Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy miként lehet az E5377T router-en a WiFi-t kikapcsolni? Legalábbis arra lennék kíváncsi, hogy akár szimpla USB-s modemként is működtethetem?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#41402) #35463424


#35463424
törölt tag

Sziasztok

Lehet hogy hatalmas butaságot kérdezek , de én nem tudom :B

Nekem 5Mbps a feltöltési sebességem és LAN -on csatizom saját routerembe ... szomszédomnak szintén 5Mbps a feltöltési sebességü netje van . Hozzá ugye WiFivel tudok csatizni .
Miután sokat nem használja a netjét így megadta a jelszavát , ha kell akkor használhatom.

Kérdésem : hogyan tudnám azt megoldani , hogy egyszerre tudjam használni a saját LAN és a WiFi kapcsolatot ? Vagy ez egyáltalán lehetséges-e :F külön-külön természetesen okés . Jól jönne , ha 2x5Mbps -el tudnék feltölteni :))

Van valami megoldás erre , vagy felejtős a dolog :((

(#41403) #35463424 válasza Vigneau (#41401) üzenetére


#35463424
törölt tag

Nézz bele a videóba , de ad több találatot is...

https://youtu.be/rI2hiimUbuo
[link]

[ Szerkesztve ]

(#41404) Gubek-Einste válasza #35463424 (#41402) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Meg lehet oldani de csak abban az esetben jó ez ha valamilyen forgalmat állandóan az egyik irányba akarod terelni, arra nem hogy duplázd a sebességedet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41405) #35463424 válasza Gubek-Einste (#41404) üzenetére


#35463424
törölt tag

Köszi , titokban reménykedtem , hogy én vagyok a béna ... :U

Szóval nem lesz akkor 10Mbps ebből :(

Köszi a segítséged :R

(#41406) Gubek-Einste válasza #35463424 (#41405) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Lesz az csak nem úgy ahogyan te szeretnéd :(

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41407) MtHq válasza Gubek-Einste (#41406) üzenetére


MtHq
tag

Ha van egy szerver, vagy szerverteremben router, meg otthoni oldalon ugyanilyen ami képes rá, lehet bondingolni, akkor lesz 10mbps, de nem minden esetben, és az se működik úgy, ahogy kéne.. Én régen csináltam 3x30/3-ból 90/9-et, gyakorlatban olyan 80/6 körül volt..

Mikrotikkel csináltam, EoIP tun és Bonding interfésszel.. még 2009 körül.

[ Szerkesztve ]

(#41408) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Mennyi lehet egy laptop beépített wifijének vételi nyeresége (dbi)? Mert egy külső wifi adapter azzal kábít hogy sokkal erősebb mint a szokványos mert 5 dbi-s.

Köszönöm

(#41409) Gubek-Einste válasza MtHq (#41407) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Meg lehetni meg lehet csinálni, ezt nem is tagadtam de a fórumtárs kérdéséből arra következtettem, hogy valami egyszerű (két kattintásos) módszerrel szeretné kivitelezni és nem újabb eszközöknek a beszerzésével/beállításával.

#41408 t420s
Típusa válogatja de egy külső antennás adapter jobb eredmény tud elérni, főleg ha hosszabbító kábellel van neki optimális hely keresve.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41410) mezis válasza t420s (#41408) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Inkább arra a nyereségre számíts, amit az alkalmasabb hely jelent egy USB hosszabbító által.
(Adáskor mindegy, szabvány korlátozza a kisugározható teljesítményt, vételnél viszont jól jöhet a nagyobb nyereség.)

mezis

(#41411) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

3 gépet beraktam Wifi hálózatba, de folyamatosan fhnevet és jelszót kér a Windows. Miért?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#41412) Jarod1 válasza cellpeti (#41411) üzenetére


Jarod1
addikt

upc wi free?

(#41413) Gubek-Einste válasza cellpeti (#41411) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hol kéri?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41414) cellpeti válasza Gubek-Einste (#41413) üzenetére


cellpeti
veterán

itthoni wifi hálózatba, mikor pl a másik gépről az enyémről akarok fájlt átvinni.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#41415) Gubek-Einste válasza cellpeti (#41414) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A hálózati megosztásnál kellene kikapcsolni a jelszavas megosztást és egy csoportba tenni az összes gépet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41416) fcrhs30


fcrhs30
csendes tag

Sziasztok!

