Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) K3NZO


K3NZO
senior tag

Régi Xbox-os játékkal, hogyan tudok játszani 360-on? Beteszek egy régi mortalt és csak annyit ír ki, hogy not supported. Ez mire véljem, mikor tudtommal lehet régi játékokkal játszani.

"Per aspera ad astra"

(#21002) spammer válasza -kdM- (#20998) üzenetére


spammer
veterán

Mivel 3 napon túl vagy, egyszerűbb ha kapásból az MS-t hívod. Dobozba berakod csak a gépet és kész, memkártya stb. nem kell. De ezt elmondják úgyis telefonon. Másik VGA kábellel érdemes megnézni, illetve a gyári kompozittal(/scart), hogy ott rendben vannak e színek.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21003) p_milan válasza K3NZO (#21001) üzenetére


p_milan
aktív tag

Itt nézd meg, hogy mi az ami megy 360on. Ha nincs benne a listába, akkor lehet nem fog menni. ;] ;]

(..(.)..)

(#21004) K3NZO válasza p_milan (#21003) üzenetére


K3NZO
senior tag

Az a szomorú, hogy benne van a listában. (Mortal Kombat Descetion)

"Per aspera ad astra"

(#21005) spammer válasza K3NZO (#21001) üzenetére


spammer
veterán

Melyik Mortal? Mert Armageddonból úgy tudom csak NTSC van, gondolom akkor a Deception lesz az. [link]

szerk.: elkéstem.. :)

Max próbáld meg, hogy a Dashboardban átlövöd a felbontást kisebbre, mert a játék max 480p-t támogat, hátha az a baja.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21006) -kdM- válasza spammer (#21002) üzenetére


-kdM-
senior tag

a gyari kabellel megy, de mint irtam annak a box feloli csatlakozojaban nincs annyi csatlakozasi pont, es valoszinuleg pont egy olyannal van gond amit a vga meg hasznalna

K3NZO: van hdd a gepben?

(#21007) JamesHolden válasza K3NZO (#21004) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

vinyó van az Xbox-odhoz? a Backward Compatibility update fenn van? eredeti a játék?

[ Szerkesztve ]

(#21008) ithomas válasza dunc (#20999) üzenetére


ithomas
őstag

Elárulod h melyik MM-ba vetted 3k-ért a VGA kábelt?

Köszi!

A másik kérdésem meg,hogy a boxnak lehet fix ip címet adni,vagy mindenképp DHCP kell ,ha routerre kötöm?
Még nem vettem meg,csak szeretnék tisztába lenni vele.

Real eyes realize real lies!

(#21009) K3NZO válasza JamesHolden (#21007) üzenetére


K3NZO
senior tag

Van hdd a gépben és eredeti a gép sincs megpiszkálva. Milyen update kéne neki?

"Per aspera ad astra"

(#21010) -kdM- válasza JamesHolden (#21007) üzenetére


-kdM-
senior tag

remelem latszik a lenyeg a kepen

(#21011) JamesHolden válasza K3NZO (#21009) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

Ez

(#21012) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Fifa09-cel játszik valaki?

Ha igen, kéne egy kis ötlet.
50-ből kb. 51 meccset vesztek el a LIVE-on, fogalmam nincs, mit csinálok rosszul, semmi nem megy. (már párszor majdnem bevertem a tv-t a joystickkal). :Y

(#21013) HagaNRG válasza HagaNRG (#21012) üzenetére


HagaNRG
őstag

100-ból 100 vesztett játékom van.
Nincs ebben sima gyakorló mód, mikor rendes felülnézetes pályán lehet úgy gyakorolni, hogy az ellenfélnek magam állítom be hány játékosa lehet?

(#21014) burgatshow


burgatshow
veterán

Sziasztok!

Ha nekem van olyan erősítőm, amin van HDMI bemenet, akkor az X-et rá lehet venni, hogy a digitális hangot (5.1) is átadja a HDMI-n, vagy mindenképpen kell hozzá az X saját csatlakozója, amin keresztül is át lehet adni a digit streamet az erősítőnek?

