Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42001) rudymester válasza zolaas (#41999) üzenetére


rudymester
senior tag

Ilyen nem igazán van. Kung-Fu Panda, Up!, meg végül is minden animációs filmfeldolgozás vehető ilyen korban. A Narutonak akkor van értelme, ha valamennyire ismeri és szereti az animét. Abban is van elég sok olyan rész, ami nem szimpla verekedés.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#42002) zolaas


zolaas
senior tag

értem, köszönöm.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#42003) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok, szerintetek ezt reálisan árulom? Nem nagyon vágom boltba láttam 6ér is..
Xbox Elite mikrofonos fejhallgató

Üdv: Csabee.

(#42004) breetai válasza zolaas (#41999) üzenetére


breetai
aktív tag

Hi!
Ha bunyos játék érdekel (Mortal csak nem annyira véres): Dead or Alive 4 (olcsó=5000 Ft és hibátlan), Tekken 6 (új szebb DE drágább kb. 12000 Ft), Soul Calibur 4 (ez mondjuk fegyveres harc kb. 6000 Ft), Dragon Ball Z (mindkét játék erős közepes, az első kicsit csúnyább és inkább kisebb térben megy a harc ill. nem rombolható a környezet, az újabbikban már dőlnek össze a hegyek ... CSAK attól, hogy nagy a küzdőtér kissé kautikus lehet egy menet mert elveszted az ellenfelet a látómeződből ...)
ILL. mindkettőre igaz, hogy a DBZ ill. a Naruto stb.=anime játékok kicsit egyszerűek mert kisebbeknek pozícionálják őket.
Van még a Virtil Fighter V ill. a Mortal vs. DC Comix ezeket csak egyszer-egyszer próbáltam. A Motral nekem éppen azért nem jött be mert a DC-s jogokért le kellett mondaniuk a vérről meg a kivégzésekről. A Virtual-ból a demót kipróbáltam (LIVE), jó-jó, szép-szép DE nekem a DoA4 akkor már jobban tetszik mert ott nem kis "boxringekben" megy a bunyó ill. az egész irányítás/harcrendszer nekem jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#42005) Def26 válasza Csabee. (#42003) üzenetére


Def26
félisten

Szegény T-home kolléga is hirdette 2k -ért egy pár hétig, aztán megvettem tőle 1500Ft -ért.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42006) zolaas válasza breetai (#42004) üzenetére


zolaas
senior tag

huh, köszönöm a részletes leírást, megyek és szétnézek akkor erre, hogy mik vannak. Találtam ilyen börze szerűt nálunk ahol használt játékokat árulgatnak, fillérekért.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#42007) breetai válasza zolaas (#42006) üzenetére


breetai
aktív tag

Nagyon szívesen! Én ilyen "verekedős fajta " vagyok. :DDD
Írj ide vagy pü, ha valami még érdekel.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#42008) 159


159
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Eldöntöttem, hogy pc-fejlesztgetés helyett veszek egy konzolt. Csak az Xbox vagy a PS3 jöhet szóba. Lenne néhány kérdésem, és megköszönném, ha közelebb vinnétek a megoldáshoz. A választás szempontjai fontossági sorrendben:
1. időtállóság (jó lenne, ha min. 4-5 évig tartaná a lépést)
2. halk működés
3. megbízhatóság
4. játékok ára

Nyílván a box mellett fogtok érvelni, de nem baj, mert a ps3-as topikban is felteszem a kérdést :-)

Előre is kösz!