Androidos telón (huawei y300) be van állítva egy wifi hotspot, mondjuk ABCDEFGH12 ssid-vel és 9876543210 jelszóval (csak példa).
Ma reggel viszont az ssid az lett, hogy ES_7219, a jelszó meg 82000000. A telóhoz csak én fértem hozzá, én viszont nem állítottam el. Találkoztatok már ilyennel? Mitől lehet ez?

(#41417) Vigneau válasza #35463424 (#41403) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszi! Valószínűleg az én példányom firmware-je picit butítottabb, 1-2 menüpont nincs benne.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#41418) angie


angie
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő lenne. Felesbe fizetjük az internetet a szomszéddal.(hozzá van behúzva). Én egy TL-WA701ND -val erősítem fel a jelet magamnak, ami wifi-n és kábelen is (asztali pc-n) szépen hozza a garantált sávszélességet. S ami a bökkenő, hogy családi ház révén az emeleten sajnos a jelerősség már nagyon kicsi. Hogyan tudnék az emeletre wifi jelet megfelelő erősséggel sugározni? Antennát már cseréltem egy nagyobbra, de az se elég. A legegyszerűbb megoldás, az emeletre is vennem egy AP-t, de ha lehetséges, akkor kihagynám ezt a lépést. Amivel még próbálkoztam, hogy van egy régebbi TL-WR340G típusú routerem, amit hozzákötöttem a TL-WA701ND AP-hoz, de ebben az esetben kábelen szépen jött az adat, míg wifin alig döcögött 0.6Mb-al. Ebben kérném a segítségeteket, hogy az adott eszközökből hogyn tudnám megoldani hogy a földszinten legyen internetem az asztali gépnek, s wifi is. Az emeleten elég lenne a wifi is.
előre is köszönöm a segítséget.

(#41419) Gubek-Einste válasza angie (#41418) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A 701ND kliens módba tedd, a 340GD-t pedig AP-ba.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41420) angie válasza Gubek-Einste (#41419) üzenetére


angie
csendes tag

A 340GD-nek nagy valószínűséggel nincs még ap módja, mivel elég régi típus.

(#41421) Gubek-Einste válasza angie (#41420) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Minden wifi router-ben van AP mód, ÍGY kell beállítani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41422) mezis válasza angie (#41418) üzenetére


mezis
nagyúr

A csatorna (frekvencia) választásánál jó "távol" legyen a két AP (földszint, emelet) egymástól.
(Gondolom a szomszédok nem nagyon zavarnak.)

mezis

(#41423) angie válasza Gubek-Einste (#41421) üzenetére


angie
csendes tag

Köszönöm az infót. Úgy tettem, ahogy írtad, első routert kliens módba, másodikat ap-ba. Most minden szuperül működik, annyi a bibi, hogy jelenleg semelyik routert nem érem el az ip-jén. Igazából nem is annyira fontos, csak gondoltam kimentem a beállításokat,ha már ennyit szenvedtem vele :)

(#41424) Gubek-Einste válasza angie (#41423) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Úgy kellett volna beállítani az IP címeket, hogy könnyen el tudjad érni az admin felületeket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41425) bagand1


bagand1
csendes tag

Sziasztok!

Jelerősítő témában lenne egy kérdésem, hátha ti ugye.
Van egy TP-Link TL-WA850RE jelerősítőm, amit rendben be is állítottam, működik is a házban, ahol lakom, megfelelő távolságra a routertől (ami szintén TP Link).
Ami a bajom, hogy a wifis mobil készülékeknél rendszeresen észreveszem, hogy a házban történő helyváltoztatásom után is rajta marad azon a wifi jelen, ami korábban közelebb volt hozzá, tehát a jel erősebb volt korábban, de ahova átmentem ott már a másik eszköz jele az erősebb, mégsem vált át.
Konkrétan ez úgy néz ki, hogy az emeleti szobából (ahol a jelerősítő van) ha lejövök és megállok a nappaliban, ahol a router van, gyakran gyenge a jel, mivel a mobilom még - gondolom - messzebb lévő, és már gyengébb jelű, de még érzékelhető jelerősítőn van fenn, és nem lép át automatikusan a közvetlen közelében lévő routerre. Ha ilyenkor kikapcsolom majd vissza a wifit a mobilon, akkor természetesen már a közelebbi, erősebb jelet érzékeli.
A router és a jelerősítő ugyanazt az SSID-t használja, tehát nem két külön hálózatként fut.

