Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29551) jeni


jeni
félisten

Szia
A játékkal kapcsolatban azt kérdezném,hogy melyik a legjobb Xbox 360-ra írt autós játék,ha van ilyen a neten azt hol találom meg?

(#29552) Kasza08 válasza jeni (#29551) üzenetére


Kasza08
őstag

Szimulátorban Forza 2, arcade-ben GRID, PGR 4. :U

(#29553) Djuree válasza Kasza08 (#29552) üzenetére


Djuree
félisten

grid az nem nagy szám. unalmas nagyon. viszont a graf az odabasz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29554) Djuree válasza kopi.dll (#29544) üzenetére


Djuree
félisten

a késői falconok jobbak...a v2-esek....a jasperben a memók hűtése visszafejlődött a falcon v2-höz képest. sorozatos memóriameghibásodás van a jaspereknél.
...by wadarr

viszont én még ígyis jaspert vennék :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29555) HagaNRG válasza jeni (#29551) üzenetére


HagaNRG
őstag

A jobb autós játékok a Forza 2, Colin DIRT, NFS Most Wanted, GRID és a Race Pro. (lletve a Superbike-ok is egyre jobbak, ha kicsit tágíthatunk a versenyzős témakörön.)

A második kérdésed viszont vegyük úgy, hogy viccnek vettem.

(#29556) jeni válasza HagaNRG (#29555) üzenetére


jeni
félisten

én a demóra és a leírásokra gondoltam,illetve egyéb információk érdekeltek ezekről.

(#29557) hdman


hdman
őstag

Figyeljétek ezt az oldalt, ma állítólag valami nagy bejelentésre kerül sor: [link]

Sopron city :)

(#29558) hdman válasza Djuree (#29539) üzenetére


hdman
őstag

Gyurikám, mondtam már, hogy úgy bírom a vicceidet? :DDD :DDD

Grincs: Hogy mennyi a valóságalapja? Valamikor tuti kijön, ha már bejelentették, állítólag 2010 Q2 és 200 $.

Xirtam: Te meg ne bánts mindenkit :D :D :P

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#29559) HagaNRG válasza jeni (#29556) üzenetére


HagaNRG
őstag

Demot találasz a LIVE-on.
A FOrza 2-höz van, a GRID és a DIRT-höz is volt.

A Race Pronak sajnos nincs demoja, azt én is bizalmi alapon fogom megvenni. Értékes előzeteseket a Gametrailers.com illetve a leírást, tesztet a Gamespot, itthonról pedig a Gamekapocs oldalakon találhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#29560) bwoay válasza Djuree (#29553) üzenetére


bwoay
nagyúr

kapcsold ki az assistokat, nem a fejlesztők tehetnek róla,
hogy anyáék neked a szokásos módon "gyerekre" állították ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29561) hdman


hdman
őstag

[link]

Sopron city :)

(#29562) p_milan válasza hdman (#29561) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hát nem is tudom. Elég szarnak tűnik. Van egy két game amiből ki lehet szedni az 1000Gt 1-2ór aalatt, de mi a szarnak vegyek meg ilyen gameket, csak azért, hogy gyűjtsem a Gket? Nem mondom, szeretem kiszedni az 1000G-t azokból a játékokból amik tetszenek, de ez itt most nem arról szól. :)

(..(.)..)

(#29563) heihachi válasza hdman (#29561) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem 3000 G az vagy egy év :DDD Én úgy lesz@rom, hány G-m van.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29564) HagaNRG válasza heihachi (#29563) üzenetére


HagaNRG
őstag

Az is hülye volt, aki kitalálta.

Nem azt mondom, ha adnának érte valami kézzelfogható ajándékot, akkor ok, de mondvacsinált presztízspontok miatt nyüstölni szrabbnál-szrabb játékokat, az böszmeség.
Utoljára kb. '90-ben a fekete atari koppintás TV játékon játszott pár ismerősöm pontokért, meg esetleg kézi tetriseket.
De '93 óta már ciki pontra menő játékokkal játszani, ha nem tudnátok. :P
A játék adtam élmény és élvezet a fontos egyedül, semmi más.

