Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33001) dunc


dunc
nagyúr

Szevasztok hol lehet legolcsóbban venni x 360 vezetéskes kontrollert venni MO-n?

(#33002) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Joy-ról nem tudom bekapcsolni az xbox-ot, csak villog rajta 4led és nem történik semmi. Alul viszont be lehet kapcsolni viszont a játék 1mp alatt kifagy.

(#33003) szaszlaci válasza ToBeY (#33002) üzenetére


szaszlaci
addikt

Tápcsati?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#33004) Mr.Grincs válasza szaszlaci (#33000) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A tutti megoldás ha szárazjéggel hűtöd le:D
Én valami légcsatornát akarok majd csinálni amibe venti nyomja a levegőt és a kimeneti részt pedig sértetlenül hagyom mert annak az a szerepe hogy kifele nyomja a forró levegőt.
Ha találnék olyan vékony ventit hogy a dvd olvasó alá és a borda közé rakjam be akkor meglenne a hűtése a gpu nak vagy a cpunak már nemtudom melyik van a dvd olvasó alatt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#33005) f27 válasza szaszlaci (#32996) üzenetére


f27
aktív tag

Hiszen a PS kontrollerében alapból van akkumulátor nem, kell cserélgetni..."
Hát én úgy írnám, hogy nem lehet cserélgetni. Mit teszel ha játék közben lemerül??

nos ha játék közben lemerűl ami még soha nem fordúlt elő még akkor sem ha a gép már jelzi hogy lemerűlt,egyszerűen fogod az usb kábelt ami ugye elég hoszú! és bedugod a gépebe! a gép 1 ezred másodperc alatt kábeles irányításra vált és tölti az akkut!
szóval ez nem túl jó érv tőled! ;]
mint látod én PS3 hibás gépekete veszek és megmondom elég nehéz hozzá jutni :) és ha megdöglik egy az is csak fejhibás lesz! iddeg 1-2 gépről hallotam ami más modon feküdt ki!xexboxal elentétben 60% elhalálozás! (a régi változatoknál!)mert ugye az új valóban jóra sikerűlt most!

a blu-ray lemez dolgot ne feszegesük hogy lasú mivel nem telepíti fel a PS3 a játékot így lemezről megy! lasú? mihez képest? a 8Gb adatot épp olyan gyorsan ledarálja mint a kexbox! de itt ugye 50Gb adatról van szó!

a vinyó kicserélés lehetséges de rohat macerás! bevallom nekem nem sikerűlt sehogy hiába követtem lépésről lépésre mindet amit leírtak! :( ha neked sikerűlt elismerésem kemény vagy :DDD
"melyik való játékra"
Mindkettő arra való. Csak szerintem a box sokkal inkább. Egy mondatban olcsóbb, nagyobb a szabadság, jobb a támogatás, szebb kép

nos ehhez nincs mit hozzá fűznöm! mert ugye ez nem igaz!se szebb kép se nagyobb szabadság! ill nagyobb a szabadságod mikor szervizbe van és nincs mit csinálnod! na ott a szabadság :DDD
amugy mindkető tökéletesen teszi a dolgát játék közben!
de pár ellen érv ha már így bele jöttél!
halgas 7,1 THX hangot a kexboxon! néz blue ray filmet rajta! alapból tölcs a adatot vinyora a xexboxon-használd a wifit-társíts-használj bluetothot headsetet vagy bármi más rendszert!netez rajta macera nélkül-használd az online játékokat előfizetés nélkül! és ne remegj mikor sűl meg a géped!ez pár érv a két gép között!és gondolj bele melyiket vennéd ha a xexboxot nem lehetne megtőrni!
és mindezt ugy cáfold hogy a polcodon kapcsold be mindkét gépet és hasonlícsd össze!
azt hiszem érhető voltam és pártatlan :C :R

(#33006) ToBeY válasza szaszlaci (#33003) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bevan dugva rendesen vagy mire gondolsz?
Tegnap még jó volt este kezdett el kifagyogatni 2x ma már joy-al be se tudom kapcsolni.
Igaz először sikerűlt bekapcsolnom akkor kifagyott 1mp alatt,az óta joy-al be se lehet kapcsolni

[ Szerkesztve ]

(#33007) Csabee.


