Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39001) Def26 válasza norbitális (#39000) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz streamelni jobb pc -ről.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39002) Dj Polc


Dj Polc
tag

Valaki tudna segíteni:boxba szeretnék ledet bekötni és a csatlakozással lenne a probléma.

(#39003) Mr.Grincs válasza Def26 (#38999) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezt nem tudom mi a bánatnak találták ki. egyszerűbb és olcsóbb megtanulni kontrollerrel játszani. Szerintem aki ilyet vesz az nem konzolon játszik...:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39004) norbitális válasza Def26 (#39001) üzenetére


norbitális
tag

Tessék?

(#39005) Def26 válasza norbitális (#39004) üzenetére


Def26
félisten

Összekötöd a PC -t az xboxal és a media centeren keresztül nézed a filmeket. Itt egy leirás, igaz itt még a régi dashboard volt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39006) kircso13 válasza Def26 (#39005) üzenetére


kircso13
senior tag

ennyi erővel pc ről is lehet nézni :D

..,

(#39007) Def26 válasza kircso13 (#39006) üzenetére


Def26
félisten

Én PC -ről nézem, HDMI kábelt vezettem el a TV -ig.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39008) Djuree válasza Def26 (#39001) üzenetére


Djuree
félisten

de a pc-t meg mégegyszerűbb rádugni a tv-re :P

mod: látom te is így csinálod :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39009) Djuree válasza Dj Polc (#39002) üzenetére


Djuree
félisten

ledet? mi a frásznak :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39010) Silent77 válasza Mr.Grincs (#39003) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem fps-t nem sikerül. :N
Bár nem is erőltetem túlzottan, azt inkább PC-n tolom.
Boxon meg forza 3. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39011) kircso13 válasza Djuree (#39008) üzenetére


kircso13
senior tag

igen :D , miért menjen 2 gép ha egy is elég! had pörögjön az óra (kw)

..,

(#39012) kircso13 válasza Silent77 (#39010) üzenetére


kircso13
senior tag

Én is ebben a cipőben vagyok! COD4 mw azt interneten toltam sokáig, de most xbox -on egy analfabéta vagyok :D

..,

(#39013) Mr.Grincs válasza Silent77 (#39010) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Boxon élvezetesebb, PC meg egyszerűbb:) Ha belejössz akkor boxon is megy mint az ágybaszarás.. :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39014) norbitális


norbitális
tag

De én azt akarom hogy xbox-on legyenek a filmek mert egy kicsit messze lenne egymástól. Akkor lehet vagy nem? :F

(#39015) Def26 válasza Mr.Grincs (#39003) üzenetére


Def26
félisten

Én nagyon szeretnék egy ilyen cuccot. Egyszerűen nem esik kézre a kontroller akármit csinálok. Hülye béna fasz vagyok.
Ma is kutakodtam a game.co.uk -n és láttam 5 fontért Condomned 2 -őt. Mondom milyen fasza kis játék, ilyen áron. Meg is rendeltem aztán letöltöttem a demót, hogy milyen. Ebben a kevésbé pörgős de izgalmas játékban sem tudtam egyszerűen irányítani magam, az első ellenfél szarrá vert azt ki is purcantam. :U
Kipróbáltam még a Lost Planetet, az pl. tök jól megy. De ugye az nem fsp. Valszeg meg is rendelem. (Ez is 5 font)

Elég sok fórumon olvasni, hogy mennyire várták a COD MW2 -őt és tök szar a tudat, hogy én is szívesen tolnám de hát szar vagyok. Nagyon sokszor próbálgattam, gyakoroltam de nem áll kézre akármit csinálok, viszont nem akarok lemaradni a rengeteg jó játékról sem. Nah, ezért akarok venni egyet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39016) Dj Polc válasza Djuree (#39009) üzenetére


Dj Polc
tag

Moddingolás céljából.

(#39017) Def26 válasza kircso13 (#39011) üzenetére


Def26
félisten

Mert marha sokat eszik ám a pc a havi számládhoz képest. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39018) Mr.Grincs válasza Def26 (#39015) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sokat kell gyakorolni. Én azt mondom egy FPS játékot kipörgesz easy fokozaton és akkor aránylag tudsz menni onnantól kezdve már önszorgalom kérdése az egész, hogy hogyan fejlődsz. Szerintem nem lehetetlen egyáltalán. Nekem az xbox 360 volt az első konzolom az életemben és én is nagyon paráztam hogy ú mit fogok bénáskodni aztán belejöttem és most tök jól végigvittem veteránon a COD4et COD5-t:) Pedig az elég szopatós már veteránon.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39019) kircso13 válasza Def26 (#39015) üzenetére


kircso13
senior tag

Ez a gyakorlás kérdése :D, én sem adom fel! anno a pc billt is kerestem, h játszani tudjak! monitor nézés azt bill nézés azt monitor azt bill és így ment sokáig és már oda sem kell nézni és meg magától, gondolom ez is így lesz itt, de türelem és sok gyakorlás kell!