Van szerintetek valami beállítási módja, hogy ezzel ne szívjak, vagy ez a wifis mobilcucc hülyesége?

(#41426) Gubek-Einste válasza bagand1 (#41425) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel nem egységes a hálózat, valójában két teljesen független wifi hálózatról van szó, így addig nem vált az eszköz a két hálózat között ameddig meg nem szakad a már csatlakozottal. Ezen az adott eszköz beállításainál kell keresni olyan lehetőséget, hogy egy bizonyos szint alatt váltson a jobban vehetőre de ez csak az adott eszközre vonatkozik és nem is biztos, hogy van ilyen lehetőség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41427) bagand1 válasza Gubek-Einste (#41426) üzenetére


bagand1
csendes tag

Köszi. Ha ez így van, akkor ez egy elég nagy technológiai hiányossága a range extendereknek, mivel egy olyan megoldást ad, ami egyben az egész használhatóságát és értelmét kérdőjelezi meg.
Hát ez van, nincsenek csodák. :)

(#41428) And válasza bagand1 (#41427) üzenetére


And
veterán

Ez nem technológiai hiányosság. Attól, hogy két hálózatnak ugyanazt a nevet adjuk, még nem fognak közös wifi-hálózatot alkotni akkor sem, ha egyébként ugyanabban a LAN-ban van mindkét AP (például különböző marad a MAC-címük). Meg lehet oldani ezt is, de otthoni körülmények között minimum WDS kell hozzá, az meg nem szabvány, az egyes gyártmányok / chipsetek / firmware-ek megoldása nem feltétlenül átjárható, ezért ilyen egy 'idegen' repeater-től nem lehet elvárni. Arra pedig, hogy egy wifi-kliens melyik hálózatra (AP-re) csatlakozik, egy alap strukturált hálózatban az AP-nek nem sok köze van, mivel a kapcsolatot a kliens kezdeményezi a saját szempontjai - preferált hálózatok listája és / vagy vételi szint - alapján.

(#41429) bagand1 válasza And (#41428) üzenetére


bagand1
csendes tag

Azt mondod, hogy WDS-szel megoldható?
Emlékeim szerint a routerem WDS képes, a range extender pedig szintén tudja, és mindkettő TP Link.
Ha ezt követem, működhet?
https://csavarnyuzo.wordpress.com/tp-link-router-wds-beallitas/
És vajon ezzel mit érek el?

(#41430) Gubek-Einste válasza bagand1 (#41429) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egy próbát tehetsz de sokszor csak teljesen egyező eszközök (firmware verzió, chipset, típus) között működik a WDS.

És vajon ezzel mit érek el?
Szakadásmentes lesz a két eszköz közötti váltás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41431) bagand1 válasza Gubek-Einste (#41430) üzenetére


bagand1
csendes tag

Köszi, megnézem.

(#41432) rocket


rocket
nagyúr

Sziasztok!
Lenne egy olyan problema, hogy upc wifreet hasznalva a routeruk az ip berleti jogot 1 percre adja csak meg, miutan letelt es ujra keri, kb. 15 masodpercig limitalt kapcsolatot jelez.
Van valami otlet?

Ipconfig adatok:
Description . . . . . . . . . . . : Broadcom 802.11abgn Wireless SDIO Adapter
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::c81e:8912:52bd:a83d%2(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.128
Lease Obtained. . . . . . . . . . : 2015. október 28. 13:21:49
Lease Expires . . . . . . . . . . : 2015. október 28. 13:22:48
Default Gateway . . . . . . . . . : 5.148.227.254
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 89.134.207.254
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 40676856
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-1D-5F-F7-D2-6C-AD-F8-66-1F-95
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 213.46.246.53
213.46.246.54
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41433) Gubek-Einste válasza rocket (#41432) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sajnos ilyen a szolgáltatás, te ezen nem tudsz változtatni :(

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41434) bikepank


bikepank
tag

Sziasztok!
Segítséget kérek,sokat olvastam a témába,de nem jutok egyenes be.
Adott egy wifis internet modem és egy másik szintre szeretném eljuttatni a netet ugy hogy addig kábel es ott egy eszköz ami wifin keresztül tovább szórja,3 ilyen távoli pontra kellene ezt megoldani.
Ebben kérek segítséget,hogy milyen eszközt,és milyen beállításokat kellene haszálni.
Köszönöm
Bocsánat ha kicsit zavaros.

