tag

Miért játszol? Haszna nem sok. :) Na kb erre jók a G-k is. Lehet gyűjteni mert az jó, és növeli a játékidőt.

Szellemírtók! Lent a táblázat.

(..(.)..)

(#30687) Def26 válasza tiv83us (#30678) üzenetére


Def26
félisten

Milyen medvére? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30688) bwoay válasza Mr.Grincs (#30684) üzenetére


bwoay
nagyúr

mert a box tápjába amúgy nem a kutyaközönséges,
100 Ft-os PC-s tápkábel megy, igaz? :U

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30689) Xirtam válasza p_milan (#30686) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez nemigaz Múlthéten Pénteken volt az első Gamescore díjátadó az első 3 világ legjobja kapot valami ajándékcsomagot! Mostantól rendszert csinál belőle az MS! ;)

(#30690) adam_


adam_
senior tag

A vezeték nélküli karnál elkezd villogni középen a zöld LED játék közben, az miért van? Így jelzi, hogy merül benne az elem? :U

(#30691) lvnt válasza adam_ (#30690) üzenetére


lvnt
őstag

Pontosan. Tapasztalataim szerint elég sokáig bírja az elem/akksi így is.

(#30692) eddie17


eddie17
addikt

Aki akar egy kis Resi 5 mókát coop-ban(most kezdtem), az jelentkezzen. Délutánonként nyomhatjuk. Gamertag-em az aláírásban ;)

(#30693) Xirtam válasza adam_ (#30690) üzenetére


Xirtam
veterán

ha csak villog az azt jelenti achit kaptál ha körbe futkos a led akkor merül az ellem! de játék közben vagy dashboardon emgnyomod az xbox logot bejön az ablak ahol mutatja az ellem állapotát!

de csak h ezen a héten is elsüssem F.A.Q-ban elvan írva :DDD

(#30694) p_milan válasza Xirtam (#30693) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ezért nem olvassa el, mert a FAQ-ban EL VAN ÍRVA. :DDD

Na jó csak gondoszkodom ;] , egyébként a töltöttség mutato a Dashboardon elég szarul tükrözi a valós állapotot. Amikor elkezd villogni a joyon a led, akkor nekem még szokott maradni úgy 5óra. :)

(..(.)..)

(#30695) Xirtam válasza p_milan (#30694) üzenetére


Xirtam
veterán

Jah nekem is! Mellesleg azt vettem észre az Energizer hamarabb megadja magát mint a Duracel! :U

(#30696) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

kérdésem a következő lenne:

ha feltelepítek a boxra egy játékot, játszok vele, mentek a vinyóra, és uninstallt
nyomok, akkor a mentéseket is letörli a box vagy csak a játékot?

Xirtam: tényleg nem verbatim lemez volt, szó nélkül cserélték... :((

(#30697) 4sal3 válasza Xirtam (#30695) üzenetére


4sal3
tag

nekem az elem nem probléma :)

(#30698) Xirtam válasza Rabbitf_24 (#30696) üzenetére


Xirtam
veterán

Láttod ez egy jó kérdés! 60-70 órát toltam az SW FU-ba! letöröltem majd most elkezdtem emgint és a mentéseket törölte de az achikat nem! De pl van olyan game ami megtartja a mentéseket!De mikor kiírta, h kezdhetem elölről joy bum a falnak, boxot meg lerugtam! :(((

Hmm örüljenek, h nem kérted el a vásárlói könyvet! Én biztos panaszt emeltem volna ! :(((

(#30699) p_milan válasza Rabbitf_24 (#30696) üzenetére


p_milan
aktív tag

Gondolom nem próbáltad még ki a törlést. :) Ott külön vannak szedve a dolgok, és mindent külön lehet törölni. (Én is meg szoktam hagyni a mentéseket, mert nem túl sok helyet foglalnak, és hátha egyszer újra kedvet kapok hozzá. :DDD )

(..(.)..)

(#30700) Rabbitf_24 válasza p_milan (#30699) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

De már töröltem, belemegyek az aktuális játékba, és csak annyit
látok, hogy uninstall from hard drive, és semmi választási lehetőség...

Xirtam: mire odaértük, már lenyugodtam....
Azt én is végigtoltam, nagy játék volt, de 1000ből talán 400 pontot szereztem, uh még van mit fejlődni... :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.