Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16001) Kasza08 válasza zsocy (#16000) üzenetére


Kasza08
őstag

Neeeeem:D én döntöttem így, inkább másba fektetem a pénzt:)

(#16002) Djuree válasza Kasza08 (#16001) üzenetére


Djuree
félisten

már megint a nők mi? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16003) HagaNRG válasza K3NZO (#15997) üzenetére


HagaNRG
őstag

Úgy van, ahogy Zsocy mondja, sorry.
Viszont ettől függetlenül néha szemtlen akciók is vannak, minthogy 12 ezerét használt GRID. (újan meg talán még olcsóbb).

A GTA-val kapcsoaltban érdeklődnék.
Mivel egyrészt az évtized játéka, másrészt meg némely hírek szerint az évtized csalódása.
A játékmenetről nem érdeklődöm, az egyértelmű, ami viszont nem hagy nyugodni, az az a bizonyos pixelhiba, meg szaggatás.

Most hogy is van ez? Vagy ez csak a másolt játékokra jellemző?
Vagy tényleg eredetiben is bugos és meg-meg akad, és hibás pixelek vannak? (ez nem is tudom, mit jelent).
Ráadásul megterhelheti a gépet is a grafika, ezzel plusz melegedést előidézve? (vagy a melegegedés az úgyis maxon van, akár fifázik az ember, akár GTA IV?)

Köszi szépen előre is bármi segítséget!

(#16004) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Életkorom: 24.

[ Szerkesztve ]

(#16005) heihachi válasza HagaNRG (#16003) üzenetére


heihachi
addikt

Nem, nem, nem szaggat a GTA4. Nincs olyan, hogy egy pillanatra megállna, csak szimplán rohadt alacsony a frame rate bizonyos esetekben, általában olyankor, amikor épp magasnak kéne lennie (gyorsan száguldozol a városban, nagy a lövöldözés, épp ezerrel üldöznek a zsaruk, stb.) Pixel hibáról még nem hallottam GTA4-el kapcsoaltban, van viszont popup hiba. Az olyan, hogy haladok a kereszteződés felé a kocsimmal, szemben egy ház, nincsenek ablakai. Odaérek, sikerül a boxnak betölteni az ablakok textúráját, erre megjelennek ablakok a ház falán.
Ugyanígy hirtelen felbukkannak mindenféle egyéb tereptárgyak, de nyilván már csak akkor, mikor ott van az orrod előtt, tehát elég gáz. Bemegyek a fegyverboltba, nincs egy textúra sem! Aztán szép lassan betölti, és megjelennek a fegyverek, asztalok, falak, stb... Szóval gáz. De ettől az a játék hatalmas, NB meg a történet elviszi a gémet, még ha a küldetések egy idő után elég "hasonlóakká" is válnak.
Szerintem inkább az évtized játéka, ha az általad felsorolt két lehetőségből lehet választani :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16006) HagaNRG válasza heihachi (#16005) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi az infot!

(#16007) Djuree válasza heihachi (#16005) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem jött be a gta4. nem hozza az előző részek hangulatát :( pedig nagyon vártam. inkább végigtolom mégegyszer a san andreast :U

meg szaggat is meg a popup ugye. el lett ez baszva sztem...viszont a graf az fasza

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16008) Kasza08 válasza Djuree (#16002) üzenetére


Kasza08
őstag

:D
motoromat extráznám fel belőle:)

(#16009) 30z.Samu válasza Kasza08 (#16008) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nemes cél! :C

Sic Parvis Magna

(#16010) HagaNRG válasza Kasza08 (#16008) üzenetére


HagaNRG
őstag

Mi motorod van?

