Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30451) scorpy02 válasza hdman (#30445) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Honnan rendelted? Mert szomorúan konstatáltam, hogy a fentebb általam említett webshop nem szállítaná Anglián kívülre.

(#30452) hdman válasza scorpy02 (#30451) üzenetére


hdman
őstag

Golemkonzolos srácokon keresztül szereztem, mert van ott ismerettségem.

De szerintem ők alapból angol/szigetországi boxokat forgalmaznak...

Sopron city :)

(#30453) scorpy02 válasza hdman (#30452) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Értem, köszi. Áhh pedig már annyira beleéltem magam. Gondolom félnek, hogy esetleg lenyúlják útközben a csomagot, ezt a kockázatot pedig ilyen tételeknél már nem vállalják. :(((

[ Szerkesztve ]

(#30454) (jan)


(jan)
őstag

van egy vga kábelem a boxhoz.. eddig nemigen használtam mert tv-röl toltam de most vettem egy 22-es monitort ami elég faja gondoltam meglesem milyen ...de csak pislogtam ...

a kép homályos szellemképes... a felbontást ha betolom 1680*1050 be akkor hiányzik az alja meg a teteje rgo ott egy fekete sáv van pedig a monitoromnak ez az ideális felbontás :S

egyszerűen nem vágom mi van...

eszembe jutott egy ötlet hogy vajon úgy összelehetne kötni a dolgot hogy hdmi--dvi mert van ilyen hdmi dvi átalakító, kérdés működne a dolog ?

Jann-Chee

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30455) hdman válasza (jan) (#30454) üzenetére


hdman
őstag

Jann-Chee :D :D

Próbáld meg átállítani a csuszkát HDTV-re!

Ha nem megy, még mindig van pár ötletem! :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30456) (jan) válasza hdman (#30455) üzenetére


(jan)
őstag

Milyen csuszkára gondolsz ? :)

valamint milyen ötleteid vannak még ? :) kéne pár :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30457) p_milan


p_milan
aktív tag

Hali!

Tudom volt már téma többször, de azért küldene valaki egy leírást mondjuk privibe, hogy XPvel hogyan tudom összeheggeszteni a Boxot, hogy tudjak rajt aértelmesen nézni ezt azt. :) Vagy nincs valami szájbarágós oldal, most nincs kedvem ezzel szpni. :)

Köszi!

(..(.)..)

(#30458) hdman válasza (jan) (#30456) üzenetére


hdman
őstag

Amit kaptál a géphez kábelt, azon van egy csuszka, HDTV- SDTV felirattal. ( én soha nem használtam, mert HDMI-n megy a jel).

pl:

-tuti az a monitor nativ felbontása, mint amit ráküldesz? Mindenképpen a nativ felbontást állítsd be a dash-ben, mert ha nem , akkor 2x kerül méretezésre a kép.

- írtad, hogy vga kábelt használsz: nem túl hosszú a kábel? minél hosszabb annál kényesebb a zajokra. Nincs "zavar" a képben?

Kb így ennyi lenne :)

Volt valahol egy jó kijelző faq, de most nem találom.

Na megyek is vissza dolgozni, mert kirúgnak :)

Sopron city :)

(#30459) (jan) válasza hdman (#30458) üzenetére


(jan)
őstag

én azt mondom megyek a városba és veszek egy hdmi dvi kábelt... és kapja be az analóg vga a ffülemet :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30460) lvnt válasza hdman (#30458) üzenetére


lvnt
őstag

A kijelző faq nincs már, legalábbis úgy tudom. Ez volt az oldal címe, de, mint látjátok egy ideje nem jön be. Pedig elég korrekt kis faq volt. :K

(#30461) hdman válasza lvnt (#30460) üzenetére


hdman
őstag

Én is megtaláltam, egy korábbi hsz.-emben linkeltem is az oldalt. De nekem sem jött be, azt hittem elköltözött valahova, és a gugli sem dobta ki.

Sopron city :)

(#30462) sch_a válasza hdman (#30458) üzenetére


sch_a
addikt

Biztos h van a vga-kábeleken ilyen csúszka? ;)

(#30463) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

sorry, hogy itt kérek segítséget, meg égő is lesz nagyon, de hogyan tudok dudálni a gta4-ben?

azt írja ki a képernyőre, hogy jobbra irányab tegyen a bal oldali joy-t, de ekkor csak a kocsi kerekét fordítja el jobbra?

köszi

(#30464) p_milan válasza Rabbitf_24 (#30463) üzenetére


p_milan
aktív tag

Nyomd le a gombát, ne forgasd kb.

