Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29201) Torry válasza rudymester (#29200) üzenetére


Torry
addikt

Menyasszony x360 gamet kér szülinapjára! FuckYeah:D

(#29202) 4sal3 válasza rudymester (#29200) üzenetére


4sal3
tag

az én bnőm Uno-val nyomta, de már egy ideje nem játssza :D
meg nekiállt a C&C3nak is, csak túl bonyolult neki az irányítás

(#29203) hdman


hdman
őstag

Most néztem meg a Microsoft konferenciát, hát besza-behu, és sikoltoztam örömömben :)

Valaki talált valami infót arra vonatkozólag, hogy mennyibe fog fájni a mozgásérzékeléses irányítás? Szerintem 25 ezer simán lesz... :(

Vagy remélem az alapcsomag része lesz ;) :DDD

/ Ja, és ha ennek a fele igaz lesz, már akkor is nagyon durva.... A Wii mehet a lecsóba, pedig haverom múlt héten vett egy Wiit az irányítás miatt :) /

Sopron city :)

(#29204) 4sal3 válasza hdman (#29203) üzenetére


4sal3
tag

2,5hónapja énis filóztam hogy wii ps3 vagy xbox360. már örülök hogy a microsoft mellett tettem le a voksomat :)

mod: simán kiadnék érte 25öt :)

viszont stratégiát nem lehet vele játszani :) úgyhogy arra marad a joy

[ Szerkesztve ]

(#29205) hdman válasza 4sal3 (#29204) üzenetére


hdman
őstag

Jól tetted, és én is megvenném annyiért :)

Bár nekem mákom van, mert nekem ugye van boxom, haveromnak PS3, meg most már Wii is van a csapatban :)

Ma Nintendó+Sony konferencia lesz igaz? Ha igen magyar idő szerint mikor kezdődik? Asszem némi hideg élelemmel átköltözöm barátnőmhöz megnézni :) Bár nem hinném, hogy überelné a MS-ét.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#29206) piqla válasza hdman (#29203) üzenetére


piqla
őstag

Valahol ketszaz dollart olvastam, meg azt, hogy 2010 masodik feleben esedekes a dolog.

Szereted az állatokat?

(#29207) hdman válasza piqla (#29206) üzenetére


hdman
őstag

200 dodó picit sok :(

2010 Q2, pedig nagyon messze van, még kereken egy év. Ezzel most kellene lépni, akkor lehetne nagy pénzt bevasalni. Természetesen olyan patch-el, ami képessé teszi a régebbi játékokat is erre a mókára.

Vagy lehet, hogy a következő generációs box-ra tartogatják? Akkor véleményem szerint nagyon nagy ziccert hagynak ki. :(

Mindenesetre az az jó hír, hogy az SDK- kat már kiküldték...

Sopron city :)

(#29208) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Nézegetem ezt az E3-at, és hát durca lesz a felhozatal!

Splinter Cell: Conviction
Alan Wake
Modern Warfare 2
Halo Reach
Forza 3
Assasins Creed 2
Crysis 2
Mafia 2

Az a Project Natal is elég durva, ha tényleg így működik!

:C

de kinek lesz minederre pénze :O

(#29209) bwoay válasza Tomekk. (#29208) üzenetére


bwoay
nagyúr

meg a Left4Dead 2, meg a Crackdown 2...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29210) Zyelor válasza sch_a (#29153) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Az a röhej, hogy ez PS3-hoz joy xD meg PC-hez... Pedig én szerettem volna egyet...

(#29211) tiv83us válasza bwoay (#29209) üzenetére


tiv83us
veterán

....Mass Effect 2

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29212) rudymester válasza 4sal3 (#29202) üzenetére


rudymester
senior tag

Az enyém is játszott az UNOval egészen addig, ameddig ki nem szedte a 200gs-t. Harry Potter és CSI volt még a nagy kedvence. Jelenleg a Fable 2 és a Lips az álma, ebből az egyik teljesül hamarosan. Addig teljesen el van a kis Nintendo DS-el is. :))

Jah, 2 napja túlléptem a 4000gs. Zengjen az ének lalalalaaaaa. :DD

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29213) sch_a


sch_a
addikt

Én fable2-ztem már sd tv-n :) El lehet olvasni a feliratokat, maradjunk annyiban :) Viszont kiég az ember szeme. Bár lehet csak az enyémmel van a baj ;)

