Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29051) 30z.Samu válasza WARZ (#29038) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ment PÜ

Sic Parvis Magna

(#29052) 30z.Samu válasza capafog23 (#29039) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jesszus! :Y :DDD

Bocsia dupla hsz-ért! Olvasgattam a linket. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#29053) WARZ válasza 30z.Samu (#29052) üzenetére


WARZ
tag

Én is most kezdtem el a Forza 2őt és kormánnyal az első 20 min szokatlan meg sok sok finom hangolás és már jó is, sokkal jobb kormánnyal irányítani mint controllerrel! :))

(#29054) Casoli


Casoli
őstag

Én is gariztam a Microsoftnál, na és olyankor mi van ha javítás közben megváltozott a szériszám a gépen, és azt írja hogy 2009-es gyártású a box? Úgy láttam meghajtót is cseréltek benne, illetve az előlap is új, még rajta a fólia az infra leden. A műanyagra is 200812 van szitázva mint gyártási idő. Kicserélték volna a boxot? Viszont HDMI-t nem kaptam rá :W

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#29055) Casoli válasza hdman (#29050) üzenetére


Casoli
őstag

Én a Budaörsi MM-ban láttam először milyen élőbe a 3 LED :D

Egyébként meg nem értem miért fikázzátok az átlátszó tárolót, inkább legyen 3 LED-es ami a Microsoftnál garis, minthogy szendvicset gyömöszköljenek a kedves vásárlók a meghajtóba... :)

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#29056) CarajoEsp válasza hdman (#29050) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Köszönöm. Ezt fogom tenni:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#29057) 30z.Samu válasza WARZ (#29053) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi!

Gondolkodóba estem a kormány miatt. :)

Sic Parvis Magna

(#29058) rudymester


rudymester
senior tag

Nálunk 2db X360 kioszk van és azok már hónapok óta mennek tökéletesek. A pirosledes kioszkok valószínűleg már nem mai darabok. Addig örüljünk, ameddig csak a MM-ban látunk 3ledet. :K

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29059) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok!

Ha valaki tudna segíteni abban hogy hogyan kell az Xbox-os gamertagomat átvinni az ea profilomhoz az keressen már meg. Fifázok és eldöntöttem hogy csinálok egy profilt regeltem majd amikor kész lettem vele kiválasztottam hogy X360 gamertag összekapcsolása és ott mindig azt írja hogy nem talál ilyen nevet. Pedig benn vagyok a játékban a live menüben...

Köszi

(#29060) Xirtam válasza Mr.Grincs (#29049) üzenetére


Xirtam
veterán

Mr.Grincs szerintem jobban jársz, ha fogsz két vékony ceruzát/tollat tökmindegy mit és megakasztod a ventiket!Aztán gariztasd le! ;)

(#29048) hdman: Elvitték az U.F.O - k :C :C :C :C

Mellesleg a mai nap Székesfehérvári MM-ben GH Metallica verseny van dob/gitár/joy külön szinpadon 3 LCD TV-n van lehetőség követni az egyéni és páros mérkőzéseket! :C

[ Szerkesztve ]

(#29061) Xirtam válasza Xirtam (#29060) üzenetére


Xirtam
veterán

Háhá ezzel a HSZ-emmel Senior Tag lettem! :C :C :R :R

(#29062) Torry válasza Casoli (#29054) üzenetére


Torry
addikt

Ha nem HDMI-s a boxod, soha nem fogsz HDMI-set kapni, direkt gyártottak az új alaplapból HDMI-set és a nélkülit is. Ez az MSnek nyilván többletköltséget jelent, és hogy ezáltal mi értelme, azt ne kérdezd:D

(#29063) p_milan válasza Torry (#29062) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hülyék lennének pluszt belerakni 0forintért. Ezzel többet is érne a használt piacon, jobban el lehetne adni, és nem fogyna annyira az új. Ennyire egyszerű szerintem az álláspontjuk. :))

Most már vegye meg valaki az Undercovert, mert így nem lesz wolverienem, és szomorú leszek. :)

(..(.)..)

(#29064) p_milan


p_milan
aktív tag

Ügyesen kifutottam az időből. Azt mondjátok a Ninja G2 k nehéz. Akkor ez szerintetek? Nem is annyira vészes az ára szerintem. Vélemény róla? Videjó alapján ez is ilyen és znélküli hentelős dolog. ;]

(..(.)..)