Egy még jobb kérdés, hogy tudok játszani LIVEon a GTA4el, vagy hogy kell ezt elképzelni, mert tegnap futólag kerestem, de ugye ilyen menüpont nincs. :)

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#30465) taylorp


taylorp
senior tag

Itt a nyár, a hőség.
:C Vegyetek tőlem fagyós XBOX-ot!!! :C
Olcsón megszámítom. :))

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30466) Rabbitf_24 válasza p_milan (#30464) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

lenyomtam, már próbáltam mielőtt írtam, de nem ment, mással együtt kell nyomva tartani, vagy csak ezt kell lenyomva tartani?

(#30467) p_milan


p_milan
aktív tag

Erről az oldalról tud valaki vmit mondani? Mert elég nevetségesen alacsony árak vannak. :)

(A gameren hirdették a múltkor, viszont az admin valamiért egyből leszedte... Lehet rontotta az üzletét!?. :DDD)

Rabbitf_24 : (Csak az kell lenyomni, nem kell más, de mindjárt indulok haza és megnézem)

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#30468) taylorp válasza Rabbitf_24 (#30466) üzenetére


taylorp
senior tag

Egyszerűen tengelyirányba lenyomod. Nem kell hozzá semmi +gomb.
Viszont a kocsiba jó ha beszállsz előtte. ;)

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30469) Torry válasza p_milan (#30467) üzenetére


Torry
addikt

itt olvasgasd a hozzászólásokat, amit rendelsz, azt meg is kapod, szóval jónak tűnik a dolog.

(#30470) scorpy02 válasza p_milan (#30467) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Itt is olvasgathatsz néhány tapasztalatot. Én semmi rosszat nem találtam (még google-val is utánanéztem). Az 1£ / termék postaköltség pedig különösen kedvező. Korábban ráadásul még ingyenes is volt.

Más: Forza Motorsport 2-t legtöbb helyen már Classics-ként látom a borítón feltüntetve. Ennek van valami jelentősége? :)

[ Szerkesztve ]

(#30471) capafog23


capafog23
őstag

Másik xbox360 fórum:

X: Egyébként a profil nevem alatt van ilyen, hogy 40 G. Mi az a G? gondolom az acsikból szerzem meg, de miért G?

Y: Azt jelenti, hogy 40G friss árú érkezik Jamaikából.

:D

(#30472) (jan) válasza sch_a (#30462) üzenetére


(jan)
őstag

Hívjuk kapcsolónak...

megoldott a probléma!

vettem egy 2 méteres hdmi-kábelt, elkunyeráltam haveromtól az ati kártyájához kapott hdmi-dvi átalakítót.

és voala megoldott a probléma ;) olyan éles a kép hogy csak na ... :D

habár az alján meg a tetjén 1680*1050-ben még mindig fekete csík van amit nagyon nem értek miért elvileg wide a beállítás meg a monitor is ezt a felbontást szereti.... valakinek ötlete ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30473) Torry válasza (jan) (#30472) üzenetére


Torry
addikt

A box által előállított kép 16:9-es arányú, míg a wide asztali monitorok 16:10-es arányt használnak.

(#30474) nofi válasza p_milan (#30464) üzenetére


nofi
őstag

A telefont "vedd elő" D-paddal és ott lehet a multis dolgokat előcsalogatni. Szerintem nem egy nagy élmény, meg állítólag kevesen vannak. Én egyszer próbáltam ki, az első figura akit kilőttem egy Rockstaros volt, úgyhogy kaptam is az acsit :C

Xbox GT: nozsolt

(#30475) bexinho23


bexinho23
őstag

Ma hívott a srác, holnap délután körül jön hozzám az FNR 4 :) De várom már .... :R

(#30476) Djuree válasza nofi (#30474) üzenetére


Djuree
félisten

az nem biztos hogy rockstaros volt, lehetett olyan is aki már kilőtt egy rockstarost, vagy egy olyan, aki kilőtt egy olyat, aki már kilőtt egy rockstarost :DDD
ilyen acsi van a pgr4-ben is, én is azt hittem először hogy megvertem egy fejlesztőt, de nem...legalábbis nem valószínű hogy az volt :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30477) (jan) válasza Torry (#30473) üzenetére