Köszi előre is..

(#21015) Mr.Grincs válasza -kdM- (#20998) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Elolvastam amit belinkeltél, szerintem ratyi minőségű az a kábel:( Én nem merek utángyártottat venni az ilyen cumókhoz pont az ilyen esetek miatt.

A gariztatás meg szerintem úgy a gyorsabb ha te intézed.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21016) OddMan


OddMan
őstag

A "gears of war" játék pc-re magyar felirattal jelent meg. Xbox 360-ra is elérhető magyar felirattal? :U
Azért kérdem, mer ezt most elég sok helyen meg lehet venni akcióban jó áron.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21017) Djuree válasza OddMan (#21016) üzenetére


Djuree
félisten

boxon nem magyar...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21018) OddMan válasza Djuree (#21017) üzenetére


OddMan
őstag

És egyáltalán nem is lehet magyarosítani? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21019) Mr.Grincs válasza -kdM- (#21010) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A kábelt több szögből, elejét végét tetejét nem tudnád lefotózni? mert a csatlakozóból sok nem derül ki így:( Ez fix hogy utángyártott?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21020) burgatshow válasza OddMan (#21016) üzenetére


burgatshow
veterán

Az első, vagy a második részről beszélsz?

Mert nekem az első az csak angol, a második viszont már magyarul is tud...

(#21021) bozsik84


bozsik84
tag

Ki akarom próbálni a Resident Evil 5 demót, ha letöltöm a demót és kiírom egy dvdre akkor menni fog vagy valamit kell vele trüközni?

psn id: zsonom

(#21022) JamesHolden válasza OddMan (#21018) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

technikailag megoldható, csak sok munka megcsinálni
és írtó szopás is egyben
EkE-ék nekiálltak még a nyár végén, de a sok előjövő probléma miatt feladták

(#21023) JamesHolden válasza bozsik84 (#21021) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

a content mappát tartalmával együtt kikarcolod (akár egy RW-re), majd be az xbox-ba
onnan meg a Games Library-ból fogod elérni

(#21024) Ferikeeeee


Ferikeeeee
csendes tag

megtudnátok mondani hogy mért nem jácca le az xboxom az avi filmeket csak a wmvt jácca le :S

(#21025) JamesHolden válasza Ferikeeeee (#21024) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

media update fenn van? codec letöltve?

(#21026) GRaul válasza -kdM- (#21010) üzenetére


GRaul
őstag

En Ebayrol rendeltem Magamnak VGA kabelt, talan 2500ft volt postaval egyutt:).
Es tokeletesen muxik.Van rajta optikai hangkimenet vga csati meg ugye meg a hangnak ket rca vagy mi a szosz:) Amit atalakitottam egy sima Jacke es ment a hangkariba, igy pedig mar tudom hasznalni a szamitogephez vett Creative 5.1es hangfalat;)

Ferikeeee:> Sajna nem minden tipusu Avi formatumot jatszik le.Eleg Zsakbamacska:)

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#21027) OddMan


OddMan
őstag

Letöltöttem innen a "$SystemUpdate_Fall08.zip"-et, bár egyelőre fogalmam sincsen kell-e ez majd nekem.
Ez valami olyasmi, mint a Windows-nál a service pack? :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21028) -kdM- válasza Mr.Grincs (#21019) üzenetére


-kdM-
senior tag

nincs sok ertelme mert amugy ugyanaz mint a gyari rca-s csak ebben belul az osszes csatlakozonak megvan a helye (mint a kepen is latszik es ugyanez van a masik oldalba is) tehat hasznal olyat is elmeletben amit a gyari tv-re kotheto nem es valoszinuleg ez a problema

GRaul: valoszinuleg ugyanaz van nekem is mert ezen is van optikai kimenet es arban is ugyanott van (gondolom a tieden is "aranyozott" csatlakozok vannak)

[ Szerkesztve ]

(#21029) zsocy válasza OddMan (#21027) üzenetére


zsocy
őstag

Ha nem mókolod a konzolt akkor emint először felmész vele LIVE-ra letölti az összes frissítést magától. Ezek az offline cuccok inkább azoknak jók akik nem mennek a netre ilyen-olyan okból.

