Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25001) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#25000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oda jártam tavalyig, ott megszűnt a szakképzés (legalábbis a pestiben), már csak a szakközép része működik. Ezért áttettek minket a Bánkiba...

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25002) Coyote2000


Coyote2000
őstag

ma bekapcsoltam a boxot, és kimentem a konyhába. A dashboardot töltötte csak be. Barátnőm porszívózik, persze meg kell löknie az amúgy egész bombabiztos helyre állított gépet... nem nagyon, csak picit megbillent. Normál esetben nem is lehetne meglökni mert a TV állvány és a hangszóró állvány között van, persze nem szorosan mellette a szellőzés miatt. El is intéztem egy "hé, vigyázz"-zal. Indítom a GTA-t, 5 perc játék után kiírja, hogy nem tudja olvasni a lemezt, meg van karcolva. Kiveszem a lemezt, és valóban szarrá van karcolva, szépen menetirány szerint, ahogy azt kell...

16900 Ft kidobva az ablakon... köszi, hogy ilyen érzékeny a cucc, most már tényleg tele lett vele a tököm... :((( azt sem értem miért pörgeti a DVD-t, ha csak a dashboard megy...
persze a közvetlen ok a barátnőm figyelmetlensége volt, de tényleg alig billent a box (talán fél centit ingott a teteje) és máris tropára vágta a lemezt.

Felteszem a kérdést: miért nem tudtak olyan meghajtót belerakni, ami a laptopokban is van? Az bírja a strapát, ugyan nem ajánlott, de még DVD írás közben is mozgatható. Márpedig a boxot fool proofra tervezték, lásd a gyerekbiztos vastag kábeleket, stb...

[ Szerkesztve ]

(#25003) _ak_ válasza Coyote2000 (#25002) üzenetére


_ak_
addikt

Egyik haver meg egyszerűen elfektette a boxot fifázás közbe és meg sem nyekkent benne a lemez. Nekünk kb égnek állt a hajunk, h mit csinál, de megúszta.

Let's begin, de gozaimasu!

(#25004) pohár válasza _ak_ (#25003) üzenetére


pohár
félisten

Haver nem volt ilyen szerencsés a Gears of war-ral :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25005) Barney™ válasza pohár (#25004) üzenetére


Barney™
aktív tag

fifa09-hez hogyan lehet patchet letölteni boxra???

Olvastam, hogy jött ki javítás hozzá, pl a menedzsermód alatt javítja, hogy lehet játékosszámokat változtatni, azonbansehol nem találom a patchet. A Marketplacen-en van 35 download a fifához, kommentátorok, és live season elérhető de patchet nem találok...
Valaki találkozott már hasonló problémával?

És februári transferupdate vajon jön majd hozzá? Erről tud valaki valamit? Korábbi PC-s verziókhoz ilyenkor már megjelentek..

Lehet azért nem tudom letölteni, mert csak silver member vagyok??

[ Szerkesztve ]

(#25006) dunc válasza Coyote2000 (#25002) üzenetére


dunc
nagyúr

Tényleg szar ügy,de boxot nem arra terezték,hogy mozgasd.én megprobálnám beadni ,hogy a drive karcolta össze,és kicseréltetni garba.

(#25007) sch_a válasza Coyote2000 (#25002) üzenetére


sch_a
addikt

Én is így jártam a burnouttal, nekem kicserélték, sztem érdemes utánakérdezned ;)

dunc: Nem kérdezik hogy mi karcolta a lemezt. Valószínüleg azért, mert nem a lemez árát, hanem a jogot veszed meg, hogy játszhass vele, amikor egy játékot megveszel. Na ezt jól megmondtam, remélem értitek mire gondolok :)

[ Szerkesztve ]

(#25008) Kasza08 válasza Coyote2000 (#25002) üzenetére


Kasza08
őstag

Küld el a Rockstarnak, és küldenek újat elvileg...

(#25009) p_milan válasza Coyote2000 (#25002) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ezt megelőzve használom fektetve. Elvileg jobban is szellőzik, bár ezt nem tudom, de, hogy a drivenak így természetesebb az biztos. De mint a többiek is mondták ki kellene cserélni, legalábbis nekem PCs játéknál cserélték simán.

Hajrá! :)

(..(.)..)

(#25010) Zyelor válasza Kasza08 (#25008) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Nekem kicsit karcos a lemez (hajszálkarcok) és ezért a HDD-re másolt GTA IV-em is nagyon pop up-os. Ha elküldöm a R*-nak én is kapok újat? Egyáltalán hogyan kell?

