Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30351) Mr.Grincs válasza (jan) (#30350) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Valahogy nem bíznék ebben a wifi cuccban.
Nekem is van itthon wifis routerem de inkább kábelt használom, mert az a tutti. Boxhoz is azt használtam meg az összes gép kábellel megy.
Eszembe sem jutott hogy vegyek a boxomhoz adaptert. Olcsóbb ha veszek kábelt.
Alapból van hozzá egy 10 méter kb az meg sokszor elég.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30352) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#30351) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is kényszerből vettem tegnap vezeték nélküli routert. Volt a vihar és valahova bevágott a villám... ilyenkor kap belőle mindenki, aki a környéken van, beleértve minket is. És hát hazavágta a notiban a vezetékes lant (örülök, hogy ennyivel megúsztam). Így kénytelen voltam venni egy routert tegnap.

Sic Parvis Magna

(#30353) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#30352) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az durva. Azt gondolom nem lehet javítani....
Az a szép ha ugyanez a boxban megy haza, vagy az egész box....

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30354) (jan) válasza Mr.Grincs (#30353) üzenetére


(jan)
őstag

szerintem a leválasztó cseréje megoldhatja a problémát... rgo javítható ;)

Kiprobáltam ezta pure-t

hááát eszméletlen egy hangulatos játék nekem nagyon tetszik, és amikor megszólalt a pendulum és azt követte pár jó fél dnb nóta akkor még a hideg is kirázott ;)

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30355) bwoay válasza 30z.Samu (#30352) üzenetére


bwoay
nagyúr

de ha ez már egy ilyen szokás nálatok, hogy úgymond elosztjátok
egymás között a villámot, akkor erre igazság szerint fel lehet készülni,
vagy rosszul látom? mármint hozzám még soha nem csapott be villám (panel),
de minden értékes cuccom olyan elosztóba van dugva, ami el van látva
túláramvédelemmel. nem állítom, hogy ez meg is védené, de legalább
részemről megvolt a próbálkozás. a PC meg még ezen felül UPS-ről is megy.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30356) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Samu: Van ilyen villámbiztos elosztó is azzal is lehet védekezni. Csodálkozom, hogy csak az ment tönkre.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30357) Def26 válasza 30z.Samu (#30352) üzenetére


Def26
félisten

Ha van biztositás a házon akkor az fizeti. Havi valami 600ft és villámkárokra is van, szvsz ez nem összeg...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30358) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#30353) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Az a szép ha ugyanez a boxban megy haza, vagy az egész box...."
Hát annak se örültem volna túlzottan. Én is örülök, hogy csak ennyivel úsztam meg. :DDD

Def26: Nálunk nincs ilyen... :F
Bwoay: Szokásnak nem szokás, így van kialakítva. Legutóbb is ez volt, egyik szomszédba becsapott és mindenki kapott a környéken belőle. Akkor VGA cserével megúsztam. Az a vicces, hogy mind a 2 esetben akkor baszott be, amikor le akartam kapcsolni mindent.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30359) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Lehet kapni ilyen túlfeszültség védőt gépekbe, pár ezer ft és akkor nincs ilyen hercehurca. Gondolom az jó az egész gépre.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30360) efegyke válasza (jan) (#30354) üzenetére


efegyke
tag

A Pure tényleg zseniális, én PC-n 2x vittem végig, Boxon meg múlt héten kezdtem el megint, kapásból majdnem a feléig elvittem.

(#30361) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

hello

nemrég vettem egy xbox 360 pro-t, nem bántam meg nagyon király..
első game amit végig vittem a star wars force unleashed volt.. :DDD
irányítás nagyon bejött, autós gameknél is

feltettem a resident evil 5-öt is, de ez az irányítás.. nagyon lehangolt..
meg lehet szokni ezt, hogy az egyik padot használom egérnek?

(#30362) Def26 válasza Rabbitf_24 (#30361) üzenetére


Def26
félisten

resi 5 -nek amugy is "érdekes" irányitása van. Vagy bejön az elején vagy nem. Nekem nem jött be, akárhányszor is próbálkozom. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30363) (jan) válasza efegyke (#30360) üzenetére


(jan)
őstag

jaja zseniális...