(#16011) Kasza08 válasza 30z.Samu (#16009) üzenetére


Kasza08
őstag

háát, alap:D
sajnos még kell rá költeni, ez a rock band meg annyira nem köt le, ráadásul mindig társaság kéne, mert egyedül nem olyan jó:(

HagaNRG: Aprilia SR:K

[ Szerkesztve ]

(#16012) Prof01


Prof01
veterán

Nagyon király ez a GH3 gitár! :DD Sokkal nagyobb élmény, mint kontrollerrel játszani. Végre sikerült egyet szereznem és nem bántam meg. Ajánlom másnak is! :K ;]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16013) mtomas13


mtomas13
csendes tag

hy!
nah érdeklődni szeretnék, h ha minden egyes játéknál amit beteszek kiírja a piszkos lemez cuccost, akk valószínű az olvasó romlott el ugye?(olvastam, h az olvasóhiba elég gyakori) yah és ha kicseréltetem az olvasót akk a flashelés eltűnik a gépről?
bocs a szeleburdi fogalmazásért, de nem naon vágom ezt a műszaki nyelvezetet :B :D
előre is kösz haleeeeee

Várom válaszod, én is hamar visszaírok!!! :)

(#16014) spammer válasza mtomas13 (#16013) üzenetére


spammer
veterán

Te nem tudod kicserélni. MS tudja, ha nem veszi észre vagy nem foglalkozik azzal h flashelt. Persze ilyenkor újat kapsz, no flash, mert ők aztán tuti nem flashelik meg neked ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16015) tiv83us válasza Prof01 (#16012) üzenetére


tiv83us
veterán

Igen, ez lenne a lenyege a GH, RB es hasonlo jatekoknak, hogy hasonlo elmenyt nyujtson egy laikusnak is, mintha tenyleg ott lennel es te jatszanal egy igazi hangszeren :)

En a RB-bol kulonoskeppen a dobot kedvelem, oda tenyleg kell nem keves ritmuserzek es sokat lehet fejlodni. Persze, valoszinuleg ha beulnek egy igazi dobszett moge, feljelentene mindenki aki el es mozog, hogy olyan hangokat hallatok, mintha az edenyeket dobalnam az asszonyhoz....de valoban baromi nagy elmeny, hardon vegig is toltam az osszes szamot /bar az Iron Maiden nem kis kihivas volt...:U/. Most experten kb a 20. szamnal tartok es erzem, hogy fejlodok.

Gamepad-del kizart, hogy elvezni tudnam mind a GH-t, mind a RB-et...

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16016) Prof01 válasza tiv83us (#16015) üzenetére


Prof01
veterán

Én mediumon nyomom most az RB-t és elég jól megy. Pár óra alatt a 30. számig eljutottam. Még 37 vissza van, de azt hagyom holnapra. :)

Am. igazad volt, tényleg jobb az RB-s gitárnál. :K Igaz, nem olyan élethű, de jobb rajta játszani. Nincsenek olyan közel a gombok és a pengetője is jobb sztem. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16017) heihachi válasza Djuree (#16007) üzenetére


heihachi
addikt

Mivel a GTA4 ennyire megtetszett, ezért éppen ma installáltam fel a San Andreast. 10 percet voltam képes vele játszani, aztán uninstall :) Nekem meg az előző részek nem jönnek be. Annak idején még a Vice Cityvel toltam pár órát, de végig nem volt türelmem játszani...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16018) 30z.Samu válasza heihachi (#16017) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Annak idején még a Vice Cityvel toltam pár órát, de végig nem volt türelmem játszani..."

Nálam az nagyon vitte a pálmát! :DD

Sic Parvis Magna

(#16019) Scoobyka


Scoobyka
addikt

65en közöltétek a korotokat.....

és az átlag 24,676 ....!!

legfiatalabb:13
legidősebb:46

több forum bevonásával készült!!!!

leggykoribb:17 és 24evesek bizonyultak

mindenkinek köszönöm!

további szép napot!