(#25011) _ak_


_ak_
addikt

Boxon a winodows media center csak akkor tudom használni, ha a pcmen is fent van? Csak mert nekem vista buisness van és abba nincs media center, és bár a fájlmegosztást már megcsináltam az mc-t nem tudom elindítani a boxon.

bár szinte csak elméleti a kérdés, hisz a pc-s mc-be kéne beírnia security kódot ami ugye nem kivitelezhető ilyen esetben, de hátha van vmi kerülő út

Btw Fable 2 egész hangulatosra sikeredet, bár amolyan arcade feelingje van, meg fülesről játsza 1-2 hang brutálisan low bit sűrűségű, de el lehet vele lenni.

gta4 mizériát meg én sem tudom eloszlatni, vinyóról abszolúte jól fut a játék, popupnak nyoma sincs, pedig nem eredeti :U mondjuk nem próbáltam csak olvasóból, de nem tartom kizártnak, h a lite on olvasók ennyivel többet tudnak

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#25012) hdman


hdman
őstag

Egy gyors kérdésem lenne:

A meglévő boxunk 2006.06.03-ai gyártású.(ez elvileg Falcon v2) Ha most vennék boxot, persze ugyanugy falcont, akkor lenne bármi hardverkülönbség a 2 box között?

Sopron city :)

(#25013) heihachi


heihachi
addikt

Nah, kivégeztem a gears of war 2-t. Én nem vagyok tőle elájulva. Az utolsó pálya (Konklúzió, vagy mi) és a Brumak rodeó szenzációs, de a többi, dög unalom volt. Egy pálya sem tetszett az utsón kívül. Úgyhogy van egy eladó GOW2-m, ha valakit érdekel :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25014) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Azt álmodtam hogy játszom nagyban,és kettétört a joystic.MS felhívtam de nem garanciális hiba,összes bolt pedig zárva volt és venni se tudtam.:DDD
Levert a víz rendesen

[ Szerkesztve ]

(#25015) _ak_ válasza heihachi (#25013) üzenetére


_ak_
addikt

Hmm, pedig az itteni körben mindenki meg van róla győződve, h jobb, mint az egy. Több akció több ellenség több fegyver, kevesebb üresjárat. :D

Más. Hűtés módot egyszerűen nem tudom megszokni, vízre meg nincs pénzem, DE e írás alapján pár hónap múlva elvileg lehetőség lesz a fent megnevezett újragolyózásra, amivel több mint valószínű, h elhagyható lesz a hűtés moddolás és a gyári hűtő is elégséges lesz. Persze ez még min pár hónap, de a remény hal meg utoljára.

Let's begin, de gozaimasu!

(#25016) Kasza08 válasza ToBeY (#25014) üzenetére


Kasza08
őstag

Micsoda rémálom ;]
Ha már itt tartunk, én azt álmodtam, hogy kint voltam Amerikában és meglátogattuk Tivet és Kidust, aztán jöttek az ő szülei....:DDD:F Hogy honnan jönnek ezek az álmok:U
Viszont Tiv dobja faszás, kipróbáltam:D

heihachi: Csere esetleg Fable 2-re?

[ Szerkesztve ]

(#25017) heihachi válasza Kasza08 (#25016) üzenetére


heihachi
addikt

Ha össze tudunk futni valahol Budapesten és magyar feliratos, akkor mehet a csere.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25018) Scotty válasza hdman (#25012) üzenetére


Scotty
tag

Falcon biztos nem lehet a tied, mivel azokat 2007 szeptemberétől hozták ki. A most boltokban lévők még Falconosak, de már lehet kapni az új Jasper laposat is. Én múlt héten vettem egy Elite-t, ez Falconos.

(#25019) Kasza08 válasza heihachi (#25017) üzenetére


Kasza08
őstag

Akár még az is megoldható. Természetesen magyarfeliratos. Hol, mikor?

(#25020) tiv83us válasza Kasza08 (#25016) üzenetére


tiv83us
veterán

Anyam most ert haza Magyarorszagrol a mostoha apammal, akivel Eszak-Karolinaban elnek, apam pedig 17 emelettel alattam lakik a mostoha anyammal :))
Szoval kivancsi vagyok kikkel talalkoztal :D
A dobom azota bovult egy ride cymbal-lal, de jovohonaptol hazba koltozunk es valtok akusztikusra. Persze az elektromosat meghagyom, mert akusztikussal nem megy a Rock Band :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25021) hdman válasza Scotty (#25018) üzenetére


hdman
őstag

Rosszul írtam, 2008.06 havi,nem 2006.06 havi. azt is tudom h falcon, de a falconnak is van több altípusa,revíziója. Az érdekelne,hogy most hányadiknál van?

