Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30251) heihachi válasza p_milan (#30248) üzenetére


heihachi
addikt

Ja jól van leesett, hülye vagyok :W

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30252) (jan)


(jan)
őstag

erre senki se tud választ ? :(

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30253) F.B.I. válasza (jan) (#30224) üzenetére


F.B.I.
veterán

Először is kell egy switch, utána a játék menüjében (amelyikben van rá lehetőség) system linket kell keresni. Valaki megcsinálja a hostot a többiek kapcsolódnak. Arra figyeljetek, hogy mindenkinek legyen fent update vagy csináljatok egy offline profilt és azokkal játszatok.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#30254) F.B.I. válasza Mr.Grincs (#30241) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem vegyél egy fehér pro pakkot és fesd be magadnak pirosra, mert az a piros, ami gyárilag van nagyon gázul néz ki. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#30255) Djuree válasza F.B.I. (#30254) üzenetére


Djuree
félisten

nem gáz az sztem, láttam élőben. sima vörös, se nem sötét, se nem világos. nekem nagyon tetszik a színe, de amennyibe kerül annyit nem adnék érte. inkább befesteném magamnak ahogy írtad :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30256) rudymester


rudymester
senior tag

Kipörgtettem a King Kongot és szerintem egy nagyon élvezetes fps a 360 első játékai közül. 7-8 óra alatt kész lettem vele és szinte minden percét élveztem. Nem egy szokványos a helyszín sem, végre dzsungel a rengeteg modern játék helyszín helyett.
Olcsón beszerezhető és könnyen tovább adható az acsi vadászoknak (1 végigjátszás=1000 pont).

Úgy néz ki el tudom cserélni Too Humanre egy az egyben. Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban, bár baromi régen játszottam ilyen hentelős játékkal. Sokan panaszkodnak a kamerára, de talán együtt tudok vele élni. A munkaidőm egy részét infógyűjtéssel töltöttem és úgy érzem érdemes vele egy próbát tenni. Ha nem jön be akkor majd cserélem tovább. Csereberével egész olcsón meg lehet úszni a játékokat, mostanában kevés játék van, amit érdemes megtartani.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#30257) Djuree válasza rudymester (#30256) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon jó a too human :K én 2x végigtoltam, de már megint kívánom :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30258) 30z.Samu válasza rudymester (#30256) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam változó a helyzet a Forza 2 terén. Van aki GoW-ot ajánlott érte, van aki Def Icon-t, de kaptam már Devil May Cry 4-es ajánlatot is. Az utóbbit még átgondolom. :)

Sic Parvis Magna

(#30259) rudymester válasza 30z.Samu (#30258) üzenetére


rudymester
senior tag

A DMC 4 tuti biznisz. Igaz, nálam a Forza alap, így kiesik a cserélgetésből, bár odaadnám a DMC4 ért, végigvinném, majd elcseréném egy Forzára és még pénzt is kapnék érte. :)
3 hónapja vettem fóliásan 3000 forintért (magyar verzió).

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#30260) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Igen, csak hát nem pesti a delikvens, így szerintem bukó... :(

Más: Mindenki nyugodt lehet az F1-el kapcsolatban, marad minden a régiben... leszámítva, hogy Mosley megy.

Sic Parvis Magna

(#30261) heihachi válasza 30z.Samu (#30258) üzenetére


heihachi
addikt

DMC4 az tuti vétel, nem szokásom kétszer végigtolni játékokat, de a DMC4-el megtettem. Tényleg űber király játék.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30262) 30z.Samu válasza heihachi (#30261) üzenetére


30z.Samu
félisten

Te nem szeretnéd elcserélni egy Forzára? :DDD

Sic Parvis Magna

(#30263) heihachi válasza 30z.Samu (#30262) üzenetére


heihachi
addikt

Forzám már van, DMC4-em már nincs :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30264) Xirtam


Xirtam
veterán

F1 hírek:

"Nem lesz szakadás. Megegyeztünk a költségek csökkentésében. Egy Forma-1-es világbajnokság lesz, de a költségeket két éven belül szeretnénk visszaállítani az 1990-es évek szintjére."