(#41435) Gubek-Einste válasza bikepank (#41434) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem kell a helyszíneket külön alhálózat akkor sima wifi router az igények szerint AP/Switch módba állítva.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41436) bikepank válasza Gubek-Einste (#41435) üzenetére


bikepank
tag

Nem kell semmi csak mindenhol legyen wifin rendesen elérhető net.

(#41437) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,

Most költöztem másik házba ahol a ház egyik végéből nem jut át a wi-fi a hátsó részbe. Azt szeretném tudni, hogy milyen eszközt vegyek.
1. a wi-fi egy hálózat legyen, ne kelljen a mobil eszközöknek váltogatni.
2. a jelenleg nem wi-fis részben tabletezem esténként, és szeretnék a PC-ről streamingelni játékot.
A hálózati kábel,be van húzva a szobába,így rá tudom tenni a routert vagy AP-t,de már túl nagy a kavar a fejemben, hogy mivel oldjam meg a legegyszerűbben és leggazdaságosabban :) fogalmam sincs pl, hogy elég-e egy 150 Mbps cucc a streamingre.

A router egy TP-Link WR1043ND V1

A kanál a gyengék villája

(#41438) Gubek-Einste válasza bikepank (#41436) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Akkor jó lesz neked az AP/Switch mód.

#41437 bbmt
1. a wi-fi egy hálózat legyen, ne kelljen a mobil eszközöknek váltogatni.
Az egységes hálózat kezelés otthoni körülmények között nem nagyon valósítható meg, ami van az a WDS de elég bizonytalan a működése, általában csak azonos chipset/firmware/típus esetén jön össze.

2. a jelenleg nem wi-fis részben tabletezem esténként, és szeretnék a PC-ről streamingelni játékot.
Ez pont mit is jelent?

A hálózati kábel,be van húzva a szobába,így rá tudom tenni a routert vagy AP-t,de már túl nagy a kavar a fejemben, hogy mivel oldjam meg a legegyszerűbben és leggazdaságosabban :) fogalmam sincs pl, hogy elég-e egy 150 Mbps cucc a streamingre.
Egy sima wifi router jó lesz a számodra AP/Switch módban.
Ha nincsen igény a gigabites LAN portokra és/vagy 5 GHz-s wifi-re akkor megfelelő lehet egy Asus N12 D1 vagy TP-Link 841ND.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41439) bbmt válasza Gubek-Einste (#41438) üzenetére


bbmt
senior tag

Szia,

2. streaming játék azt jelenti, hogy van egy windows tablet amire tudom streamelni a steam könyvtáram játékait a PC-ről ami a dolgozó szobámban van.Tehát nem kell a játszós/dolgozós Pc-nek a szobában lennie, hanem wi-fi-n keresztül streamel.

Köszi a tippet, ez teljesen bevállalható ár kategória.Nem kell gigabites lan port,mert van a szobában egy gigabites switch ami kiszolgálja a médialejátszót, tv-t satöbbit. Egyedül a wi-fi hiányzik a tablet és telefonok miatt.

A kanál a gyengék villája

(#41440) bikepank


bikepank
tag

Köszönöm a segítséget ! :R

(#41441) HF77


HF77
őstag

sziasztok.
hogy tudom a neten beállítani az a szűrőt, hogy a gyerek ne tudjon belépni azokra az oldalakra, amikre én nem szeretném?
wifin netezik....a router beállításaiban(TP-Link WR841) nem találtam ilyet!
köszi előre is!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#41442) rocket válasza Gubek-Einste (#41433) üzenetére


rocket
nagyúr

Majd egyeztetek veluk, mert en nem latok az ASZF-ben semmi olyat, hogy a szolgaltatas ido korlatja 1perc lenne, ami utan ~15 masopercig a szolgaltatas nem elerheto.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41443) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Hello!
Olvastam neten, h routerben be lehet állitani, h a wifi sebességét le lehet korlátozni a QoS-ben. De én valahogy nem találom fel magam benne ott volt kép, de annak semmi köze nem volt az enyémhez pedig ez is TP-LINK-es router. Valaki le tudná irni mit csináljak, h be tudjam állitani v esetleg egyéb infót? Kösz!ROUTER

