Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30601) karakpecze21 válasza Xirtam (#30598) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Az undercovernél még ok a dolog, mert ritkán van, de a carbon az már játszhatatlan.
Elkezdenek először a házak későn kirajzolódni, azt utána eltűnik az egész út előlem és megakad, de itt kb 10ms -enként.
Próbáltam a Most Wantedet, az viszont hibátlan.
Hát ha ez nem baj, akkor megnyugodtam.
köszi a segítséget. :R

Mr.Grincs: Csak az a furcsa hogy haveromnak is meg volt régebben a carbon és nála nem volt ilyen bibi, azért gondoltam hogy valami baja van a gépemnek.
Amúgy tényleg kockás box után az undercover, de tegnap elkezdtem vele játszani és a játék amúgy nagyon jó.
Elötte xbox360-am volt, most ps2.
Képzelheted volt fogcsikorgatás az x grafikája után a ps2-é.Amúgy most szoktatom magam hozzá.Már lassan kezdem megszokni a sok kockát. :D

[ Szerkesztve ]

(#30602) Mr.Grincs válasza karakpecze21 (#30601) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát szerintem ez az a pont amikor már nemkéne eröltetni a játékok átíratását és kiadását ps2re. Szépvolt, jóvolt, elmúlt. Szerintem élvezhetetlen kockásan :O Lehet hogy csak én vagyok ennyire igényes meg finnyás de nekem nem sok kedvem lenne így játszani.
Jó hogy nem adták ki PS2 re a GTA 4 et. Persze akinek van ps2 je az hozzászokik a látványhoz. De szerintem már fölösleges eröltetni a témát. De a rengeteg bevétel miatt foglyák még legalább 1 évig.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30603) karakpecze21 válasza Mr.Grincs (#30602) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Értem, nekem is nehezen megy megszokni a grafikát.De muszály, mert most nincs pénzem egy új boxra.
Majd kicsit később talán.
Úgy tünik megoldódott a problémám, kicsit megtisztítottam a lézert és most a carbon is jó lett.
Elvileg nem lehetett nagyon poros, kb.2-3 hete tisztítottam, de úgy látszik ez is számít neki ezeknél a játékoknál.
Köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#30604) Xirtam válasza Mr.Grincs (#30602) üzenetére


Xirtam
veterán

Nemigen! Ez szerintem nem igényesség, de van egy határ/szint amit ha már egyszer túléptek nem kellene újra vissza süllyedni! Így hát én veled tartok!:D :C

(#30605) Mr.Grincs válasza Xirtam (#30604) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Lehet hogy régen nagy cucc volt a ps2 meg luxus, de ma már nem az és nem is nagy cucc. Lejárt az ideje ennyi. Jött egy újabb, jobb, modernebb konzolgeneráció ami szerintem nagyon jól megállja a helyét és győnyörű grafikát ad vissza minden játék.
Kb olyan ez mintha egy p2 es gépen akrnád elindítani az undercovert et, tegyük fel hogy még sikerülne is, akkor elmondhatod hogy "DEHÁTMEGYRAJTA" Vagy egy csúcsszuper modern fejlett gépen ott is elmegy csak a grafika más.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30606) 30z.Samu válasza taylorp (#30599) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Teszem azt xy-nak nincs LIVE-ja, sőt még net sincs, akkor nem tud játszani a játékkal, mert nem tudja update-elni? ;)"
Ehhez nem kéri a Live-ot, a lemezről teszi fel a javítást.

Sic Parvis Magna

(#30607) Djuree válasza taylorp (#30599) üzenetére


Djuree
félisten

nekem volt már olyan pár játéknál hogy ha nem updateltem akkor nem indult el :U

Mr.Grincs: én egész jól elvoltam az undercoverrel egy darabig. nem a graffal volt bajom, hanem magával a játékkal :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30608) 30z.Samu válasza Djuree (#30607) üzenetére


30z.Samu
félisten

"nem a graffal volt bajom, hanem magával a játékkal "

A mai játékok többségének nincs baj a grafikájával. :)

Sic Parvis Magna

(#30609) Djuree válasza 30z.Samu (#30608) üzenetére


Djuree
félisten

de ez ps2-őn volt ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30610) 30z.Samu válasza Djuree (#30609) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azon meg olyan a grafika, amilyen! De ahhoz képest, hogy milyen a hardver felállása a PS-nek nagyon is jó grafója van.

Sic Parvis Magna

(#30611) karakpecze21 válasza 30z.Samu (#30610) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát igen, nem egy mai masina.
De ennek ellenére van pár játékom, aminek nagyon is szép a grafikája.(persze mihez képest)
Amíg nem lesz pénzem másra megteszi bőven nekem a ps2-is.megbízható kis masina.
Legalább nem lesz 3 ledes. :D
De amint lesz pénzem jön a box. :DD

(#30612) 30z.Samu válasza karakpecze21 (#30611) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a PS 2 strapabíró 9 év után is! Azt hiszem kemény 4MB-s kártya van benne meg 300Mhz-s proci. :DDD

Sic Parvis Magna

(#30613) hdman


hdman
őstag

Taylorp: lassan tényleg kellene tartani egy igazi vérbeli, kockulós, orrvérzésig tartó fight night és guitar hero partyt :)

Tényleg srácok, topiktali? Esetleg nincs valakinek olyan nagy helyisége, ahol játszani is lehetne? Tiv, Téged is szeretettel várunk ;)

Sopron city :)

(#30614) hdman


hdman
őstag

Dupla, sorry!

