Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41001) Croft-21 válasza Def26 (#40998) üzenetére


Croft-21
őstag

hogy kell nagybetűre váltani? nem bírom beírni a jelszavam vki help pls kiírja L dehát nyomok mindent és semmi

(#41002) StLui válasza Croft-21 (#41001) üzenetére


StLui
veterán

ennyire nem kapkodhatsz már, mint az 5éves fiam :DDD
ott van a képernyőn is, le kell nyomni az egyik pöcköt, és akkor láthatóan át is vált :)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41003) Def26 válasza Croft-21 (#41001) üzenetére


Def26
félisten

Asszem valamelyik analóg kart nyomd le.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41004) rendiboy válasza t1 (#40964) üzenetére


rendiboy
tag

Sziasztok!
Nincs valakinek elado Dirt 2-je?

[ Szerkesztve ]

Filmelőzetesek: http://www.film.origogsm.hu

(#41005) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Tervezem most egy XBox 360 vételét.
Mindenféleképpen használt kellene innen PH-ról, olcsó, de jó. Jelenleg van 60K-m, de ezt nem szeretném teljesen box-ra költeni. Szeretném, ha megveszem, akkor csak játszanom kelljen rajta és ne szervibe hurcolni. Láttam itt Jasper laposat meg ilyenek, de ezek nekem nem mondanak semmi. 3LED meg nem 3 LED, stb... (ezzel kivételesen tisztában vagyok, hogy mit jelent:D :). Nekem nem kell gyári, ergo olyan legyen amit nem mondok ki. :)
Előre is köszönöm4 :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#41006) Dj Polc válasza Klemens (#41005) üzenetére


Dj Polc
tag

60-ból elitet veszel újonnan 3 év garival.Arcade 3 év garival 45 újonnan ha nem akarsz 3 led miatt aggódni.

(#41007) Klemens válasza Dj Polc (#41006) üzenetére


Klemens
őstag

Igen, 60-ból kijön, de nem akarom az összes pénzt erre költeni. ÉS ha meg veszek egy újat, akkor olyan dolgokon menne keresztül amitől ugrana a gari. Az Arcade-ban meg nincs HDD, az elite meg így drága.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#41008) Dj Polc válasza Klemens (#41007) üzenetére


Dj Polc
tag

Akkor neked most nem kell gari ezekszerint...Sokan árulnak, nézz szét.

(#41009) Klemens válasza Dj Polc (#41008) üzenetére


Klemens
őstag

Ez odáig rendben, hogy nézzek szét...de milyen alaplaposat kellene vagy egyéb hasznos informáicók jól esnének. :DD
Mert igazából nem értek XBox-hoz, mert eddig PC-m volt, csak most sikerült eladni a PC-m, így tervezgetem a Box-ot. :)

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#41010) Dj Polc válasza Klemens (#41009) üzenetére


Dj Polc
tag

Sztem mindenképpen jaspereset de ha arra kell amire gondolok akkor 2009 8.hó előttit.
HDMI-nem árt de mivel jasperes valszeg lessz rajta.KB ennyi.

(#41011) Djuree


Djuree
félisten

van 50-ért is elite.

elite

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41012) MeszarosB. válasza Djuree (#41011) üzenetére


MeszarosB.
tag

Én valahogy átbaszás-szagot érzek ezzel kapcsolatban :(

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#41013) dunc válasza MeszarosB. (#41012) üzenetére


dunc
nagyúr

Hár elég büdös....elöreutalás.....stb. Ilyenkor meg kell kérni,hogy személyessen vehesd át..... ;]

(#41014) 30z.Samu válasza Djuree (#41011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát tényleg büdös ez az Elite... ;] :)) Bár mentségére szóljon a srácnak, hogy nincs negatív értékelése.

