Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29451) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Ismerősömnek volna egy Lite-on DVD olvasója X360-ba. Teljesen új, nem ment.
5 ezer. (egyébként hadd kérdezzem meg, ez megbízhatóságilag okés olvasó?)

(#29452) bexinho23


bexinho23
őstag

Mercenaries 2 nem is olyan rossz. GOW 1-re cseréltem el, gondotlam annyira vészes csak nincsen. Nos, mikor először kipróbáltam, rájöttem h ennél még egy arcade játék is szebb tud lenni. De Valamelyik nap betettem, és 3-4 órán át játszottam vele. NEm rossz! Elég árkád, de el lehet vele lenni. :)
Valaki játszik még itt a forumon ezzel a játékkal?

(#29453) 4sal3


4sal3
tag

ha vki játszik még rajtam kívül a halo3mmal, akkor felvehetne a "Friends"-be :)
mondjuk én sajnos csak slayert tudok nyomni, meg max coop campaign-t, mert nincs hddm :( jó lenne már 1

[ Szerkesztve ]

(#29454) nofi válasza nofi (#29449) üzenetére


nofi
őstag

bwoay kollégának eladva :R

Xbox GT: nozsolt

(#29455) Djuree válasza bexinho23 (#29452) üzenetére


Djuree
félisten

én végigtoltam 2x :K
sztem nagyon jó játék, én jól elvoltam vele :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29456) Torry válasza HagaNRG (#29451) üzenetére


Torry
addikt

Az eddig megjelentekből a legmegbízhatóbb/legjobban olvasó/legtartósabb.

(#29457) p_milan válasza bexinho23 (#29452) üzenetére


p_milan
aktív tag

;] AHA! Szóval akkor ezért nem játszottunk tegnap Resi5tel. ;]

Bár érdekes, mert folytatom a gamet, és mindig van "élő" társam. Úgyhogy nem a buta robotnővel kell mennem. :))

(..(.)..)

(#29458) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Resident evil 5ben a második tömegtámadást hogy a bánatban lehet túlélni?
Az a rész mielőtt egy ilyen szócsövön ugat egy napszemüveges (khm) és egy csuklyás hóhér lefejez egy tagot. Ez után szúr ki minket a szócsöves fószer és kezdődik a hirig.
Na már most ha nekem viszonylag jól megy akkor a hülye csajt vágják haza, ha sokszor kimentem a libát akkor meg az a csuklyás kretén taglóz le engem. Már vagy 30x nekifutottam, de mindíg leseggelek/lünk.
A rádión segítség kérés után elvileg még 3-4 percig kéne bírni. Gondolom a csuklyást csak lassítani (néha X-szel kap egy jobb egyenest) lehet.
Az irányítás egyébként borzadály egy fos. Én képtelen vagyok(eddig) megszokni. Kurva idegesítő.

[ Módosította: bwoay ]

(#29459) Mr.Grincs válasza gege71.hu (#29458) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mindig mozgásban kell lenni, menj minden fele, ott én is szívtam sokat:D Jön egy nagy hóhér az elől menekülni kell amíg nem jön a helikopter. Menj föl a tetőre is meg össze vissza a területen, mert ott találsz lőszert kincset meg növényt amivel be tudod lőni magad meg a csajt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29460) gege71.hu válasza Mr.Grincs (#29459) üzenetére


gege71.hu
addikt

A tetőre honnan tudok felmenni?

(#29461) Djuree válasza gege71.hu (#29458) üzenetére


Djuree
félisten

az egy ritka buzi rész. ott ki kell menni és össze-vissza szaladgálni. van sok cucc is ott kint.
én is szoptam vele rendesen...
tetővel nem sokat érsz, oda is felmásznak a combik...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29462) p_milan válasza Mr.Grincs (#29459) üzenetére


p_milan
aktív tag

Én nem tudtam, hogy menekülni kell, úgyhogy a hóhért legyaktuk. A tetőre egy lépcsőn tudsz felszaldni amihez ki kell ugrani az ablakon a kis házból és szaladni előre/bal. :))

A tető vált be nekünk is, onnan könnyebb leszedni a sok hülyét. Valaki este? 3-3nál tartok. :C

(..(.)..)