Amugy retteghettek, mert Alikát is levertem goat-on! :) ez már picit nehezebb volt!

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30615) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Az arcade packhoz adnak netkábelt?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30616) Djuree válasza hdman (#30613) üzenetére


Djuree
félisten

mennyünk inkább mi Tiv-hez :DDD

csak fizesse ki a repjegyet is :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30617) Poonkie21


Poonkie21
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek van értelme hirdetést feladni arra, hogy egy Logitech Driving Force Pro-t elcserélnék MS X360 kormányra? Lenne vajon jelentkező?

(#30618) Mr.Grincs válasza hdman (#30613) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Benne vagyok a topiktaliba:) Kibéreljük az arénát:D Djureenak közel van úgyis, majd ő elintézi:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30619) hdman válasza Djuree (#30616) üzenetére


hdman
őstag

Hát az nem lenne rossz ;) stipistopi enyém a lazyboy fotel :) komoly lenne, a repülőtéri átvilágitásnál mindenkinek bent figyelne a box a tatyójában :D

Ja,és ha lesz vmi a topiktaliból,inditványozom,hogy warezosok is jöhessenek. *kacsint*
Legalább akinek szűz gépe van, ki tudna próbálni pár játékot, és utána eldönteni, hogy érdemes-e megvenni.

Sopron city :)

(#30620) nofi


nofi
őstag

Tyűűűű!

Most láttam csak, hogy már ki is jött a Worms 2 Armageddon Live! -on. Aki bírja/ta a Wormst annak kötelező kipróbálni!
Végre nem olyan kis gagyi arcade jellege van, mint az előző Xboxos Wormsnek, hanem újra teljes az arzenál és mindenbe bele lehet nyúlni mint a PC-s verzióban anno. Ugyanúgy van single-ös training meg mission és rengeteg opció. Ez most már tényleg egy fullos Worms. Azt hiszem most először kénytelen leszek MS pontot venni :B

Xbox GT: nozsolt

(#30621) Mr.Grincs válasza hdman (#30619) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az is jöhet akinek volt gépe és most akar venni új gépet??? (nem moddoltat természetesen) Pl ilyen vagyok én is :DDD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30622) Djuree válasza Mr.Grincs (#30618) üzenetére


Djuree
félisten

ja és fizessem is ki igaz? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30623) hdman válasza Mr.Grincs (#30621) üzenetére


hdman
őstag

Neeem :)

Nem ám,csak viccelek. Az a gáz, hogy az ilyen dolgok mindig csak a szervezés szintjén maradnak meg,nem jutnak elörébb. Pláne ugy, h én sem tudnék érdemben foglalkozni vele, mert most min. 3 hétig 6napos munkahét 10 órás munkanappal kombinálva.

Én tudnék is helyet a balcsitól 30km re, de az sztem kicsi lenne. Sőt tuti :( pedig lehetne sütni-főzni-gulyásozni is!

De még van egy szadista ötletem: a PS tábort is hivni kellene!

Sopron city :)

(#30624) taylorp válasza nofi (#30620) üzenetére


taylorp
senior tag

Nem reklámozni akarok, de én dzsikonzolos kollégától rendeltem itt a ph!-n. Másnap már küldte is a kódot.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30625) Xirtam


Xirtam
veterán

Totyik taliban benne vok! Anti Warez pólókat nyomatatok addigra! :DDD :DDD

PS tábor nem kell! Viszont én válalom a Tárcsázást:D Viszek tárcsát meg pácolt húst! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#30626) 30z.Samu válasza nofi (#30620) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Azt hiszem most először kénytelen leszek MS pontot venni :B"

Nekem is ilyen érzésem támadt! :DDD Lesz vajon benne magyar szinkron?

Sic Parvis Magna

(#30627) Djuree válasza Xirtam (#30625) üzenetére


Djuree
félisten

"Anti Warez pólókat nyomatatok addigra!"

na nee mááááár! neked minden szoftvered eredeti? windowsod, minden? sosem töltöttél le semmit illegálisan?
na ugye ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30628) mergal


mergal
aktív tag

Üdv!

Van egy eladó Street Fighter IV-em. Palos mindene megvan szépen. 7k
posta vagy Dunaújváros játszik!

(#30629) Xirtam válasza Djuree (#30627) üzenetére


Xirtam
veterán

Póénak írtam vaze! :DDD Ne vegyetek már minden hülyeségemet komolyan :((( :R

(#30630) 30z.Samu válasza Djuree (#30627) üzenetére


30z.Samu
félisten

"neked minden szoftvered eredeti?"