(#16020) Djuree válasza Scoobyka (#16019) üzenetére


Djuree
félisten

amúgy a gamer365-ön ki van írva mindenkinek az életkora a profiljánál :K
onnan szemezgethetsz :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16021) Prof01


Prof01
veterán

Ha vkit érdekelne:
Guitar Hero 3 PAL-os, új, bontatlan, fóliás 8000ft-ért vihető!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16022) Kasza08 válasza Djuree (#16020) üzenetére


Kasza08
őstag

lehet nem kis munkát adtál neki:D

(#16023) Djuree válasza Kasza08 (#16022) üzenetére


Djuree
félisten

tudom, ha már statisztika legyen igazi :DD


lol, most írt egy gyerek privit hogy a vegasban azt írja ki hogy no ammo mi lehet a baj? :DDD :Y életemben nem hallottam még a gyerek nicknevét, legalább annyit odaírna honnan "ismer" engem :U
de azért leírtam neki hogy lehet hogy kifogyott a töltény, lássa már milyen segítőkész vagyok :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16024) Djuree


Djuree
félisten

Eladó gammerek:

Bioshock fémtokos verzió: 7k
Forza2: 4k
Turok: 5k
The Orange Box: 7k

Mind hibátlan, karcmentes, tokkal-vonóval.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16025) Kasza08 válasza Djuree (#16023) üzenetére


Kasza08
őstag

Én azt írtam volna neki: flashelt géppel játszol? ... Akkor azért:D

Rock Band-et tessék!

(#16026) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Szevasztok!!!
Én is letöltöttem a Force Unleashed demót, amennyit láttam belőle, tényleg büntet :C ! Viszont egy kis gond felmerült. Mivel Arcade-om van, a leszedett demót kiírtam egy DVD-re, de nagyon lassú volt a töltés, sokszor megakadt a játék hangja, olvasás közben rángatta a fejet a lemez :O . Erre a problémára nincs vmilyen ötletetek? Maxell lemezre írtam, ami lehet "Made in Dzsunka" :D , próbáljam meg esetleg egy "rendes" TDK-ra?

BÚÉK!

(#16027) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Szevasztok!

Nem hiszem el, hogy ennyire állat játék ez a GH3.
Tegnap véletelnül a megnézett S11 South Park egyik része is erről az őrületről szólt. A végén még engem is elkap a láz.
De itt Uk-ban is vagy 15 ezer Ft a játék a gitárral együtt, ha jól rémlik.

(ami joyyal kipróbáltam, 5 percig bírtam, ugyanúgy félrepengettem, mint a South Parkban a gyerekek apja, mikor nag hévvel nekiállt játszani).

(#16028) Peat;) válasza Ukraan (#16026) üzenetére


Peat;)
veterán

honnan szedted le, torrent vagy rendes letöltőhely? egyetlen demo ami érdekelne engem, jó lenne lekapni, thx

(#16029) Ukraan válasza Peat;) (#16028) üzenetére


Ukraan
aktív tag

[link]
Elég gyorsan (kb. 2 óra) lejött, pedig mobilnettel húztam le.

BÚÉK!

(#16030) Prof01 válasza HagaNRG (#16027) üzenetére


Prof01
veterán

15-ért simán megéri. Itthon 23-25k. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16031) spammer válasza Peat;) (#16028) üzenetére


spammer
veterán

SW FU demo letölthető innen is: [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16032) spammer válasza HagaNRG (#16027) üzenetére


spammer
veterán

Én sem hittem volna, amíg meg nem lett a 2. controller és elkezdtük coopba tolni. :K Egyedül sem rossz, de a coop igazi móka. Mire jön a Wolrld Tour be kell szereznem egy gitárt legalább. Bár a teljes felszerelés lenne jó, de itthon lesz vagy 50 rugó sztem :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16033) Kasza08 válasza spammer (#16032) üzenetére


Kasza08
őstag

Várj még, a GH4-es gitár sokkal jobb lesz szvsz. a mostaninál:)

(#16034) Djuree válasza Ukraan (#16026) üzenetére


Djuree
félisten

verba-ra írjad, azt szereti a box.
de a legjobb ha beruházol egy 60-as winyóra. előbb utóbb úgyis kelleni fog...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16035) Prof01 válasza Djuree (#16034) üzenetére