(#29214) kutyman


kutyman
aktív tag

Sziasztok !
Xbox 360 vásárlása előtt állok és lenne két kérdésem :
- Ha a konzolt DSub-on keresztül, egy Pc-t pedig DVI-on keresztül
csatlakoztatok ugyanazon monitorhoz akkor működik-e? Természetesen
együtt nem használnám, csak külön-külön.
- A konzolt a monitorral összekötő kábelnek van két RCA leágazása.
Ha erre a kimenetre egy RCA - 3,5 Jack átalakítón keresztül fejhallgatót
csatlakoztatok, lesz-e hang ?

(#29215) Mr.Grincs válasza Tomekk. (#29208) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Crysis 2 az durva lesz majd... Rájöttek, hogy csak konzolra érdemes kiadni az iszonyatosan nagy gépkövetelmény miatt :F Modern Warfare 2 az izgis lesz:)
Videót gondolom mindenki látta:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29217) Xirtam válasza kutyman (#29214) üzenetére


Xirtam
veterán

Nekem nem jött össze! De lehet monitor válogatja gondolok itt a Dsub + DVI-ra! :U

(#29216) ,,no name" megint te és az érdekesen megfogalmazott kérdéseid! :(((

[ Szerkesztve ]

(#29218) Djuree válasza ,,no name" (#29216) üzenetére


Djuree
félisten

A forza 3-ra kíváncsi vagyok. Forza 2-ről nektek mi a véleményetek?

A forza 2 király. Az eddig legjobb autós gamma sztem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29219) Djuree


Djuree
félisten

kaptam egy kis májusi prémiumot a cégtől, lehet veszek belőle egy boxot, végülis ingyen lesz :C :C :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29220) heihachi válasza Tomekk. (#29208) üzenetére


heihachi
addikt

És igen, Metal Gear :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29221) piqla


piqla
őstag

Mennyi az eselye, hogy ha szeptemberben veszek egy boxot, akkor december tizediken kidobjak a piacra az xbox720-at?

Szereted az állatokat?

(#29222) zso79 válasza piqla (#29221) üzenetére


zso79
őstag

[link] , de ezt csak a gyártók tudják biztosra...

(#29223) sch_a


sch_a
addikt

Ez a project natal :Y
Nem találok jelzőket. Képzeljétek el a cuccot pl. egy Fifa be a pro módjában :B Nagyon kíváncsi vagyok mit fognak majd ebből kihozni. Ha meg tényleg ilyen horderejű munkálatok vannak készülőben a 360-hoz, akkor valószínűleg tényleg nem 1-2 évet kell várni az új generációra, aminek én örülök :)

(#29224) bwoay válasza piqla (#29221) üzenetére


bwoay
nagyúr

nulla. nem azon múlik, hogy te mit/mikor veszel :D
viszont az lehet, hogy te szeptemberben veszel egy boxot,
ÉS december 10-én piacra dobják az xbox720-at.
Csak szerintem ez nem idén, nem decemberben, nem 10-én fog megtörténni,
és nem xbox720 lesz az új gép neve ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29225) tiv83us válasza bwoay (#29224) üzenetére


tiv83us
veterán

Egyaltalan ez miert pont 360 lett :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29226) Mr.Grincs válasza zso79 (#29222) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

2013 ig szerintem a mostani boxomon kívül még 2db boxot fogol elnyűni:) :C Természetesen akkor is NO WAREZ módon:)

COD4 ből ennyit tudtam kihozni sajna 1000G/ 940G :((

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29227) Sanya válasza tiv83us (#29225) üzenetére


Sanya
nagyúr

360 fok az plusz 1

fingom sincs.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29228) Mr.Grincs válasza tiv83us (#29225) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem azért mert a logója gömb vagyis kör alakú egy kör pedig 360 fok. Más nem jut az eszembe amiért adhatták ezt a nevet. Meg amúgy jól hangzik szerintem:D
Jobban eladható ezzel a névvel mint simán XBOX:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29229) _ak_ válasza tiv83us (#29225) üzenetére


_ak_
addikt

PS3 mellett szarul nézne ki az xbox 2. gondolom nem akarták csak egyszerűen átugrani, inkább elnevezték 360-ra azt csoki. ;] legalábbis szvsz.
vmi olyasmi lehetett, mint anno az athlon xp procik, hát nem egész véletlenül pont akkor jöttek ezzel a névvel amikor jött win xp és mindenhol arról írtak, h omg ennek új proci kell meg dupla ram (256). :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#29230) rudymester válasza tiv83us (#29225) üzenetére


rudymester
senior tag

A mindent körbeölelő szórakozást jelenti a 360 a Microsoft szerint.