..,

(#39020) Def26 válasza Mr.Grincs (#39018) üzenetére


Def26
félisten

Ezen már túl vagyok, a COD 4 -et végigszenvedtem de amikor Live -on a többi hús vér ember ellen kell menni akkor van a gáz.

kircso13:Hát ja, csak nekem már nincs türelmem. :DDD Mindenhol csak türelem, türelem a postán, türelem az ágyban, türelem a meló helyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39021) kircso13 válasza Def26 (#39017) üzenetére


kircso13
senior tag

300w / óra ! napi szinten 8 óra 2400w azaz 2,4 kw ! 1 kw asszem 40 forint ! szal 1 nap az 100 Ft , 30 nap 3000FT és ez csak 1 db gép!!!!

Def26: Türelem rózsát terem! Ne add fel!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

..,

(#39022) Def26 válasza kircso13 (#39021) üzenetére


Def26
félisten

300w/ óra? Milyen géped van neked?
Gondolom terhelés közben eszik 300w -ot de akkor az tényleg bika gép lehet dual vga -val és quad oc procival amin 3dmarkot futtatsz egész nap. :U
Nekem Athlon II 240, 3db HDD, HD 4650 GDDR3, és olyan 70w körül eszik szvsz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39023) Gebriel válasza Def26 (#39020) üzenetére


Gebriel
veterán

Próbáld meg az Operation F: Dragon Risinget vagy a Battlefield Bad C.-t ;)
Komolyan.
Nem hallgatsz rám :P

(#39024) kircso13 válasza Def26 (#39022) üzenetére


kircso13
senior tag

70 w ot a laptop eszik :D! Számosd bele a montort is! 4 magos volt :D és csak a pénzem állt benne! szal tuti gép volt és nem 70 w ot evett

..,

(#39025) norbitális válasza Def26 (#39022) üzenetére


norbitális
tag

Hát azt nem hinném! Szerinted minek vannak 520-620-750-820-1000 wattos tápok?
A te géped is eszik vagy 100-150 wattot játék közben. Egy C2D is már 60 wattot fogyaszt üresben.

(#39026) Mr.Grincs válasza Def26 (#39020) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jól mondja kircso kolléga!! Türelemem rózsát terem. De ami a legjobb az ismétlés a tudás anyja. A vizsgaismétlés meg a tudás kurva anyja. Nah szóval szerintem nem szabad föladni. hamár a COD4 et végigrágtad akkor szerintem elég jól haladsz.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39027) kircso13 válasza norbitális (#39025) üzenetére


kircso13
senior tag

ne ez a parasztvakítás :D, nem a W számít, hanem, hogy 12V on mennyi ampert ad le! nekem 510 W tápm volt ami 38 A tudott leadni, szal nem volt olyan HW ami megfingassa! egy 700W mercuri táp az elhalálozott volna! szal nem a W ott nézni hanem az ampert :D

Def26:

nem üresjárásról beszélek! Egy windormagos x2 terhelés alatt 110W eszik :D és ez csak a proci

[ Szerkesztve ]

..,

(#39028) Thome válasza Gebriel (#39023) üzenetére


Thome
addikt

OFP: Dragon Risingnek nagyon jó az irányítása! Én is aszondom Def26, hogy azt próbáld meg, sokkal jobb az irányítása, mint a Cod-oknak! :K

Szerk: Én az OFP-n tanultam meg az irányítását!

Nincs meg egy hónapja se a gép, de azt mondom, hogy lassan elérem az átlag pléjer tudásának a szintjét!

[ Szerkesztve ]

(#39029) Def26 válasza Gebriel (#39023) üzenetére


Def26
félisten

Nekem nincsenek olyan játékaim. :DD

Megnézem még akkor ezt az of -t vagy mit.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39030) benecz válasza kircso13 (#38998) üzenetére


benecz
tag

Hát igen,én is ezen gondolkoztam.Egyenlőre nem veszek,majd ha szükségét érzem,vagy akad egy jó vétel....

(#39031) oddsmaker


oddsmaker
tag

fifázzatok gyerekek, annak az irányítása a legjobb x360on :D

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#39032) Dj Polc válasza oddsmaker (#39031) üzenetére


Dj Polc
tag

Djál nekem 1 fifa10-et aztán fiáfzunk:D

(#39033) Silent77 válasza Mr.Grincs (#39013) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudom, nekem PC-n jobb, én a wasd+egérhez vagyok szokva. :DDD
Biztos meglehet tanulni, nekem is sikerülne ha lenne rá időm, de sajnos nincs, a srácaim viszont már kenik vágják. :D
A forza viszont elég jól megy. ;]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39034) Mr.Grincs válasza Silent77 (#39033) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az autós és a külső nézetes játékokat viszonylag rövid idő alatt el lehet profi szinten sajátítani. PL GTA 4, Gears Of War 1-2.
Prince of Persia is van xbox 360 ra és annak az irányítása viszont katasztrófa, annak ellenére hogy külső nézetes, de nagyon idételen.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39035) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Érdemes bannolt Elite gépből 120as vinyót vásárolni? :F Vagy inkább hanyagoljam?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39036) Csabee. válasza Mr.Grincs (#39035) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha nem multira akarod használni akkor szerintem megveheted, de ha a srác belemegy úgy hogy kipróbálhasd , az lenne a legjobb!