Csabee.
nagyúr

nah mára az utolsó hülye kérdésem a következő....

Játékoknak mennyi hely kell a mentésre? gondolok itt arra hogy én nekem nem kellenek ilyen xbox liveról cuccok, se demok se semmi.. ha van bene egy 256os memória akkor az elég? vagy kéne azér egy kisebb 20gb-os hdd a játékok mentésére? pl ha van 10-15game az embernek..

Üdv: Csabee.

(#33008) Xirtam válasza Csabee. (#33007) üzenetére


Xirtam
veterán

Elég

(#33009) don_peter válasza Csabee. (#33007) üzenetére


don_peter
senior tag

Nekem eddig tökéletesen elég volt a beépített 256MB.
Minden játék elmentése oda megy és hozzá teszem van pár játékom...

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#33010) Mr.Grincs válasza Csabee. (#33007) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát az a tutti ha fent vannak a hdd-n a játékok. Legalább egy 20as hdd ajánlott, igaz arra csak két db játék megy föl rá. Gyorsabban tölt a játék ha a hdd ről olvassa. Meg a dvd olvasófejet is kíméli.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#33011) 4sal3 válasza Csabee. (#33007) üzenetére


4sal3
tag

de ha csak memókarid van, akkor elvesztesz min 128mega helyet a frissítés miatt.

(#33012) heihachi


heihachi
addikt

Ahelyett, hogy azon vitatkoztok, hogy melyik gép jobb, húzzatok inkább IRL focizni meg csajozni, meg kinek mi jön be, mert lassan elmúlik a nyár, aztán már csak büdös tornatermekben lehet focizni, a csajok meg felveszik a bundabugyit ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#33013) Sanya válasza heihachi (#33012) üzenetére


Sanya
nagyúr

Balaton, sör, picsák, de jó is volt :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#33014) sch_a válasza f27 (#33005) üzenetére


sch_a
addikt

Mi van ha valaki csak játszani akar, nem felvágni mint te? Mellesleg megtanulhatnál helyesen írni.

(#33015) Sickboy25 válasza f27 (#33005) üzenetére


Sickboy25
addikt

olvasgattam hozzászólásaidat és nem tudtam mellette elsiklani a rengeteg helyesírási hiba miatt!Egy ilyen nyilvános fórumon ez az alap ha azt akarod ,hogy komolyan vegyenek!
Ez így elég vicces!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#33016) Csabee. válasza 4sal3 (#33011) üzenetére


Csabee.
nagyúr

köszi srácok! akkor igazából nekem a hdd nem kell, a zaj meg nem zavar! következő meg az lenne hogy , azt írtad hogy 128mb-ot elvesztek, milyen frissítés miatt? illetve hogy van ez a memória kártyás dolog? látom az xboxból a könyvtárszerkezetet? ? vagy hogy törölhető?

Üdv: Csabee.

(#33017) f27 válasza sch_a (#33014) üzenetére


f27
aktív tag

itt nincs felvágás! ezek nem milliókba kerülős dolgok! aki vehet kexboxot vehet PS3 mat is!
ha nem írom helyesen olvasd helyesen!

(#33018) szaszlaci válasza f27 (#33005) üzenetére


szaszlaci
addikt

Mielőtt félre értenél, nem mondom hogy a PS szar, csak nálam mégis inkább a box. Miért is?

Akksi: ez hülyeség amit írsz. X-hez is lehet kapni madzagot, (csak hogy nekem kéne jó pár méter, azért rádiós, hogy úgy is használjam.) Szóval a cserélhető mindig jobb, mint a beépített. De ez nem olyan óriási hátrány a PS-nek, de nem előny, az tuti! 2 db 2650-es Duracell, 3 hónap úgyis, ha használva van sokat.

