Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30751) Djuree válasza Xirtam (#30747) üzenetére


Djuree
félisten

senki sem tudja hogy mi alapján szűrik :U

"Hanem h idő nap elött berakod e a boxba! Ennyi!"
ez sem igaz, mert nem 1 embert ismerek aki tuti hogy nem játszott idő előtt semmivel, mégis kibaxták ;)

30z.Samu: azt nem mondta hogy a winyót is el akarja adni ;) amúgymeg nem mindenki azt keresi. a legtöbb embernek felesleges a winyó, aki csak néha játszik 1-1 órát annak elég a memókari is bőven....mentések ráférnek...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30752) Def26 válasza 30z.Samu (#30738) üzenetére


Def26
félisten

Én vagyok hülye vagy ebben tényleg nincs magyar nyelv. :U
Pár napja aszem azt mondtátok, hogy van benne magyar szinkron.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30753) 30z.Samu válasza Def26 (#30752) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom, nekem nincs meg a full (még!). :(

Sic Parvis Magna

(#30754) Def26 válasza 30z.Samu (#30753) üzenetére


Def26
félisten

Jah, hogy az csak a teljesben van benne? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30755) 30z.Samu válasza Def26 (#30754) üzenetére


30z.Samu
félisten

:DD :DD :R

Djuree: Én nem játszom sokat, de valahogy mégis kell a vinyó az install miatt. Kímélem a meghajtót és még csendesebb is. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30756) Xirtam válasza Djuree (#30751) üzenetére


Xirtam
veterán

igaz...

de sokan azt mondják az fw-t olvasák ki a rom-ból és ez a legnagyobb hülyeség! :DDD

(#30757) Djuree válasza 30z.Samu (#30755) üzenetére


Djuree
félisten

persze. de ez csak egy kényelmi funkció, nem létszükséglet :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30758) zsoltxy12


zsoltxy12
csendes tag

Helló mindenki
Most vettem meg a boxom és egy monitort és azon szeretném használni csak azon van a pc-is. Ehhez van vmi elosztó vagy hasonló hogy ne keljen egyfolytában kihúzni valamelyiket?

(#30759) 30z.Samu válasza Xirtam (#30756) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig szerintem ez az ésszerűbb, mert amikor flash-elik akkor az FW-t cserélik, hogy vigye a másolt játékot is.

Szia zsoltxy12: Igen, van ilyen elosztó. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30760) Xirtam válasza 30z.Samu (#30759) üzenetére


Xirtam
veterán

De ahoz, hogy az FW-t kiolvasák ahoz a boxodnak vagy lekel tölteni valamit a netről a te tudtod nélkül, vagy valami!Mert máshogy elégé h is mondjam felhasználói jogokat sértene ha csak úgy teszem azt unalmukban nézegetnék a boxod!

(#30761) zsoltxy12 válasza 30z.Samu (#30759) üzenetére


zsoltxy12
csendes tag

:R :R

(#30762) 30z.Samu válasza Xirtam (#30760) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy egy BOT ellenőrzi a géped Fw számát, szóval lehetséges, hogy megcsinálják. De az is lehetséges, hogy én tudom rosszul (sőt!).

Sic Parvis Magna

(#30763) adam_


adam_
senior tag

A Guitar Hero World Tourban valamint a Smash Hits-ben lehet úgy vinni a játékot, hogy az egyik fél gitárral van a másik kettő pedig karral (dobbal és basszussal)? Mert sajnos Rock Band 2-ben nem nagyon lehetett így megoldani... :(

(#30764) Peat;) válasza Djuree (#30757) üzenetére


Peat;)
veterán

Majdnem létszükséglet, mindenkinek más, pl este egy panelban konkrétan a másik szobában is hallani a dvd-pörgettyűszörnyeteget. Még hdd-val is van egy szép hangja magának a gépnek, főleg ha nagyon dolgozik (enyém legalábbis hangosabb ha bemelegszik, pedig gyári, nincs piszkálva ). Nem tudom, aki már vesz konzolt és sokszor lcd tv-t is akkor általában már van olyan igénye hogy ne hányja szét magát a hangzavartól. Nekem a hdd+ egy komolyabb vezeték nélküli fejhallgató (bár így nuku live duma, ó jajj :) ) jelentette azt a minőségugrást, amivel nem tudok betelni. Kontroller kézbe, fejfedő felnyom, külvilág megszűnik és elvagyok mint a befőtt miközben másokat nem zavarok.