(#21030) Kephamos válasza OddMan (#20987) üzenetére


Kephamos
addikt

Cim?

[ Módosította: tiv83us ]

(#21031) Prof01


Prof01
veterán

Offline játékosok innen leszedhetik a már végleges avatarokat tartalmazó dashboard-ot!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21032) JamesHolden válasza Prof01 (#21031) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

#20891 ;)

(#21033) Prof01 válasza JamesHolden (#21032) üzenetére


Prof01
veterán

np. itt leírás is van, ha vki nem vágná a témát. ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21034) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Mikorra várható a konzolgenerációváltás kb? Igaz hogy még javából tart a buli, de azért jobb tudni saccra hogy mire számítsak:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21035) tiv83us válasza Mr.Grincs (#21034) üzenetére


tiv83us
veterán

2010-11.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21036) Mr.Grincs válasza tiv83us (#21035) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi :R :R Hűha az hamar ittvan akkor. Abox slim elvileg már jövőre itt lehet, bűár abból nemtudom mennyi igaz.
és így előreláthatólag van valami elképzelés hogy mi lesz a neve vagy mit fog tudni?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21037) p_milan válasza Mr.Grincs (#21034) üzenetére


p_milan
aktív tag

Van egy két cikk róla, de mind csak találgatás, biztosra senki nem tud semmit! A következő generáció biztos a lézer TVk megjelenése/terjedése után lesz (legalább is én így időzíteném). Egy cikk pl

(..(.)..)

(#21038) taylorp


taylorp
senior tag

Ha lejár a gold előfizetésem, akkor a silverrel is tudok LIVE-on játszani?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#21039) capafog23 válasza taylorp (#21038) üzenetére


capafog23
őstag

Ha lejár a gold, akkor magától átvált silverre és akkor nem tudsz neten játszani, és a demok is egyes esetekbe 1-2 nap késéssel kapod meg.

(#21040) Mr.Grincs válasza taylorp (#21038) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sajna nem:( :(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21041) Peat;) válasza Mr.Grincs (#21036) üzenetére


Peat;)
veterán

2011-ben jön szerintem is, az még több mint kettő év. Annyira nem van itt. :)
A mit fog tudnira én azt mondom hogy teljesen új irányítórendszert dolgoznak ki, előtérbe helyezve a mozgásérzékelőt. A többi meg szokásos hardware fejlődés, talán megszűnik az optikai meghajtó és valami memóriakártya veszi át a helyét.

(#21042) Mr.Grincs válasza p_milan (#21037) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Elolvastam a cikket és 11-12 között jön a váltás valóban, vagyis arra saccolják.
XBOX fog váltani előbb ez is biztos:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21043) Djuree


Djuree
félisten

tud valaki olyan helyet ahol tuti kapni jaspert?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21044) Mr.Grincs válasza Peat;) (#21041) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hidd el hamar el fog telni az a két év:) Biztos hogy a sixaxis irányításhoz hasonlót vagy komolyabbat fog kitalálni az ms, de szerintem még maradnak lemzen a játékok Blu ray lemezen talán más úgysincs a piacon. Amire nagyon oda kéen tenni a hangsúlyt az az optikai meghajtó és a hűtés:D Gyári vízhűtő alapból:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21045) -kdM- válasza Mr.Grincs (#21044) üzenetére