Üdv: Csabee.

(#39037) BaLee válasza Csabee. (#39036) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Basszus nyolcmilliószor le lett írva, hogy a bannolásnak köze nincse a vinyóhoz. Csak az adott géphez esetleg profilhoz.

Írjátok itt a fél(re)információkat aztán ebből indulnak majd ki a mendemondák.

Megveszed a bannolt gép vinyóját, beteszed, leformázod aztán használod. Ennyi.

(#39038) Fejo


Fejo
őstag

A FIFA 10-ben, hogy lehet edzőmeccset játszani (begyakorolni a dolgokat)? A meccs előtti kapurarohangáláson kívül nem találom sehol... :B

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#39039) SÜN!


SÜN!
tag

nincs valami oldal ahol meglehet nézni melyik tv-n van hdmi bemenet?

(#39040) StLui válasza SÜN! (#39039) üzenetére


StLui
veterán

Keresel egy oldalt ahol tv-ket árulnak és ott megnézed az adatlapokat, legtöbbre a listázáskor is ki van írva ilyen adat, full HD-ken szerintem mindegyiken van, de az újabb HDready-ken is amiket most árulnak, ha pedig használét akkor meg kell nézni a gyár honlapját

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#39041) Sickboy25 válasza SÜN! (#39039) üzenetére


Sickboy25
addikt

milyen tv-t akarsz? Szinta minden oldalon ki van írva a specifikációnál.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#39042) Prof01 válasza Mr.Grincs (#39035) üzenetére


Prof01
veterán

Winyónak nincs semmi baja, használható más gépeken (nem lesz korrupt a profilod).

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#39043) nokia párti


nokia párti
őstag

Sziasztok!
Mennyi kar csatlakoztatható maximum xbox360-hoz?
2 idáig sikerült. :D

(#39044) Prof01 válasza nokia párti (#39043) üzenetére


Prof01
veterán

4

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#39045) Dj Polc válasza nokia párti (#39043) üzenetére


Dj Polc
tag

Vezeték nélkülinél 4-et.

(#39046) nokia párti


nokia párti
őstag

Köszönöm a válaszokat!

(#39047) SÜN!


SÜN!
tag

na, változott a helyzet hd tv mégse lesz . akkor hdmi kabel sem kell?

(#39048) Prof01 válasza Mr.Grincs (#39035) üzenetére


Prof01
veterán

Am. találtam is erről egy kis infót:

"The hard drive itself is left untouched - you can place it in another 360, even an unbanned one, and it will still work just fine. You do NOT need to reformat it to regain any kind of functionality. Any installed games will need to be reinstalled for the console you want to play them on. This is normal behaviour and happens when swapping HDDs on unbanned/legit 360's.

Maga a merevlemez érintetlen marad, ergo rárakhatod egy másik 360 –ra, még egy nem letiltott boxra is, és tökéletesen fog működni. NEM KELL újraformáznod ahhoz, hogy bármilyen funkcióját megtartsa.

Your Gamertag may be corrupted. This does not mean your gamertag has been banned, you can recover it using any live-capable 360, however ANY ACHIVEMENTS YOU HAVE EARNED SINCE BEING BANNED WILL BE LOST. Your gamertag will be corrupted EVERY SINGLE TIME it is used on a banned console. This means you cannot use your banned console to play backups offline just to get achievements - it wont work, the second you put your profile back on a good 360, it will be corrupted and all progress lost. There is no way around this.

A Játékosazonosítód elképzelhető, hogy korruptá válik. Ez nem azt jelenti, hogy letiltották, aktívvá teheted bármely live-ra képes 360 segítségével ( Recover Gamertag ) azonban bármely Achievement, amit megszereztél a bannolás után elvész. Minden alkalommal, amikor a Profilodat használod egy Letiltott gépen, korruptá válik."

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#39049) StLui válasza SÜN! (#39047) üzenetére


StLui
veterán

hd képet át tudsz adni a hozzáadott kábelekkel is, a hdmi annyival több, hogy a hang is átmegy, persze a hdready képet is azon átviheted, szóval hdmi mindenképp ráér

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#39050) StLui


StLui
veterán

Na holnap vihetem vissza az MW2 packot, sajna ez a senkinek nem jó megoldás, tőlem ugyan visszaveszik, de bebuktam 5000Ft utiköltséget, mert mind a kétszer csak ezért megyek pestre, és a legnagyobb baj, hogy továbbra sincs így boxom, nekik meg ott lesz egy bontott konzol, németnyelvű játékkal. Kezd elmenni a kedvem is az egész hercehurcától, benyeltem a hisztit, hogy lemaradok az egyszeri lehetőségről, lehet nem is veszek másikat. :(
(adhatom el a forza-t is meg a kormányt is akkor)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.