és milyen lesz a Split/Second ?!!

esetleg aki nem vágná mi az, annak:

trailer

gameplay

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30364) Mr.Grincs válasza Def26 (#30362) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Próbálkozz mert élvezetes. Majd beleszoksz. Addig volt furcsa nekem is amíg túl nem jutottam a hangosbeszélős résznél az elején. Ott mindig lemészároltak. Addig hergeltem magam míg továbbvittem:D
Aztán végül kivittem a játékot. Érdemes küzdeni vele. Valóban nem egyszerű az irányítás de az élmény kárpótol. Érdemes szenvedni vele. :K

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30365) bwoay válasza 30z.Samu (#30358) üzenetére


bwoay
nagyúr

nade pont erről beszélek, írod, hogy egyszer már megjártad.
nem kellett volna abból tanulni, és megtenni a szükséges óvintézkedéseket?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30366) 30z.Samu válasza bwoay (#30365) üzenetére


30z.Samu
félisten

Faternak mond, ne nekem! :(

Sic Parvis Magna

(#30367) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezt látam az EW ben :DDD
És 120as vincsit 42,9Kért:D

Szerintem azért te is tehettél volna valamit.
Ha a boxod hal be egy túláram miatt akkor védekezhettél volna egy olyan elosztóval ami villámvédett. Jókat lehetkapni de mondjuk nem az EW ben meg a MM ba, ott hatszro drágább mint amennyitért valóban kéne árulni.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30368) bwoay válasza 30z.Samu (#30366) üzenetére


bwoay
nagyúr

a történet szerint a te notebookod láttad kárát, ezért neked mondtam.
ettől függetlenül elmondom én az öregenek is, hívd csak ide egy kicsit! :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30369) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#30367) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Ha a boxod hal be egy túláram miatt akkor védekezhettél volna egy olyan elosztóval ami villámvédett."

Igen, pont az előbb olvastam erről egy írást. Mindenképp beszerzek egyet.

bwoay: Hehe! Megveszem az elosztót és utána nem kell neki szólni! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30370) Def26 válasza Mr.Grincs (#30367) üzenetére


Def26
félisten

A képen mi a feladvány? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30371) heihachi válasza Def26 (#30370) üzenetére


heihachi
addikt

blue ray / blu-ray gondolom, de csak tipp :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30372) Mr.Grincs válasza Def26 (#30370) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az alábbi képen a helytelenül írt Blu-ray szó látható:D Az Electro World Arena pláza boltjában:D Biztos elírták VÉLETLENÜL, vagy csak ennyire. tudatlanok. Én az utóbbira szavazok.

Samu: Ne habozzál sokat, mert ha máskor is előfordult ilyen akkor biztos elő fog hamarosan fordulni. Villanyszerelő vel is át kéne nézeni a hálózatot esetleg az ő véleményét kikérni stb stb.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30373) Def26 válasza Mr.Grincs (#30372) üzenetére


Def26
félisten

Én meg azt hittem, hogy vminek nem stimmel az ára. :D

Sonic egy nagy szar. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30374) Mr.Grincs válasza Def26 (#30373) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jólhitted, mert az EWben semminek nem stimmel az ára. Mindeniszonyat drága. Menne csődbe az egész kóceráj.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30375) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#30372) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Ne habozzál sokat"

Nem fogok! :))

Más: Fight Night 3-al tolta valaki? Megéri megvenni?

Sic Parvis Magna

(#30376) AteeMatee


AteeMatee
csendes tag

Hi!

Lenne egy kérdésem néztem Guitar Herohoz gitárokat gondolkodok azon , hogy beruházok egyre Guitar Hero : X-plorer controller néztem ezt a gitárt ezzel jól járnék? Játék az nem lényeg hozzá meg a másik az , hogy ezzel mindegyik Guitar Herot lehet játszani?

(#30377) bwoay válasza 30z.Samu (#30375) üzenetére


bwoay
nagyúr

hajjaj!

Atee:
igen, igen

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30378) lvnt válasza 30z.Samu (#30375) üzenetére


lvnt
őstag

Nekem az első játékom volt, amelyet megvettem boxra és mondhatom, nem bántam meg egyáltalán.
Fél éve van meg, de még ma is játszok vele. Igaz, online nem voltam valami sikeres, a legtöbben 1-2 menet alatt lezúztak, mondjuk volt vagy 1000 lejátszott meccsük. :W
Most a 4-re gyűjtök egy kis pénzt, remélem hamar meg tudom venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#30379) taylorp válasza 30z.Samu (#30375) üzenetére


taylorp
senior tag

Megéri, 3k-ért már simán megkapni,de már itt a 4, ami még jobb lett.
A LIVE meccseknek meg nincs párja. Engem is rengetegszer elvertek, de okosan kell ellenfelet választani. ;)