(#29065) Xirtam válasza p_milan (#29064) üzenetére


Xirtam
veterán

Nekem megvan de iszonyat nehéz szvsz! ;)

(#29066) Mr.Grincs válasza Xirtam (#29060) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nemtudom mennyire hatásos. Nem akarok lebukni sem bár szerintem ezzel nem lehet.
Ötletnek nem rossz. Brá szerintem elsőre nem nyírná ki. Pübe is jöhet az ajánlás :DDD
Ráadásul az egyém Falcon lapos az meg szívósabb.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29067) Xirtam válasza Mr.Grincs (#29066) üzenetére


Xirtam
veterán

Ide írom nem PÜ-be mert hátha másnak is lesz gondja! Észreveni nem fogják, maximum ha leégeted a ventik motorját pont ezért előszőr bekapcsolod játszól fél órát de még annyi se kell, hogy elérjék az üzemi hőfokot a cuccok! Majd kikapcs, bedugsz két vékony cumot ami megfogja a lapátokat előre meg max hátra és bekapcs majd a levegő bentmarad megölni gpu! Szerintem hatásos és egyszerűbb ha a MS csinálja meg a géped nem holmi konzulbolt mégis csak MS-ék találták ki a boxot! :U :U

[ Szerkesztve ]

(#29068) Djuree


Djuree
félisten

háááát mit látok? ez csúnya dolog ám gyermekeim. nem lesz ez így jó :N megyek is árulkodni az MS-hez (persze csak ha cserébe kapok egy boxot tőlük :DDD ) ;] :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29069) horowitz


horowitz
csendes tag

sziasztok

tudtok ajánlani vmi jó kis multi játékot amit 3-4-en tudunk tolni? eddig HALO-tunk de már unjuk.

köszi :R

(#29070) Djuree válasza horowitz (#29069) üzenetére


Djuree
félisten

cod5 ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29071) 30z.Samu válasza Djuree (#29070) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt is kb akkor fogom tudni beszerezni, mire kijön a 6. :D

Sic Parvis Magna

(#29072) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Barátom küldött ajándékba 1 autót (forza 2), de mindig azt írja, hogy nem tudta letölteni próbáljam később. :F
Nekem most csak Silver van, lehet ezért?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29073) 30z.Samu válasza Silent77 (#29072) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vagyok egy szaki, de szerintem igen.

Sic Parvis Magna

(#29074) 4sal3 válasza Silent77 (#29072) üzenetére


4sal3
tag

igen, én úgy tudom, hogy silverrel nem lehet letölteni

(#29075) Djuree válasza Silent77 (#29072) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29076) Silent77


Silent77
veterán

Köszönöm mindenkinek!
Legalább kiírná, hogy csak gold kell hozzá... :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29077) Silent77 válasza Silent77 (#29076) üzenetére


Silent77
veterán

- csak :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29078) bolic válasza Xirtam (#29029) üzenetére


bolic
őstag

Voltam a Sugár Moziban, ott vannak a kiállított néhány darab. Kipróbáltam és tökéletes hibátlan darabok, de nagyon durván zajosak. Mármint a ventilátorok nagyon durván zugnak! :Y Mintha be lett kötve hátul a porszívó. :W Egyébként kipróbáltam néhány játékot, hát az élsimítás nagyon hiányzott neki. Nem lehet összehasonlítani a PC szinvonalával, gyengus az xbox 360 grafikai szinvonala. :( Alig tudtam tovább játszani, de a feeilingjei ugye nagyon jók. A konzolhoz kötött tartóvibrátor is érdekes. :D Hát a sokévi PC-zés után nem vennék az xbox360-öt. :U

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#29079) tiv83us válasza bolic (#29078) üzenetére


tiv83us
veterán

Milyen megjeleniton probaltad, melyik jatekkal?

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29080) Xirtam válasza tiv83us (#29079) üzenetére


Xirtam
veterán

Erre én is kiváncsi lennék! Kapásból felsorolok 50 játékot ami boxon szebb mint pc-n! :U :U De akinek a graf számít annak ajánlom dolgozon gyüjtsön össze másfél millkot aztán egy i7-es gépet rakjon össze majd úgyan ezt a műveletett fél év múlva újra! :U ;]

GH után talán a tuccerek is kapnak valami értelmes játékot!? :U Dj Hero Video Game, E3

[ Szerkesztve ]

(#29081) Casoli válasza bolic (#29078) üzenetére


Casoli
őstag

Azért tessék már megnézni egy XBOX árából milyen PC-t kapsz, semmilyet... Speciál nekem van fullos PC-m, meg elite Boxom. Én is csak azért tartom, mert sok játék csak BOX-ra jön ki, vagy nagyon későn PC-re (Forza 2, GOW2, Fable 2, stbstb). Grafikával szerintem nincs baj, persze egyértelmű, fullhd-ban a PC-s játékok szebbek, de nem sokkal. Az XBOX meg multimédia centernek is használható. Azért a "TV előtt ülök egy vezeték nélküli kontrollerrel"-nek meg van egy feelingje. Én kipróbáltam, és beleszerettem. :D

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#29082) Xirtam válasza Casoli (#29081) üzenetére


Xirtam
veterán

Azt se felejtsük el, hogy a boxban egy 2006 os technologia dolgozik! :U Mégis jobban vannak optimalizálva rá a játékok mint pc-re mert tudják a fejlesztők, hogy úgy fog jól fogyni stb.! :K

(#29083) -kdM- válasza Xirtam (#29082) üzenetére


-kdM-
senior tag

konnyebb fix konfigra optimalizalni mint egy pc-re

(#29084) rudymester


rudymester
senior tag

Azok a LCD-k amik a xbox kioszkokon vannak, kb egyidősek a géppel. Régiek, lassúak és ma már szinte csak jobb kapható náluk.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29085) Silent77 válasza bolic (#29078) üzenetére


