Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29151) 30z.Samu válasza Vangelis (#29150) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor azért tűntél el a fórumról is.

Lassacskán kicsalogatom az 1000GS-t a Most Wanted-ből. :DDD

Sic Parvis Magna

(#29152) laragirl83 válasza 30z.Samu (#29151) üzenetére


laragirl83
őstag

Én PGR4-ben járok 700-nál 1250-ből :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#29153) sch_a


sch_a
addikt

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/devices/292&cl=HU,HU

:U

(#29154) Xirtam válasza sch_a (#29153) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezt meglestem még anno az MM-ben! De nekem túl könnyünek tűnt és a fogása sem volt elfogadható számomra!

(#29155) sch_a válasza Xirtam (#29154) üzenetére


sch_a
addikt

De akkor ebből lett a 360 joya? Csak mert olvastam h a D-pad-je szabadalmaztatott, meg h mennyit tesztelték az analóg kart stb..

(#29156) Djuree válasza Xirtam (#29154) üzenetére


Djuree
félisten

pedig ugyanaz mint az eredeti. az eredetit is a logitech gyártja az MS-nek :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29157) Xirtam válasza Djuree (#29156) üzenetére


Xirtam
veterán

Komcsi?! :Y :Y :Y

(#29158) Djuree válasza Xirtam (#29157) üzenetére


Djuree
félisten

biza :K valahol rá is van írva, nem tom hol, lehet csak belül (sokszor szétszedtem régen, mindig bekoszolódott és beragadtak a gombok). legalábbis a 2 éves joyomra rá volt írva, nemtom hogy mostanában ráírják-e, gondolom igen...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29159) sch_a válasza Djuree (#29156) üzenetére


sch_a
addikt

lol
Xirtam gondolom te wirelessel játszol, azért érezted könnyűnek :)

Am. van ilyen is belőle :U

(#29160) Xirtam válasza sch_a (#29159) üzenetére


Xirtam
veterán

jaja wirelles joy-om van a boxhoz értelem szerűen! De most hogy így megnézem tényleg sok a hasonlóság a két joy között!De hogy a logi csinálja na ezen berosáltam!Akkor logi cuccok még se olyan rosszak! :P

(#29161) Mr.Grincs válasza Xirtam (#29111) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ma egész nap játszani fogok vele meg töltök is ezerrel:)

MÁS: Lehet valahogy manuálisan, frissíteni a COD 4 et? Mert nem tölti be a mentéspontokat jól veteránba. Vagy ott másak / máshol vannak az automatikus mentéspontok? És kicsit idegesítő hogy nagyon mesziről kell eljutnom a helyekre.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29162) hdman


hdman
őstag

Lost: Via Domus: 1000/1000 GS :)

Sopron city :)

(#29163) Djuree válasza Xirtam (#29160) üzenetére


Djuree
félisten

még azon sem csodálkoznék ha az MS kormányt is a logitech gyártaná.
"Akkor logi cuccok még se olyan rosszak!"
hát erre meg nem tudok mit mondani. nekem rengeteg logitech cuccom van/volt, és mind felsőkategoriás darab, nagyon jó minőségűek, persze áruk is van, de én még nem hallottam olyanról hogy logitech cucc tönkrement volna. pedig ha valaki, akkor én nyüstöltem mindent rendesen és mégsem volt semmi baja egyiknek sem, max az említett elkoszolódás (sokan használtuk a cuccokat, 4-en voltunk albérletben :) ) de azt meg ki lehetett tisztítani könnyedén.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29164) Xirtam válasza Djuree (#29163) üzenetére


Xirtam
veterán

hát az új Xbox kormány a G25 re nagyon hasonlít fogásra kormányozásra szóval ezek után én se csodálkoznék! De ha már az MS ennyire logi mániás nem bánnám ha az új xbox mellé egy Logi Z-5500 at is adnának! :DD :DD

(#29165) sch_a válasza Djuree (#29163) üzenetére


sch_a
addikt

Nem hiszem h a logitech gyártja, mert lehet kapni hozzá logitech kormányt is, drive fx vagy mi a neve. Am. nekem is volt már sok logitech cuccom, és sztem az egyik legjobb márka ilyen téren.

(#29166) 30z.Samu válasza Xirtam (#29164) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meg azt nem bánnám, ha egy G25 féleségű kormányt adnának hozzá. (H váltó, stb! :D)

Sic Parvis Magna

(#29167) Xirtam


Xirtam
veterán

Valaki a Forza 2 jét eladná? :B :B

(#29168) FireLord


FireLord
aktív tag

Ha kicserélem a hddtokban a 20-as vinyót egy 120-asra, azzal fel lehet menni live-ra? Ellenőrzi a microsoft hogy eredeti-e a hdd??? :R

(#29169) F.B.I. válasza FireLord (#29168) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem. Egy kicsit körülményes a dolog ha nem értesz hozzá akkor hanyagold, mert elszállhatnak a cuccaid. Nekem egy 160GB-os WD BEVS szériás van azzal tolom majd 1 éve LIVE-on! ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29170) FireLord válasza F.B.I. (#29169) üzenetére


FireLord
aktív tag

Bocsi, kicsit rosszul fogalmaztam :) Venni akarok egy tokot ebayen meg egy vinyót egy számtech boltban, fele annyiból kijön...