(#42009) szpal17 válasza 159 (#42008) üzenetére


szpal17
őstag

Természetesen Xbox360-at vegyél, hamár az Xbox topicban kérdezted. Nekünk az van :DD
1. Időtállóságról annyit, hogy műszaki cikkről van szó, tehát hibák bármikor lehetnek, de normális használat mellett és persze a garanciával nem kell izgulni.
2. Ha nem tetetsz bele hűtésmódosítást akkor nem vészes a hangja, bár érdemes HDD-s gépet venni ugyanis nagyban lecsökkenti a gép hangját. (egyébként kb mint egy halk PC)
3. lásd 1. pont..1 év garancia + 2 év a RROD-re...
4. Játékok árai változóak..új játékok esetében drága árakról beszélhetünk, de idővel szépen lassan a magyar pénztárca közelébe kerülnek. Nem beszélve arról, hogy nagyon sok használt játékot árulnak a neten, külföldről olcsóbban beszerezhetőek, és cserélhetőek is. Hasonlóak a PS3-as árakhoz..
Kb ennyi jutott eszembe :)

(#42010) 159 válasza szpal17 (#42009) üzenetére


159
tag

Kösz!

Egy 51-49%-ban a box mellett vagyok én is. (Nem tudom, milyen furcsa megmagyarázhatatlan okból, de szimpatikusabb.) Egyébként az Elite 120GB-s HDD-vel rendelkezik, ugye?
Ja, és mi az a RROD?

(#42011) benecz válasza Djuree (#41991) üzenetére


benecz
tag

Tapasztalat mi-..... :B :B :B :B :B

(#42012) szpal17 válasza 159 (#42010) üzenetére


szpal17
őstag

Kaphatsz sima Elite-et amiben 120Gb vinyó van, illetve Super elite-et amiben 250GB vinyó van. Ehhez valami játék is jár, de persze drágább is.
Az RROD az Xbox játékosok egyik nagy ellenfele :) egy időben sok gép 3 piros led villogásával jelezte, hogy befejezte pályafutását. (amíg meg nem javíttatják kb 10e ft-ért) Egyébként hűtési hibából adódik, hogy meghal a GPU (hőmérséklet ingadozás)
A hiba ma is létezik, de úgy tűnik egyre kevésbé. Jasper alaplapos gépeknél már csak nagyon elvétve hal meg gép.

(#42013) heihachi válasza 159 (#42008) üzenetére


heihachi
addikt

1. Pont egyforma. Ha az egyik gép helyett jön a következő, akkor tutira a másikból is jön záros határidőn belül. Mivel a box volt kint hamarabb, így feltehetően azt cserélik le először, szóval kis jóindulattal ezt a PS3-nak adhatjuk.
2. PS3 Slim, de zúgni az is fog, elvégre pörgő-forgó alkatrészei vannak.
3. Pont egyforma, de csak ha legújabb szériás Xbox 360-ban gondolkodsz.
4. Pont egyforma.

Szerintem inkább az döntsön, hogy nézd meg a két konzol exkluzív felhozatalát. Amelyikben több neked való címet találsz, azt válaszd. Ha a multiplatform címek érdekelnek jobban, akkor a boxot válaszd.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#42014) Def26 válasza heihachi (#42013) üzenetére


Def26
félisten

Tök egyetértek én is. :)

Még annyit hozzátennék, hogy sokan úgy vannak vele, mintha vérszerződést kötnének a gép mellet, holott szinte minimális ráfordítással el is adni/cserélni azt a konzolt. Tehát ne aggódjatok, ha nem jön be max. eladod és veszel boxot/ps3 -at. :B Persze valamennyit buksz rajta, de hát ez van. Ha meg nincs rá annyi pénzed, hogy ezt bevállald akkor meg ne vegyél ilyesmit... :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42015) Djuree válasza benecz (#42011) üzenetére


Djuree
félisten

jah, fájó :(
de tanultam belőle...

az a fura hogy ilyen rohadék emberek, mit emberek, állatok, vagy azok sem, azok sem csinálnak ilyet. beírt egy apa hogy a kisfiának akart ps3-at venni karácsonyra, sokat spórolt rá, a kissrác meg várta a gépet, és a fater nem tudott mit mondani :(

na az ilyen embernek képes lennék elvágni a torkát...pedig nem bírom a vért, de kivételt tennék ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42016) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na most már tapasztalom hogy HDD-ről menyivel gyorsabb a játék mint lemezről játszva :)
Azt hiszem örülök hogy megtartottam a boxomat!

