Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29651) Xirtam válasza heihachi (#29648) üzenetére


Xirtam
veterán

:DD :DD

A Prototype-tól én is többet vártam! De a története érdekes, a teljes körű pusztításban meg ki tudom élni az emberiség által kiváltott gyűlöletem! :DDD :DDD :DDD
Én is PöCön tolom! ;]

[ Szerkesztve ]

(#29652) jeni


jeni
félisten

ezt is csak pontokért szedhető le?
ott az van írva,hogy free :Y

Xbox 360

mert hiába kattintok rá nem csinál semmit(Pc-n),esetleg az Xbox 360-n keresztül lehet csak letölteni

(#29653) Djuree válasza jeni (#29652) üzenetére


Djuree
félisten

ez ingyenes. de csak boxon tudod leszedni...

Xirtam: prototype-on látszott hogy nem lesz nagy szám. már a videók meg az ismertetők sem voltak túl bíztatóak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29654) heihachi válasza jeni (#29652) üzenetére


heihachi
addikt

A demó letöltése ingyenes!

Djuree: Amúgy a pusztítás meg a házakon való mászkálás miatt egész jó feelingje van még így is :D Olyan, mint a Mercenaries 2 szar, de legalább le lehet benne rombolni mindent :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29655) bwoay válasza heihachi (#29654) üzenetére


bwoay
nagyúr

akkor tényleg jobb lett az inFamous, mert az már a demo alapján is jónak tűnik.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29656) jeni


jeni
félisten

sajnos itt kimerült a tudományom mert a konzolról sem megy :W
Bezzeg a frissítés az ment :Y
van valahol infó magyarul miképpen kell?esetleg leírja valaki ennek a menetét?

(#29657) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sikerül eladni a boxomat 40K ért:) Egyik haverom megveszi. Már teljesen lemondtam róla, hogy ennyiért el tudom majd adni, de sikerült.D Kezdek én is gondolkozni egy új vason.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29658) Gebriel válasza Xirtam (#29645) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi ;]

Látom nem vagy tisztába a platform fogalmával.. :U
De köszi azért :D

Jah és továbbra is várom, hogy hol is volt szó az MGS R "Zoltán" :o :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29659) Xirtam válasza Mr.Grincs (#29657) üzenetére


Xirtam
veterán

Nah gratula! Képeken várunk az új vasról!

(#29658) Gebriel Elismerem elnéztem! Pedig megvoltam győződve róla, hogy volt róla szó! Szóval bocsimár Emese! :P :P

Platform fogalmával? valamit te keversz sztem! :U

Az informatikában platform alatt olyan hardver- és/vagy a szoftverkörnyezetet értünk, amely meghatározza, hogy az adott számítógépen milyen egyéb programok használhatók.

Erre én beírtam mik jelenek meg mostanság Xbox360™-ra, de ha te arra gondoltál milyen Xbox exluzív játékok lesznek akkor megint csak félreértettük egymást!

Hát nem tudom, videó alapján se tűnt valami isten császár játéknak ez tény! De tökre olyan érzést add az embernek, hogy amíg a Spider-Man 4. nem jelenik, meg a mozikban addig ugye játékot se adhatnak ki Activision-ék és ez a Prototype pont ilyen Spider-Man pótló dolog lenne szvsz! :B

[ Szerkesztve ]

(#29660) heihachi válasza Xirtam (#29659) üzenetére


heihachi
addikt

[link] Így már menni fog? :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29661) bwoay válasza Gebriel (#29658) üzenetére


bwoay
nagyúr

a platformot vágja, a platformjáték fogalmát nem,
mondjuk ez nem véletlen, mert x360-on kb olyan, mintha nem is létezne...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29662) Mr.Grincs válasza Xirtam (#29659) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem sok változás nem lesz:) Vagy 60GB os verziót veszek vagy arcade + 120as hdd. Jólenne egy Jasperes vas. De mindegy igazándiból gari úgyis van.

Gebriel: Neked nem volt PS3ad?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29663) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.
Barátnőmmel végignyomtuk a Lego Indiana Jones játékot,
azaz a 3 térképen található küldetéseket mind megcsináltuk.
De mi az amit a mentésnél ír a játék, 60 pár százalék, azt hittem először hogy az azt jelenti hogy a játék 60% van kijátszva eddig, de elvileg nincs több pálya.
Talán azt jeleni hogy a megszerezhető pontok és cuccok 60%-t sikerült megszereznünk?