Miért? Neked igen? :P

Sic Parvis Magna

(#30631) Mr.Grincs válasza Djuree (#30622) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha nagyon szeretnéd kifizetni akkor fizesd ki:)

És a konzolos tali gépekkel és tévékkel együtt lenne? Akinek elite gépe van biztos nagyurasan és lenézően fog ülni meg nézni a többi gémerre akinek nem fussa elite gépe :DDD :DD És azt mondja: Mit akartok ti az arcade, 20 as és a 60 as packkal??? :Y

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30632) Djuree válasza 30z.Samu (#30630) üzenetére


Djuree
félisten

nekem jóformán semmi :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30633) Xirtam válasza Mr.Grincs (#30631) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát ez póén! :D Én nem vagyok lenéző! Ezért bárkivel cserélnék Elitet Pro-ra! :D Nekem a fehér jobban bejön! :C :C

(#30632) Djuree bocs új pólót nyomatatok! :D

I Djuree :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30634) Torry


Torry
addikt

Tegnap még tökéletesen működött laptopról a xbox live most meg már a laptopot sem látja.
Nem tud kapcsolodni hozzá. Ez ugyan mitől lehet? A kábel jó.

(#30635) 30z.Samu válasza Djuree (#30632) üzenetére


30z.Samu
félisten

Djuree, Xirtam: :DD :DDD

Sic Parvis Magna

(#30636) Djuree válasza Xirtam (#30633) üzenetére


Djuree
félisten

köszkösz :DDD :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30637) heihachi válasza taylorp (#30624) üzenetére


heihachi
addikt

Szintén nem reklám, De Iceákosnak emailben elküldtem az utalás print screen-jét, és 1 perc múlva megjött a kód emailen.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30638) rudymester válasza Mr.Grincs (#30615) üzenetére


rudymester
senior tag

Nem adnak hozzá netkábelt.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#30639) Xirtam


Xirtam
veterán

-Djuree
-30z.Samu

Ha P.Ü-ben dobtok egy MSN címet megköszönöm! :R

(#30640) kokobe válasza Xirtam (#30036) üzenetére


kokobe
senior tag

Nekem csak 1 kérdésem lenne hogyan kössem ösze a boxot a pc-vel hogy tudjam frankón használni a media centert?

<---AMD___ATi--->

(#30641) 4sal3 válasza kokobe (#30640) üzenetére


4sal3
tag

utp, switch/router, utp és kész. wlanon nem mindegyik filmet viszi. nameg persze a media centerbe be kell lőni

(#30642) nofi válasza taylorp (#30624) üzenetére


nofi
őstag

köszi az infot :R

Xbox GT: nozsolt

(#30643) Xirtam válasza 4sal3 (#30641) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem kell belőnie semmit! Egyből felismeri a gép, hogy extend cuc van csatlakoztatva!

(#30644) heihachi


heihachi
addikt

Tversity-vel van valakinek tapasztalata? Néhány mkv-t le tudok vele játszani, néhányat nem :F
Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30645) bwoay


bwoay
nagyúr

berakjam a topic címébe a no warez mellé, hogy no karatty, vagy no treccs?
mert már úgy nyomjátok, mint a vénasszonyok. persze örülök, hogy ilyen jó hangulat uralkodik a topicban, de lassan már semmi másról nem esik szó, csak off témákról.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30646) 30z.Samu válasza Xirtam (#30639) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akarsz boldogítani MSN-en is? :P :DDD

Sic Parvis Magna

(#30647) Mr.Grincs válasza Xirtam (#30633) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor jó hogyha nem vagy lenéző.
Én akarok boxot venni megint, szívem szerint piros elitet vennék vagy fekete elitet. Dehát az anyagiak miatt nemhiszem hogy megérné. Vagy mgeéri? Neked elite van. Mesélj róla. :R De több mint valószínű hogy 60as pack lesz belőle:) Ciki nem ciki akkoris.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30648) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#30647) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem is kell nagyobb 60GB-snál!

Sic Parvis Magna

(#30649) Xirtam válasza Mr.Grincs (#30647) üzenetére


Xirtam
veterán

Elitem van de azon kívül, hogy a doboza fekete és a joy és maga a gép na meg a 120gb-os hdd mellet igazából értelmét nem láttom! Nekem a fehér jobban bejön ezért cserélném is :D :C

(#30650) jeni


jeni
félisten

Szia
Melyik a jobb ?

vezetékes USB-n keresztül való feltöltés vagy az állványos töltő ?

Ugyanis egy helyen az Árkádban ami a Vezér téren van az M.M. áruházban ott a gyári állványos 6200 Ft benne van a tartalék gyári aksi és ott a vezetékes ami USB -l együtt adják az 7400 tF szintén tartalék gyári aksival,pedig legtöbb helyen az állványos a drágább olyan 2500 Ft-al

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.