Üdv: Csabee.

(#42017) Z0mbi válasza Csabee. (#42016) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Nem csak hogy gyorsabb, de halkabb is! :) Welcome to the club!

(#42018) kommunism


kommunism
aktív tag

van 1 hdtv-m viszont nem látok rajta rgb dugókat csak a szokásos 3 composit plusz 2 hasonló dugasz most akkor nem is tudok hdmi kábel nélkül hd ba játszani?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#42019) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.

Lehet nem jó helyen teszem fel ezt a kérdést és lehet már sokan megkérdezték, de bátorkodom mégis rákérdezni.

Elvileg ma vagy holnap jön meg az új gépem.x360 Elite.
Jasper lapos már a gép.Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire jobb az előzőeknél?
Már sok helyen utánanéztem és mindenhol mást mondanak.
Valahol azt mondták, hogy nagyon kevés hibásodott meg ezek közül, valahol meg azt, hogy ugyan 3ledes nagyon kevés lesz belőle de viszont itt a memória chipek hánynak be sűrűn.

Melyikben van a legtöbb igazság a tapasztalatok szerint?
Azért kérdezem itt, mert itt azért pár embernek van tapasztalata ez irányban.

(#42020) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Egy kérdés, van egy hd TV, van különbség sima aközött ha HDMI, vagy sima gyári kábellel kötöm össze a tv-vel a boxot?

Üdv: Csabee.

(#42021) csudri válasza Csabee. (#42020) üzenetére


csudri
őstag

Sima kábel analóg, HDMI digitál. Találgass! ;)

(#42022) Z0mbi válasza Csabee. (#42020) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Eg es fold! Meg a VGA es HDMI kozott is eg es fold van! (perssze miert ne lenne, a vga is analog)

(#42023) Z0mbi válasza kommunism (#42018) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Ha a teveden nincs componens akkor nem (ez a zold, kek, piros RCA). A box csak ezen vagy a hdmi/n keresztul tudja ezt. (vagy veszel egy VGA kabelt es azzal ha van dsub15 a teveden)
Ha DVI- van a tvden akkor egy HDMI - DVI atalakitoval is fog menni.
Compozit on az eletbe nem fog menni a HD

(#42024) Def26 válasza Z0mbi (#42022) üzenetére


Def26
félisten

Én még most is azt mondom, hogy minimális a különbség...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42025) taylorp válasza Def26 (#42024) üzenetére


taylorp
senior tag

Sztem is minimális, vagyis én semmi különbséget nem véltem felfedezni a kompozit és a HDMI között. A HDMI kábellel összekötöttem a DVD olvasómat, a Box-hoz maradt a kompozit.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#42026) dunc válasza Def26 (#42024) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyetértek analog vga kábellel is tűéles gyönyörű a kép! Itt a kérdés,hogy hangot honnan szeretne,ha a tv-ről akkor hdmi. Illetve hangot is tud analog vga kábellel is,de azon stereo csati van.

[ Szerkesztve ]

(#42027) Z0mbi válasza dunc (#42026) üzenetére


Z0mbi
senior tag

No akkor pontositok. Valoszinu hogy nalam azert volt aszar a kep VGAn keresztul mert volt egy extra kabel (VGA hosszabito) mert a tv fennt volt a falon es a laptop is a vga hoz csatlakozott...ezert a hosszabiton cserelgettem. Hat igen egy csatlakozas sog dB -t csillapit.
Viszont a component az direkt ment a tv be es a HDMI vel valahogy elesebb a kep.
Es mintha azota konnyebb lenne az achievement -eket elerni :D:D:D

(#42028) _ak_ válasza Z0mbi (#42022) üzenetére


_ak_
addikt

d-sub kábellel egy kicsit fakóbb a kép, de sokaknak élesebb vmivel. De sok szó esett erről régebben is, h melyikkel milyen.