Prof01
veterán

Te is áttértél a sötét oldalra? ;] :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16036) Djuree válasza Prof01 (#16035) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, már egy ideje a dark side-on nyomulok, 1 évig bírtam pénzzel :DD
muszáj volt, most jöttem ki a fősuliról, még nincs melóm, nincs pénz, ösztöndíjat már nem kapok, el kellett adnom minden játékot, még a fémdobozos biot is a szivem mexakad :O
ha lesz melóm veszek majd egy tiszta gépet és újra a fehér oldalon leszek :D
mondjuk már most megtakarítottam egy új box árát... :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16037) Prof01 válasza Djuree (#16036) üzenetére


Prof01
veterán

Úgy legyen! ;)
Nekem még messze van a fehér oldal... :U :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16038) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A Bully-val játszott már valaki?

(#16039) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#16038) üzenetére


Kasza08
őstag

Igen.:K PS2-n. Annyira nem rossz, de nem is jó. Rockstar, tehát nagyjából GTA feeling, csak rendőrök helyett tanárok vannak. Sok csínyt lehet csinálni, akkor egész este jól elvoltunk vele:):D

Djuree:A sötét oldalon legyen a neveeed...mondjuuuk...Darth Maul:DDD

[ Szerkesztve ]

(#16040) bwoay válasza Kasza08 (#16039) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem értek egyet, nekem nagyon is tetszik a Canis Canem Edit

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16041) Kasza08 válasza bwoay (#16040) üzenetére


Kasza08
őstag

ízlések és pofonok, nekem a bullyt egy napon mutatták be a Guitar Hero II-vel, akkor az jobban bejött.:)

(#16042) Prof01 válasza (Kolombusz) (#16038) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem megvan a Bully: Scholarship Edition, hamar meguntam. Az elején tetszett, de utána már egyre kevésbé. Néha le is fagyasztotta a boxot. :F

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16043) FishAir


FishAir
senior tag

Elég nagy előrelépés történt liteon meghajtó téren. Kiolvasták belőle a kulcsot.

iDontcare

(#16044) Scoobyka válasza FishAir (#16043) üzenetére


Scoobyka
addikt

honnan az info?...jöhet pmben....mert ha arra az egy külföldi oldalra gondolsz vagy az sg-re akkor sajnálattal közlöm ,hogy a hír téves.....

(#16045) Peat;) válasza spammer (#16031) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi srácok. A játék így a kotor részek után bizony egy nagy szánalom. :( A grafika rendben van, de 2 perc után kinyomtam miután kiírtottam mindenkit egy hangárban..ez felejtős, erre nem adok zsét, marad egyelőre a far cry2, meg fable2 ami ki van nézve idei vásárlásnak :) meg régebbi címeket pótolok

(#16046) 30z.Samu válasza FishAir (#16043) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is kíváncsi lennék rá PM-ben. :K

Sic Parvis Magna

(#16047) spammer válasza Peat;) (#16045) üzenetére


spammer
veterán

Ne mérd a KOTORhoz, az RPG volt, ez meg inkább hack and slash akció. Szerintem nem is volt a készítők célja hogy KOTOR szerű legyen. Nem is ugyanaz a fejlesztőcsapat. A közös mindössze a SW univerzum. De ha kaszabolós cuccként kezeled, akkor szerintem egész korrekt lesz. Demo sajnos tényleg elég rövid, nem sokat mutat meg, éppen ezért bízom benne, hogy a full jobb lesz.

szerk: Lite On infora én is kiváncsi lennék :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16048) Scoobyka válasza 30z.Samu (#16046) üzenetére


Scoobyka
addikt

a hír téves volt ezt ő is belátta....mondom én,hogy vaklárma...ha majd biztos lesz beírom én is :B

(#16049) Devastator válasza FishAir (#16043) üzenetére


Devastator
tag

Engem is megdobhatnál egy kis infóval priviben.

(#16050) Kasza08 válasza spammer (#16047) üzenetére


Kasza08
őstag

Én szívesen kipróbálnám már, de lejárt a goldom, dvd-m meg nincs:( bár 2elkedem, hogy ez a rövid demo megérne-e egy gold előfizetést, vagy egy DL-t.:U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.