Silent77
veterán

Én ugyanezt mondtam anno mikor PSX-em volt, soha nem fogok pc-n játszani. :)
Azóta meg...
Nekem pár játék grafja kifejezetten tetszik, egyáltalán nem hiányzik az élsimítás, de szigorúan csak nekem, én PC-n se igazán veszem észre a különbséget, bepacskolt, és kikapcsolthoz képest, de ez az én igénytelenségem biztos.
Nekem kb 2 hónapja van Boxom, a srácaimnak vettem, először nagyon furcsa volt a kontroller, most már kezdem megszokni, hozzáteszem nem játszom sokat de a forza 2 nagyon megtetszett.
Meg van pár játék amiket anno imádtam, és itt most kiélhetem magam pl, tenchu, hamarosan tekken, skate, UFC, fight night round, ezek meg PC-re soha nem fognak kijönni.
FPS-t viszont szigoróan csak PC-n, nekem az nem megy paddal, még a single oké, de a multi...csak fexek állandóan, pedig PC-n a jó játékosok közé tartozok. :B
A DC-t anno csak a Jet set radio, Shenmue miatt vettem meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29086) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Jó rég jártam már erre, de a vizsgák miatt sajna semmi időm játszani.
Arról lenne szó, hogy szeretnék egy Race 360 játékot, ha van valakinek tökéletes állapotú eladó, kérem írjon egy privit.

Köszi!

(#29087) Xirtam


Xirtam
veterán

Azt hiszem ma este Dead Space-zek!Megvettem mert unatkozok! :D :C

(#29088) Peat;) válasza Xirtam (#29087) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor most fosni fogsz :) nagyon jó játék.

Én most cod: waw-t szereztem be, tűrhető játék, a live!-en is érvényesülni tudok, mert bénákhoz rak be az elején :) így hogy szar az idő jó kockásodni kicsit.

(#29089) Kasza08 válasza Xirtam (#29080) üzenetére


Kasza08
őstag

takarodj:Y
Még DJ Hero. Ezért fogok én újra Boxot venni:DDD

(#29090) Xirtam válasza Kasza08 (#29089) üzenetére


Xirtam
veterán

baromi jó lesz Tiesto-tól elkezdve minden lesz benne! Végülis GH alapokon nyugszik csak itt nem gitár alapon jönnek a "press button" ok hanem majd bakeliton! :D Előre félek Xbox360™ DJ Box Controller! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#29091) hdman


hdman
őstag

Terminator: Salvation: 1000/1000 GS :)

Sopron city :)

(#29092) Djuree válasza hdman (#29091) üzenetére


Djuree
félisten

grat. ennyire jó a játék?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29093) hdman válasza Djuree (#29092) üzenetére


hdman
őstag

Hehe, ennyire jó a játék: korábbi véleményem, ami szemernyit sem változott, sőt, ha lehet még rosszabb lett :)

Játékidő: kb. 6 óra hardon
Kihullott hajszálak száma: sok
Értékelés: 2/10, gyenge, és rövid.

Sopron city :)

(#29094) Xirtam válasza hdman (#29093) üzenetére


Xirtam
veterán

Akkor ezt se kell kipróbálnunk! :C :C

(#29095) hdman válasza Xirtam (#29094) üzenetére


hdman
őstag

Megtettem helyettetek, szívemet és véremet a Xbox Team-ért :) Nektek már nem kell szenvedni :DDD

Sopron city :)

(#29096) Xirtam válasza hdman (#29095) üzenetére


Xirtam
veterán

Hálásan köszönjük! :R :R

P.Ü-ben írd meg milyet kérsz barnát,szökét,vöröset! meg add meg a címed ahova küldjük a nyuszilányt! :DDD

(#29097) hdman válasza Xirtam (#29096) üzenetére


hdman
őstag

Már 5 éve van egy szőkésbarna, nem tudom mit szólna a nyuszilányhoz! :DDD

Valószínűleg pillanatok alatt széttépné :)

Sopron city :)

(#29098) bolic válasza tiv83us (#29079) üzenetére


bolic
őstag

Nem néztem alaposan a típusszámot a TV-n, de úgy tűnik hogy Samsung LCD HD Ready lehetett ez. Sajnos nem emlékszem a játékokra, de nagyon jó grafikája van a PGR-nek. A többi játékoknál máris FSAA hiányában hányingerem lettem tőle, olyan durva érdesek, néha az árnyékok is pöttyösek/kockásak. :U Na ez nekem nem való, pedig igaz-e az állítása hogy kevés játék támogatja a FullHD felbontást? Mert ha ez igaz, az bizony nagyon elavult ez a gép.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#29099) bolic válasza Casoli (#29081) üzenetére


bolic
őstag

Hát persze, hogy ennyi árból semmilyen PC-t nem fog kapni. Hát én nem tudok ennyire szűkös szabadidő alatt játszani mindenféle játékokkal. :)

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#29100) Xirtam válasza bolic (#29098) üzenetére


Xirtam
veterán

Amúgy fikázni jöttél a boxot? :U Kit érdekel, hogy a te apucika pénzéből megvett gépeden 89X élsímítással játszol?! :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.