(#29565) hdman


hdman
őstag

Már többször volt róla szó, de még mindig tartom a véleményem:

Nem a pont a fontos, de nekem hozzátartozik a játékélményemhez, hogy ugy teszem le a játékot, hogy a lehető legtöbbet kiszedtem belőle. Ha már beletették, akkor lesz 100 %-os, ha kiszedtem. Tudom,hogy semmi értelme, és nem lesz belőle előnyöm, de el lehet vele szórakozni.

(persze a brutál acsik nem kötnek le, ami 3000000 óra játékért ad 5 pontot :) )

Így vagyok ezzel az élet minden területén, ott is a maxra törekszem mindenben.

A kezdeményezés amit linkeltem: elég gáz, többre számítottam... :(

Sopron city :)

(#29566) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Én nekem mondjuk most épp nincs boxom, mióta megdeglett, de előtte énis úgy voltam vele, hogy amit lehetett kihoztam a játékokból.
Mondjuk van egy raklap olyan, aminél nincs értelme, mert tényleg csak valami repetitív célt tűz ki és azért ad pontot, amiknél viszont plusz élményt ad a játék, ha megcsinálod, azok igenis hasznosak:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#29567) nofi válasza hdman (#29565) üzenetére


nofi
őstag

Ezzel én is egyetértek. Ha már kiadtam cirka 10k -t egy játékért akkor az legyen olyan, hogy hetekre leköt.
Tökéletes példa erre a Fable 2, amit igazából 16 óra alatt simán végig lehet tolni, de az igazi végigjátszás akkor van mikor az összes mellékküldetést megcsináltad, megvettél mindent, kifejlesztetted a karaktered stb. Döbbenet, hogy mennyi új helyszín van még benne és ilyenkor kerekedik ki a sztori igazán. A megszerezhető acsikból lehet látni, hogy bizony van még hátra jó pár elvarratlan szál és a játékidőt simán 30 óra fölé lehet tornászni ami már igen tekintélyes.
A GTA4 -ben egy végigjátszás alkalmával olyan 300GS-t nyerünk, de ha a multis bohóckodást levonjuk még így is látható, hogy kb a játék felénél járunk, annyi minden van még hátra.
Nyilván vannak olyan játékok amiben igazából "semmi értelme", de soknál kibővítik a sztorit és új helyszíneket nyitnak meg amivel egy teljesebb játékot kapunk. Nem csoda, hogy sok játékot az alap végigvitel után értékelnek, pedig szerintem az adja az igazi zamatát mikor saját magad jössz rá, hogy bizony itt-ott vannak még tartalékok.

Xbox GT: nozsolt

(#29568) Xirtam


Xirtam
veterán

Mr.Grincs, hogy mennyi a valóság alapja?

A kérdésedre egyszerű a válasz egy nem is újfajta, mert a PS2 hőz már volt hasonló camera.de az csak 2D-ben és nem ennyi pontot tudott egyszerre követni, mint a Natal!

Ugyebár a Natal nagy erőssége a 48 pontot követő infrája és a 3D! Egyszóval Microsoft bácsi átgondolta a dolgot és továbbfejlesztette! Egy olyan cpu-t csináltak/csináltattak, ami a camera érzékelőit egy architektúrában tárolja! Így ha van is késés sokkal kevesebb, mint a Wii-nél ez már szemmel látható!

Alkalmazásoktól függően szerintem 45-40 ms alá tudják a válaszidőt bőven korrigálni!

(#29569) Gebriel


Gebriel
veterán

Tudom volt már párszor ez a kérdés, vissza is olvadtam, de biztosat nem írtak egyszer sem.
Tehát :D
Ha van egy flashelt 360, és nettre csatlakoznak vele, EREDETI játékkal lehet multizni vagy le bannolják a gépet?
Köszi előre is :R

(#29570) p_milan válasza Gebriel (#29569) üzenetére


p_milan
aktív tag

De kb írták vagy 20x. :) Meg nem is megy a warez, úgyhogy lehet azért ritka. A BANt nem a másolt játékért kapod (csak?), hanem a módosított dolgokért. Hogy vigye a másolt gameket ahhoz módosítani kell néhány dolgot szoftveresen, az MS ezeket keresi, és ez alapján szórja a BAN-t.