(#29664) 4sal3 válasza Djuree (#29644) üzenetére


4sal3
tag

jabocs én csak a "játék" szót láttam :)

(#29665) Xirtam válasza heihachi (#29660) üzenetére


Xirtam
veterán

Kösszi, csöppet elvoltam tájolva! :R :B

(#29666) (jan)


(jan)
őstag

Senkinek sincs távirányítója a boxhoz ???

agyalok h veszek egyet de amíg nem számol be valaki róla h milyen addig tuti nem :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29667) Xirtam válasza (jan) (#29666) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezen már én is gondolkoztam, hogy veszek!De más funkciója van azon kivül, amit a joy-al is megtudok csinálni?!Ez inkább kényelmességi cumo nem?! :U :U :D

(#29668) 4sal3 válasza Xirtam (#29667) üzenetére


4sal3
tag

haverom azt mondta hogy ő tudja a naggyal irányítani a tvjét is. Nem tudom, hogy ennek van-e realitás alapja. Viszont szerintem is csak kényelmi funkciót szolgál. Pörgetés, lejátszás egy gombnyomásra..

(#29669) rudymester válasza karakpecze21 (#29663) üzenetére


rudymester
senior tag

Valószínűleg igen. A Harry Potter hasonló volt. Akkor volt csak 100%, ha minden titkot, tárgyat stb megtaláltam.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29670) Gebriel válasza Mr.Grincs (#29662) üzenetére


Gebriel
veterán

De volt.

(#29671) karakpecze21 válasza rudymester (#29669) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Értem.
Köszi. :R

(#29672) Mr.Grincs válasza Gebriel (#29670) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor jól emlékeztem. És mi az oka ha szabad kérdezni, hogy most xbox 360ra váltasz? Miért passzoltad el a PS3at?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29673) kutyman


kutyman
aktív tag

Sziasztok !
Érdemes egy ilyet venni fps játékokhoz: xcm xfps 3.0 sniper plus ? Kell hozzá vezetékes kontroller ?

(#29674) capafog23 válasza (jan) (#29666) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem olyan távirányítóm van hogy laptophoz adták. Ilyen kicsit media centeres távirányító. Egyik nap megnyomtam a media center gombot erre bekapcsolt az xbox csak néztem. Aztán rájöttem hogy lehet vele az xbox-ot is irányítani.

(#29675) Gebriel válasza Mr.Grincs (#29672) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem volt kimondott oka.
Semmi baj nem volt vele akkor rá untam, de volt már nekem 360-m a ps3 előtt.
Kb 2-3 hónapja adtam el a PS-t

(#29676) Mr.Grincs válasza Gebriel (#29675) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor ezekszerint jobban bejött a box. Pedig sokan azt mondják hogy a konzolok királya a PS3. Üdvözlünk újra itt:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29677) Gebriel válasza Mr.Grincs (#29676) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért azt nem mondanám, hogy jobban bejött.
Nagyon jó a PS3 nem vitás, de számomra mind két konzol nagyon ott van :K
Köszönöm :R

Az egyik ok ;]

[ Szerkesztve ]

(#29678) Mr.Grincs válasza Gebriel (#29677) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Crackdown 2:) A megoldás az, hogy mindekttőből kell tartani legalább egy példányt otthon és akkor nincsen gond. Ha lenne sok pénzem biztosan megcsinálnám. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29679) Gebriel válasza Mr.Grincs (#29678) üzenetére


Gebriel
veterán

FPS mennyire irányítható a 360 joyal?
Nekem a PS joyal igen jól ment, gondolom itt is gyakorlás kérdése.
Bár más a joy kialakítása..

(#29680) Djuree válasza Gebriel (#29679) üzenetére


Djuree
félisten

jobban. sokkal jobban kézre áll mint a ps joy :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29681) rudymester válasza Gebriel (#29679) üzenetére


rudymester
senior tag

Szerintem a 360 irányítója kényelmesebb. A PS2 joyal (ami majdnem ua. mint a ps3 kontrollere) sokat fpseztem és a két közeli analóg kar nem tetszett. Átlagos méretű kezem van, de az ujjaim néha összekadtak.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29682) 4sal3 válasza Gebriel (#29679) üzenetére


4sal3
tag

én pcn játszottam sokáig fps-t mielőtt xboxot vettem volna. el nem tudtam volna képzelni, milyen lehet egy fps konzolon. gyakorlás kérdése, még néha most is belehülyülök :D (kb 4hónapja van boxom)
de egész jó.

(#29683) Mr.Grincs válasza Gebriel (#29679) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én eleinte nagyon köpködtem a box joyra hogy azzal kell majd játszanom fps gémeket, de sokkal jobb mint a pc-n évezetesebb.És pikk pakk beletanultam. Kb egy játék alatt. Az a COD 3 volt. És most elmondhtaom hogy elég jól tudok már vele közlekedni. Veteránon a COD 4et is kivittem. Meg KB háromnegyedig a COD 5-t amit eladtam közben:( De visszaszerzem és kipörgetem veteránon mert a mentések megvannak. Aztán mindenszinte kipörgettem a Medal of Honor Airborne-t, az döfi volt nagyon. Igaz PS3on még nem próbáltam fps-t csak a szimultárot, az valahogy nem esett a kezemre. Kedvenc műfajom boxon az FPS.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29684) dunc válasza 4sal3 (#29682) üzenetére


dunc
nagyúr

FPS = PC akármennyire jól beletanul az ember a pc-s írányitáshoz soha nem fog felérni,ezt mondom,pc-s,x-360 mausz.....a cod 4 elöszőr x-en volt meg beletanultam ( a multi a mérvadó a single butább) ,most pc -n szoktam néha játszani vele sokkal barátságosabb az írányitása,viszont tps,autós,verkedös,mint a kontinak az add egy-egy pontot!