(#29213) sch_a
Köszi az infót. Sajna csak SD tévénk van, de tudom több emberről is, hogy ilyen körülmények között játszik. Majd közel ülök a 72 centis tévéhez. :D

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29231) Mr.Grincs válasza rudymester (#29230) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az is egy válasz és lehet benne valami:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29232) bwoay válasza tiv83us (#29225) üzenetére


bwoay
nagyúr

360 fokra hevül a GPU, amikor felszakad az alaplapról.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29233) Mr.Grincs válasza bwoay (#29232) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

:DDD kb:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29234) Djuree válasza bwoay (#29232) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is ez ugrott be :DDD :C :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29235) karakpecze21 válasza bwoay (#29232) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát jah, meg 360-ra felszökik az ember vérnyomása. :D :DDD

(#29236) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát elméletileg ez úgy van! Hogy :

Xbox 360:
-Xbox - mint Xbox
-3 - Az Xbox 360 Xenon kódnevű processzora 3 általános PowerPC magját foglalja magában. Ez azt jelenti, hogy bármilyen típusú kódot képesek viszonylag jól lefuttatni és végrehajtani.
-60 - 60 perced van hogy kikapcsold mielőtt 3LED-et kapsz! :U

Nekem ez a feltételezésem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#29237) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szerintem ez a Project Natal max bunyós játékoknál lenne hasznos.

A Forza 3 meg nagyon ott lesz! :D

Sic Parvis Magna

(#29238) Peat;) válasza bwoay (#29209) üzenetére


Peat;)
veterán

Én a sony és microsoftban is elég sok hibát látok, de azt el kell ismerni, játékok tekintetében a microsoft az aki példát kezd mutatni. Nem hablatyolnak és etetik a népet hogy jön jön jön (igen gt5) meg ilyen olyan hűdetúlmutat a másikon grafika (kb összes exkluzívukra elmondták) hanem hajtják a fejlesztőket, időben jönnek a játékok és mindig van valami cím amit érdemes beszerezni. Kb ezt várom el elsősorban egy konzoltól és akkor a fizetős live! meg a 3 led hibák elhalványulnak, bármekkora hibák is azok.

Nintendo meg no comment amit művel játékok terén, tisztára átment "ha részeg vagy király gamma" stílusba kb.

[ Szerkesztve ]

(#29239) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Sziasztok!
Vettem ma egy ilyen USB-s gyári hivatalos xbox360 wifi adaptert
Rászerelem a boxra ahová való(van hátul két pici rés amibe pont passzol a rögzítőpöcök, egyik fix másik ilyen rugósan mozgatható, hogy eltávolításnál ne feszüljön) , USB kábel bedug, gép elindít.
Van egy linksys WRT54G routerem. Kábeles internet, semmi extra jelszó meg beállítgatás, DHCP osztja a cuccost automatikusan. Na mármost WPA personal egyszerű titkosítás van rajta, hogy azér a szomszéd ne akadjon rá(bár kertes övezet, nemjellemző..nade akkorse :))
A security beállításról lásd a képet
Elvileg támogatja az adapter ezt a fajta titkosítást is.

A lényeg, hogy a box LÓFA**T SE lát a wireless cuccból. Test connection aztán senmi.."FAILED"
A jel erős hisz kb 6-8 méter választja el a routert meg a boxot, leárnyékolva sincs, megnéztem közvetlen ugyanott másik mobileszkozzel (windows mobile telefonnal) és legalább 90%-os a jel. Azzal tehát nincs gond. Amúgy még közelebb is raktam a modemet, akkor sem lett semmi változás.Csinaltam azt is, hogy levettem minden titkosítást..semmi..nádá..nyicc..lufasz.
Ilyenkor what da fakk? Boltba vissza hisztizni, hogy izé ez nemjó..vagy valami mást néztem be?