(#29171) Xirtam válasza FireLord (#29170) üzenetére


Xirtam
veterán

Teljesen jól fogalmaztál F.B.I értette mire gondolsz! Ezért is írta hogy nem ajánlatos!Egészen máskép kezeli a HDD-t a box más a fájlrendszer stb. pont ezért mondta hogy ha nem rétesz hozzá inkább hanyagold! ;)

Más ma felvettem E-mailen keresztül a kapcsolatot a Magyar Microsoft-tal Krisztina válaszolt nekem! A problémám a JOY-ommal van.Na most ő azt mondta hívjam fel őket stb. Igen ám de én nem akarom hogy elvigyék a mostani joy-om! :DDD Írtátok páran hogy hoztak másikat, na most ezt én is betom játszani?! :U :U :R

[ Szerkesztve ]

(#29172) FireLord válasza Xirtam (#29171) üzenetére


FireLord
aktív tag

Köszi a segítséget! Pár csavarral sztem nem lesz gopdom, a fájlrendszer dolognak pedig már utánaolvastam, ugyhogy menni fog. Thx még 1x :)

(#29173) Xirtam válasza FireLord (#29172) üzenetére


Xirtam
veterán

Nincs mit ez természetes! :DD ;)

(#29174) Peat;) válasza Xirtam (#29171) üzenetére


Peat;)
veterán

:F ha kapsz egy újat miért gond visszaadni az elromlottat?

(#29175) sch_a válasza Xirtam (#29171) üzenetére


sch_a
addikt

Nekem történetesen tényleg szarakodott a joyom :) Én is online érdeklődtem, majd kaptam 1-2 napra rá a mailt, h hívjam az ügyfélszolgálatot. Felhívtam őket, rendesek voltam meg minden, megnézték a regisztrációm, adatot egyeztettünk stb.. Meg is kérdeztem nem-e gond ha nem vagyok otthon mikor hozzák. Azt mondták nem :) Azt is megkérdeztem mi lesz a régi joy-jal, azt mondták h meg kell tartsam, mert szúró-próba szerűen ellenőrizhetik :)

(#29176) Xirtam válasza sch_a (#29175) üzenetére


Xirtam
veterán

ellenőrithetik?:D Az vicc, de amúgy az RB nekem néha be be ragad és nem úgy jár mint az LB és rohadtul idegesítő! :U :K :B

(#29177) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kipörgettem Veteránon a COD 4et. Nem volt egyszerű korántsem. De meglett. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29178) bwoay válasza sch_a (#29175) üzenetére


bwoay
nagyúr

kopp-kopp
- Jónapot, kik maguk, és miért vannak napszemüvegben?
- A Microsofttól jöttünk kontroller ellenőrzésre. Ön sch_a?
- Igen, én vagyok. Láthatnék valami igazolványt?
- Természetesen, itt a kontroller szúróellenőr igazolványom,
meg a kollegám Microsoft konzolrészleg tagságija.
. Rendben, fáradjanak be. A kontrollert a TV alatti fiókban találják.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29179) piqla


piqla
őstag

hu vazze nezitek a bejelenteseket? kontroller nelkuli iranyitas? lol mekkora josag

Szereted az állatokat?

(#29180) Djuree válasza Xirtam (#29176) üzenetére


Djuree
félisten

kapd szét, és 'tisztíccsad' ki a belsejét, utána nem fog ragadni a gomb. el van koszolódva, annyi a baja....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29181) Xirtam válasza Djuree (#29180) üzenetére


Xirtam
veterán

Inkább meguszok 10K-t és lesz egy ingyen joy-om pluszba! Kinem hagyom! :DD

(#29182) Djuree válasza Xirtam (#29181) üzenetére


Djuree
félisten

végülis én sem hagytam :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29183) zso79 válasza Xirtam (#29181) üzenetére


zso79
őstag

Nekem postán jött az új joy. A régiről annyit mondott az ügyfélszolgálatos hölgy, hogy fél évig tartsam meg, mert bekérhetik, de általában nem szokták...

(#29184) 4sal3 válasza laragirl83 (#29152) üzenetére


4sal3
tag

én már kezdem unni a pgr4et.. pedig eleinte jó volt

(#29185) bwoay válasza 4sal3 (#29184) üzenetére


bwoay
nagyúr

már jön a Blur

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29186) Peat;)


Peat;)
veterán

Microsoft eléggé belehúzott a dolgokba, hardwired.hu-n van összefoglaló a sajtókonferenciáról.
Jön egy külön MGS játék boxra. Októberben Forza3. Jön mozgásérzékelős okosság. Meg ilyen semmiségek..