A szövetség kiadta a 2010-es hivatalos nevezési listát is, melyen immáron megjegyzés nélkül szerepel a nyolc "lázadó", vagyis a Ferrari, a McLaren-Mercedes, a Renault, a BMW Sauber, a Toyota, a Brawn GP, a Red Bull Racing és a Toro Rosso is. Mellettük természetesen az eddig is biztos indulónak tekinthető Williams és Force India, valamint a három újonc, a US F1, a Manor és a Campos is szerepel a listán.

"Minden jelenleg is versenyző csapat elkötelezett tagja marad az FIA Forma-1 világbajnokságnak"- szól a közlemény legfontosabb mondata.

"Nem lesz másik sorozat vagy bajnokság, a 2010-es szabályokat pedig a 2009-esek váltják fel, amelyeket még 2009. április 29. előtt hoztak meg."

Hogy mért is másoltam be?!Mert így az F1-es game elkészülhet OLÉ! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#30265) scorpy02 válasza Def26 (#30205) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Üdv!

Most akkor ezek a ShopTo.net-es cuccok használtak lennének? Vagy miben különböznek a fóliás, bontatlan játékoktól? Mitől vannak ott ilyen jó árak? És még egy kérdés. :) A postaköltség mennyibe fáj?

Köszi!

(#30266) 30z.Samu válasza Xirtam (#30264) üzenetére


30z.Samu
félisten

Dióhéjban beszámoltam erről. :P Meg arról is, hogy októberben megy a Mosley! ;]

Sic Parvis Magna

(#30267) taylorp


taylorp
senior tag

Mi lehet a BOX-ommal? Elég gyakran lefagy, piros kockás lesz a kép.
Először csak játék közben csinálta, de már a dash-ban is előfordult. :W

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30268) 30z.Samu válasza taylorp (#30267) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy 3 ledes lesz... :F

Sic Parvis Magna

(#30269) taylorp válasza 30z.Samu (#30268) üzenetére


taylorp
senior tag

Az ugye még a jobbik eset, mit a RAM hiba? :F

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30270) rudymester válasza taylorp (#30269) üzenetére


rudymester
senior tag

Mindkettő szervízt igényel, így teljesen mindegy.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#30271) bwoay válasza taylorp (#30267) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez GPU hibának tűnik, készülj fel RRoD Stewartra

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30272) Def26 válasza scorpy02 (#30265) üzenetére


Def26
félisten

Nem használtak. Rendes fóliás új játékok. Azt nem tudom mitől vannak jó árak, de gondolom csillió darabot eladnak ezekből, ezért lehet kissebb haszonal és több eladással dolgoznak.
Olyan 3 font körül van a posta.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30273) (jan) válasza F.B.I. (#30253) üzenetére


(jan)
őstag

köszi a választ !

melyik játékban van ilyen system link ? ;)

ilyen cuccot hol lehet kapni? valamint elfér tőle a hdmi kábel ? :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30274) scorpy02 válasza Def26 (#30272) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Köszönöm válaszod. Közben kicsit olvasgattam a tapasztalatokról. Ami pici negatívum az az, hogy a megrendelt játékokra külön-külön szabnak ki postaköltséget. Gondolom ez még most is így van. Illetve külföldi rendelés esetén félek attól, hogy a jómagyar mentalitású postásaink szépen lenyúlják a csomagot, a pénzt meg persze leemelik a kártyámról. Úgy tudom, hogy amint útjára indították a küldeményt, azután rögtön le is veszik a pénzt a kártyáról. Ha nem érkezik meg, akkor küldenek másik példányt, vagy szívhatom a fogam? Nem sűrűn szoktam külföldről vásárolgatni... :N

(#30275) Def26 válasza scorpy02 (#30274) üzenetére


Def26
félisten

Nekem még nem tünt el csomagom postáról. Egyszerre csak egy játékot rendelj, az nem olyan nagy buli a tolvajnak sem. Ha jól emlékszem akkor ha Mo. -on belül tünik el a csomag azt már nem küldik ójra. Ha tőlünk nyugatabra akkor asszem küldenek az elveszett játék helyett másikat. Ez azért lehet igy, mert a Mo. -i határig követhető a csomag, viszont onnan már nem.
Ebben nem vagyok biztos, de mintha ilyesmi derengene. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30276) capafog23


capafog23
őstag

Haver odaadta kölcsön a Bully játékot, idáig nem ismertem, most nagyon élvezem. :D