-kdM-
senior tag

mivel az alkatreszek merete csokken veluk csokken a fogyasztas es szinten ezzel a melegedes, szoval ha jol csinaljak akkor a mostani passziv hutes + 1-2 "normalis" rendszerhuto mar tokeletesen eleg (vizhutes csak felesleges + koltseg es kockazat)

optikai meghajtoval meg nem tudnak mit csinalni...minel gyorsabb annal hangosabb, viszont ha van beepitett hdd amire fel lehet masolni ~10 jatekot az mar korrekt lenne

mod: lehet nincs igazam, majd kijavitja valaki a hulyesegemet

[ Szerkesztve ]

(#21046) eddie17 válasza Mr.Grincs (#21044) üzenetére


eddie17
addikt

Biztos, hogy nem fognak a sixaxis-hoz hasonló cuccot kitalálni, mivel az elég halott ötlet volt. Nem igazán lehetett irányítani vele semmit. Kár ezen töprengeni, lesz ami lesz, van még rá idejük, hogy kitaláljanak valami ütős szerkezetet.

(#21047) Mr.Grincs válasza -kdM- (#21045) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem hülyeség lenne egy atomra nagy HDD a next--nextgen konzolba :DDD
Abban igazad van hogy energiatakarékosak is lesznek biztosan. Csak jóminőségű, hosszú élettartamú optikai meghajtót hajtogassanak bele. Nagyon szívesen megnézném már most a látványterveket, hogy mégis hogy nézhet majd ki a következő generáció. Biztos hogy vannak csak titokban tartják.
A az xbox 360 slim is érdekes dolog lesz, de szerintem amit lehet találni róla képet az erős túlzás.

eddie17: A sixaxis elgondolás nem lenne rosz dolog de még nem kiforrott a dolog, épp ezért írtam hogy hasonló technológiát fognak kidolgozni ami már valósághű orányítást fog kölcsönözni a játékoknak.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21048) heihachi válasza Mr.Grincs (#21047) üzenetére


heihachi
addikt

Én már akkor beérném a következő generációval, ha:
- halk lenne, leginkább hangtalan, ez nagyon fontos
- blu-ray
- minden extra külön eszközök beszerzése nélkül lenne elérhető, tehát alapcsomag része lenne (Wifi, Bluetooth, winyó, többféle sokcsatornás hang kivezetés, minden, ami lehet vezeték nélküli, stb.)
- valós full HD felbontás (mármint tényleg abban számolna a gép, nem csak felskálázna)
- 8-16*AA és 8-16*AF egyszerre, ki se lehessen szoftverből kapcsolni, hogy kénytelenek legyenek úgy megírni a játékokat, hogy ezzel is jól fusson
- 30 fps alá soha nem eső gyorsaság, de inkább 60 alá
- ultra részletes textúrák
- külön fizikai gyorsításra szakosodott beépített chip
- valós média központ szolgáltatás (ne legyen semmivel gondja, amivel van, ahhoz húzzon le frissítést a netről kérdés nélkül, ne kelljen azon szarakodni, hogy mkv vagy wmv vagy akármi)
- memória kártya olvasó (akár azon is jöhetnének játékok 8-16 gigás memókártyán)
- rendesen lehessen rajta netezni
Szerintem ezekkel, ami a játékok kinézetét illeti, minimum egy nagyságrendet léphetnének előre a konzolok, nem kéne melléjük DVD, Blu-ray lejátszó, számítógép, és ráadásul ez messze nem a valóságtól elrugaszkodott gondolat, egy mai bika erős PC erre képes, akkor egy konzol is képes lehet rá.
Ha csak ennyit tudna a köv gen, én már vennék egyet.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21049) Rosep


Rosep
senior tag

Jól tévedek, hogy az Elite-hez adott HDD fekete? Vagy ugyanolyan mint a külön kapható 120-as?

(#21050) 30z.Samu válasza heihachi (#21048) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem speciel így jó, ahogy van. :DDD Mondjuk én nem játszom sokat. Legyen a legkisebben is legalább 60GB, és ne akarjon rajta a játék! Nekem ennyi elég!

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.