Én a monitoromon mondjuk nem vettem észre különbséget, h most d-sub vagy HDMI, tökre ugyanolyan volt minden.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#42029) heihachi válasza _ak_ (#42028) üzenetére


heihachi
addikt

Nálam a VGA kábel kb 5 méteren annyi zajt szedett össze, hogy gyakorlatilag használhatatlan volt. Ugyanezen a távon a HDMI kristálytiszta és gyönyörű.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#42030) karakpecze21 válasza _ak_ (#42028) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Mikor az előző gépemet rátettem muterom tv-re hdmi-vel ott kijött azért a különbség.
Ha nagy képernyőn néztem, akkor ha nem hdmi-vel kötöttem össze, akkor az élek kicsit pixelesek.Hdmi-vel viszont szép simák a vonalak.
Van különbség azért nagy képernyőnél, de én ezért nem cserélném le a tv-m sem.

(#42031) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Ilyen adaptert hol kapok?

(#42032) csudri válasza Beerwolf (#42031) üzenetére


csudri
őstag

Én ebay-en vettem múlt héten 8$-ért postával, ha megjött és müxik rendesen, akkor írok róla. ;)

(#42033) Beerwolf válasza csudri (#42032) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Az nem rossz, akkor énis elkezdek ott nézelődni.

Amúgy itt azt írják, hogy a Component AV kábelnek is van optical kimenete, nekem pedig pont az kéne. Így nincs is szükségem arra az adapterre, nemde?

(#42034) Don47 válasza Beerwolf (#42033) üzenetére


Don47
tag

Az alap kabelnek (Component AV illetve HDAV) is van optikai kimenete, csak a fotokon sokszor nem latszik. Az elobb linkelt adapterre akkor van szukseged, ha HDMI kabel hasznalata mellett szeretnel optikai hangot kihozni (a HDMI melle ugyanis nem fer be az alap kabel, kiveve ha lepattintod a burkolatat.)

Xbox Live: Oberst Don47

(#42035) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

ÁÁÁÁ, de jó most jött meg a gép! :C :C :C
Alig várom, hogy végezzek a melóval és kipróbáljam. :))

(#42036) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Bocsi, de lejárt a mod idő.

Az Elite pack-hoz nem járna legalább 1 játék?
Kezdetben úgy volt, hogy lesz, bár ugyan most olcsóbb lett az ár is az indulási árnál, de nem kaptam játékot sem.

Előtte arcade gépem volt és volt benne hűtésmod és hűtés késleltetés is és elég hangos is volt.
Ebben most nincs semmi módosítás.
Hihetetlenül halk, szinte nem is hallani a gangját.Levegő is alig áramlik belőle.
Ez természetes?
Már előre félek. :)

(#42037) Z0mbi válasza Don47 (#42034) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Nos jo hogy ezt felhoztad.. volt egy hasonlo kerdesem regebben de senki nem valasszolt.
Az uj boxom HDMIs. A regihez volt egy VGA kabelem ami most minden trukk nelkul belemegy akkor is ha a HDMI is csatlakoztatva van.
Na az erositom hdmi csati hianyaban kenytelen vagyok optikait hasznalni. Viszont azt az adaptert nincs kedvem megvenni. Ezert a regi VGA is be van dugva de csak az optikait hasznalom. A vga csak log a levegoben. VISZONT! Eleg butan bootol a gep azota miota igy van. Bekapcsolom... bebootol es hallani az erositon is hogy a dashboard-on van. Viszont mikor a TV -t is oda kapcsolom ahol a HDMI ra van dugva, ujra bootol! :D Na ez mi a f...tol van? Ezt csinalja valakinek ezzel az optikai adapterrel is? Mintha a VGA kimenetre bootolna egyszer... (meg nem neztem hogy ott olyankor van e kep) aztan a HDMI re...