(#30277) Mr.Grincs válasza F.B.I. (#30254) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Amúgy élőben nagyon szép a piros elite gép. Az sem mindegy mennyi fény van ahol nézed. Ha sötétebb van akkor lehet nem ad vissza annyit az igazi színéből.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30278) taylorp


taylorp
senior tag

Próbálta már valaki a Fight Night Round 4-et?
Nem a demo-ra gondoltam, hanem a full game-re.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30279) TakkerX válasza Mr.Grincs (#30237) üzenetére


TakkerX
aktív tag

köszi a választ mindenkinek!
ha most veszek egy új xboxot, a hűtésmodot mindenkppen érdemes megcsinálni rajta? vagy az újakon, amikben 65nm proc/gpu van nem érdekes? :F

(#30280) Def26 válasza TakkerX (#30279) üzenetére


Def26
félisten

Én kiszedettem belőle és semmi baja a gépnek, teszi a dolgát rendesen. Sokan azt mondják, hogy hülyeség, de én azt csinálom, hogy a dashboardban járatom a gépet kikapcsolás elött egy pár percet, ilyenkor kissé lehül.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30281) p_milan válasza TakkerX (#30279) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ha nem akarsz warezolni, akkor teljesen felesleges a hűtésmod, sőt inkább káros, mert csak a baj lesz vele, és lehet az MS nem is javítja majd gariba.

Ha warezra szánod magad, akkor meg elég, ha imádkozol, hogy ne hulljon meg. Majdnem mindegy, hogy van/nincs benne hűtésmod.
__________________________________________________________________________

Tegnap beszereztem a Wolverine-t. :) Így elsőre jónak tűnik, szeretem az ilyen "észnélküli" kaszabolós játékokat. Nem tudom, hogy kitart e a végéig az élvezet, mert ugye egy fegyvere van, de lehet ezt azt fejlesztgetni benni. De majd, ha meglesz az 1000G mondok róla részletesebb véleményt. :)

(..(.)..)

(#30282) hdman válasza p_milan (#30281) üzenetére


hdman
őstag

1000 G nem nehéz belőle.

2x kell végigtolni, de egyszer normalon meg egyszer hardon.
Dogtag-ekre figyelj, használj leírást, mert könnyen el lehet cseszni. Bár nekem segítség nélkül is 91 lett, de ez kevés az üdvösséghez :)

Link

Nekem is van ám kérdésem:

1, Jól tudom, hogy nem lehet mp3-at felmásolni kedvenc konzolunkra?

Mert FNR4-be lehet tenni saját számokat. Ha felmásolni em lehet, akkor gondolom marad a live....

2, Tegnap megint toltam picit a Cobra 11 c. mesterművel ( :DDD ) és nem tudok továbbjutni 14 %-on mert nem ad küldetést... valaki?

taylorp: én már toltam tegnap este :) Szerintem készülj fel a 3 LED-re

capafog23: Tényleg jó játék, kb feléig kijátszottam, de a mentés a másik boxon maradt! De már elővettem, szemezgetek vele, szóval szerintem lassan nekiállok! :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30283) taylorp válasza hdman (#30282) üzenetére


taylorp
senior tag

Tudsz valakit itt Győrben aki foglalkozik 3 LED elhárítással?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30284) hdman válasza taylorp (#30283) üzenetére


hdman
őstag

Sajna nem.

Szóba jöhet még csorna, vagy mosonmagyaróvár.

De inkább Bp. - Xmedia.

Sopron city :)

(#30285) roliii


roliii
tag

lehet h én is veszek egy Xbox360 Elite konzolgépet , sok információt és bíztató információt kaptam az Xbox360-ról , nekem most PS3-om van de azt mondták sokan h jobb az Xbox360 grafra is és multi részben is.. majd kíváncsi leszek a következő konzolokra , szerintem ott is jobb lesz az Xbox konzolgép.. :))

(#30286) taylorp válasza hdman (#30284) üzenetére


taylorp
senior tag

Mennyibe fáj egy ilyen művelet? A RAM hiba is javítható? :F

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30287) Torry válasza taylorp (#30286) üzenetére


Torry
addikt

Ide vidd.
Korrektek és szépen dolgoznak. Ráadásul már kb azóta, amióta megjelent a box javítják.