(#29685) 4sal3 válasza dunc (#29684) üzenetére


4sal3
tag

ez ígyvan. pc-n sokkal jobban kijön a reflex. jobb a reakcióidő

(#29686) Gebriel válasza 4sal3 (#29685) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem nincs semmi bajom a konzolos FPS-el.
Keményen lehet tolni azon is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29687) 4sal3 válasza Gebriel (#29686) üzenetére


4sal3
tag

nem mondom, hogy nincs igazad, nekem bejönnek boxon az fpsek is. :) de pcn pörgősebb sztem. / mondjuk a halo3 végén elég durva volt, amit a kocsival kellett művelni :D

[ Szerkesztve ]

(#29688) Gebriel


Gebriel
veterán

Ha ez így fog kinézni 360-on is mert PS3-on az tuti akkor az elég durva lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#29689) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#29683) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is elég hamar megtanultam FPS-t játszani Xboxon. Jut eszembe, aki cserélne valamilyen FPS-t vagy más játékot Forza 2 + Viva Pinata párosra (Bundle), várom a jelentkezését! :)

Sic Parvis Magna

(#29690) 4sal3 válasza 30z.Samu (#29689) üzenetére


4sal3
tag

engem bármilyen játék érdekel, akit érdekel egy pgr4, nyugodtan írjon :)

(#29691) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#29689) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azokat nem értem aki egeret meg billt akarnak a boxhoz. Az már nem konzolozás hanem valami átmenet a PC és a konzol között. Meg lehet pikk pakk tanulni. Azt kéen megkérdezni akinek volt PS3 ja és boxa is hogy melyik a jobb az irányítás szempontjából. Illetve hogy melyiket lehet hamarabb megtanulni kezelni.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29692) 30z.Samu válasza 4sal3 (#29690) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem most igazság szerint inkább FPS kéne. Eddig csak egy Kung-fu Panda-Lego Indy páros ajánlatom van. :))

Mr.Grincs: Igazad van! :) Aki bill+egér párossal akar játszani, annak a PC való. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#29693) Gebriel válasza Mr.Grincs (#29691) üzenetére


Gebriel
veterán

Bwoay kéne kérdezni neki van mind kettő. FPS mennyit játszott a két konzolon arról fogalmam sincs....

(#29694) Kasza08 válasza Mr.Grincs (#29691) üzenetére


Kasza08
őstag

Maga a PS3 joy elég szar. kényelmetlen. kicsi, és nem esnek kézre a hátsó gombok. az irányítás sem olyan jó, mint a boxé.

(#29695) 4sal3 válasza 30z.Samu (#29692) üzenetére


4sal3
tag

azt köszi most kihagynám :) lehet hogy eladom 3kba és veszek rajta gyűrűkura 2 stratégiait.

(#29696) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#29692) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon sokszor vagyok úgy hogy idétlen pozíciót veszek föl a játékhoz. PL GTA 4 nél féloldalt néztem a tv-t mert közben a fejem a párnán volt. Kint a nappaliba a nagytv-n játszottam, akkor meg a kanapén próbáltam ki fejenállva:D Szóval ezt a billentyűzettel meg az egérrel nem tudná senkisem megcsinálni:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29697) 4sal3 válasza Mr.Grincs (#29696) üzenetére


4sal3
tag

én ha oldalról néztem a tvt sosem tudtam eredményesen játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#29698) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#29696) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aki nem tudja mit kezdjek magával... :D

Sic Parvis Magna

(#29699) Gebriel válasza Kasza08 (#29694) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért én ezt így nem jelenteném ki. :U

(#29700) nofi válasza Mr.Grincs (#29696) üzenetére


nofi
őstag

Hehe. Én a húzósabb versenyeknél a Burnoutban fölállok a kanapéról és a tv előtt hadonászok a joy-jal. Minek nekem Natal? :DDD
Egyébként mikor megvettem a tv-m, még próbálkoztam azzal, hogy a PC-s játékokat ott fogom tolni, de valahogy nem tudtam úgy elé ülni, hogy kényelmesen fogtam volna a billentyűzetet meg az egeret... talán még fekve ölből elment egy ideig de végül feladtam. Miután beloadolt a Fallout3 42 collon rájöttem, hogy nekem ezen kell játszani és punktum, szóval gyűjtöttem tovább a boxig.

Xbox GT: nozsolt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.