Lemez: szintén jobb, ha én döntöm el, fel akarom-e telepíteni. Vagy PS3-nál nem kell semmit telepíteni?? Mert ha kell, akkor állítósod szerint 50 giga adatról van szó, ahhoz meg lassú a BR. Tehát azért települ, mert lassú.

HDD: nem használok ilyet, állítólag meg lehet azért csinálni. Nem mintha 20 giga kevés lenne.

És a többi:
-Szebb képet többen mondják, de nagy különbség azt gondolom nincs. Szóval lényegtelen.
-Szabadság alatt értettem a kontroller akksihasználatát, azt, hogy nem kell mindent megvenni hozzá: HDD, Wifi, mittomén.
-Nem sok értelmét látom a 7 iránynak. Normális szélessávú hangfalakból aki összerak egy rendszert, annak külön szobája van erre, mert eléggé elveszi a helyet az oldalsó kettő. Az meg nem konzolról fog filmet nézni, hanem vesz egy BR lejátszót. A mini zsebdobozokról meg ne beszéljünk.. Tehát ez csak papíron előny.
-headset: bedugod a kontrollerbe, ami mikrohullámon megy. Majdnem bluetooth :)
-Live! Gold: igen, szar dolog a fizetés érte..

-Megésülés. Ez az egyetlen komoly érv, amire mindenki mást mond, mennyire jellemző a PS-re. Én arra hajlok, hogy azok nem sülnek meg, de azért az se tökéletes szerintem.
Ki adna el megsült gépet, ha le lehet garoztatni? Mert azt senki nem szedi szét módosítás végett, így nem is marad a nyakán.

-A törhetőség az egy komoly érv valóban, már a box mellett. Ha ezt nem veszem figyelembe, akkor is az X maradna, mert arra 3 év gari van így elégés ellen.

De talán érthető, hogy eléggé közel áll egymáshoz a két konzol azért, nálam se olyan pályahosszal nyer az X, hanem a "legyen inkább az".
Ami sokat tesz, az ára. Egy Arcade pack nem kerül sokba..

Mr.Grincs: rom és a borda közé ventit? Ott 2 mm van kb :)) De ha elé rakod, akkor valamennyi hely van. Valóban valami szélcsatorna kialakítása lehetne előnyös, máshol elfér bőven.

ToBeY: akkor keresi a kapcsolatot, szinkronizáld újra. Ha a játék alatt kapocsl ki, fagy le, akkor a megnövegedett áramfelvétellel lehet a gond. Tehát tápcsati rosszul ériontkezi csak, ha szerencséd van.

4sal3: csak ha fennt hagyod a hülye avatarokat. A dashboard nem foglal semmit a kártyáról. Vagy el vagyok maradva?

heihacha: milyen igazad van, kivagyok már egyfolytában gépelni, mióta meghalt a fos box, 3 napja csak kockulok mit lehetne tenni.

sch_a: ;)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#33019) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nos valami ötlet mi a fene lehet a boxom-al? :U

(#33020) Xirtam válasza Csabee. (#33016) üzenetére


Xirtam
veterán

a dashboardnak "oprendszer"

(#33021) 30z.Samu válasza ToBeY (#33019) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én javasoltam 1-2 dolgot. :)

Csabee.: Szerintem azért jó, ha van egy legalább 20GB-s vinyó. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#33022) ToBeY válasza 30z.Samu (#33021) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A baj az hogy most már a joy-ra nem reagál így más játékot sem tudok kipróbálni

(#33023) heihachi válasza Sickboy25 (#33015) üzenetére


heihachi
addikt

Te most tréfálsz? :F
Helyesírásról prédikálsz, és kisbetűvel kezded a mondatot, a vessző elé, és nem mögé teszed a szóközt, kihagysz vesszőket, és a mondat végi írásjel után nem teszel szóközt.
Ez így elég vicces!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#33024) Csabee. válasza Xirtam (#33020) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi, dashboardon lehet valami csinálni amúgy?