Sopron city :)

(#25022) Kasza08 válasza tiv83us (#25020) üzenetére


Kasza08
őstag

Hát mivel még nem volt szerencsém a szüleiddel találkozni, ezért én sem tudom:D Egy szemüveges nő volt, az tuti.
Arra viszont nem emléxem, hogy a ride cymbal-os verziót próbáltam-e ki. :F

(#25023) Coyote2000 válasza Kasza08 (#25008) üzenetére


Coyote2000
őstag

ez komoly? Kicserélik?

(#25024) sch_a válasza Coyote2000 (#25023) üzenetére


sch_a
addikt

Felhívod őket, megkérdezed hova küldjed, elküldöd, kicserélik, visszaküldik.

(#25025) Scotty válasza hdman (#25021) üzenetére


Scotty
tag

Tudomásom szerint egy típusú alaplapon belül nem volt módosítás, tehát Falcon-ból is csak egyféle van. Nem lehet, hogy kevered az alaplapok típusaival?
v1 Xenon
v2 Zephyr
v3 Falcon
v3.1 Opus (ezt csak meghibásodott Xenon cserekor rakják be)
v4 Jasper

(#25026) dunc válasza Coyote2000 (#25023) üzenetére


dunc
nagyúr

Maga a lemez fizikai formája nem érték,a rajta lévő softvert veszed meg.Maga a dvd ára filléres.

(#25027) 30z.Samu válasza sch_a (#25024) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ez mindegyik cégnél így van, vagy csak a R*-al?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25028) Don47 válasza Scotty (#25025) üzenetére


Don47
tag

Tévedés. Falconból kétféle altípus biztosan létezik (bár egyes források szerint három van). Megkülönböztetésük nem túl bonyolult, a 60GB-os Pro packok jöttek legelőször a Falcon v2-vel.

Az Opus pedig ugyanaz mint a Falcon v1, csak HDMI nélkül.

Xbox Live: Oberst Don47

(#25029) sch_a válasza 30z.Samu (#25027) üzenetére


sch_a
addikt

Konkrétan a Rockstarral nincs tapasztalatom, de az Electronic Arts-al így van, és a microsoft is cserél lemezmeghibásodás esetén. Náluk van egy lista is, h mely játékokkal lehet ezt megtenni.

(#25030) Kasza08 válasza 30z.Samu (#25027) üzenetére


Kasza08
őstag

Valszeg mindnél.

(#25031) hdman válasza Don47 (#25028) üzenetére


hdman
őstag

Pontosan erre kérdeztem rá,amit Te írtál. Az eddigi válaszadók elbeszéltek mellettem. :)
Akkor pontosítom a kérdésem. Falconból hányfajta revízió létezik? 2 vagy 3? 2ről biztosan tudunk, nekem v2 van. A kérdésem arra irányult,hogy van e már ujabb,tehát 3.?

Sopron city :)

(#25032) Don47 válasza hdman (#25031) üzenetére


Don47
tag

Mint mondtam, kettő biztos hogy létezik, a harmadikat senki nem tudja megerősíteni. Ha létezik, akkor valószínűleg a legyártott v3-as példányok száma eltörpül a v1-es vagy v2-es példányok mellett, tehát elég ritka. Már ha létezik egyáltalán. Valószínűleg nem, merthogy semmi kézzelfogható adat, vagy érv nincs amellett, hogy mi értelme lett volna a Jasper előtt még egy Falcon v3-at is kiadni. Ezzel szemben a Falcon v2-ről sokkal több az infó, a változás lényege az, hogy azelőtt az alaplap egy oldalán 2 memory chip volt, a v2-ben meg mind a négy chip ugyanarra az oldalra került.

Ami újabb, az a Jasper, ezek feltehetően megbízhatóbbak, bár erről még nem nagyon van visszajelzés. Ha jó helyen veszed a boxot, már ilyet fogsz kapni. Figyeld a dobozon a LOT numbert, 0842X-et, vagy nagyobbat keress.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#25033) hdman válasza Don47 (#25032) üzenetére


hdman
őstag

Pár héten belül veszem meg, de mindenképpen Falcont szeretnék,arról sokkal több a tapasztalat.

Hátha valakit érdekel: [Eladó a PSP-m!]

