Aktív témák
-
-
Mr.Grincs
veterán
válasz
Djuree #49547 üzenetére
Nekem elég volt a gyári. Igaz hogy nem a szekrényben tároltam, hanem a tv-m előtt, mellett, alatt, és tökéletesen szellőzött, A két falcon v2 es és az új jasperes is hibátlanul ment. Jó igaz az első boxom, hamar 3 ledes is lett, de az benne van a pakliban. Ha azt nézzük akkor 3 ból kettő hibátlanul bírta a kiképzést, úgy hogy sokszor napikig nem kapcsoltam ki, a gyári ventivel alap feszkón, moddolás és gány nélkül.
-
bwoay
nagyúr
válasz
Djuree #49527 üzenetére
változó időjárás sem nagyon van más játékban, pedig ugye nem mindegy, hogy száraz aszfalton nyomod neki, aztán egy hajtűkanyarban hirtelen elered az eső, és elkezd csúszni a pálya. mondjuk én azt nem állítom, hogy a PGR a legjobb, pedig a 3-at is nagyon szeretem, de kétségkívül a legjobbak egyike.
-
bwoay
nagyúr
válasz
Djuree #49407 üzenetére
ezt mégis hogyan kell elképzelni, Gyuri? Adott egy gép, amihez 203 W-os táp van, merthogy a gép időnként ennyi kraftot kér. Te meg 175-össel járattad, ami képtelen leadni azt a teljesítményt, amire a gépnek szüksége van, ráadásul fizikailag sem passzolnak, mert nem kompatibilis a csatlakozó, ahogy Davzone írja is...
-
szdavid18
csendes tag
válasz
Djuree #49407 üzenetére
Akkor most mi is van? Valaki nem tudja bedugni a gépbe a kisebb tápot, valaki tüzel, más pedig vígan használta a gépét kisebb táppal. A fórumon feljebb található kép a foglalat-ról. Az én gépemé az első kép, viszont az Inter Cooler-é a gépemen második kép. De ahogy elnézem a Jasper lapos gépekét is bele lehetne dugni. Ma délután vinném el egy kis kölyökhöz kipróbálni ezt a boxot, hogy egyáltalán meg tudjam mi a baja.(és az ő tápját nem szeretném tönkretenni) A gép ingyen volt, szóval ha 3ledes vagy van valami más baja, nekem még akkor is megérné, ha 20ezret kéne ráköltenem. De nem szeretném azt, hogy a gép mondjuk csak 3ledes meg kell egy új meghajtó aztán kész, de ha bedugom a tápba akkor meg meghaljon az alaplap is. Remélem értitek az aggályaimat és tudtok segíteni.
-
M@trixfan
addikt
válasz
Djuree #49100 üzenetére
"én maradok a pc-nél mostmár egy darabig. 2 évente ráköltök kemény 60k-70k-t és meg van fejlesztve, nem olyan vészes (igaz ebből nem lesz full hd graf, de az boxon sincs)"
A legtöbb játék kell, hogy fusson 1080p-ben a mostani 4850 kártyádon is. Szerintem innentől kezdve bármit fejlesztesz garantált a full HD és a szűrőket is pakolhatod rá. 1 gigás 4870-nel a bevált formula 2x AA és 16x AF. Neked az a kérdés, hogy akarsz-e most előrelépni amíg ennyire jelentéktelen a DX11 vagy inkább megvárod a 6000-es szériát és akkorra talán jobban kihasználják.
-
tomgabor
senior tag
válasz
Djuree #49129 üzenetére
A Mortal valahogy jobban bejön nekem, a Dragon Ball mesét szerettem nézni mindig ha a suliból hazajöttem TV bekapcs. valami német adóra és csak anime vagy manga rajzfilmeket néztem éjjel-nappal (így lett középfokú német nyelvvizsgám és soha nem tanultam németből semmit
)
-
Osiris
őstag
válasz
Djuree #49077 üzenetére
Engem csak az érdekel, hogy szerkeszthessek magamnak egy videót, ehhez nem kell, hogy az xbox pc legyen. Viszont én nem játszok multiba, nem izgatnak a golddal járó "extrák", nem akarok azért fizetni, hogy vásárolhassak (fizethessek, persze azt is csak úgy, hogy angliainak hazudom magam), de ha már muszáj, azért fizetnék, hogy a megvásárolt játékkal kreált videót, valóban kivitelezhető módon átvihessem a gépre.. (de nem szívesen).
-
tomgabor
senior tag
válasz
Djuree #48970 üzenetére
Hát talán Soul Calibur 4 lesz az egyik, Dragon Ball Raging Blast lesz akkor a másik, King of Fighters XII-ről vélemények?
-
moncsiangel
csendes tag
válasz
Djuree #48710 üzenetére
szia!
nem tudják el lopni a steam accodat, pontosabban el tudják de 2 nap alatt visszaszerzed, amire szükséged van vagy 1 eredeti dvd-s game ami a steamen regelve van, vagy a bankártyád száma amin vásároltál steamen, elküldöd a steamsupportra és 2 nap alatt vissza adják neked új jelszóval (tapasztalatból mondom 2 hete lopták el... 2 napra rá már kaptam a jelszót és ismét az enyém) a lényeg ha el is lopják akkor max 2 napig örülhetnek
-
-
Morden24
nagyúr
válasz
Djuree #48656 üzenetére
Ebben a kategóriában már nem feltétlenül a teljesítmény vagy a dizájn billenti a mérleg nyelvét, hanem a support. Ez nyilván sokaknak nem számít, de azok pontosan ezért nem is abban az árkategóriába néznek számítógépet.