Ez feltehetően nem egy állandó figyelést jelent, így lehetséges, hogy valaki másolt játékkal is LIVEozhat huzamosabb idejig. De, ha szerencséd van akkor az első próbálkozásnál kiszűrnek. :)

Egyszóval : bannolnak. :))

(..(.)..)

(#29571) bwoay válasza p_milan (#29570) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem hiszi ám el

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29572) Mr.Grincs válasza Xirtam (#29568) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az fain ha ebből lehet valami. Mostmár csak az a kérdés hogy mikor és mennyiért fogják ontani ezt a kiegészítőt. Akkor itt nem lesz olyan hogy falhozvágom a joyt mert felidegesített egy gém:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29573) 30z.Samu válasza Gebriel (#29547) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az nem a topic reszortja már. :DDD

Sic Parvis Magna

(#29574) horowitz


horowitz
csendes tag

sziasztok!
van egy kis gondom :F az adapter ami van boxhoz kb. 2 óra múlva túlmelegszik és kikapcsol a box :O lehet ezzel vmi kezdeni mert nagyon idegesítő tud lenni ráadásul kell neki kb. 5 perc mire újra lehűl...de ez csak az adapterre vonatkzik maga a gép éppenhogy csak langyos...
remélem tudok segíteni köszi előre is :R

(#29575) 30z.Samu válasza horowitz (#29574) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

Másik adapter lesz ebből szerintem.

Sic Parvis Magna

(#29576) rudymester válasza horowitz (#29574) üzenetére


rudymester
senior tag

Hívd fel az MS garanciális központját és kapsz egy másikat. Ennél többet kell kibírnia egy tápnak.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29577) horowitz válasza rudymester (#29576) üzenetére


horowitz
csendes tag

igen valszeg ez lesz mert neten csak wirelles adaptereket látok 20k ért :(((
köszi a segítséget :R

(#29578) 30z.Samu válasza rudymester (#29576) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még jó, hogy többet! Valaki 8-10 órát tolja és bírja.

Sic Parvis Magna

(#29579) Torry válasza horowitz (#29577) üzenetére


Torry
addikt

Wireless adapter? :)
Az a vezetéknélküli hálózathoz van, semmi köze az áramellátáshoz.

(#29580) horowitz válasza Torry (#29579) üzenetére


horowitz
csendes tag

mégszerencse h ilyen drága mert ha megveszem és itthon jövök rá az gázabb :D
köszi így is tanultam vmit :R mondjuk furscáltam de hát a mai világban...

(#29581) kopi.dll válasza jeni (#29550) üzenetére


kopi.dll
tag

milyen szempontból?

kopi.dll

(#29582) kopi.dll válasza Djuree (#29554) üzenetére


kopi.dll
tag

A késői mondjuk a2008ban gyártottak ?

kopi.dll

(#29583) Djuree válasza kopi.dll (#29582) üzenetére


Djuree
félisten

pontyosan :K
leginkább 2008 2. fele...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29584) jeni válasza kopi.dll (#29544) üzenetére


jeni
félisten

Most akkor FALCON vagy JASPER a tutibb?
Én erre reagáltam,vagyis a gyereké megbízhatóbb vagy sem ami Elite kiadású?

(#29585) Djuree válasza jeni (#29584) üzenetére


Djuree
félisten

lényegében egyik sem. de inkább jasper sztem. nézz el az x-mediára, ott wadarr sok érdekes dolgot leír...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29586) mad1 válasza jeni (#29584) üzenetére


mad1
veterán

Siman lecserelhettem volna a falconom jasperes re,megis megmaradtam a falconnal,mert megbizhatonak talaltam...