(#30288) taylorp válasza hdman (#30284) üzenetére


taylorp
senior tag

Csorna nem lenne messze. Tudsz vmi elérhetőséget?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30289) hdman válasza Torry (#30287) üzenetére


hdman
őstag

Én is ezt a boltot ajánlottam :) Náluk vannak a legprofibb cuccok!

taylorp: rögtön utánakérdezek, aztán ha megvan írom is be!

Sopron city :)

(#30290) mikró!


mikró!
csendes tag

Megvettem a FIFA 08-at, nem rossz game :) Milyen lett Xbox-ra a FIFA 09? Érdemes megvenni?

(#30291) lvnt válasza mikró! (#30290) üzenetére


lvnt
őstag

Hát, most már szerintem ne vedd meg, mert nincs sok idő a 2010-ig.
Még mindig 6-10 ezer környékén van az ára és mindjárt jön az új.
Ha kijön, akkor lemegy mindig az előző ára. Persze, ha találsz olcsón egy használtat, akkor ajánlom a játékot, mert nagyon jól sikerült boxra.

(#30292) 4sal3


4sal3
tag

vkinek nincs kedve halo3-mat tolni coopban? a későbbiekben.

(#30293) brownus


brownus
veterán

üdv,
havernak van egy xbox-ja, és most vett egy hd tv-ét. 1080p mkv-ét hogy tudna lejátszani?

ha jól tudom csak .wmv formátumot támogat a kütyü...

[ Szerkesztve ]

(#30294) hdman válasza brownus (#30293) üzenetére


hdman
őstag

Hali!

Jól tudod, csak HD WMV formátummal bírkozik meg.

A, ilyen formátumban szedi le a filmeket ( több t*rrentoldalon is talál ilyet)
B, átkonvertálja (sok idő, szvsz baromság)
C, a számtógépet köti össze a TV-vel, és úgy nézi. A boxot felesleges belekeverni a képletbe :)

Sopron city :)

(#30295) p_milan válasza brownus (#30293) üzenetére


p_milan
aktív tag

Van egy két program a neten ami készít az mkv-ból, xbox által is lejátszható formátumot. Én erre (2x) a Xilisoft HD Video konverterét használtam, de nem érte meg a fáradozást. Mire átkonvertál egy ilyen 8Gb körüli filmet elunom az agyam... (Vegyen médiaboxot, ezt meg használja arra amire való...)

(..(.)..)

(#30296) brownus válasza hdman (#30294) üzenetére


brownus
veterán

a gond az, hogy a notija nem bírja... csak 720p-ét.

(#30297) hdman válasza brownus (#30296) üzenetére


hdman
őstag

Akkor ismételten: ( :) )

A: 720p-t néz csak,
B: vesz egy új notit.
C: konvertálgat órákat.

Boxot ugye nem (csak) mkv nézésre vette? Mert ha igen, akkor póruljárt.

Sopron city :)

(#30298) brownus válasza hdman (#30297) üzenetére


brownus
veterán

játékra vette pár hónapja, csak mutattam neki pár hd filmet és ráizgult totálisan:) meg ha már ott a full hd tv....

majd mondom neki a rossz hírt...

(#30299) p_milan válasza brownus (#30298) üzenetére


p_milan
aktív tag

Plusz még annyi, hogy a fullHDs filmek nem kicsit terhelik meg a boxot, így megnövelve annak meghullásifaktorát (azt! :DDD ). Én is szerettem volna nagyon erre használni, de lemondtam róla.

Tényleg. Mi kell ahhoz, hogy MS Win media centerrel (vagy mi segítségével) összekössem a PCt a Boxxal? Elég ha csak egy alhálón vannak? ("Problémám", hogy a gép wifin, a box utpn kapcsolódik a routerhez.)

Köszi.

(..(.)..)

(#30300) Xirtam válasza taylorp (#30283) üzenetére


Xirtam
veterán

Persze Microsoft™ ő megjavítja a 3LED-et! ;)

hdman Ha kérhetem, ne reklámoz már itt olyan konzolboltokat, akik illegális dolgokkal foglalkoznak! :R

(#30299) p_milan Az tökmindegy érzékelik egymást így is!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.