(#29240) _ak_ válasza gege71.hu (#29239) üzenetére


_ak_
addikt

Próbáld ki WEP titkosítással is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#29241) gege71.hu válasza _ak_ (#29240) üzenetére


gege71.hu
addikt

Köszi, kipróba...
az a gond, hogy az xboxon (fekete elite 120 gigas hdds amugy) a
Network settings/configure Network/Additional Settings fül/Advanced settings résznél a harmadik cucc, azaz a "Wireless Information" menüpont ki van szürkítve(disabed) azaz nem állítható, tehát érzésem szerint az USB-be dugott wifis adaptert kurvára nem érzékeli, így xbox oldalról az égvilágon semmit nem tudok állítani azon.

Na kipróbáltam közben: (multitask odabasz :D)
WEP-pel és mindenféle titkosítás nélkül is kipróbáltam. SEMMI. nem lát ez lófaxt se.
A test settings után ha "Y"-t nyomok ami az error statust irja ki ez jelenik meg a boxon:

error status report:
W: 0000-0000
X: 8000-0011
Y: 0000-0000
Z: 0000-0000
ID: FFFF-FFFF

OK

ennyi
ez gondolom valami hexadecimális adat fejlesztőknek bug-vadászathoz...vagy a rosseb tudja mi.

Más ötlet?
gege

ui:
ugyanerre a modemre ha udp kábellel kötöm persze működik, de pont emiatt mivel vagy 8 méter és a lakásban keresztülvezet (átesünk rajta) vettem ezt a wifis mocskot...de mingyá falhoz verem aztis :)

[ Szerkesztve ]

(#29242) bwoay válasza gege71.hu (#29241) üzenetére


bwoay
nagyúr

még korai lenne kihajítani :D
én cisco AP-vel használom, MAC szűrés és WEP van beállítva,
gond nélkül működik.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29243) bwoay válasza Peat;) (#29238) üzenetére


bwoay
nagyúr

én úgy vágtam neki a sony konferenciának, hogy semmit nem vártam tőle,
pláne a zorkó MS bejelentések, meg a lófaszjóska Nintendo után.
Ehhez képest komoly dolgok hangzottak el ott is, összességében elégedett vagyok.
Jó, hát a PSP felhozatal kemény lófasz volt a seggbe, a gép meg irdatlanul sokba
fog kerülni itthon, azon csak nevettem, jönnek megint a jól bevált átirat játékok,
semmi eredeti handheld gém, csak ez az újabb gép, horror áron.

Viszont a PS3 exkluzívokra nemigen lehet panasz.
Tény, hogy a MS által bejelentett dolgok közül több volt, ami lázba hozott,
de az új fumito Ueda játék, a The last guardian olyan horderejű,
hogy emiatt érdemes volt végignézni az egészet.
Meg természetesen a God of War gameplay sem volt gyenge,
bár ahogy elnéztem, maradt a sínen rögzített kameraállás,
pedig itt ugye rendelkezésre áll a hihetetlen nagy teljesítmény :)
Azon leesett az állam, hogy csak egy MGS-t jelentettek be, azt is PSP-re,
ez olyan, mintha a Rising xbox exkluzív lenne, meglepődnék...

GT5 meg ott volt rallyval, törésmodellel, csak éppen dátum nélkül,
majd 2010 nyarán meg is jelenik...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29244) gege71.hu válasza bwoay (#29242) üzenetére


gege71.hu
addikt

Köszi
hát eddig sajna szívás csak...
Az a fő baj mint mondtam, hogy ugyan ég pirosan a wifi adapteren a led(tehát kész a kapcsolódásra és az usb csati is jó a boxon-direkt leteszteltem pendrive-val, meg fényképezővel is- de a dashboard-on nincs olyan lehetőség, hogy wireless pontokra csatlakozhassak. Magyarán nem érzékeli a box, hogy rá lenne dugva ez a g**i. Addig el se jut, hogy kapcsolat után nézzen mert ki se tudom választani a dashboard netbeállítás menüjében. Egyszerűen nincs "Wireless mode", A neten a step by step tutorialokban mindenhol ilyenre hivatkoznak
Ez:
Ez

ebből nekem az első 2 rovat van
a wireless NUKU
és ebből következően már EZ sincs:

