Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84851) starr


starr
őstag

Megjelent a [ProShot] Windows 10-hez.
Azt írja nem lehet beszerezni, de az alábbi "Store bug" módszerrel nekem is sikerült:

"open the ProShot app page in store then open any new app page which u never downloaded before just when u click the Download(Free) after that hit back button with in a 1 sec it will take u back to the proshot app page wait for few sec the download will start automatically (Anniversary Update required) "

forrás: [link]

Úgy néz ki teljes verzió jött le, sőt még a L640-el is sikerült RAW-ra állítani a kamerát, majd Tiff-be menteni, tűées képpel.

[ Szerkesztve ]

(#84852) ΞΔGLΞ válasza starr (#84851) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na, ezt kis is próbálom, kösz az infót.

-------------

Jah, egyébként, ahogy írtam is. 650 készülék a kopp hiánya miatt főleg (hogy kapnák be, hogy egy 75 ezres indulóba ez nem fért bele), a 950 XL-t meg a tepsissége miatt már nagyon nem toleráltam, emiatt lecseréltem egy sima 950-re a két telefont. De erre is muszáj rendelni egy mozo-t, mert a 950XL-en is volt, a 650 meg eleve egy gyönyörű és minőségi készülék (valahogy nem érdekel, ha ez egyeseknek nem tetszik :--) emiatt most megint úgy érzem, mint anno a 950 xl-nél is, hogy a csába lehetett ennyire gagyi hátlappal kiadni... De hát a választ mindenki tudja, a mozo (MS) rekord eladásokkal büszkélkedik a mai napig. Csakhogy ezt még egyszer már nem tudják eljátszani. Emiatt, ha tényleg megjelenik a 8GB és csúcs procival ellátott és valószínűleg páratlan minőségű készülék, már egyáltalán nem hihetetlennek tünő hír...

A 950-re egyébként a recovery a .318 build-ot rakja vissza, utána rögtön megkapta az évfordulóst, majd le lett frissítve a market-ben minden.
Azóta teljesen stabil (2 napja) minden működik és gyorsan. Remélem, így is marad. Tehát érdemes megcsinálni.
A 650-et eladtam, a 950 XL meg odaadtam az öcsémnek ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#84853) hito válasza starr (#84851) üzenetére


hito
nagyúr

Hát nem tudom, nálam nem megy. Még 1020-ra vásároltam meg az appot vagy 2 éve. Ott rendesen működött a raw, 950 XL-en nem. Töröltem most ahogy ezt írtad, majd feltettem a leírásnak megfelelően, még mindig nem ment raw-ban. :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84854) starr válasza hito (#84853) üzenetére


starr
őstag

Arra sajnos továbbra sincs lehetőség, hogy a jpeg mellé egy veszteségmentes képet is mentsen.
Nekem L640 van, az csak tömörített jpeg-be tudott menteni.
Ezzel a kamerát RAW-ra lehet állítani, és a kimeneti file-t TIFF-re, így veszteségmentes kép nyerhető.
Eddig erre nem volt lehetőség L640-nél.
Ha a kamerát RAW-ra, és a kimenet jpeg-re állítom, még akkor is jelentős a javulás a gyári elcseszett kamera apphoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#84855) Francia91 válasza hito (#84853) üzenetére


Francia91
veterán

Na, nekem megvan vásárolva az 1020-asra, ma pedig elhozom a 950-est a Telekomtól, megnézzük, mit tud Windows 10-esen a ProShot :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#84856) netpeti98 válasza Francia91 (#84855) üzenetére


netpeti98
addikt

Az új verzió egy külön appként megy tovább, a régi verziót pedig átnevezik ProShot Classic-ra. :)

(#84857) Francia91 válasza netpeti98 (#84856) üzenetére


Francia91
veterán

De ha megvásároltam, akkor gondolom ugyanúgy jár a teljes verzió?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#84858) hito válasza starr (#84854) üzenetére


hito
nagyúr

Érthetetlen, hiszen 1020-on volt rá lehetőség. Ez meg azért fényévekkel gyorsabb, nafta lenne benne a mentéshez. Fejlesztői lustaság? :U Neked viszont akkor jól jön az új verzió :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84859) ΞΔGLΞ válasza starr (#84854) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kettőt fényképeztem, a képek sehol...
Újra telepít, többet fényképezek, a képek sehol...del...