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30380) taylorp válasza AteeMatee (#30376) üzenetére


taylorp
senior tag

Szerintem ha gitárt akarsz venni, akkor csak Les Paul-t vegyél. Az X-Plorer méretre nagyon kicsi, abszolut nem áll kézre. Nekem is volt X-Plorerem, de egyből el is adtam.
Mindegyik Guitar Hero-hoz és Rock Band-hez jó.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30381) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nah holnap megveszem a PRO packomat 55k +1 hdmi kábelt és még majd valami játékot is.
Nem veszek elitet mert szerintem nem érné meg, pedig csábító, bár megvan rá a pénzem de inkább kihagyom, pedig nagyon teccik:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30382) Xirtam


Xirtam
veterán

Megjöttem! :P Akkora viharok voltak, hogy mentünk és jöttünk! :W

Ha a Fuel valakinek megvan, meséljen róla! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#30383) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Köszi, akkor valószínűleg Ő lesz a befutó, ha bejön 1-2 dolog. :)

Sic Parvis Magna

(#30384) bwoay válasza taylorp (#30380) üzenetére


bwoay
nagyúr

nekem is Les Paul van (PS3-hoz), és azért választottam ezt,
mert csak ez volt wireless. Ugyanakkor az nekem furán hangzik,
hogy a másik típus nem áll kézre. Ez miként értendő?
Csak mert ha arra gondolok, hogy 5 gomb meg egy "húr" az egész,
elférne 30 cm-en is, vagy legalábbis szerintem nem kell különösebb
ergonómiai szempontoknak megfelelnie...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30385) ithomas válasza bwoay (#30384) üzenetére


ithomas
őstag

Igen...ezen én is felhúztam a szemöldökömet!
Nekem X-plorer van,haveromnak meg Les Paul.
Érdekes módon én pont ugyanúgy tudtam használni az övét is,és ez fordítva is elmondható,egy rossz szót nem mondott az X-plorer gitárra, pedig ő aztán nem olyan gyerek aki nem mondaná meg, ha bármi miatt is kezelhetetlenebb lenne! :)

Real eyes realize real lies!

(#30386) AteeMatee válasza taylorp (#30380) üzenetére


AteeMatee
csendes tag

És ilyen gitárt hol tudok beszerezni? Mert láttam , hogy az Aerosmitheshez ilyet adnak de nekem nem kéne hozzá a játék egy oldalon találtam játék nélkül de ott meg már nem árulják pedig az a 9 ezer forintos ár az elfogadható lenne nem tudsz olyan oldalt ahol tudok ilyet rendelni játék nélkül? Ilyen 9-10 ezer forintos áron

Előre is köszönöm a segítséget :)

(#30387) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok!

Nincs valakinek 5-6 ezer forint környékén Fifa 09 Pesti átvétellel?

Sic Parvis Magna

(#30388) nofi


nofi
őstag

Pár óra Prototype-ozás után meg kell mondjam eléggé fura kép alakult ki bennem a játékról. Természetesen rengeteg reviewot olvastam és legtöbbjük arról szólt, hogy mi hiányzik a játékból és leginkább mihez hasonlít (mint úgy általában a legtöbb mostani teszt). A nyugati eladási listákon pedig azt hiszem jól látszik, hogy mi kell a népnek.
Bevallom én is kinéztem már elég régen, mikor még csak az első in-game videok szivárogtak ki belőle, de már ott is látni lehetett, hogy mi lesz a végeredmény. Ki várhatna egy x-edik zombikergetős játéktól orbitális kerettörténetet?
Szóval ronda és eltekintve a fősztoritól még sablonos is. Ismétlődő járművek, pléh-szerű Manhattan, úgyhogy igencsak elbújhat a GTAIV mögött. Ám amint megnyomjuk a támadó parancson a controlleren egyből beindul a Prototype-feeling. Eszeveszett kaszabolás, vérengzés, belezés, minek keretében az egész város egy hajnali hentesboltra hasonlít kiárusítás napján. Ennyire könnyen még nem volt szerencsém játékban életet ontani, nem is beszélve a kivégzések széles skálájáról. Roppant élvezetes ugrálni, falon futni, meg úgy repkedni a toronymagas épületekről, egyszóval igazi szuperhősök lehetünk. A sztori meg abszolút minimál, de móka, hogy mi kutatjuk fel mi is történt velünk (egy akció játékban mellesleg talán ez is több a kelleténél). Egymás után válnak elérhetővé az újabb képességek és szépen lassan változunk tökéletes gyilkológéppé-
Tipikusan az a meló utáni gőzkiengedős játék, semmi több, de sejtelmem sincs mire számított a nagyközönség. Újonnan szvsz nem éri meg, mert nem az az időtálló játék és évek múlva sem nagyon lesz emlegetve (maximum az a magas szintű brutalitás mely az egész játékot mozgatja) de 8k körül már érdemes adni neki egy esélyt, már csak a szuperhős-feeling miatt is ;)