Ez

a dashboard menüben

akárhol nézem ezzel semmi ilyen baszakodás nem kéne legyen. Rádugom, dashboard menüben kiválasztom, kidobja a wifi pontok listáját amiket lát
kiválasztom, jelszót beírom oszt kalap kabát...
Röhej, hogy beleszaladok egy ilyen szívásba, de már mára feladom mert csak szétrúgom ezt a mocskot :(((

Már ilyen hülyeségre is gondoltam, hogy lehet, hogy mert fektetve használom nem jó (perze ez marhaság..de már itt tartok :D )

[ Szerkesztve ]

(#29245) bwoay válasza gege71.hu (#29244) üzenetére


bwoay
nagyúr

az a baj, hogy most nem tudok beszállni a hibakeresésbe,
mert pont ma adtam kölcsön egy cimborámnak, és álltam át kábelre.

próbálj ki több USB portot, ne csak a hátsót.
nálam volt olyan gond, hogy hátul nem is működött, mert a TV,
ami felette van, annyira leárnyékolta. fogtam egy USB hosszabbítót,
és kihoztam oldalra, így legalább látom a LED-et is,
és ha piros, akkor valami nem kóser.

ja, még annyit, hogy nálam asszem nem is látta meg a hálózatot,
pedig nincs rejtve az SSID, viszont mikor beírtam,
meg a kulcsot is, akkor ment minden. Tehát amit írsz,
hogy kidobja a hálózatok neveit, na ilyen sose volt :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29246) 4sal3


4sal3
tag

mondjatok egy jó strat gamet, unom már a mostaniakat, olyan kellene, amivel live-ba is tudom nyomni. halo warsot nézegettem, de annyira nem jön be.

(#29247) p_milan válasza 4sal3 (#29246) üzenetére


p_milan
aktív tag

OrangeBox? 3,5ért vettem akcióba és szerintem annyit totál megért. TF2vel szoktam játszani Liveon, mindig ezren vannak fent, és nekem nagyon bejön a CS 1.6 után. Egy pár (20-30) óra játék után pedig már elég jól megy. (3körös meccsen 100pont felett stb, ha érti valaki. :)) )

(..(.)..)

(#29248) 4sal3 válasza p_milan (#29247) üzenetére


4sal3
tag

cs csak pcn jó. mondjuk pcn meg már nem játszok :) csak stratégiát szeretnék most.
nézegettem a red alert3mat. c&c 3 megvan. - nameg olyan kellene amit sokan tolnak :D
mert néha felmegyek livera c&c3mmal és kiirja hogy 63players online. mondjuk lehet, hogy azért, mert az alap gémmel tolom. a kieg árán már majdnem egy másik gémet kapok :D

(#29249) p_milan válasza 4sal3 (#29248) üzenetére


p_milan
aktív tag

Jó látom már, hogy stratégiát kreesel. :DD PC én is imádtam a stratégiát különösen a KANI.hus dolgokat :D, de Xboxon nehezen tudom elképzelni, hogy lehet irányítani a gamet? Van valami magyar nyerlű, amit érdemes kipróbálni? Eddig még csak fikázták őket.

(..(.)..)

(#29250) HagaNRG válasza hdman (#29203) üzenetére


HagaNRG
őstag

Először is valószínűleg a fele nem lesz igazi ennek a Project Natal-nak, másrészt filmen tényleg jól néz ki és nyilván ez a jövő, de azért gondoljatok bele, mindenféle irányíteszköz nélkül, kézzel lábbal a levegőbe csapkodva lejátszani egy autóversenyt, kizárt, hogy precíz kormányzások így végrehajthatóak legyenek.
Erővisszacsatolás híján főleg. Vagy mondhatnám a levegőbe rugdosós focit, verekedést is.
De nagy dolog, az tény, bármi is süljön ki belőle!

Az NFS Shift és a Forza 3 viszont nagy királyság lesz. Az NFS végre komolyodik!
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-need-for/50092

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.