Sic Parvis Magna

(#41015) Sanya válasza Croft-21 (#40971) üzenetére


Sanya
nagyúr

a legújabb elitekben nincs benne a hdmi kábel, valamint a HD-AV lábel sem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#41016) Gebriel


Gebriel
veterán

Tervezek MS kormányt venni lehet még ma.
Kérdésem az lenne, hogy mennyire használható, ha ölembe van a kormány?
Nappaliban nincs megfelelő magasságú asztal amire tenni tudjam, így sok variációm nincs sajnos. :(

Azért egy ilyenek csinálnék helyet. :B

[ Szerkesztve ]

(#41017) sosperecek18 válasza Gebriel (#41016) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Nekem is ilyen van...de még nem használtam ölben, mert úgy nekem túlságosan alacsonyan van, viszont egy normális méretű comra rendesen felfekszik ölbe véve...úh azzal nem lesz gond, csak mondjuk nagyobb FF esetén nem tudom milyen érzés úgy vezetni, hogy kormányzol és közben a combodat rázza a kormány...de sztem nem lősz mellé, korrekt kis kormány...

Ha meglesz karácsony környékén nyomhatnánk Forza 3-at ;)

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#41018) Gebriel válasza sosperecek18 (#41017) üzenetére


Gebriel
veterán

Én írtam rosszul.
Combra gondoltam :B :K

(#41019) Arms


Arms
csendes tag

Sziasztok!
Media player 11-ben beállította, hogy az xbox-ról tudjak turkálni a pc mappáiban, ezzel minden rendben is van meg tudom nyitni a képeket, a dvix vidókat. És az lenne a kérdésem, hogy ilyen módon meg tudom e nyitni valahogy a dvd formátumú filmeket? Mert hiába másolom be a Dokumentumok--Videók mappába a Video_TS és az Audio_TS mappát, a boxon keresztül nem látom csak a divix videókat.
Köszi a segítséget!

(#41020) Gebriel válasza Arms (#41019) üzenetére


Gebriel
veterán

Próbáld ki ezt szerintem sokkal jobb ;)
[link]
Leirás
360-on is tökéletesen megy. :K

[ Szerkesztve ]

(#41021) Gebriel


Gebriel
veterán

Na mi van srácok? Lesz ünnepekor MW2 multi :F

(#41022) 4sal3 válasza Gebriel (#41021) üzenetére


4sal3
tag

felőlem most is mehet :D én ünnepekkor nem leszek box közelben.

@Arms: én a tversity-t használom.
teljesen egyszerű és még youtube videót is tud streamelni a boxra.

[ Szerkesztve ]

(#41023) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Lenne pár kérdésem.
Elég az 1280x1024-es 19"-os LCD vagy netán egy 50cm-es CRT TV, vagy érdemes beruházni egy fullHD monitorba egy box mellé?
Ha splitscreen multit szeretnénk játszani, akkor az hogy működik? A játék vízszintesen osztja ketté a képet, vagy függőlegesen?
Mi szükséges, hogy lejátssza a gép a DivX/XVID kódolású filmeket, és ez "okosított" XBOX-szal mennyire megvalósítható?
DVD+RW illetve DVD-RW támogatása van-e az ilyen filmek érdekében?
DVD-videót lejátszik?
Ha csak játékra használnám napi 1-5 órán keresztül, akkor Arcade-et vagy Elite-et vegyek?
A gold előfizu mit takar a sima livehoz képest?
Előre is köszi és bocs a sok kérdésért. :R
szerk.: Na még egy:
Esetleg egy Logitech Formula Force EX kormányt lehet-e használni vele, és ha nem, akkor milyeneket lehet?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#41024) Atomgeszi válasza CHIPman (#41023) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Havernak pont ugyanilyen monitorja van.. Jónak jó szép meg minden de mivel a játékok általába 16:9hez arányuak ezért alul felülvan fekete csík. Konkrétan csak a box miatt nem érdemes beruházni FUllhd-ba mert a box úgyse használja ki. Változó, hogy melyik játék hogyan de általában vízszintesen osztják ketté. Ha nem okosított gépet veszel akkor csak rádugod a netre a boxot beteszel egy divx filmet és magától leszedi a frissítéseket amik kellenek. Sztem Elitet érdemesebb megvenni mert ugye felmásolhatod a játékot és ha külön kéne megvegyed a cuccokat akkor drágábban jönnél ki. Gold előfizuval tudsz felmenni játszani mások ellen sima silverrel meg csak demokat tudsz leszedni(azt is néha 1-2 heti késéssel mint a goldosok). De ha okosított géped lesz akkor úgyse érdekes ez számodra mert bannolnak. :DDD