950 gyári elég frankón működik. Úgy sem vagyok egy nagy mobilfotós, de eléggé hasonlókat lő, mint a nagy testvére, szóval jó minőségű képek a mobilok közt.

(#84860) starr válasza ΞΔGLΞ (#84859) üzenetére


starr
őstag

Nem a Pictures/Camera roll-ba teszi, hanem a szimplán Pictures-be. Nálam így is megjelenik a fényképek között.

(#84861) netpeti98 válasza Francia91 (#84857) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez a hivatalos álláspont:
Those who already purchased the Windows Phone version of the app will need to purchase the new Windows 10 version, as there is no upgrade path available, with Rise Up Games claiming it is a completely new and different app

@DGTSolutions there is unfortunately no upgrade path from 8.1 to 10 due to things outside our control. Its a completely new and diff app :)

— Rise Up Games (@RiseUpGames) August 13, 2016
Forrás:[link]

----------------------------

Viszont az első 24 órában akciós:
ProShot is regularly $3.99 but is temporarily just $1.99 for the first 24-hours. An optional in-app purchase for 99 cents unlocks HDR mode (HDR and Auto-HDR). You need to be using Windows 10 build 14393 or higher aka the Anniversary Update forrás:[link]

Tehát újra meg kell vásárolni. Mondjuk először ott van a starr által írt trükk:[link]

[ Szerkesztve ]

(#84862) zsoltzsolt válasza starr (#84851) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem azt írja, hogy
Jelenleg nem vásárolható meg.
Lehet csak US régióval lehet?

[ Szerkesztve ]

(#84863) Francia91 válasza netpeti98 (#84861) üzenetére


Francia91
veterán

Jajj de jó... Az akció nem izgat annyira, nem azon a 2 dolláron fogok elcsúszni... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#84864) starr válasza zsoltzsolt (#84862) üzenetére


starr
őstag

Idéztem a trükköt, amivel mégis le lehet szedni.

(#84865) #90933760


#90933760
törölt tag

Szolgáltató neve mellet mit jelez az L betű?

Amúgy eszméletlen buta ez az Edge, valami hihetetlen mennyire nyögés vele netezni...

(#84866) ΞΔGLΞ válasza starr (#84860) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sehol sincs, de mindegy.
Ha valami így működik, az messze van a pro-tól.

(#84867) hroberto válasza #90933760 (#84865) üzenetére


hroberto
veterán

L=LTE.
Mi a gond az Edge-el?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84868) zsoltzsolt válasza starr (#84864) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ja, de nekem nem elérhetőnek írja az Áruházban

(#84869) egykori válasza ΞΔGLΞ (#84852) üzenetére


egykori
őstag

Én is megváltam a 650-től, nejemé lett. A 950 a Mozo hátlappal, kerettel visszaadta a 650 érzetet. :K
Ráadásul visszatért a 930-nál megszokott sebesség, aminek hiányát a 650-nél nem tudtam megszokni.

(#84870) spider23 válasza zsoltzsolt (#84868) üzenetére


spider23
aktív tag

Nekem sem elérhető! Amerikai régión és angol nyelven vagyok.

(#84871) Joe215 válasza Francia91 (#84823) üzenetére


Joe215
aktív tag

Nálam is így követték egymást:
N8 -> Lumia1020 -> 950 DS :R

(#84872) Drag77


Drag77
senior tag

Kiváncsi leszek mi lesz ebből: Új ms teló

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#84873) tomboy0013 válasza Drag77 (#84872) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jajj már megint ez...