(jan)
őstag

értem, kösz!

már csak azt mondja meg valaki hogy a samsung 225bw monitoromhoz melyik lenne a legoptimálisabb felbontás.

most 1280*720 ba nyomatom elég faja

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30478) nofi válasza Djuree (#30476) üzenetére


nofi
őstag

Bevallom én is kétkedem ebben az acsiban (Kill a Rockstar developer in a ranked multiplayer match), de jó hivalkodni vele. Kizárt dolog, hogy bármelyik fejlesztő még 2 hónapja gta multizott volna, ennyire nem érhetett rá! A GTA4 multihoz nagyon unatkozni kell :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#30479) _ak_


_ak_
addikt

Aki a spectrum theme használja, az meg tudná nekem mondani, h a jobb felső sarok a dashboard-on, tényleg lilás vagy csak nálam van vmi gikszer?

Az az igazság, h most próbálgatok egy samu 2494hs monitort és pillanatok alatt olyan káosz alakult ki kma fejembe, h magam sem értem. HDMI kábellel kötöttem össze a boxot a monitorral és hirtelen recéket látok mindenhol, helyenként foltos vagy kockás a dash háttere, meg annak ellenére, h majdnem fél éve a spectrum themet használom, nem tudom megmondani, h most került-e oda az a lila folt vagy azelőtt is ott volt-e. A foltot leszámítva a többi akár "" jelbe is kerülhetne, mert csak közelről látványos a dolog, 135 centiről már kevésbé, de akkor is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#30480) Rabbitf_24 válasza p_milan (#30467) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

köszi, megpróbálom még1x :K

(#30481) Atomgeszi válasza Torry (#30473) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nagy arányban. De pld az enyém is 16:9-es arányt használ 1920x1080as felbontás révén. :)

(#30483) Torry válasza (jan) (#30477) üzenetére


Torry
addikt

1680x1050-as felbontás nincs?
Úgy tudom, hogy volt egy frissítés, ami tartalmazott wide felbontásokat.

(#30484) 30z.Samu válasza Torry (#30483) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, az új Dashboard támogatja ezeket a felbontásokat (elvileg).

Sic Parvis Magna

(#30485) matykooo


matykooo
aktív tag

Sziasztok!

Ne kövezzetek meg, de teljesen hülye vagyok az xboxhoz, viszont tervezek egyet vásárolni...
Szóval lenne egy pár láma kérdésem, ami gondolom már a könyökötökön jön ki, de valahogy nincs kedvem végignézni a 30ezer hozzászólást :)

Szval
-ha flashelt gépet veszek, ami ugye viszi az írt játékokat is, akkor tudok még játszani online neten?
-a hűtés probléma fenn áll még? láttam hogy van, jasper alaplapos gép is...
-flasheléssel a garancia gondolom elveszett...
-vincsire a játékokat simán fel lehet telepíteni?
-pana pv80as plazmám van, remélem nem akadály a játéknak...

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Üdv

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#30486) tiv83us válasza matykooo (#30485) üzenetére


tiv83us
veterán

Erre csak ennyit tudok mondani:

:K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30487) 30z.Samu válasza matykooo (#30485) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

"-ha flashelt gépet veszek, ami ugye viszi az írt játékokat is, akkor tudok még játszani online neten? "
- Tudni tudsz, csak saját felelősségre!
"a hűtés probléma fenn áll még? láttam hogy van, jasper alaplapos gép is..."
- A Jasper sem megváltás, de ha nem játszol a 24 órából 26-ot, akkor nem lesz gondod.
[I]"-flasheléssel a garancia gondolom elveszett..."[I]
- Jól gondolod.
"-vincsire a játékokat simán fel lehet telepíteni?"
- Ha fel tudod rá rakni az új Dashboard-ot, akkor igen.
"-pana pv80as plazmám van, remélem nem akadály a játéknak..."
- Nem akadály.