(#29463) Sanya válasza HagaNRG (#29451) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezzel az a baj, hogy át kell flashelni, hogy használható legyen( itt az átflashelés nem azt jelenti, hogy szabadítod), hiszen minden dvd olvasó csak az adott alaplappal működik.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29464) (jan) válasza Sanya (#29463) üzenetére


(jan)
őstag

spoofolni kell ;) :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29465) Silent77


Silent77
veterán

Ma megjött a csere joyom. :C
Németből jött postával, viszont a support oldalon a szállítóhoz DHL volt írva, azt hittem futár hozza. A lényeg, hogy épségbe ideért, bár a pufisboriték kissé megviselt. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29466) HagaNRG válasza Sanya (#29463) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi szépen.

Tehát nem egyszerű a beszerelése, ha esetleg kellene.

(#29467) (jan)


(jan)
őstag

Írtam a microsoftank hogy error van nem megy a digitális hang ha kompozit a jel...

erre aza a válasz jött h lessem meg ezt az oldalt http://support.microsoft.com/kb/906211

de hát ezzel kurvára nem vagyok előrébb :S

az lehet a gond h nem gyári a kábel ? van esetleg valakinek lyan kábele amin van kompozit video meg digitális audio ?

és ha igen megtudná nekem sasolni h működik e a fent említett setup ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29468) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Akinek van rá lehetősége a Prototype c. játékot mindenképpen szemrevételezze. Pörgős játékmenet, komoly átvezető videókkal. Megéri a pénzét.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29469) Silent77 válasza F.B.I. (#29468) üzenetére


Silent77
veterán

Videot láttam, nekem tetszett, 1 demot kipróbálnék ha lenne, de nem találtam. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29470) (jan) válasza F.B.I. (#29468) üzenetére


(jan)
őstag

bár csak ne lenne ilyen vérengzős :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29471) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ma kiszereltem magam az biztos. Kicseréltem a ventit a boxba, mert végleg meghalt. Vettem egy ventit a konzolokszervízében ami állatólag új volt megnézem csak ímmel ámmal takarították meg és hát kiderült hogy ez tulajdonképpen máégis használt.... Ennyit a boltról. Hazavitem jobban megvizslattam forrasztva is volt a szál a villa részénél...Kiszedegettem a négy db áram csatlakozót a 4es villából majd levágtam újraforraszttottam + zsugórfólia. Lepróbűáltam hogy jó e...JÓ!!!!
Betettem, de előtte kilapátoltam a port és a mocskot. Összeszereltem. Visszaraktam a szervízgarimatricát:) Jóétvágyat kívánok:)
Ennyi volt. Utólag bánom hogy nem csináltam képeket logout blogba, de a halott ventit meg tudom mutatni. :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29472) eddie17 válasza Mr.Grincs (#29471) üzenetére


eddie17
addikt

Valaki nagyon tud ;)
Tényleg kár, hogy nem dokumentáltad :K

(#29473) Mr.Grincs válasza eddie17 (#29472) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi. Majd legközelebb dokumentálom ígérem. De kezdésnek itt a leseggelt venti:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29474) (jan) válasza Mr.Grincs (#29471) üzenetére


(jan)
őstag

ha már szétkapod a boxot érdemes a hátuljára rögzíteni 2 ventilátort pluszba...

valahogy így csak a hátuljára :)

amúgy hogy sikerült leszedned a matricát ugy h ép maradjon ?

a kompozit és digital audio kérdést meg megoldottam úgy h lenyúltam anyán 72-centis tv-jét az én kisebb méretű tévémet meg a helyére raktam ,,, :)

csak kell még forrasztanom rgb-kábelt de hál istennek instrukcó van ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29475) Torry


Torry
addikt

Wolverine-ről gyors vélemény 1 óra game után:
-irányítás, kamera tökéletes
-framerate stabil, bár nekem nem igazán tetszik a graf, túl csillógós
-iszonyat gagyi beszólásokból sajnos elég sok van
-a játék pörgős, állatság rozsomákkal nyomatni,sok-sok combo,változat ellenek azonban 1 óra után kissé monotonná vált

(#29476) Mr.Grincs válasza (jan) (#29474) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

baszki, ilyen tippeket nem adunk ezen a fórumon, aszittem, ennél több eszed van.