30z.Samu: Hiába jó ha van, de nem kell.. nem használnám ki, azér mer nem költenék rá felesleglesen, ha meg mentésre elég a memória kártya, akkor nincs gond:)

csak abból indultam ki hogy PC_n a mentések azok van hogy elérig a 100mb-os nagyságot is!:)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#33025) Xirtam válasza heihachi (#33023) üzenetére


Xirtam
veterán

LoL :DDD

(#33026) szaszlaci válasza Csabee. (#33024) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szerintem nem életbevágó a HDD. Gyorsabban töltődnek a játékok, de fel kell telepíteni.
Egy játékkal találkoztam, aminek durva a mentése: darabonként 10 mega. Bioshock.
A több 1 Mega alatt van.
Meg a GTA4, ha másolt, akkor állítólag játszhatatlan, HDD rendbeteszi.

Úgy tudom, újabb játékokhoz kell az új dash.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#33027) don_peter válasza heihachi (#33023) üzenetére


don_peter
senior tag

Nem akartam én beírni!
Egyet értek!

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#33028) f27 válasza szaszlaci (#33018) üzenetére


f27
aktív tag

ez már szőrszál hasogatás! :P
de nekem ennyi elég vólt! pláne az akkus dologból :DDD :R

(#33029) Csabee. válasza szaszlaci (#33026) üzenetére


Csabee.
nagyúr

köszi az infot! a GTA 4 pedig az egyik játék amivel játszanék! de nem a másolt érdekel, hanem az EREDETI-nél is játszhatatlan? mert gondolom nem.. nem úgy adják ki hogy csak hdd-s xboxon játszhassák..

Üdv: Csabee.

(#33030) don_peter válasza sch_a (#33014) üzenetére


don_peter
senior tag

Javítva : Mi van, ha valaki csak játszani akar, nem felvágni, mint te? Mellesleg megtanulhatnál helyesen írni.

Kívánom ugyan ezt neked is!

Kis szőrszálhasogatók!

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#33031) p_milan válasza don_peter (#33030) üzenetére


p_milan
aktív tag

Régen voltam.

De kezdünk átmenni napiszar/csibefasz/agyszint kategóriába. Nem jó ez így!

:( :( :(

(..(.)..)

(#33032) Mr.Grincs válasza szaszlaci (#33018) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A tutti az lenne ha meg lehetne fordítani a ventit, de mivel úgy van öntve a rohadt műanyag hogy csak egyféleképpen lehet betenni ezért max csiszolni lehet rajta és úgy megfodítani.
Vagy nekem van egy fölös ventim ami csapágyas lett kerre mint az állat. Kibarmolni a belső részét és berkani két ventit ami befel nyomatná a levegőt, kifele meg nemtudom hogy jönne:D Vagy úgy megy ki ahogy tud.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#33033) Def26 válasza Csabee. (#33029) üzenetére


Def26
félisten

Én próbáltam, anno 256MB -os kártyával és HDD -vel is. Qrvára nem láttam különbséget.

p_milan:

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33034) 4sal3 válasza szaszlaci (#33018) üzenetére


4sal3
tag

nekem amikor megvettem, már több, mint fél éve, és kérte hogy frissítsem a dash-t akkor lenyúlt 128megát. azóta is azon van a dash, a többi cumóm már a hdd-n van, amit azóta beszereztem.

(#33035) Xirtam válasza Csabee. (#33029) üzenetére


Xirtam
veterán

nem a kiadással van a baj egyszerűen fos a játék

(#33036) szaszlaci válasza Mr.Grincs (#33032) üzenetére


szaszlaci
addikt

Én is ezt akartam, míg észre nem vettem, hogy nem lehet. De lehet ám másik ventit is a helyére, de akkor:
-telifújja porral
-a forró levegő nem fog távozni, és forrósítja kezdetnek a RAM-ot, NB-et, CPU-t, majd a végén a VGA-t is szerintem.. Persze próba után lehet csak ezt kijelenteni.