(#84874) hito válasza tomboy0013 (#84873) üzenetére


hito
nagyúr

:DDD :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84875) ΞΔGLΞ válasza tomboy0013 (#84873) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, és egy brutális ronda 650 képet raknak ki a marhák! :DDD

(#84876) tomboy0013 válasza ΞΔGLΞ (#84875) üzenetére


tomboy0013
veterán

Spityuka (alias Winfos) is ez a hülyeséget erőlteti az androidos Nokia topikban... :DDD

(#84877) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Ti találkoztatok már olyan hibával, hogy a galéria alkalmazás nem nyitható meg? (Egyből kilép)
Annyit csináltam, h OD-ra felmásoltam a képeket.
Hogy lehet megoldani ezt a problémát? :)

Illetve sms-eim nyomtalanul eltűntek...

Eddig semmi bajom nem volt a W10m-el, max a gyengécske aksi idő..
Készülék: 640LTE
OS: W10m (évfordulós javítást feltettem.)

Köszönöm a válaszokat! :)
Papa

Papa

(#84878) #90933760 válasza Drag77 (#84872) üzenetére


#90933760
törölt tag

1% alatti reszesedesnel miért is van szükség annyira egy csucstelefonra? Ami erősen kamunak is tűnik amúgy. Tényleg kurva sokat javítana a WP helyzeten, ja nem...
Nem igaz amúgy hogy egy ekkora oriasceg nem képes ennyi ev után sem feljebb tornászni a platformot a béka segge alól.

(#84879) regener


regener
veterán

Köszönöm a válaszokat, akkor 950 lesz, (max 1 hónapon belül - ha minden jól megy :D)

(#84880) gabeeszka


gabeeszka
csendes tag

Sziasztok! Problémával fordulnék hozzátok.Van egy lumia 550 telefonom és tegnap este eltűnt az összes névjegyzékem! Megpróbáltam sim kártyáról importálni a névjegyeket de semmi. Mi lehet a probléma?

(#84881) Bogyó bá' válasza #90933760 (#84878) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mi bajod van ezzel a platformmal? Most, hogy 1% alatt van a felhasználók aránya, most már igazán exkluzívnak számít! ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#84882) netpeti98 válasza #90933760 (#84878) üzenetére


netpeti98
addikt

Mire jön az új Surface Phone család (nem ezekkel a kamu adatokkal természetesen), addigra már bőven kifut a 950.

(#84883) egykori válasza gabeeszka (#84880) üzenetére


egykori
őstag

Nézd meg a Névjegyekben mi szerepel a Megjelenítve után. Előfordulhat, hogy MS fiók, de te pl. Gmail fiókban tartod, gyűjtöd a kapcsolati adatokat.

(#84884) Clemi válasza netpeti98 (#84861) üzenetére


Clemi
veterán

Tök baró, a leírás szerint nekem is lejött, települt, viszont ez nem a teljes verzió, mivel a HDR és az A-HDR funkció zárolva van és teljes mértékben hiányoznak a szűrők és a FF mód, vagyis ott nincs lakat, de nem lehet kiválasztani.
Itt most az a kérdés, hogy hogyan lehet vajon megvásárolni, mert az alkalmazáson belül nem találtam ilyen opciót, az áruházban ha visszamegyek ugyan először a nem vásárolható meg szöveg fogad, de gyorsan átvált az indítás szövegre, vásárlás opció nincs.
Mindezek tetejébe, a korábban megvásárolt ProShoot Classic programot kinyírja, mert addig nem indul, míg az új verzió telepítve van.
Egyébként a RAW és TIFF lehetőségen túl semmivel nem nyújt többet az új verzió.

[ Szerkesztve ]

(#84885) starr válasza Clemi (#84884) üzenetére


starr
őstag

Ez még csak egy kezdetleges, előzetes verzió. Később jön a fizetős is több funkcióval.

(#84886) #90933760 válasza Bogyó bá' (#84881) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az biztos, nem fog velem szembe jönni az utcán kalapban, bottal Chaplin bajusszal egy másik WP telefon és nem bólint oda karimáját megérintve. De azért gáz hogy 1% alatt van, a végén még leállnak a fejlesztésével, mindenki mehet át szrfoskhm Androidra.
Nézegettem a Firefox OS-t, de annak meg még a gyerekcipő készítőnek a nagyapja is gyerek.