3 kormány megy vele, sima microsoftos, drive fx meg még egy de annak a nevét nem tom most.

[ Szerkesztve ]

(#41025) CHIPman válasza Atomgeszi (#41024) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És okosított géppel nem jönnek le a frissítések, vagy rizikós, hogy bannolnak? Ha utóbbi, akkor inkább veszek egy arcade-et.
Ja, meg mi értelme van egy okosított boxhoz 1 hónapos gold előfizut adni? :DDD
Az, hogy nem használja ki a fullHD-t, mit jelent?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#41026) 4sal3 válasza CHIPman (#41025) üzenetére


4sal3
tag

szerintem ezt a kérdésed módosítsd

(#41027) Atomgeszi válasza CHIPman (#41025) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Bannolnak.
Hátt baz.. senki se gondolja, hogy Te kifogod ... ni. Azt jelenti, hogy a játékok 720p-be mennek.. nagyrészük, szóval a box úgyis csak felskálázza a képet.

(#41028) Jam.


Jam.
aktív tag

Flash-elt konzollal van lehetőség csatlakozni a live-hoz?
Úgy értem, ha rányomok a frissítésre, akkor nem veszik el a flash? Mint pl. az iPhone-nál...

Konkrétan a lips-hez szeretnék letölteni számokat, a játék megvan eredetiben.

[ Szerkesztve ]

(#41029) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

!!FELHÍVÁS!!

Sziasztok!
Olyan embereket keresek akik rendelkeznek XBOX live előfizetéssel, valamint FIFA 10 szoftverrel, és szeretnének résztvenni egy baráti PH-s bajnokságban, melynek győztese egy jelképes kupát nyer! Tehát nem a nyeremény a lényeg, hanem hogy egy olyan társaságban játsz, akiket ismersz, és közösen szórakozva elüssük az időt.

Amit tudni kell:
3,5-4 csillagos csapattal lehet indulni, az eredeti 6 perces helyett 8 perces félidőkkel megy a játék.

Ha érdekel akkor jelezz felém priviben, vagy keresd meg a ligát a programon belül (xbox live - barátok ligái - csatlakozás ligához)
Itt a liga neve PH LIGA, phl a rövidítése, ha ez alapján keresed.
Illetve a jelszó prohrdver

Ha ismersz olyan barátod, aki szeretne játszani és korrekt, akár ő is jöhet! A lényeg hogy 8-10 embernek össze kellene jönni, de ha kevesebben leszünk az sem baj...

Szval ha érdekel, jelentkezz!
üdv,

sosperecek18 (torinho86)

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#41030) Def26


Def26
félisten

Srácok most az MS minden napra csinál egy kis meglepetést az év végéig. A napi akciót csak aznap lehet látni, ma pl. a Worms 2 400MS pontba kerül, ha esetleg érdekel valakit. Én pl. "megveszem".

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41031) lvnt válasza sosperecek18 (#41029) üzenetére


lvnt
őstag

Szia!
Engem érdekelne a dolog, annak függvényében, hogy mikor indulna a liga, mivel most nincs pénzem gold-ra, de hamarosan lesz.

(#41032) szpal17


szpal17
őstag

Nem tudom, hogy valaki mondta-e már, de az EW-ben 5900Ft a vezetékes Xbox360 joy. Dobozos, 1 év garival. Én most vettem a két joy mellé egy harmadikat :) . Ráadásul Pc-hez is ezt használom...ajánlott vétel!