(#29187) Djuree válasza Peat;) (#29186) üzenetére


Djuree
félisten

októberben forza3?? :Y
akkor be kell szereznem megint egy boxot...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29188) Torry válasza Djuree (#29187) üzenetére


Torry
addikt

Bizám Forza3.
Legjobban várt game nálam is.

(#29189) @rglaaf válasza Peat;) (#29186) üzenetére


@rglaaf
veterán

MGS Rising bejelentés [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#29190) sch_a válasza bwoay (#29178) üzenetére


sch_a
addikt

:DD
Én csak leírtam amit mondtak, én se gondoltam komolyan h tényleg kijönnek :DDD

(#29191) Xirtam válasza 4sal3 (#29184) üzenetére


Xirtam
veterán

jah én is meguntam! Ezej a 6 felvonásos bajnokságok fúú már rohadtul elegem van belőle! :W :W

(#29192) Xirtam


Xirtam
veterán

Gyorsan suli elött meglestem ezt a Microsoft érzékelős okosságot! Hát ő :U :U Pöppet odacsesz!Játszotam már WII-n de ott némi késés észrevehető!Nem sok max 1ms talán 2 ! De itt a videóban ahogy elhajolnak kormányoznak egyből érzékeli nagyon hatásos! Nintendo + Sony vérezés lesz?! :U :U :C :C

(#29193) bwoay válasza sch_a (#29190) üzenetére


bwoay
nagyúr

jóvan, én meg azt írtam le, ami kapásból beugrott a HSZ-ed kapcsán :D

a Project Natal valóban döbbenet, kevés hiányzott ahhoz,
hogy sokkot kapjak. Nem magáért a koncepcióért vagyok oda,
mert a Wii-nél is gyorsan elmúlt az újdonság varázsa,
de ahogy a Microsoft fogta a Nintendo koncepcióját, és ezt hozta ki belőle...
hát le vagyok döbbenve.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29194) piqla válasza Xirtam (#29192) üzenetére


piqla
őstag

azert a szemelyes demonstralasnal, ahol a csaj jatszott azzal a labdas cuccal, eleg komoly kesesek voltak...
a festos viszont kiraly volt :]

Szereted az állatokat?

(#29195) 4sal3 válasza Xirtam (#29191) üzenetére


4sal3
tag

mondjuk ha páran összeállnánk innen akkor lehet hogy lehetne jó multikat játszani :D
én azt hiányolom az xbox liveból, hogy nincs ilyen chat-szerű szoba, ahol mindenki a saját országából játszó emberekkel beszélgethet és így előre megbeszélten játszhat/nak.

(#29196) Torry


Torry
addikt

Ezekután kell még valakinek a GT5 X360-on? Mert én innentől kezdve lesz.rom :D

[ Szerkesztve ]

(#29197) nofi


nofi
őstag

a Project Natal-ban szvsz az a durva, hogy itt már nem arról van szó, hogy ps3-wii nél jobb-e a box, hanem egy ilyen kütyü után ki az aki még pcn akar játszani? (leszámítva azokat akik az életük nagy részét inkább online tengetik valami világban és jobban beindul a nyálelválasztásuk egy virtuális sör láttán, mint valójában)
Döbbenet volt az egész tegnapi microsoft show; tulajdonképpen percről-percre jöttek a bejelentések, aminek a felét nyilván már tudni lehetett, de így jóval hatásosabb. Pár játék viszont még csak körvonalazódik, de már előre "félek". Mindenesetre a szórakoztató-ipar nagyágyúi mind tiszteletüket tették, ez már csak jó jel lehet.
A pc-s játékfejlesztésre meg bőven elég annyit reagálni, hogy a crysis 2 multiplatform lett, egyszóval inkább picit butítják az egészet, de megpróbálnak dupla annyi játékélményt belesűríteni, hogy konzolokon is labdába rúgjon.

Xbox GT: nozsolt

(#29198) bwoay válasza Torry (#29196) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ezt legalább megkapjuk októberben. GT5 mikor lesz? februárban?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29199) Torry válasza bwoay (#29193) üzenetére


Torry
addikt

Nekem ebből az egész cuccból a kézzel történő navigálás jött be a legjobban.

(#29200) rudymester válasza bwoay (#29198) üzenetére


rudymester
senior tag

Ezek után bármit mondhat a Sony. A Turn10 csapata nem gyenge játékot hozott össze a GT5 fejlesztési idejének a (kb) fele alatt. Lesz borulás is, így sokkal megfontoltabban kell vezetni. Várom már az első stunt videókat... :)

Van valakinek tapasztalata a következő dologról:
Fable 2-őt szeretnék egy SD tévén játszani. Mennyire olvasható a magyar szöveg. Vannak akkora betűk mint pl a CSI játékban? Menyasszonyom ezt kérte születésnapjára. Jó is, ha az embernek játszik a párja. :C

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.