Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10001) tiv83us válasza Kanczy (#10000) üzenetére


tiv83us
veterán

Nincs felgyorsitva, expert fokozaton ilyen szintu a dob...
Meg ha jol olvastam a youtube-os leirasban, a gyerek real life is dobol mar 4+ eve.
En meg ezt a szamot mediumon elnyomom dobbal, de hardon mar elverzek fel perc utan...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10002) borix válasza Vekiboy (#9983) üzenetére


borix
őstag

Az xbox-nak milyen a kép minősége 223Bw-n és mekkora a monitor bevilágítása?

(#10003) misirulez


misirulez
senior tag

Nem ugy volt, hogy az UT3, csak pc, és PS3-ra lesz?
[link]

(#10004) Vekiboy válasza proper (#9999) üzenetére


Vekiboy
tag

A vicc az, hogy a monitorom 60 Hz-et ír, ki ha lenyitom a menüjét..... Nem értem. De egyedül a feeding frenzy csinálja. Na nem mintha meghalnék e játék nélkül csak épp idegel, hogy mi van ha más is csinálni fogja..

borix:
Szerintem nagyon szép a képe, de ugye a monitor egy tök alapkategória. A bevilágítás csak full fekete képernyőnél észrevehető, ilyen meg ugye ritkán fordul elő... A színek jók, a képfrissítés sebessége jó, egyszóval nekem kielégítő a minősége. Persze egy hdtv-n biztos még sokkal jobb lenne 9x, 1xx centin pl.

[ Szerkesztve ]

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10005) wilddog


wilddog
tag

Nemrég van Xbox360 -om és azt vettem észre most a joystick (gamepadon) -on, hogy középen ugyebár van rajta egy be-kikapcsoló gomb az X emblémával és körülötte meg van 4 led, körbe elhelyezve amiből nekem idáig csak 1 világított. Most egyre sűrűbben csinálja azt , hogy körbe el kezd világítani az egész óramutató járásával megegyezően, ezt miért csinálja a Joystick? Vagy mit jelent?

(#10006) Vekiboy válasza wilddog (#10005) üzenetére


Vekiboy
tag

Vezeték nélküli? Mert akkor fogy a kraft. Meg attól is lehet ha már messze vagy a box-tól és nem érzékel rendesen. Asszem. Valami ilyet olvastam a leírásában.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10007) proper válasza wilddog (#10005) üzenetére


proper
őstag

fogy az elem, cseréld ki

vekiboy: én azért kiprobálnám a tv-s átkötést

nekem is pampogott a forza mikor elöször kapcsoltam be, akkor átállitottam és nincs vele gond azota

(#10008) wilddog


wilddog
tag

Pontosabban zöld fénykör jelenik meg néha a joystickon, aztán abba hagyja egy idő után, majd megint elkezdi.

(#10009) wilddog


wilddog
tag

Aha, remélem hogy csak az elem, mert a játék az fut rendesen a gépen.
Most az előbb kikapcsolt magától a vezeték néküli vezérlőm, bekapcsoltam és most úgy néz ki, hogy megszünt a körbe-körbe villogás.

(#10010) Vekiboy válasza proper (#10007) üzenetére


Vekiboy
tag

Rendben mindenképp kipróbálom. Pont a forza 2 miatt aggódok, most rendeltem meg a viva pinataval egy csomagban 4990-ért.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10011) 30z.Samu válasza tiv83us (#9998) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Ha nagyon reszeg vagyok, akkor esetleg a kezembe veszem a mikit es eneklek egy nagyot :)"

Nah, azt megnézném! :DDD

Sic Parvis Magna

(#10012) hocika válasza wilddog (#10009) üzenetére


hocika
tag

Fogy az elem, amugy vegyél aksit mert nagyon eszi.

(#10013) hocika válasza Vekiboy (#10010) üzenetére


hocika
tag

A 60Hz beálitás nem függ attol hogy mire van kötve átkellene tudni kapcsolni.

(#10014) Vekiboy válasza hocika (#10013) üzenetére


Vekiboy
tag

De nem is találok olyan beállítást amivel ezt az értéket lehet állítani.... A leírását megnéztem, egy kumma szó nincs róla....

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10015) Vekiboy válasza hocika (#10012) üzenetére


Vekiboy
tag

Akksit lehet tenni bele? Mármint pl 2500-as energizer akkukat? Csak mert azok 1,2V-on mennek, az elemek pedig 1,5V-on. Vagy semmi jelentősége?