(#41033) Sonja válasza szpal17 (#41032) üzenetére


Sonja
veterán

Volt már, de elfér. Legalább többen látják. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#41034) hdman


hdman
őstag

Megvan a Lips! :)

Taylorp fórumtárstól vettem meg, korrekt eladó, ajánlom.

Kezdődik a jáng folksz, meg a kóóóóll mííí :D

Sopron city :)

(#41035) 4sal3


4sal3
tag

vki modern warfare 2? :U

(#41036) Thome válasza 4sal3 (#41035) üzenetére


Thome
addikt

Maximum PC-n! :DDD

(#41037) Djuree válasza szpal17 (#41032) üzenetére


Djuree
félisten

nekem többet ér egy használt spárga nélküli 5k-ért :U nem szeretem a vezetékeket, már van elég, úgy sem sokáig lesz már, elmúlik az a technológia...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41038) 4sal3 válasza Thome (#41036) üzenetére


4sal3
tag

jóaz boxon is :) nagyon lehet nyomulni. csak jó csapatmunka nincs így hogy gép válogatja a játékosokat

(#41039) Djuree válasza Jam. (#41028) üzenetére


Djuree
félisten

nem lesz semmi a flashel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41040) Thome válasza 4sal3 (#41038) üzenetére


Thome
addikt

PC-n is a gép válogatja.. Shit az egész... Viszont a játék jó. Xboxon is jó lenne, ha lenne megint xboxom. No money. Na, lassan indulok a bankba pénzt kivenni... :DDD

(#41041) 4sal3 válasza Thome (#41040) üzenetére


4sal3
tag

m4el ? :D

(#41042) Thome válasza 4sal3 (#41041) üzenetére


Thome
addikt

Aha! :DDD

(#41043) szpal17 válasza Djuree (#41037) üzenetére


szpal17
őstag

Az a baj, hogy néha meglep az elem merülése így néha jól jöhet...mondjuk nekem lényeges szempont volt, hogy tényleg ennyiért egy minőségi Pc-s gamepadot is kapsz...régebben egy sokkal rosszabbért kellett többet kifizetni...(és hát nagyon sok konzolos port érkezik mostanság pc-re aminél még a gamepad betűket is lusták átírni...ezzel meg könnyedén lehet nyomni)
Persze én sem szeretem a zsinorókat.. :DDD

(#41044) 4sal3 válasza szpal17 (#41043) üzenetére


4sal3
tag

ezért van nekem 1pár elemem feltöltött állapotban :D
így ha harc közben tárat kell cserélnem az sem gond :DDD

(#41045) Djuree válasza szpal17 (#41043) üzenetére


Djuree
félisten

hát ja, ha nincs pót ellem akkor az nagyon idegtépő tud lenni.

én mondjuk nem nagyon szeretem a gamepadot, rts-el játszok főleg, ahhoz nagyon nem jó. egyedül autós meg platform gémekhez szeretem, de azokat meg konzolon tolom, ha nagyritkán előveszem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41046) 30z.Samu válasza sosperecek18 (#41029) üzenetére


30z.Samu
félisten

De kár, hogy Jézuska nem hozta el nekem a Fifa 10-et... :( Nem majd, majd talán utó karácsonyra hozza. :DDD

Sic Parvis Magna

(#41047) Tomics válasza 30z.Samu (#41046) üzenetére


Tomics
addikt

nekem már hozta, de eddig csak felidegesített. egyszerűen nem tudok gólt lőni egy meccsen 4-5 kapufa alap. pedig pc-n jól ment :DDD

PH! addikt since 2004

(#41048) Djuree válasza Tomics (#41047) üzenetére


Djuree
félisten

akkor térj vissza pc-re :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41049) Def26 válasza 30z.Samu (#41046) üzenetére


Def26
félisten

Felétek már volt ajándékosztás? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41050) Tomics válasza Djuree (#41048) üzenetére


Tomics
addikt

lowon szaggat... :( majd belejövök ;]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.