Ne szemetelj ! = Steam

(#29587) Xirtam


Xirtam
veterán

Szinte szokásomá vállik :U

1# hsz és a F.A.Q

Oké, hogy kérdeztek, és nekünk se törik le a karunk a válaszadásra, de a 80. ára olvasót kérdéstől már falra mászok! Baloldalon van, fent az oldal tetején egy mező oda az van írva keresés az adott topikban beírod a keresendő szót és kidob x hsz-t! Használjátok már légyszives! Alap fórum szabályzat:(((

[ Szerkesztve ]

(#29588) bwoay válasza Xirtam (#29587) üzenetére


bwoay
nagyúr

:)) mintha magamat látnám ifjonc koromból, csak ez sokkal jobb

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29589) Kasza08 válasza bwoay (#29588) üzenetére


Kasza08
őstag

Nincs kizárva, hogy Xirtamból is modi lesz:)

(#29590) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Lehet, hogy nem újdonság, de ma leszedtem a V8 Supercars demot a Live-ról.
Ugyanaz a csapat készítette,mint a Superbike játékokat szokta, de sajnos elmarad azoktól több téren is.

A grafika még úgy, ahogy elmegy- így, hogy majdnem fél éve be sem volt kapcsolva a boxom- de az irányítás nagyon arcade-os.
A kocsik mintha sínen mennének. Megszokás kérdése persze, de ha az ember az xboxos világ életében csak a Forzát nyomta, akkor azután már rosszul esik egy efféle kormányzás.
(a DIRT és a GRID is hasonló, már rájöttem, bár keresgéltem az olcsóbb GRID-eket régóta, jobb, ha leteszek róla és a Forza 3-ig esetleg max a Race Pro-t erőltetem. Annak van valami köze a Forza készítőihez? Vagy konkrétan ugyanaz a csapat csinálta esetleg?)

(#29591) Torry válasza HagaNRG (#29590) üzenetére


Torry
addikt

Semmi köze a Turn10-nek a Race Pro-hoz.
Forza3 mellett egyébként sem hiszem, hogy bármi másra jutna idejük.

(#29592) heihachi válasza nofi (#29567) üzenetére


heihachi
addikt

Én kétszer nyomtam végig a DMC4-et, és ezért kaptam 110 GS-t :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29593) heihachi válasza HagaNRG (#29590) üzenetére


heihachi
addikt

A Race Pro azok munkáját dícséri, akik a PC-s Race és GTR sorozatot készítik (SimBim). Xbox-on nem tudok nyilatkozni erről, de PC-n az éppen aktuális játékuk fixen mindig benne van a top 2 IGAZI szimulátor játékban (tehát nem autós játék, hanem szimulátor). A másik mindig az rFactor :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29594) Xirtam válasza heihachi (#29593) üzenetére


Xirtam
veterán

Persze más tészta, hogy Xbox360™-ra a Race Pro akkora sz*r lett!Még az arcade titulust se érdemli meg!

:R (#29588) bwoay , (#29589) Kasza08 :R

[ Szerkesztve ]

(#29595) bwoay válasza heihachi (#29593) üzenetére


bwoay
nagyúr

SimBin, a SimBim valami varázsszó, amit talán Jonny Quest indiai haverja,
Hadji használt mindig szorult helyzetekben.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29596) heihachi válasza bwoay (#29595) üzenetére


heihachi
addikt

Ehh, inkább kijavítottad volna a hszben :P

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29597) bwoay válasza heihachi (#29596) üzenetére


bwoay
nagyúr

és akkor hogyan lövöm el ezt a Hadjis faszságot, he? He? He? He?
elárulnád, kérlek? He? :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29598) heihachi


heihachi
addikt

Ez az UFC 2009 hihetetlenül király játék a demója alapján. Megvan valakinek? Milyen a karrier része?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29599) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Residnet Evil 5 ömet cseréném 8k kp ra:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29600) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Forza 2 / Viva Pinata párosomat (Bundle) cserélném más játékra, FPS (pl CoD2) előnyben, de érdekelhet más is! Érdeklődőket várom priviben! :)

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.