Csabee: nem hallottam, hogy az eredetivel komoly gondok lettek vona. Az se tökéletes, de azért legjobb tudomásom szerint nincsenek nagy bajok. Nekem az az álláspntom, ha 1000 Ft-nál többe kerül rá egy HDD, akkor nem kell. Még annyit se ér. De van aki szerint jó dolog.

f27: jólvan, nem téged akartalak meggyőzni, csak hát leírtam, hátha más is elolvassa, így talán jobban tud majd dönteni.

4sal3: igen. De az avataros részt le lehet törölni! Ugyan az marad a dash, csak a 3D-s hülye figurák nem lesznek.
Memókártya, aztán ott lehet valahol.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#33037) Def26 válasza Xirtam (#33035) üzenetére


Def26
félisten

Mit értesz a "fos" alatt? :F Szaggat, akad, lassan tölt, vagy mi?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33038) f27 válasza szaszlaci (#33036) üzenetére


f27
aktív tag

engem nem is kell meggyőznöd :) hisz nekem van itthon mindegyik gépből tőbb is!
persze nem azért mert egyesek szerint gazdag vagyok!
megértem azokat az embereket akik ragaszkodnak a kexboxhoz! hisz vagy olcsón akarnak játszani és ezért választoták,vagy a nehezen megspórol pénze eddig engedte,netán ez volt az első géptípusa és leragadt ennél!
akinek volt mind a kető ill van mindkét gépe,szerintem értelmes érvek mellet nem tudna dönteni! ha csak a játékot nézzük és nem szőrt hasogatunk melyik a jobb akkor hibátlanúl játszható mindkét konzol!
én napmint nap elnézegetem ahogy az öcsém szétcsépüli a kexboxot! aztán ha megunta üti vágja a PS3 mat:)
ha valakinek nem kellenek az extrák amit a PS3 nyujt és csak játszani akar olcsón,nem kérdés mi kell neki!KEXBOX! :DD :R

(#33039) Xirtam válasza Def26 (#33037) üzenetére


Xirtam
veterán

A pupolását! belassúl helyenként a játék elég rendesen, meg a texturákat utólag tölti be! Meg eltünt szerintem a GTA érzés...oké fizika meg a grafika gyönyörű de hova tüntek a régi dolgok??

PL.:

CMR Dirt volt ahol belassúlt a második részben már javítva van sokkal jobban optimalizálták....

(#33040) Mr.Grincs válasza szaszlaci (#33036) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha gondolod kitalálhatunk valamit közösen. Az univerzális CPU hűtőket fel lehet rakni azokkal a csavarokkal amit adnak hozzá? Vagy a csavarokat meg az egyéb felfogatáshoz szükséges dologkat nekem kell beszereznem?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#33041) Xirtam válasza Mr.Grincs (#33040) üzenetére


Xirtam
veterán

nem fog felmenni rá, a boxnak a nyáka sokkal gyengébb, mindenféleképpen sufnituningal kell megoldani! De szerintem felesleges, ha csak nem vag flashelt, máskép minek vesződni ilyen szarságokkal....