(#42038) csudri válasza Z0mbi (#42037) üzenetére


csudri
őstag

Na akkor egy tipp, próbáld meg úgy, hogy előbb kapcsolod a tv-t a külső jel fogadására, aztán a boxot. Mondom, ez csak tipp. :B

(#42039) Don47 válasza Z0mbi (#42037) üzenetére


Don47
tag

karakpecze21: Termeszetes. (Ahelyett hogy orulnel neki. :U )

Z0mbi: Egy probat megerne a burkolatpattintasos modszerrel (kep HDMI-rol, optikai hang a burkolattol megfosztott HDAV-rol).

Ha nem kapsz kielegito valaszt, probald meg kulfoldi forumokon.

Xbox Live: Oberst Don47

(#42040) karakpecze21 válasza Don47 (#42039) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én örülök neki, hogy halk, csak remélem elég is neki ez a hűtés.
Most itt csak üresben járatom és így is picit langyos levegőt fúj ki.
Remélem játék alatt nem szalonnasütésre alkalmas levegőt fúj majd ki. :))
Vagy talán ha jobban bemelegszik, akkor rápörget még a ventilátorra?
Mint pl. a pc-k processzorhűtője.

(#42041) oddsmaker válasza karakpecze21 (#42040) üzenetére


oddsmaker
tag

Ha újat vettél és Jasperest akkor tuti jóba nyúltál, nopara :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#42042) DonMedve válasza karakpecze21 (#42040) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem,nem ventiszabályzós!Én is nemrég vettem,kicsit emelkedik játék alatt a hőmérséklet,de nem vészes!Megnyugodhatsz!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#42043) MajaG válasza oddsmaker (#42041) üzenetére


MajaG
senior tag

Majd ha lesz időd, nézd meg. Küldtem privit.

(#42044) Sanya válasza karakpecze21 (#42036) üzenetére


Sanya
nagyúr

az enyémben hűtésmod volt 12V-os, szóval mint ha egy boeing 747-est felszállás közben lelőnek, na ilyen a hangja, csak folyamatosan. nem kis szenvedés árán lebányásztam a burkolatot, és egy mérnök ember segítségével a 12VB-os kb 8V-ra vettük vissza (ellenállás bekötésével) a GPU, nem melegedett így sem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#42045) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Nincs sehol egy bolt ahol lehet valasztani jatekot a box melle? Vagy hol nezzek GTA 4 packot, nem talalok sehol sajnos :(

(#42046) Sanya válasza adriankoooo (#42045) üzenetére


Sanya
nagyúr

játékot nem lehet választani mellé, hanem a pack-ot kell megvenni. :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#42047) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Valaki nem tudja nagyon nehéz visszavenni 12 v-ról 8voltra a ventiket?Mert sűvít mint állat!Most vettem egy 3led-es boxot,már csináltam is hűtésmodot,alapból volt két venti a cpu-nál,még raktam rá egy 25 centiset.Ha visszavenném 12-ről 8v-ra a hűtést,akkor nem csak a hátsó ventik hanem az összes lemenne annnyira?

(#42048) Def26 válasza HollyBoni (#42047) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz, ha már itt elakadsz akkor inkább hagyd a fenébe az egészet... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42049) Sanya válasza HollyBoni (#42047) üzenetére


Sanya
nagyúr

12V-ról 8-ra venni ahhoz be kell szerezz pár ellenállást, vagy beleraksz sorba kötve, ügyelve a polaritásra 3db piros ledet. ha a gépházat könnyen le tudod szerelni, akkor nem nagy gáz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#42050) adriankoooo válasza Sanya (#42046) üzenetére


adriankoooo
senior tag

kár, hogy nem akciózik egyik bolt sem. Gta 4 packot meg nem igen latok mostanaban a boltoknal :N marad a kulon vasarlas majd, bar egy bundle jo nagy akcioval jobb lenne :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.