[ Módosította: bwoay ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29477) Xirtam válasza Mr.Grincs (#29471) üzenetére


Xirtam
veterán

Graty! :C :C

(#29478) 30z.Samu válasza Torry (#29475) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a demot toltam, az alapján nekem bejövős a játék. :C

Sic Parvis Magna

(#29479) eddie17


eddie17
addikt

Nekem a Fuel ami bejövős de nagyon :K
Remélem a héten még megszerzem, mert hétvégén már jólesne nyomni vele:)

(#29480) bwoay válasza Torry (#29475) üzenetére


bwoay
nagyúr

nekem 10 perc után is monoton lett. h&s stílusban máshoz szoktam. jobbhoz :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29481) Torry válasza bwoay (#29480) üzenetére


Torry
addikt

Viszont a Resi5 igencsak bejön. Kezdem megszokni az irányítást is.

(#29482) bexinho23 válasza p_milan (#29457) üzenetére


bexinho23
őstag

Nem azért, de ha rámírsz, én bedobom rögtön a Resit! Egyedül elég unalmas... Bár már lassan kiviszem :) Nincs sok rész hátra.
Mercenaries most nagyon megfogott :D Nem gondoltam volna h ennyire letud majd kötni. De szerintem lassan kiviszem, és elkéne cserélnem vmi jó játékra...

(#29483) spacer válasza Torry (#29481) üzenetére


spacer
aktív tag

Nekem is. Pedig a demo alapján nem hittem, hogy végigtolom. Most meg alig bírom letenni a joy-t. :)

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#29484) Torry válasza spacer (#29483) üzenetére


Torry
addikt

Ráadásul a legszebb, legfolyamatosabb graf amit eddig láttam.

(#29485) p_milan válasza bexinho23 (#29482) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szerencsére a nehéz részeknél mindig beugrik valaki a netről. Most a 6-1nél tartok, este akkor rádirok, ha lesz kedved akkor hajrá.
__________________________________________________________________________
Ha újrakezdem HarciMarci fokozaton, akkor az inventorim kiürül? Mert, ha igen akkor nem tiszta, hogy hogy szedem össze az acsikhoz szükséges dolgokat. Illetve ammot nem lehet venni valahol? Elég szar így, hiába van jó fegyverem... :))

(..(.)..)

(#29486) (jan) válasza Mr.Grincs (#29476) üzenetére


(jan)
őstag

Nem értem mi lehet a gond ?!

elárulnád légyszíves !?

mert h warezröl meg egyéb dolgokról én ugyan nem beszéltem! ... nem tudom lehet benéztél valamit, ilyen ventilátort amit a box hátuljára raksz boltban is lehet kapni.

egyszerűen tényleg nem értem mi a bajod és hogy mér szóltál le ilyen keményen.

Prototype meg valóban lenyűgöző játék. Nem szeretem az ilyen eszetlen öldöklős vérengzős dolgokat de ez nagyon bejött, az irányítás remek a grafika pedig eszméletlen, és a játékmenet is jó pörgős!

tudok hasonló jóféle game-kat ajánlani ? (válogatós vagyok mióta meg van a box csak a mirrors edge-t meg a mostwantedet nyúzom) :DD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29487) p_milan válasza (jan) (#29486) üzenetére


p_milan
aktív tag

[ Módosította: bwoay ]

Azaz törölte Grincs kollega HSZét, és neki címezte a sorokat. Ne vedd magadra. :)

(Prototyperól néztem videót és igen, ez az ami tetszik. Mennyi pénzbe fog ez fájni?)

(..(.)..)

(#29488) (jan) válasza p_milan (#29487) üzenetére


(jan)
őstag

jah értem... akkor ok :)

hát nem tudom menyi boltba na prototype... biztos nem olcsó

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29489) nofi válasza Silent77 (#29469) üzenetére


nofi
őstag

Prototype-ból szerintem lehetetlen demot kiadni, csak úgy mint a Fuelből :(
Akkora területet lehet bejárni, hogy azt nem lehet "kivágni" a játékból.

Xbox GT: nozsolt

(#29490) nofi válasza F.B.I. (#29468) üzenetére


nofi
őstag

Én is szemezek vele, de most az IGN-en lehúzták. Nem mintha mérvadó lenne, de érdekes kérdéseket vet fel. Mivel multi nincs benne, így azért nem ártana ha legalább 20 órára lekötne acsivadászat nélkül, mert azzal az Assassins Creed is van vagy 40 óra...