Proper: milyen formában lehet állítani 60 Hz-re? Úgy értem melyik menüpont alatt? Mert én leírtam, hogy mit tudok állítani a display settings opció alatt, ott erre utaló beállítást nem találtam.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10016) proper válasza Vekiboy (#10015) üzenetére


proper
őstag

system lap \ console settings \ display \ pal settings és itt van hogy pal-50 vagy pal-60

jó bele az akku, nekem is az van benne, jól birják
a sima elemeket 1 hét alatt megeszi nálam

[ Szerkesztve ]

(#10017) (Kolombusz) válasza proper (#10016) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, én nem tudom milyen gagyi elemeket használtok, meg havi hányszáz órát öltök az xboxba, de nekem november óta van meg a box és eddig csak kétszer kellett benne elemet cserélnem. Duracell-t használok. Igaz, vibra off és nem is vagyok túl nagy gamer. :B

(#10018) Vekiboy válasza proper (#10016) üzenetére


Vekiboy
tag

Az frankó mert nekem ilyen nincs......

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10019) proper válasza Vekiboy (#10018) üzenetére


proper
őstag

kösd már rá tv-re és nézd meg ugy

(#10020) ellington válasza (Kolombusz) (#10017) üzenetére


ellington
tag

nekem 6 napot bír az 1300mas GP akku.

(#10021) dunc


dunc
nagyúr

Srácok a refresh level :standart,intermediante,expanded mit állit ,mennyire számit?

(#10022) hocika


hocika
tag

Nekem max 2 nap az aksi igaz csak 1800 de én livézek és a füleshasználat szivja rendesen.

(#10023) hocika válasza Vekiboy (#10018) üzenetére


hocika
tag

Ha nincs ojan akkor megszivtad mert nagyonsok játék ugy megy.De lennie kell !!! :)

(#10024) hocika válasza (Kolombusz) (#10017) üzenetére


hocika
tag

Hát azért napi 6-8 orát megy a gép van hogy többet is,mert van 3 gyerek is.

(#10025) Vekiboy válasza proper (#10019) üzenetére


Vekiboy
tag

Okés, megvan, sikerült a móka. Köszönöm a segítséget, és bocsánat az értetlenkedés miatt. Nem tudtam, hogy mindig az adott megjelenítőhöz tartozó beállításokat hozza, tehát tv-nél pal50, pal60, monitornál meg a felbontások.

Mégegyszer köszi!

hocika: megvan, csak át kellett nyomni tv-re és ott beállítani (egyébként ezt nem kicsit hülyeségnek tartom, de ez van)

[ Szerkesztve ]

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10026) mad1 válasza tiv83us (#9995) üzenetére


mad1
veterán

mi az a tv mellett jobrol???
nem skot duda az biztos :C

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#10027) tiv83us válasza mad1 (#10026) üzenetére


tiv83us
veterán

Oooo...az kerlek ize, nah marokkoi antik vaza :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10028) (Kolombusz) válasza mad1 (#10026) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vizipipa.

(#10029) mad1 válasza (Kolombusz) (#10028) üzenetére


mad1
veterán

vagom ;)
most boxra csak sport jatekok jottek a dark sector ota :F

Ne szemetelj ! = Steam

(#10030) Kanczy


Kanczy
veterán

Tele van iszonyat jó játékokkal a jövő,úgyhogy készítettem egy kívánságlistát.

1.Star Wars : Force Unleashed
2.Smackdown vs. Raw 2009
3.Dragon Ball Z Burst Limit
4.GTA IV
5.Ninja Gaiden II
6. Gears of War 2
7. Iron Man
8. The Wheelman
9. Mortal Kombat vs. DC Universe
10. Soul Calibur 4

Nem helyezési sorrend,csak így jutottak eszembe...alig vágom mindet,úgyhogy drukkoljatok velem együtt. :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10031) Kidus válasza tiv83us (#10027) üzenetére


Kidus
őstag

Az kerlek egy szent kehely :P

Es ha mar itt vagyok, nem birom ki, hogy ne mondjam el: nem konnyu eldobolni az Enter Sandman-t experten, de 97%-ra sikerult tegnap este :)
Eloszor nagyon nem tetszett az otlet, hogy itt dobszett legyen, meg mindenfele hulyesegek, de miota megvan, nem tudok nem jatszani vele. Erdemes megvenni, nagyon jo kis kikapcsolodas, foleg 3-4 emberrel buli :)
Nem is olyan zajos, mint egy igazi zenekar ugye, talan ez is lenyeges pont, lakasban is tokeletes, csak akkor szomszed-gyilkos, ha nagyon ratolod a hangerot.
Es volt fentebb egy megjegyzes a helyrol. Nem foglal sok helyet, ha nem hasznalod, beteszed a sarokba es kesz, alapteruletre kisebb, mint egy dohanyzo asztal.
Egy dolog zavaro, a kopogas, de lattunk mar megoldast erre is, le kell takarni valamivel, es akkor csak a zenet hallod, a kopogast nem nagyon.
Nem tudom, en valahogy nem tudnek gombokkal jatszani, ebben a hangszer a lenyeg. Nem tudom, mennyiert aruljak odaat, de erdemes gyujtogetni inkabb kicsit tovabb, es rendes szettel elhozni.