(#30765) heihachi


heihachi
addikt

Hát nem tudom, hogy vagytok vele, de ez a battlefield demo engem nem győzött meg. Semmi javulás a bad companyhoz képset, egyedül a repcsi új (de ugye itt nincs helikopter). Grafika nem szebb, nem jobb, játékmenet tök ugyanaz. Szvsz sok az az 1200 pont érte.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30766) tiv83us válasza adam_ (#30763) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30767) zso79 válasza Xirtam (#30760) üzenetére


zso79
őstag

Már miért sértené a jogaidat? A fw, a dash, az os és maguk a játékok is a MS szellemi terméke, joguk van ezek valódiságának ellenőrzésére és az alapján eldönteni, hogy TE jogosult vagy-e az xbox live használatára. Ezek gyanítom benne vannak a szerződési feltételekben is...

(#30768) _ak_


_ak_
addikt

Röviden és tömören: Xbox anti-piracy, amiből annyit lehet leszűrni, h mind a lemez mind az fw tartalmaz még olyan biztonsági elenőrzéseket amit nem ismernek. ezért sem lehet akármelyik fw-vel online játszani, itt az ms kezébe van a labda, nincs mese.

Let's begin, de gozaimasu!

(#30769) adam_ válasza tiv83us (#30766) üzenetére


adam_
senior tag

Komolyan? :(

(#30770) Mr.Grincs válasza _ak_ (#30768) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezert nem erdemes warezolni. Jobb tisztan jatszani.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30771) tiv83us válasza adam_ (#30769) üzenetére


tiv83us
veterán

Igen. Kontrollerrel csak a mikrofont tudod uzembe helyezni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30772) Xirtam válasza Mr.Grincs (#30770) üzenetére


Xirtam
veterán

Meg azért mert Xirtam nyomja az antiwarezos szarságiat! :DDD

(#30773) XuChi


XuChi
addikt

Valaki nyomta már a Baja Edge of Control-t? Jó az irányítás és a fizika?

(#30774) 30z.Samu válasza Xirtam (#30772) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, legfőképpen azért... :P

Sic Parvis Magna

(#30775) XuChi


XuChi
addikt

Video

A videó alapján nekem marhára bejön. Végre figyeltekm a fizikára, törésre is. Okés tök arcade de élvezetes. Remélem full free ride módban is lehet benne rallyzni.

[ Szerkesztve ]

(#30776) 30z.Samu válasza XuChi (#30775) üzenetére


30z.Samu
félisten

:Y :Y Nem a stílusom az ilyen autós játék, de ez tetszik!

Sic Parvis Magna

(#30777) Xirtam válasza 30z.Samu (#30776) üzenetére


Xirtam
veterán

SzvSz a Fuel jobb lehetett volna, de nem lett az! :U :W

(#30778) heihachi válasza XuChi (#30775) üzenetére


heihachi
addikt

Ez nekem már túl árkád.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30779) XuChi válasza Xirtam (#30777) üzenetére


XuChi
addikt

Az egy borzalom lett. Agyon ismételt tereptárgyak, unalmas játékment.

1 óra után kívülről fújtam az úton megtalálható tereptárgyakat ----> fehér autó jobbra fehér mikróbusz balra útlezárás kamion balra. Na ez ismétlődöt kb 500m-enként. Ha átmentem másik tájrészre akkor persze ott is kb 10-15 perc alatt megint ugyan ez volt. Csak már nem fehér autó volt hanem barna bulldozer.

Borzalmas.

(#30780) Def26 válasza XuChi (#30779) üzenetére


Def26
félisten

Nem sok játékban van sikerélményem de ebben épp ezért volt. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30781) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kiprobaltam a boxot. Nem is volt rajta az uj dashboard. De felraktam ra. Ez meg nem hdmis box es hangos mint az allat mert rohadtul proso belul. Szenved es forro levegot ad ki magabol:(
Kiprobaltam az undercovert. Hat mit is mondjak. nem negyon gyere be. Ugy jatszom a tvn hogy valamiert nem jeleniti meg a piros szineket, csak zoldnek, szoval furcsa. De a tobbi szin megvan.
TECHWOOD LCD tv, hdmis, HD readys, de nem nagy extra.
Szoval nem voltam hanyadtdobva az Undercovertol, tenyleg olyan mint a Most Wanted. De a Guitar Hero 2. viszont nagyon fasza, gitar is van hozza. El tudok vele szorakozni. Elsore furcsa volt, de csak gyakorlas kerdese es hamar bele lehet tanulni. A tobbi jatekot meg nem probaltam. De amint van valami irok feltetlenul.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30782) XuChi válasza Mr.Grincs (#30781) üzenetére


XuChi
addikt

Hát vegyél egy flakon sűrített levegőt és fújd ki a boxból a port. Máris nem lesz olyan forró és hangos.

Nincs piros szín????? Ez mondjuk érdekes.