(#33042) Mr.Grincs válasza Xirtam (#33041) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem flashelt, de még bőven egy éven belül is garis. + a 3 ledre a pár év.
Szeretek kísérletezni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#33043) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez most nekem nem világos: miért kell több tíz hozzászóláson keresztül arról vitatkozni, hogy melyik gép a jobb? Nekem egyik sincs, de elkezdtem nézegetni őket, egyelőre nem tudok még dönteni, de az biztos, hogy a PS3-nak is van bőven megbízhatósági baja, bár ez a fórumok szerint csak a 60GB-os szériát érinti, azt viszont keményen. A szervízről írtak (pl. itt) sem hozzák meg a kedvemet a PS3-hoz.
Amiket én magamban eddig leszűrtem:
- Box mellett szól: viszonylag olcsó, széles és jó játékkínálat, emiatt erős használtpiac, így nem feltétlenül kell warezolni, de lehet, ha valaki arra vágyik, kompatibilitás a régebbi sima xbox-os játékokkal, jónak mondott online rész
- Box ellen szól: sorozatos megpurcanások (bár ez az újabb alaplapokkal sokkal jobb és ott az 1+2 év gari is), bizonyos dolgokat plusz pénzért meg kell venni (pl. wifi)
- PS3 mellett szól: bikaerős(nek mondott) hardver, bluray lemezeket olvas, így HD filmnézésre is használható, lehet rá linuxot gyötörni, ha valaki barkácsolna (PS3Slim-nél ez eltűnik), szebb forma
- PS3 ellen szól: (bár nem jelentősen, de) kisebb játékfelhozatal, rossznak mondott hivatalos szervíz, drága lemezek

Szubjektíven nézve az én igényeimnek talán a box felene meg jobban, de a PS3 is nagyon tetszik, és biztos, hogy a bluray filmekkel is jól ellennék. Egyelőre tehát nem tudom, hogy melyik lenne a jó választás, tipródok még. Most láttam egyik konzolboltban egy box (premium 60G)+gta4 kombót 62e HUF-ért, ezen picit elgondolkodtam, de... Még alszom rá jópárat.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33044) heihachi válasza bLaCkDoGoNe (#33043) üzenetére


heihachi
addikt

A PS3 árcsökkenéséből meglátjuk mennyi ér el ide, meg kiderül hamarosan az is, hogy mit reagál az Xbox 360 ára. Volt már pletyka 30 fontos/eurós/dolláros emelésről, de volt 100 eurós csökkentésről is (amit mondjuk én személy szerint nem hiszek).
Szerintem most egy okos dolog van, várni és nem venni semmit, esetleg elsörözni a pénzt :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#33045) 30z.Samu válasza ToBeY (#33022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor nem tudom. Hívd fel az MS ügyfélszolgálatot és kérdezd meg mi lehet a bibi.

bLaCkDoGoNe: Linuxot az újabb PS 3-ra már nem lehet tenni és a PS 2 támogatást is kivették... :F

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#33046) Djuree válasza bLaCkDoGoNe (#33043) üzenetére


Djuree
félisten

BOXRA IS LEHET MÁR LINUXOT. OLVASGASD AZ X-MEDIA OLDALÁT...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33047) tiv83us


tiv83us
veterán

ELEG LEGYEN MAR A PS3 VS. X360 VITAZASBOL!
Aki Boxot akar venni az vegyen azt es irjon ebbe a topikba, aki meg PS3-at, annak meg irany a masik topik.
F@szert kell alandoan flamelni, mar megbeszeltuk evek ota az ervek-ellenerveket, jatszon mindenki azzal ami tetszik! Nah...

Felhuzom itt magam kora reggel :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33048) Def26 válasza Djuree (#33046) üzenetére


Def26
félisten

Azt még egyenlőre csak ŐK tudják feltelepíteni, nem? :U

Aki nem látta annak itt van a videjó. :))

30z.Samu:Csak izgatott. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33049) 30z.Samu válasza tiv83us (#33047) üzenetére


30z.Samu
félisten

Djuree: Mit kiabálsz? Félsz? :P

Amúgy szerintem is unalmas már ez a PS3 vs Xbox vita. Akinek szimpatikusabb a PS 3, az fáradjon át az ahhoz tartozó topicba, aki pedig Xboxx szimpatizáns, az fórumozzon itt! Nem kell a kettőt keresztezni, mert csak bonyodalmak és több vita lesz belőle!

tiv83us: Megelőztél! :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#33050) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

;]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.