(#84887) starr válasza #90933760 (#84886) üzenetére


starr
őstag

A Firefox OS-t már leállították.

(#84888) #90933760 válasza starr (#84887) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az jó. :DD

(#84889) Clemi válasza starr (#84885) üzenetére


Clemi
veterán

Az AppRaisin fórumon intenzíven megy a párbeszéd és az anyázás a sok hiba miatt. Van akinek nem menti el a képet, van akinek bezöldül a kijelző, sokaknak egyszerűen lefagy, sok régióban nem elérhető ahogy nálunk. Azt írja a fejlesztő, hogy dolgoznak rajta, ezek szerint kicsit elkapkodták az áruházi megjelenést, ráadásul nem is minden régióban és nem minden tipusra elérhető.

(#84890) vhw


vhw
addikt

Jelenleg 8.1-es wp-t használok és lenne egy kis kellemetlenség a skype-pal.

Felváltva használom pc-n és mobilon is szöveges üzenetekre. Előfordul, hogy néhány napig mobilon nem használom az alkalmazást, de ezalatt pc-n történnek hosszabb beszélgetések. Mikor viszont úgy adódik, hogy mobilon szeretnék csevegni, akkor az eddigi pc-n lefolyt tarsalgást gondolkodás nélkül be szeretné tölteni.

Nincs rá mód, hogy a már "fogadott" üzeneteket ne akarja szinkronizálni, ne töltsön be előzményeket.

Ahogy látom 8.1-en elég szegényes a skype beállíthatósága, ha itt nem is, de a win 10-es kliensnél van lehetőség változtatni ezen?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#84891) gabeeszka válasza egykori (#84883) üzenetére


gabeeszka
csendes tag

Megjelenítve után az áll,hogy csak bizonyos fiókokból. Viszont van egy hibakódom is 0x85010014
Ezt akkor írja ki ha be szeretnék jelentkezni a outlook-os fiókba.

(#84892) TommyX_ válasza pikszel (#84836) üzenetére


TommyX_
őstag

Köszönöm a választ. :O
Sajnos nekem a töltésnél lefordítom a telefont nem opció, mivel én Nokia DT-900-as töltőpaddal töltöm a telefont.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#84893) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,

A telefonom tegnap frissített az Évfordulós updatere.
És azóta, a naptár csempéjén nincs semmi, üres. Ez mért van?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#84894) egykori válasza gabeeszka (#84891) üzenetére


egykori
őstag

Akkor az Outlook fiók jelszavát ellenőrizd. Ha itt vannak a névjegyeid, akkor be kell tudnod lépni.

alratar: Neked is ajánlom a #84883 hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#84895) egykori válasza alratar (#84893) üzenetére


egykori
őstag

Elnézést félre olvastam! :B Nem oda vonatkozik a javaslatom. Bocsi! :R

[ Szerkesztve ]

(#84896) Gömbike válasza alratar (#84893) üzenetére


Gömbike
senior tag

Nekem u.e. bejátszott. Újra letöltöttem az áruházból, frissített és most jó. Legalábbis tökéletesen működik eddig.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#84897) Plazmacucci válasza alratar (#84893) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majd megjavul, 1-2 nap. Aztán valami más szarik be. Üdv a klubban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#84898) this is life válasza Plazmacucci (#84897) üzenetére


this is life
Ármester

Ne legyel ennyire negativ , nalam 3-4 naponta lehal a naptar , vagy nem mutatja az esemenyeket vagy a masnapit lathatom ... aztan gondol egyet es megjavul ... hatha egyszer jo lesz :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#84899) Boonen007


Boonen007
őstag

Nálam a gyári naptár csempe még mindig csütörtöknél tart... Ez a leghosszabb csütörtök az életemben. ;]
Valakinél hasonló gond? .82 .10x (nem tudom pontosan mi az új) is megvan ez a gond.

Hupsz, úgy látom igen van ilyen gond... Este van nehéz már olvasni. :W :R

[ Szerkesztve ]

(#84900) alratar válasza Gömbike (#84896) üzenetére


alratar
addikt

Közben sikerült megoldani.
Csak újra kirakni a csempét.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.