Csak csendben remélhetem a Postal után, hogy Uwe mester nem akar ebből is egy fantasztikus mozit csinálni

Xbox GT: nozsolt

(#30389) Djuree válasza nofi (#30388) üzenetére


Djuree
félisten

"8k körül már érdemes adni neki egy esélyt"

dehogy érdemes. én letöltöttem pc-re, de már sajnálom a sávszélt amit elvitt :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30390) taylorp


taylorp
senior tag

bwoay,
ithomas: a gitárokkal kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy kinek a pap, kinek a papné. Amíg a Les Paul-lal, majdnem 100%-ot csináltam/csinálok mediumon, az X-Plorer-rel nem sikerült. GH3-Legends of Rock fekete Les Paul-om volt legelőször, vettem hozzá egy X-Plorer-t, hogy tudjuk ketten is nyomni a bnőmmel. Pár nap alatt rájöttünk, hogy az X-Plorer nem az igazi, gyorsan el is passzoltam. Használtan sikerült vennem egy GH-World Tour kitet, dobostól, gitárostól, mikrofonostól. Sokáig próbálgattam, hogy melyik gitárt tartsam meg, mert a bnőm inkább dobolni szeret, és az egyik gitár feleslegessé vált.
A World Tour-hoz járó, famintájú gitár mellett döntötem, sokkal halkabb a pengetője mint a GH3-hoz kapotté. Mégegyszer hozzáteszem, ez a saját véleményem. :K
Viszont ha ekkora gitárosok vagytok, akkor igazán nyomhatnánk egyszer egy LIVE pengetést! ;)

AteeMatee:
Nem tudom, hogy újonan árulják-e külön, szoftver nélkül. Az X-Plorert árulják, gondolom azért, mert az a legrégebbi és jópár bentragadhatott. Nézegesd itt a ph!-n, meg a játékaim.hu-n, szoktak hirdetni. Sztem érdemesebb dobbal együtt megvenni, mert ha belejössz a gitározásba, tuti dobot is akarsz majd. :))

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30391) (jan) válasza nofi (#30388) üzenetére


(jan)
őstag

A Postalból van mozi ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30392) hdman válasza 30z.Samu (#30375) üzenetére


hdman
őstag

De még mennyit... Most a 4. részét tolom.

Hétvégén is ment a boxolás , de Wiin. Letoltunk vagy 30 meccset, másnap alig birtam felemelni a kezem :)

A túlfeszültségvédő meg tényleg jó dolog, én is 2 hete vettem egyet.

Főleg ilyen viharos idővárás esetén.

Többieknek: Les Paul gitár sokkal jobb. Minőségibb, és a nagy lapátkarokkal rendelkezőknek kényelmesebb is, mint a gyerekméretű Xploler.

Sopron city :)

(#30393) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

hi

egy jasperes alaplapos XBOX 360asnak mennyivel kisebb a 3led hiba valószínűsége, mint a régebbi verzióknak?

(#30394) Markoka1993 válasza Rabbitf_24 (#30393) üzenetére


Markoka1993
tag

hali.sokkal ksiebb a valószínűsége, pláne ha meg hűtésmoddolt is :DDD

live gt: Markoka1993

(#30395) Rabbitf_24 válasza Markoka1993 (#30394) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

hűtésmod is van..

a forraszanyagot is kicserélték? nem tudja valaki?

(#30396) Kasza08 válasza Rabbitf_24 (#30393) üzenetére


Kasza08
őstag

nem mind1, amikor garis? elvileg kisebb... gyakorlatilag nem tudni...

(#30397) p_milan válasza Rabbitf_24 (#30395) üzenetére


p_milan
aktív tag

Az jobb ha a memória hullik meg? Mert, hogy azt mondják a Jaspernek meg az a gyíkja. Hűtésmod nélkül garival kell venni gépet, és akkor "tök mind1", hogy mi baja lesz.

Aki warezol az meg számoljon azzal, hogy zsebből kell fizetnie a javítást. Csókolom!

(..(.)..)

(#30398) taylorp


taylorp
senior tag

Meghalt a BOX-om. :O
Kis piros téglalapok jelennek meg a képernyőn. Igaz, hogy VGA memória forrasztási hiba lehet?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30399) 4sal3 válasza Rabbitf_24 (#30393) üzenetére


4sal3
tag

nekem nagyon jól bírja a terhelést, sajnos csak olyan helyre tudtam rakni, ahol nem a legjobb a szellőzés. izgultam is miatta, de lekopogom, hogy nincs semmi gondja.

(#30400) Xirtam válasza taylorp (#30398) üzenetére


Xirtam
veterán

Jah! Játsz tovább amíg hibakódot nem ír ki! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.