(#41444) Gubek-Einste válasza Erwinke (#41443) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kezdetnek leírhatnád, hogy pontosan milyen típusú eszközöd is van mert a linkelt kép alapján ez nem derül ki.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41445) Erwinke válasza Gubek-Einste (#41444) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Bocs. Azt hittem ennyi elég hozzá. TD-W8901G

(#41446) krealon válasza Erwinke (#41443) üzenetére


krealon
Topikgazda

"Olvastam neten, h routerben be lehet állitani, h a wifi sebességét le lehet korlátozni a QoS-ben. De én valahogy nem találom fel magam benne ott volt kép, de annak semmi köze nem volt az enyémhez pedig ez is TP-LINK-es router."

Pontositsunk.
Ez a TP-link TD-W8901G egy "54Mbps Wireless ADSL2+ Modem Router"
A felhasznaloi kezikonyv 46-os lap szerint"
"4.4.4 QoS
Choose “Advanced Setup -->QoS”, you can configure the QoS in the next screen.

QoS helps to prioritize data as it enters your router. By attaching special identification marks or headers to incoming packets, QoS determines which queue the packets enter, based priority. This is useful when there are certain types of data you want to give higher priority, such as voice data packets give higher priority than Web data packets. This option will provide better service of selected network traffic over various technologies."

Magyaran ez a funkcio az adatcsomagok fejleceben jelzett prioritasnak megfeleloen allitja sorba azokat, az altalad kivant dologra nem alkalmas.

(#41447) Mag__


Mag__
tag

Sziasztok,

nem olvastam végig 41500 hozzászolást, igy megtenné nekem vki hogy válaszol néhány kérdésre? Köszi

1350 métert szeretnék át WDS-ezni,két ugyanolyan TP-Link TL-WR1043ND routerrel.

Érdemes az 1-es channel-t használni? ( Venezuellában az 1-est használták,igy értek el 279 km-et)
Lehet-e modositani a Firmware-t? (Venezuellában cserélték: Wireless routers: Linksys WRT54G, OpenWrt firmware at el Águila and DD-WRT firmware at El Baúl.)
Lehet-e növelni a szabványos 0,5Watt sugárzási telljesitmény?
Kettö darab 25 dbi antenna elég szabványos bemeneti telljesitménynél 1350méter távoslágra?
Fresnel zone tiszta.

[ Szerkesztve ]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#41448) Gyurka6 válasza Mag__ (#41447) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
A szabványos teljesítmény az ötöde (0,1) az általad írtnak.
A legmegfelelőbb csatornát üzem közben ki tudod választani.
Az antenna elég lehet(ne), bár ezzel megsérte(né)d a jelenlegi szabályt.
(Az hogy valahol valamilyen távot áthidaltak az ebben az esetben teljesen lényegtelen....)

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#41449) firewolf válasza Mag__ (#41447) üzenetére


firewolf
tag

Én is sokáig gondolkodtam WDS és hasonló dolgokon. Aztán inkább vettem egy pár Ubiquity antennát, ami erre van kitalálva és stabilan működik. Nálam csak bő 500m-t lő át, de van benne pár belógó fa és talán egy háztető is. A legkisebb verzió is, ha jól tudom, kb. 15 km-es hatótávolsággal rendelkezik. Oké, lehet, hogy mindenféle épített dologgal olcsóbban kijössz, de ezt felszereled, max. fél óra alatt beállítod és megy télen-nyáron.
Ha a kísérletezgetés a cél, akkor persze a másik verzió játszhat. Szerintem az adás teljesítményét szoftveresen nem tudod növelni, ahhoz már barkácsolni kell. A routerd firmware-ének frissítését pedig a különböző firmware oldalain tudod megnézni.

Firewolf

(#41450) Mag__ válasza Gyurka6 (#41448) üzenetére


Mag__
tag

Szia,

köszi a választ.
Mit értesz azok hogy "Az antenna elég lehet(ne), bár ezzel megsérte(né)d a jelenlegi szabályt."
Egy antennával is lehet szabályt szegni? Ha nem növelem a bemenö teljesitményt,akkor ugy tudtam hogy bármekkora antennát rá lehet tenni.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.