Assuming Control

(#10032) Max_Power


Max_Power
tag

Vinyót hol érdemes mostanában venni? :R

''There are three ways of doing things: the right way, the wrong way, and the Max Power way! (Which is the wrong way, but faster!)''

(#10033) hocika válasza Max_Power (#10032) üzenetére


hocika
tag

Hát ugy tudpm fogy a gitár dob mic stb együtt durván ugy 60000-ft körül lessz (ez egy fél havi fizetés valakinek) azért ez egy átlagembernek sok.

[ Szerkesztve ]

(#10034) Kidus válasza hocika (#10033) üzenetére


Kidus
őstag

Ehh, az nagyon sok.
Itt 170 Dollar volt az egesz cucc egyben, az ha jol szamolom, nem egeszen 30k Ft.
De meg mindig azt mondom, akkor inkabb tovabb gyujtogetes, szett nelkul nagyon santa.
Viszont ha benne vannak tobben, es kozosen veszitek, az is egy megoldas, ugyis tobben erdemes jatszani vele inkabb.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#10035) (Kolombusz) válasza Kidus (#10034) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nálunk a komplett szett 240 euró lsez.
Ha 170 euró lenne, azt mondanám, oké, megszoktuk már, hogy amennyi dollár ott, nagyjából annyi euró itt.

De nem, ugyan.
Hadd szivjunk még. :(

(#10036) dunc


dunc
nagyúr

Szevasztok hol lehet venni legolcsobban live kartyát ?

(#10037) desolator válasza Max_Power (#10032) üzenetére


desolator
senior tag

Részemről én az apronetről vettem, használtan 13k-ért, de láttam ott zsír újjonan 15-ért is.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#10038) Mákos7észta válasza dunc (#10036) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

3 hónapos Xbox Live Card 8K- ért? Golemkonzol.hu

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#10039) Vekiboy válasza Mákos7észta (#10038) üzenetére


Vekiboy
tag

Akkor inkább konzolstudio.hu, náluk 6990-.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10040) dunc válasza Vekiboy (#10039) üzenetére


dunc
nagyúr

1 hónapos nincs? valahol?

(#10041) Vekiboy válasza dunc (#10040) üzenetére


Vekiboy
tag

Olyat nem találtam eddig sehol.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#10042) dunc válasza Vekiboy (#10041) üzenetére


dunc
nagyúr

Itt csak 6 K 6 K 3 hónap live

(#10043) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Ez az átalakító ugye jó,ha a monitorom akarom rákötni a box-ra?
[link] :R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#10044) Mákos7észta válasza Buldozer99 (#10043) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Persze, de ne feledkezz meg a hangról. Az hol megy át? Azt csak az Elite verzióhoz kapható HD AV- RCA átalakítóval lehet megoldani, ami ritka, mint a fehér holló :( És ha újonnan vennéd, jó 13K. Sztem jobban megéri a VGA kábel, minőségben nincs különbség, hidd el :K

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#10045) Buldozer99 válasza Mákos7észta (#10044) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Aztmondták amit kaptam a hangfalhoz átalakítót az jó,és simán lesz vele hang.
(Logitech X540)
Pontosan erről van szó.[link]

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#10046) Mákos7észta válasza Buldozer99 (#10045) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Jó, és mibe dugod bele?

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#10047) (Kolombusz) válasza Buldozer99 (#10045) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Sztem, ha a HDMI-t használod, akkor a komponensen nem fog hangot küldeni.

(#10048) Buldozer99 válasza Mákos7észta (#10046) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Akkor ebből VGA kábel lesz...
Hol lehet a legolcsobban VGA kábelt kapni?

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#10049) Mákos7észta válasza Buldozer99 (#10048) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Én golemkonzolnál láttam 3500- ért. Nem, nem vagyok Golemkonzolos, csak azt tartom egyelőre a legocsóbbnak :D

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#10050) mad1 válasza Buldozer99 (#10048) üzenetére


mad1
veterán

nekem van bontatlan 5k ert,ha kell.megmaradt.
sorry az offert.

most latom 3.5ert...hm.akkor marad ;)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.