Xbox GT: nozsolt

(#29491) rudymester válasza hdman (#29436) üzenetére


rudymester
senior tag

Pár napja végeztem a CSI-al. Könnyű és élvezetes 1000g volt. Következő "könnyű" projektem a King kong, amiben eddig benne van kb 2 órám és már meg is van 200 pont. Kellemes kis akció kaland fps és csak ajánlani tudom. Olyan 8-9 óra alatt ki lehet pörgetni és ha végeztem, akkor majd becserélem egy Most Wantedre. :)
Egyenlőre kicsit pihentetem a Ridge Racer 6 1000 pontra való kipörgetését, mert kellene hozzá gold live. :O ha összejön, akkor nekem sikerül elsőként Magyarországon (mygamercard szerint).
Ma vagy holnap hozza a postás a Lego Indy+Kung Fu Panda párost, amik szintén könnyű gamescore játékok. Év végére el akarom érni a 10000 pontot és már megvan ~4500.

Ma reggeli flash:
Fél hétkor kitámolygók a nappaliba, párom meg játszik a Fable 2vel egy szál bugyiban...
:Y :C :DD

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29492) rudymester válasza (jan) (#29467) üzenetére


rudymester
senior tag

Kifutottam az elősző hsz szerkesztési idejéből...

Nekem egy nem gyári scart csatim van, amin van optikai kimenet. A dashboardban engedélyeztem a digitális hangot és kész. Az is lehet, hogy az optikai kábel vagy maga a kompozit csati hibás.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29493) do3om válasza p_milan (#29485) üzenetére


do3om
addikt

R.E. 5:
Minden cuccod marad, fegyver fejlesztve stb.
Ha végigtolod most biztos lesz elég pontod amit egyes epizódok után kapsz hogy vegyél egy fegyverhez végtelen töltényt. Ahhoz lehet megvenni amit már fulra fejlesztettél. Csak akkor aktiválódik a megvétel.
Aztán be kel kapcsolni már nem tudom hogy aktív legyen a végtelen töltény és nem lesz gond nehezebb fokozaton.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#29494) (jan) válasza rudymester (#29492) üzenetére


(jan)
őstag

sajna nem ...

csak rgb módban van digitális hang :S

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29495) hdman válasza Torry (#29475) üzenetére


hdman
őstag

Továbbiakban várható:

- néhány helyen megbolondul a kamera
- néhány helyen indokolatlanul leesik a framerate
- a beszólások között tényleg van pár elég gáz :)

A játék viszont nem volt rossz, végig is toltam :)

Sopron city :)

(#29496) hdman válasza rudymester (#29491) üzenetére


hdman
őstag

Nekem év végére 15.000 pont van betervezve.

Ha a jelenlegi sebességgel haladok, akkor jóval több lesz. :)

(Február vége óta van ~9000 pont. )

Bár nyáron lassabban fog menni a dolog, nem lesz időm játszani.

A tél a legjobb időszak a gyűjtögetésre, kint nagy pelyhekben esik a hó, hideg van, én meg bent ülök a meleg szobában, kezemben forró tea/csoki/forralt bor, és adom az ívet :)

Most mondjuk picit megcsömörlöttem a játéktól, vasárnap óta be sem volt kapcsolva a box, inkább olvasok helyette.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#29497) rudymester válasza hdman (#29496) üzenetére


rudymester
senior tag

Én december 24-én terveztem be a 10000 pontot. Ez számomra reális, nem csak a játék a hobbim. Mondjuk ha még sok ilyen acsi bányát szerzek be, akkor meglesz akár a 12000 is.Meglátom, hogy mennyire lesz időm, mert azért az embernek van családja is és nálam az az első.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29498) Sanya


Sanya
nagyúr

nem érdekelnek az acsik. azért játszom mert leköt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29499) Torry válasza Sanya (#29498) üzenetére


Torry
addikt

Ezt az acsi gyűjtéses dolgot én sem értettem soha. Nem jár érte semmi. Mert CoD-ban a perk-ekért történő nyomatásnak van értelme, de ennek nemigen látom.szvsz

(#29500) rudymester


rudymester
senior tag

Én sem vagyok véresszájú acsifan, de ez számomra kicsit visszahozza a régi "ki tud több pontot elérni" arcade feelinget. Aki igazán HC acsivadász, azok csalással játszanak (sok játék így is megadja) és kizárólag a pontra mennek.
Jópofának tartom a dolgot és jó látni, hogy a mygamercard-on egyre előrébb szereplek a magyar felhasználók között.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.