Undercover: A most wanted sokkal jobb volt. Undercover-t kb 5 percig bírtam elviselni. Ocsmány grafika, túlzott hdr, minden türkisz zöld, meg kék. Egyszerűen borzalom. Ea alúl tudta múlni magát. Ea már nem ad ki jó játékokat kb 2007 óta.

Ami ea az = Ronda, Unalmas, Tucatszemét, Bugos. Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#30783) bwoay válasza XuChi (#30782) üzenetére


bwoay
nagyúr

Skate I, Skate II?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30784) Mr.Grincs válasza XuChi (#30782) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Adok neki idot, vegulis annyit meger hogy vegeijatszam, ingyen. Meg a tobbi jatekot is. Van ami ki sincs bontva.
Lesz idom G ket gyujteni boven.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30785) XuChi válasza bwoay (#30783) üzenetére


XuChi
addikt

Igazad van azok jók :R Azok nekem is nagyon bejöttek :R

(#30786) XuChi válasza Xirtam (#30689) üzenetére


XuChi
addikt

Hát ahogy láttam a legelső gamer 40k+ pontal rendelkezik. Ez azért elég beteg nem? Mennyit kellett ehhez játszani már? Napi 26 órát?

[ Szerkesztve ]

(#30787) rudymester válasza XuChi (#30782) üzenetére


rudymester
senior tag

Én sem rajongok az "átlag" EA játékokért, de azért kiadtak pár jó játékot is:

-Mirror's Edge
-Dead Space
-Burnout széria
-Dead Rising

Most ennyi jut eszembe. A filmes átiratok meg a sport szériák nem érdekelnek, azoknak megvan a maga rajongó táboruk.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#30788) mad1 válasza rudymester (#30787) üzenetére


mad1
veterán

Dead rising capcom.
Left4dead lesz az nem :F

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#30789) taylorp válasza XuChi (#30782) üzenetére


taylorp
senior tag

Fight Night Round 4 is ronda, bugos?
Kétlem. :N

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30790) rudymester válasza mad1 (#30788) üzenetére


rudymester
senior tag

Vele kevertem, meg itthon az EA forgalmazza a Capcom cuccokat. :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#30791) XuChi válasza mad1 (#30788) üzenetére


XuChi
addikt

Left 4 dead is unalmas egyhangú és tucatermék rengeteg bug-al.

(#30792) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Az az xbox 360 pack milyen alaplapos amihez kungfu panda es indiana jones jatekot adnak?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30793) XuChi válasza Mr.Grincs (#30792) üzenetére


XuChi
addikt

Elvileg nem jasperes. Nekem is ez a bajom. :R

(#30794) Mr.Grincs válasza XuChi (#30793) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Te is olyat akarsz venni? En eredetileg 55500 ft ert neztem Jasperes 60as packot, de ez a 60as kung fu panda pack van 56900 Ft ert. Es szerintem az jobban megrne.
Gari ugyanugy van ra szoval szerintem mindegy. Szivem szerint Elite packot vennek a nagy vinyo miatt. De csak 70K-m van erre a mutatvanyra. Meg a HDMI kabelt megvettem. 73 ert van piros elite, meg 78 ert szinten piros csak masik helyrol.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30795) XuChi válasza Mr.Grincs (#30794) üzenetére


XuChi
addikt

Hát amúgy a külömbség a nem jasperes és a jasperes között:

A fogyasztásban, bár nem sok. És kisebb csíkszélességgel gyártják a cpu-t is és a gpu-t is 65nanométer :D.

(#30796) Xirtam


Xirtam
veterán

Am nem mindegy h jasperes vagy sem?!Ha 3LED-es lesz úgyis kicserélik! ;)

(#30797) Mr.Grincs válasza XuChi (#30795) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha kissebb a gpu akkor nem fog hamarabb folmelegedni :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30798) XuChi válasza Xirtam (#30796) üzenetére


XuChi
addikt

Így van. :D

(#30799) Don47


Don47
tag

Üdv mindenkinek!

Költözés miatt sajnos megválni kényszerülök szeretett Xbox 360-amtól. A gép Pro 60GB, Falcon v2, fél éves, problémamentes működésű, nagyon megkímélt (egy karcolás sincs rajta). Még 2,5 év garancia. Nem flashelt, Live-ról nem bannolt. Irányár, képek, és részletek itt. Igény szerint tudok adni egy fekete vezeték nélküli kontrollert is.

Eladom kiváló állapotú Rock Band 2 cuccaim is, részletek itt.

És hogy ON is legyek, egyetértek Xirtam-mal! :)

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#30800) adam_


adam_
senior tag

Az mennyire tévhit, avagy van-e valamiféle valóság alapja annak, hogy napi 3 óránál több játszás a konzollal megnöveli a "3-LED" kialakulásának kockázatát (főleg régebbi gépeknél)? :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.