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#25034) Don47 válasza hdman (#25033) üzenetére


Don47
tag

Te tudod, bár én biztos Jaspert vennék. Ha baja van, úgyis viszi a MS... nincs itt vesztenivaló. Szerintem.

Xbox Live: Oberst Don47

(#25036) Scotty válasza Don47 (#25032) üzenetére


Scotty
tag

Erről hol találtál infót? Egy linket lécci, mert én sehol nem találok erről semmit (hogy többféle Falcon létezne)

(#25037) Scotty válasza Don47 (#25034) üzenetére


Scotty
tag

Jelenleg csak Arcade-ok vannak Jasper-rel. Így eléggé leszűkül a választási lehetőség :)
De őszintén. Nem tök mindegy, hogy milyen alaplapos? Ha baj van, ott a 3 év garancia.

erre tényleg nem ártana jobban odafigyelni.
ugyanannak a személynek 3 külön HSZ-ben válaszolni 2 postjára,
mindezt szerkesztési időn belül? ejnye :)

[ Módosította: bwoay ]

(#25038) Don47 válasza Scotty (#25037) üzenetére


Don47
tag

3 hsz? szerkesztés? :U

#1: Nekem nem mindegy, és szerintem vagyunk még egy páran. Ha lehet választani, akkor miért ne válasszam a megbízhatóbbat (főleg ha nincs jelentős árkülönbség)? Jó, igaz hogy elviszi az MS, de inkább ne is legyen RROD-s. Nekem nagyon fájt az a 3 hét, amíg a boxom németben vakációzott.

#2: Higyj nekem, tudom, mit beszélek. :D Vagy köss barátságot a Google-el. Nekem szokott segíteni.

#3: Nem állítottam az ellenkezőjét. :B Amióta megvan a 60-as Pro-m, nem nagyon figyelem, hogy miből lehet Jaspert kapni, bár most hogy nézem, kétség kívül neked van igazad. :K

Xbox Live: Oberst Don47

(#25039) Djuree válasza Don47 (#25038) üzenetére


Djuree
félisten

én örültem mikor elvitték a gépem javíttatni, legalább addig sem a tv előtt híztam. hanem a monitor előtt :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25040) Don47


Don47
tag

Ha még érdekel valakit, van egy cserélhető Hitman Blood Money-m. (Most, hogy kiszedtem belőle az 1000G-t... :) )

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#25041) Prof01 válasza Djuree (#25039) üzenetére


Prof01
veterán

:DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25042) Rosep


Rosep
senior tag

Kezdek megőrülni ettől a Play & Charge Kit-től.
Megy a konzol, rádugom. Kb. 5 mp-ig világít pirosan, aztán átvált zöldre. A leírásában egyértelműen le van írva: rádugni kontrollerre, bedugni a konzolba, ha piros tölt, ha zöld feltöltődött. Most mi a franc van?

(#25043) sch_a válasza Rosep (#25042) üzenetére


sch_a
addikt

gyorsan tölt :DD

(#25044) bwoay válasza sch_a (#25043) üzenetére


bwoay
nagyúr

:))

mondjuk én sosem értettem, mitől olyan népszerű a P&Ch kit.
pont annyiba kerül, mint egy egyszerű töltő + 4 db Ni-MH akksi.
Viszont azok jó másba is, és mindig tudsz tartani belőle kettőt fullra töltve,
így sosem kell bekábelezni a kontrollert, meg ugye a cellák élettartamát sem rövidíted azzal, hogy használat (merítés) közben töltesz rá.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#25045) Djuree válasza bwoay (#25044) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen. persze ebbe szted hányan gondolnak bele? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25046) bwoay válasza Djuree (#25045) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem tudom, egy biztos: én igen. És ennek tudatában vettem 2 P&Ch kitet :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#25047) Kasza08 válasza bwoay (#25046) üzenetére


Kasza08
őstag

Pont akartam mondani, hogy nembeszósz' , neked is van:DDD ;]

(#25048) Rosep válasza sch_a (#25043) üzenetére


Rosep
senior tag

Nah, te olyan vagy mint az asszony.... :W

(#25049) Kasza08 válasza Rosep (#25048) üzenetére


Kasza08
őstag

szakállas? :F :U

(#25050) sch_a válasza Kasza08 (#25049) üzenetére


sch_a
addikt

:DD

Amúgy tényleg, én is "rendes" akkumulátort használok, lemerül, éjjelre töltőre rakom, reggelre kész :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.