Remélem tudtam segíteni. :)

MOD: De Tiv leírt mindent egyszerűbben! :DD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30488) matykooo válasza 30z.Samu (#30487) üzenetére


matykooo
aktív tag

hm köszi szépen :))

Még 1 kérdés bár ez is elég fura :D volt már olyan valaki aki mobilnetet hozzáberhelt az xboxhoz? :D

''a walesi srác aki legenda lett''

(#30489) heihachi válasza tiv83us (#30486) üzenetére


heihachi
addikt

Ahogy Ő mondaná:
Tudtommal a FAQ-ba le van írva! Innetől kezdve szerintem nem foglalkozunk a kérdéseddel!
:DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30490) (jan) válasza Torry (#30483) üzenetére


(jan)
őstag

igen van benne...

de akkor hiányzik baszus az alja meg a teteje... fekete csík van ott, nem értem miért

vagyis hülyén fogalmazok nem hiányzik az alja se a teteje csak a nem használja ki az egész monitort csak a közepén egy "sávot" baromira zavar :S

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30491) _ak_ válasza (jan) (#30490) üzenetére


_ak_
addikt

Most lehet, h hülyeséget mondok, de a custom felbontás támogatása szerintem nem azt jelenti ez esetben, h full screen, hanem, azt, h ha csíkozva is, de már megtudja tartani az 1:1 pixel mappingot, nem?

Let's begin, de gozaimasu!

(#30492) Mr.Grincs válasza hdman (#30446) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

AZ még kibírható ár.
Felhívtam a Joeystationt ahol 73 ért van piros elite gép ott azt mondja nem érinti őket az áfa emelés. Lehet csdak nagy áruházakban érzékelhető majd az áfaemelés.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30493) p_milan


p_milan
aktív tag

Szerintetek, ha ezt megrendelem, akkor azon lesz magyar hang, vagy ez honnan derül ki?!
________________________________________________________________________

Valakinek egy wolverine esetleg? Csere is érdekel... Jó kis hentelős game (volt). 3 hosszú este játszottam vele és más csak egy acsi hiányzik (hardon végigtolni). Tetszett a game, de sajnos a végére egy kicsit kipurcant szerintem. A kombók közül kb 5-6ot használtam, és hát ha hardon is végigviszem akkor ennyi volt a game... Mind1, ennyit megért, bukni nem fogok rajta sokat. :DD

(..(.)..)

(#30494) Xirtam


Xirtam
veterán

Bekaphatjátok! :(((

(#30493) p_milan csak felirat van rajta! De am, ha megkérdezed Tiv-et ő megmondja neked, hogy az övén van-e felirat!Ha igen akk ezen is lesz!

[ Szerkesztve ]

(#30495) p_milan válasza Xirtam (#30494) üzenetére


p_milan
aktív tag

Igen igen, felirat, köszi. Akkor Tiv légy oly kedves és mondd el. :D

(..(.)..)

(#30496) tiv83us válasza p_milan (#30495) üzenetére


tiv83us
veterán

:K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30497) (jan) válasza _ak_ (#30491) üzenetére


(jan)
őstag

nem vagyok egy zseni... de gondolkodni tudok, talán :D

szóval ha kijön egy jel a boxbol ami 1680*1050 pixeles akkor egy 1680*1050 es kijelzőn mi a rákért nem jeleníti meg minden pixelen a témát... csak nem annyi az annyi amennyi nem ?

tehát érted... 2 deci vizet kiöntök egy két decis pohárba ami csak félig lesz.

valaki nagyon okos ember megmondhatná hogy mi itt az error, vagy én azzal is megelégszek ha valaki megmondja a tuti frankót h vaze ebbe a felbontásba csapassad aztán örülj h van két füled és nem vagy szatyor :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30498) Doki16 válasza (jan) (#30490) üzenetére


Doki16
addikt

Azért van ott felül az a két fekete csík mivel az 1680*1050-es felbontás az 16:10, míg a xbox csak 16:9-et tud és a játékok is erre a képarányra vannak írva.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#30499) HagaNRG válasza p_milan (#30467) üzenetére


HagaNRG
őstag

Barátom, kicsit nem árt tájékozódni.

Ha valamitől, a Zavvitól nem kell félned.
Boltja London kellős közepén, a Picadilly Circusban található-az egyik persze.
Korábban Virgin volt, úgy azt hiszem már mond valamit a dolog. Míg kint éltem azonban azt tapasztaltam, hogy rendszeresen drágább a konkurens HMV-nél minden téren, így azóta nem is nézegettem, miket árul és mennyiért.

(#30500) HagaNRG


HagaNRG
őstag

zavvi.co.uk

[ Módosította: bwoay ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.