Egyébként meg gémereknek nyilvánvalóan rossz opció a brand gép, mert nem lehet buherálni, nem lehet upgrade-elni, tehát pont a flexibilitás veszik el. Ha viszont minőség és megbízhatóság kell, akkor egyértelműen brand gép, nem hómdzsunka.
Szerintem pont munkánál aztán tökmindegy, mert ott megadott szoftvereket használsz. Nyilván vannak specifikus esetek, de ha vennék Mac-et, akkor nem azért, mert azon jobb netezni vagy ppt-t csinálni
Egyébként mint mondtam, a Mac szerintem is drága, de azért, mert az árhoz nem tartozik 2-3+ év garancia.(#48657) csdm: Még megvan, de az Xboxom alig múlt fél éves, és több beruházás mellett nem lett volna pénzem arra, hogy a gép eladása után vehessek valami igényes brand cuccot, ezért még jegelve van a téma. Ellenben játékidő gyakorlatilag nullára degradálódott box óta - ezt csak az alkalmi Civ partik törték/törik meg, illetve némi Dragon Age, de a második részt abból is kekszboxra fogom megvenni.
szerk.: Egyébként nekem pont abból lett elegem, hogy magam szerelgessek-vadásszak alkatrész, konfigurálgassak bios-t meg szarakodjak, ha valami bekrepál, hogy na most aztán melyik boltba vigyek milyen alkatrészt. Megvolt ez a korszak, de hasonlóan a bakancsos-hosszúhajashoz, szépen elkopott
-
rocket
nagyúr
válasz
Djuree #48360 üzenetére
Vannak orszagok ahol 1+2ev, de az nem Magyarorszagon forgalmazott gepekre vonatkozik
Esetleg azt tudnam max. elkepzelni, hogy a hivatalosan Magyarorszagon nem forgalmazhato konzolkra (a dobozukon rajta van milyen orszagokban lehet hivatalosan forgalmazni) a szarmazasi orszag garancialis feltetelei ervenyesek.Tudom jol, hogy mukodik a M$ garancialis ugyintezese.
Azert volt majdnem 19 honapos a konzol a gariztataskor, mert majdnem 19 honapja volt megveve, tehat az elmeleted nem allja meg a helyet -
_ak_
addikt
válasz
Djuree #48280 üzenetére
Tovább megyek, kimondottan zavar, ha magyarítva van egy egy játék és már csak azért is UK locationnel vagy USA-val játszok. És azért zavar a magyarítás, mert nagyon gyatra minőségű általában. Azt sem tudom, h mi előnyöm vagy hátrányom lenne a mostani helyzethez (leszámítva a gow mp pályákat, amiket egyébként egyrészt meg sem akartam venni, másrészt létezik rá félhivatalos megoldás.)
Éljen a negatívizmus!
-
KraRe
aktív tag
válasz
Djuree #48227 üzenetére
Én próbáltam a ps3-at is, nem tudtam megszokni azt a kis vézna kontrollert,nincs fogása
, a gta4 megvolt mindkét konzolhoz, így most ez a viszonyítási alapom.
ps3-on furcsa zöldes volt a kép, sőt a mentéssel is volt sok promlémám(nem a kódok miatt)
xbox-on pedig teljesen élvezhető, eddig mentéssel se volt problémám, és a ps3-on 25%-ig jutottam el 2 hét alatt, mert nem volt kedvem játszani(2 hetet is volt nálam, mert rögtön eladtam), xbox-on pedig ki sem esik a kezemből a kontroller.(amióta megvan, 53%-nál járok, és lássuk csaak mi van a borítékoon?matrica, matrica...Megvan!2010.05.15-én adtad fel,és16-án jött meg, azaz ~4 napja játszok vele.
Nekem nem jött be a ps3, de próbáld ki, lehet, hogy téged leköt -
Mr.Grincs
veterán
válasz
Djuree #48227 üzenetére
Én ehhez az egész kinect vs move okossághoz nem sok jövőt fűzök. Maradok a kontrollernél, lehet én vagyok ennyire maradi, de majd kipróbálom mindkettőt akkor eldöntöm melyik jobb, de azért nem állok majd sorba a megjelenés napján hogy vegyek egyet találomra. Iagzából vennék Ps3at is mellékállásba a box mellé. De így hogy vagy ez vagy az akkor a box a nyerő. Pl kilzone 2-t, mgs4 et kipróbálnám.
kabalthenbk: Hát igen a Fable és a Gears Of War alap.
-
ofive
csendes tag
válasz
Djuree #48149 üzenetére
Bekapcsolom,és 3 perc múlva kér egy kódot,family timer címen,és semmit nem enged,csak ott tudnék még valamilyen időt adni neki,de nem tudom milyen kódot tett be valami vicces emberke.A vinyót leformáztam,de maradt minden.Nincs reset lehetőség a gépen?Alap beállításokra visszatenni?
Aktív témák
Hirdetés
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I5 13400F / 32GB DDR5 / RTX 4070 Super / 1TB SSD
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iKing.Hu - Garmin Fenix 8 51 mm Használt, karcmentes állapot
- iKing.Hu - Apple iPhone 12 Pro Max - Silver - Használt, megkímélt
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest