Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84601) netpeti98 válasza martin66 (#84600) üzenetére


netpeti98
addikt

Jelenleg TH2-n van:[link]

(#84602) Xantal válasza zsoltzsolt (#84598) üzenetére


Xantal
tag

Szia. Látom valóban van különbség. A fiam vette, a Telekomnál, decemberig még garanciás. Nem értem akkor hogy van ez. Más SIM kártyát nem fogad el. Ez valami evolúciós zsákutca, vagy mi. Mindegy megyeget. Pár kisebb hibával. Igazából ezen tesztelem az új frissítéseket. A 730-am jöbban bejön.

GI

(#84603) ΞΔGLΞ válasza netpeti98 (#84599) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt írta, hogy a telefonját 8.1-es alaphelyzetbe kell raknia, márpedig ez egy módon lehetséges, ha recovery-vel visszaállítja, amit nem is írt le. Főleg azt nem, hogy egyáltalán ez, hogy működik! HR-től nem áll vissza az 545 (kép alapján) 8.1-re, csak alap 545 lesz belőle.. Ebben az esetben valóban nem kell mást csinálnia, mint megvárni az este hét körül induló frissítést, ha ma elindítják.
Ha visszaállítja, akkor meg mindenképp kell a frissítési tanácsadó, magától nem fogja letölteni a 107 alapot, majd az RS-t, mert nem kötelező érvényű 8.1 készülékekre telepíteni a w10-zet, a user dönt...Ezért kell az UA.

Ha már valamit leírtok, és főleg sorban, akkor ne hiányozzon belőle semmi, illetve ne legyen félreérthető.

[ Szerkesztve ]

(#84604) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#84586) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Neked még szerencséd volt. Az enyémek el is tűntek, de erről írtam a múltkor, illetve egyre többen írnak erről az elb...ott facepalm hibáról!

Az már csak hab a tortán, hogy a Kapcsolatok csempe megint megszűnt élő lenni...
Nálam sem megy reggel óta, de én ilyeneken már fenn sem akadok, majd megjavul egyszer csak, aztán megint elromlik, aztán megint jó lesz :DDD. (950 XL)

[ Szerkesztve ]

(#84605) tomboy0013 válasza hroberto (#84590) üzenetére


tomboy0013
veterán

Windows 10 mobile. Meg kell szokni, hogy megmagyarázhatatlan dolgok történnek. Az elődei megbízható rendszerek voltak, de itt ahány felhasználó annyi különböző probléma jön elő amire nem nagyon találsz se magyarázatot se megoldást.

(#84606) hito válasza tomboy0013 (#84605) üzenetére


hito
nagyúr

De ez vér ciki, nem? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84607) netpeti98 válasza ΞΔGLΞ (#84603) üzenetére


netpeti98
addikt

Ezt miért nekem írod? Az eredeti kérdés az volt, hogy miért nem talál az UA semmit. Erre irtam, hogy az évfordulós frissítéshez már nem kell, és nem volt szó WP8.1-ről.

[ Szerkesztve ]

(#84608) ΞΔGLΞ válasza netpeti98 (#84607) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Írhattam volna másnak is, de mivel te voltál az utolsó hozzászóló ebben az esetben, így rád nyomtam a választ, de akkor tekintsd tárgytalannak.
Viszont a recovery-t mindenképp meg kell csinálni, ha már 545 alatt sem tökéletes a rendszere.:)

(#84606) hito

Dehogyis az, ezek WM sajátosságok, hanem lennének ezek az orbitális hibák, csak stabil f..sza renndszer, ki a franc írna ide? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84609) Ricardo válasza hito (#84606) üzenetére


Ricardo
félisten

Úgy néz ki csak saját rendszeren nem megy :U

"„A Microsoft büszke arra, hogy a produktivitásért felelős alkalmazásai feltelepülnek a Lenovo prémium eszközeire” – mondta Nick Parker a szoftveróriástól."

[ Szerkesztve ]

(#84610) csabyka666 válasza leslie23 (#84563) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja csak állítólag beszüntették a W10M frissítési lehetőséget x20-as szériákra, aztán én is gondban vagyok, mert a W10M jó volna, csak eddig nem frissítettem, most meg már nem is lehet. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#84611) hito válasza ΞΔGLΞ (#84608) üzenetére


hito
nagyúr

Engem (egyelőre) nem zavarnak ezek a dolgok, sőt...szórakoztatónak találom :D Persze egészen addig, amíg nem tűnik el több GB képem, videóm a telefonról. Bár én már egy jó ideje visszaszoktam a fényképezzünk fényképezővel divatja múlt gyakorlatra. Jó pár év után sikerült megértenem, hogy (az én igényeimmel) nem tud kiváltani egy mobiltelefon egy hagyományos fényképezőt. Persze attól függ milyet. Amilyet én használok, azt nem tudja kiváltani.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84612) ΞΔGLΞ válasza hito (#84611) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt meg főleg nem váltja ki, amit én használok, de a múltkor úgy alakult, hogy csak egy tetves MS mobil volt nálam és 15 fontos dokumentumot kellett fényképezni, amiből 13-ra, amikor PC-re akartam másolni, azt írta, törölték, sérült, vagy áthelyezték.! Nem is lettek meg...
Mondanom sem kell, közel álltam hozzá, hogy erőből a földhöz vágjam, de arról nem a készülék tehet, hogy totális idióták hegesztik a rendszert. Mert a készülékek, egyébként valóban frankók és megbízhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#84613) Joci0827


Joci0827
újonc

Hali...
Ne haragudjatok a zavarásért,szeretném megkérdezni a véleményeteket és egy kis segitségben bizom :)
nekem 1520/puritypro párosom van és az a gondom,hogy ha vezetékkel dugom rá a telora a fülest,megjelenik a kisalkalmazásokban egy uj "vezetékes tartozék" hangszoro piktogrammal,viszont fel-le csatlakozik és igy ki-be kapcsolgat a zene...
másik fülessel jo,BT-n szintén...
Win10 van már a telon,letöröltem a kislakalmazásokat,utána vissza,probáltam már szinte mindent,de nem változott semmi.. :(
nem tudjátok mi lehet a probléma és hogy tudnám helyrehozni?
Elöre is köszönöm

ez egy régebbi irományom,de ugy rémlik senki nem tudott akkoe segiteni..most ujra betettem,hátha azota vki találkozott ezzel a problémával....jaa és azota szert tettem egy 930as nokiára,win10-el s azon is ugyaez a gond,szal vmi a rendszerben zavarodik meg sztem.. :(

(#84614) hito válasza ΞΔGLΞ (#84612) üzenetére


hito
nagyúr

Kellemes lehetett. Az biztos, hogy droid-on (Samsung Note 4, LG G4/G5, LG V10, stb.) ilyen problémáim soha, de soha nem voltak. Egyelőre itt sem, de azt érzem, hogy nem túl stabil és magabiztos a rendszer. Kilép alkalmazásokból, nem működnek megfelelően (erről mondjuk pont nem a MS tehet), alapvető dolgok hiányoznak és még sorolhatnám. De mondom, egyelőre nem zavar, baromi jól elvagyok vele. Csak ne jöjjön szembe egy Note 5, vagy valami hasonló szexi dög, mert akkor elgyengülök és repül a háztól a 950XL ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84615) Ricardo válasza ΞΔGLΞ (#84612) üzenetére


Ricardo
félisten

"Mert a készülékek, egyébként valóban frankók és megbízhatóak."

A készülék pont a rajta lévő szoftvertől lesz megbízható vagy megbízhatatlan. Ha a szoftvert kivesszük a képletből akkor mi marad? Nem romlik el a kijelző amikor éppen nézed? Vagy esetleg a feltöltött akku nem merül le negyed óra alatt? Azt én megfelelő működésnek hívom. A szoftver az ami megbizhatóvá teszi az adott telefont. Hiába patent a készülék ha szétfagy amikor kellene, esetleg eltűnnek róla a képek amik kellenének. :U

(#84616) csabyka666 válasza martin66 (#84568) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi, megnézem! :R

Használta amúgy ezt valaki? :)

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#84617) csabyka666 válasza Bodz (#84570) üzenetére


csabyka666
addikt

Hát nem reklámmentes, ez az. De megpróbálom, köszi a tippet! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#84618) ΞΔGLΞ válasza Ricardo (#84615) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez igaz, de egy 650, ami már külalakra is kiröhögi a többit, annyira minőségi az egész cucc, kár lenne falhoz b..ni, mert a rendszer szar. Ha lehetne, én feldobnám rá a 8.1-et, de komolyan, mint ezt a fost, amit toldoznak-foltoznak.
Vannak benne frankó megoldások, de nálam a stabilitás az első. Hogy fényképek nem sikerülnek, vagy törlődnek, e-mail szinkron több napra kidöglik, a csempéket nem is említem már, mert az a része nem érdekel, de ezek alapok és bár a 8.1-re való átállás is egy halom anyázásba került, de a w10 ezt már sokszorosan átlépte.

Ettől függetlenül a készülékeket továbbra is minőséginek tartom, a 950 (XL) kielzője az egyik a legjobb a világon, mondjuk egy S7edge-től egy jó hangyányival elmarad, de ettől még brutálisak.

(#84619) hroberto válasza Ricardo (#84595) üzenetére


hroberto
veterán

A Camera Roll mappában vannak. Ezt nevezzem át?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84620) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#84604) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem nem voltak eddig gondjaim a Wines telefonokkal, úgy tűnik ez az új update hozta rám a bajt. De ha ez így marad, nem fogom sokáig tolerálni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84621) Ricardo válasza hroberto (#84619) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor semmi :N

(#84622) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#84618) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"... Ha lehetne, én feldobnám rá a 8.1-et, de komolyan, mint ezt a fost, amit toldoznak-foltoznak...."

Azért ne ess át a low másik oldalára: az anniversary frissítés előtt szinte te reklámoztad legjobban a topikban az egyre jobb insideres buildeket. :P

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#84623) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#84622) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én azt reklámoztam, hogy qrvára gyors, ami igaz is, de ha egy elcseszett pillanatomban esetleg írtam olyat, hogy nagyon stabil, akkor azt visszavonom, de szerintem ilyet sosem írtam. Ez nem csak a 650-re jellemző, egyszerűen gáz ez a w10 és megbízhatatlan trágya, és ezzel minden nap szembesülök.

Talán a 164-es TH2 bulid-ig Istenítettem is, aztán onnét vége lett a műsor számomra...Belassult, lassan reagált, szokásos hibák és bugok jöttek elő. Az RS alatt egy kis igazi vipera lett, nagyon gyors, de ennyi...megbízhatat...ja ezt már írtam...

Az Rs2-ről (amit eleinte dicsértem néhány óra után) letértem pár nap után, mert 4 képet nem tudtam elküldeni email-en XD, 2 órával előbb ébresztett és néha fagyott is, bár ezt oda nem véstem be, mert már nem érzem szükségét sem. Feedback-ben elküldtem, részemről ennyi a történet...

----------

Még annyit, hogy ami eleinte frankónak tűnik, így lehet csak érzékelni, hogy akkor tetszik, fasza minden, leírja az ember, aztán jön az 527 ezer 698-dik frissítés és a 2004-ben gyártott orrturkálós Ericsson gh-198-cast is örömmel használom ezek helyett, egyrészt amíg nem merül le, addig működik, másrészt, akármikor beverek vele egy szöget a falba, meg sem kottyan neki...

[ Szerkesztve ]

(#84624) #90933760


#90933760
törölt tag

Ooooooké, és meddig fog tartani az a pár perc amíg az első bekapcsolás utáni néhány alkalmazás települ, mert már fél órája megy. Ez egy 4 magos proci lenne? Mert akkor megette reggelire az 5 éves elődje. Vagy a rendszer szállt el.

Oh, mélységes elnézést kérek. Épp most végzett.

[ Szerkesztve ]

(#84625) ΞΔGLΞ válasza #90933760 (#84624) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kb 40-50 perc szokott lenni...már nem sok van vissza :)

[ Szerkesztve ]

(#84626) leslie23 válasza csabyka666 (#84610) üzenetére


leslie23
tag

a pi**ába, pedig akartam csinálni egy tiszta telepítést RT-lal, Insiderrel, de akkor ez ugrik. zsír...

amúgy ilyen az én szerencsém; ma megnyomkodtam egy 950-et a boltban, RS volt rajta és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a diktafon app immáron képes arra az elképesztő bravúrra, hogy háttérben fusson, sőt még lezárt kijelző mellett sem állt le. :DDD
ez az egyik régi sérelmem a winmobilokkal szemben, elég sokszor van szükségem diktafonra. végre sikerült kiizzadniuk valami használhatót megoldást, erre nem tudok upgrade-elni. :O

[ Szerkesztve ]

(#84627) Plazmacucci válasza leslie23 (#84626) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Semmi

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#84628) #90933760


#90933760
törölt tag

Leszedtem a Recovery Toolt ami beköhögte, hogy a legfrissebb szoftver van fent (valami 10586. izé de nem a 107 amit írtatok feljebb), ami nem lehet igaz. Mindegy rányomtam, hogy telepítse újra, de akkor megint ezt fogja felrakni? Hol a legújabb akkor?
A Microsoft oldalát persze behozta, és üdvözölt, mint W8-as telefon, pedig az 550 W10-zel jött ki eleve nem? WTF?

(#84629) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Az miért van,hogy ha le akarom tölteni az emailjeimet a gmailes címemről akkor nem tölt le semmit sem a telefonom?
Rábökők a szinkronizálásra ott megáll aztán ennyi.
A telefon hátulja elkezd melegedni utána egy idő múlva kifagy az egész.
Olyan mintha beakadna az alkalmazás vagy nem is tudom.
Már próbáltam hogy kitöröltem utána újra beleírtam az email címememet de semmi.

(#84630) netpeti98 válasza #90933760 (#84628) üzenetére


netpeti98
addikt

Miután újratelepítette rögtön keress frissítéseket a beállításokon belül.

(#84631) #90933760 válasza netpeti98 (#84630) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az lehet, de nincs Wifim. Vagy hajlandó lesz másképp is működni?

(#84632) ΞΔGLΞ válasza #90933760 (#84628) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

W10-re a 107-et fogja feltenni, ennyi.
10586.107

Neked pedig az utolsó TH2 szoftvert írta ki, ami a telefonodon van.

[ Szerkesztve ]

(#84633) csabyka666 válasza leslie23 (#84626) üzenetére


csabyka666
addikt

Én csak hallomásból tudom, régebben tervezgettem, hogy kipróbálom a 10-est a 820-on, de így már biztosan marad a 8.1. :(

A korábban linkelt oldalon leírtakat nem merem megcsinálni, nem akarom téglázni a telefont.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#84634) #90933760 válasza ΞΔGLΞ (#84632) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja hogy Recovery Tool, ez nem frissít, hanem felrakja a stabil alapot. Kicsit lassan kapcsol az angolom, mint egy WP10-es teló.

Oké, akkor tök fölösleges volt ezt lefuttatni, de már végzett. És akkor innen hogy frissítek? Mert ez van vagy fél éves, vagy hagyjam meg ezt, mert ez legalább stabil?
Csak Wifiről lehet leszedetni vele? És ha letölti akkor várható, hogy mindent szétgányol, szóval addig ne is lakjam be a telefont?

Azért ez elég gáz, hogy nem lehet máshogy, ennél ezerszer kulturáltabb volt XDA-n keresgetni a ROMokat és rátaknyolni tök vadidegen ruszki nyelvű szoftverekkel a WM-et a HTC-imre még anno. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84635) ΞΔGLΞ válasza #90933760 (#84634) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor most a 107 van rajta? Ha független, akkor már teheted is rá az évfordulós frissítést, ha függő...
Akkor semmit ne csinálj vele, ne is lépj az áruházba, várj egy pár órát, hátha kidobják ma és akkor telepítsd, a lényeg, hogy a végleges szoftver előtt ne frissíts az áruházban, mert az biztos, hogy ránt magával egy rakás bug-ot is, amikor migrálnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#84636) #90933760 válasza ΞΔGLΞ (#84635) üzenetére


#90933760
törölt tag

Igen most már az van rajta, előtte nem az volt, csak a Recovery tool azt írta hogy nincs frissebb, de mégis volt ezek szerint.
Független. Rakhatom rá az évfordulósat, oké de hogy? Csak Wifiről fogja leszívni a Beállításokból? Mert akkor azt most nem tudom megcsinálni. És ha máskor csinálom meg, akkor majd megint visszaállít mindent?
Nagyon nem fontos nekem amúgy hogy friss és ropogós legyen, telefonálni kell és csá, főleg ha ez a 107-es bugmentes is.

(#84637) Nooeca


Nooeca
senior tag

Azért jegyezzük már meg, hogy mindenkinek amit ír saját vélemény. Csak megjegyzésképp: A 650 számomra minden, csak nem egy szép telefon. Sőt... inkább ellenkezője.

Csak mert mindenki ebben az 58 hozzászólás között amit nem láttam, úgy irogat mintha általános tények lennének:

- 650 szép (egyéni izlés, nekem bűnronda)
- 8.1 jó (jó vagy sem, elvonják a támogatását lassan, szóval halál reá)

meg még sorolhatnám.

(#84638) #90933760


#90933760
törölt tag

Lehet, hogy én vagyok csillámláma, de hol tudom kikapcsolni a lezárt képernyőn lévő világító órát? Egyrészt marhára nem érdekli a combom belső felét mennyi az idő, másrészt amoled híján gondolom feleslegesen sokat merít is, és marha idegesítő ahogy villog. Mert ha letakarom meg fényt adok a szenzornak, kikapcsolja egy másodpercre az órát. Ez gondolom bug, vagy szimplán ennyire lassan kapcsol.

Egyébként bődületesen sokat tud gondolkodni a beállításokban is, pedig nem 3rd party progikat nyit meg, hanem a gyáriakat, az ébresztőn is 5 másodpercig gondolkodott mire megnyitotta, meg kb. mindenen, elég sokat látom azt a betöltés feliratot felvillanni. Ez gáz 4 magon is, meg egy állítólag jól optimalizált rendszeren is. Pláne hogy egy Lumia800 a gagyi, fúj, csúnya, gonosz, sátán WP7.8-cal ezerszer smooth-abb rendszer.

(#84639) ΞΔGLΞ válasza #90933760 (#84636) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nos, te döntöd el, hogy felrakod-e, wifi beállításoknál, ha jól emlékszem be lehet állítani valahol, hogy mobilnetről is lekapja.
De én mindenképp frissíteném, azért a 107-nél jobb az RS.

--------------------------------------------
(#84637) Nooeca

Mindig csodálkozom, hogy a facepalm hozzászólásaidat, a következők mindig tudják überelni az előzőt. :DDD
Most komolyan, ki a jó francot érdekel, hogy neked mi a bűnronda, de tényleg? Elfogadjuk, ennyi...nem több!
Ha én leírom, hogy nekem mi jön be, arra neked muszáj valami ellenkezőt írni?
Képzeld egyet értek veled, most, hogy leírtad a 650 tényleg egy hányadék telefon és már nem is tetszik, most éppen egy műf@sz alakú mobil tetszik, csak még nem tudom, hogy a párom, vagy én próbáljam ki először! :P

Jah: Hányadszor írod le, hogy nem olvasod a hozzászólásaim, aztán, ha nem is rám kattintva de burkoltam megkapom a választ, érdekel is engem...olvasgasd... :N

[ Szerkesztve ]

(#84640) pikszel válasza #90933760 (#84638) üzenetére


pikszel
őstag

Személyre szabás > Gyorsnézet képernyő. Egyébként a féleségemnek a 640-én bekapcsolva nem sokat harap az akkuból, pedig nála is állandóra van állítva.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#84641) ZavaBalazs válasza #90933760 (#84638) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

glance screen beállítást keresd (magyarul azt hiszem gyorsnézet a neve). TH2-n az extrák alatt található, de mintha olvastam volna, hogy RS1-en már átkerült máshova, nem tudom csekkolni.

amúgy a comboddal nem közli folyamatosan az időt, közelségérzékelő alapján kikapcsol, a fogyasztása meg IPS kijelző esetén is alacsony, a nudli fényerő miatt.

ugyanitt akkor már megkérdezem, hogy vajon a 925-ön (10586.545) miért nem működik a glance? se az always on, se a peek üzemmód nem működik, töltés közben sem jön elő.
szerk. restart megoldotta. :U :U

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#84642) #90933760 válasza pikszel (#84640) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja csak ilyen itt nincs. Kezdőképernyő van, meg zárolási képernyő, ami az amikor már megnyomtam a bekapcsol gombot hogy feléledjen.
Lehet akkor a 107-ben még nem állítható? Oké, megvan csak az Extrák menüpontban.

Ja már értem. Ha sötétet érzékel kikapcsol. Ergo a zsebben. Akkor így okés. Csak elég lassan reagál a fényerő változásra, azért tűnik tök gagyinak. És hát, mert így ez az is ezzel a sebességgel. Na mindegy, de működik.

[ Szerkesztve ]

(#84643) pikszel válasza #90933760 (#84642) üzenetére


pikszel
őstag

Akkor lehet, hogy az extrák alatt van.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#84644) ZavaBalazs válasza #90933760 (#84642) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem sötétet, hanem valamit közvetlenül a közelségérzékelő előtt (valahol a felső sávon, általában a jobb sarkon). amúgy meg állítsd peek üzemmódra, vagy 30 másodpercesre, az csak akkor aktiválódik, ha kiveszed a zsebedből / legyezel egyet fölötte, és rá 30 másodpercre el is alszik.
szvsz ez arra tök jó, hogy az esetek felében azért veszi elő az ember a telefonját, hogy az időt megnézze, ez ilyenkor magától mutatja, anélkül hogy bármit kéne csinálnod a telefonnal.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#84645) zoger


zoger
tag

Vodafonos telefonokra lehet tölteni a frissítést.

(#84646) KACSX


KACSX
csendes tag

T-Mobile-os Lumia 640-re elkezdett letöltődni az évfordulós frissítés (14393.67). Ezek szerint ma tényleg kijött a szolgálatófüggő telefonokra is. Végre! :)

Gigabyte Z690 UD, Intel Core i7-12700K 25MB, Kingston FURY Beast 4x16GB DDR4/3200 MHz CL16, Gigabyte GeForce RTX 3090 GAMING OC 24GB, Samsung 980 Pro 1TB 7000/5000MB/s, Western Digital Black 4TB 7200rpm 256MB SATA3, Chieftec Smart 1250W Gold, Acer KG251QDbmiipx 1ms @ 240 Hz, Serioux HT2100C 2.1 16W

(#84647) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Telepítem a frissítést. Az lenne a kérdésem ha az update esetleges hibát okoz, akkor mint az első alkalommal mikor felraktam a 10-est 0 ra kell gyalulni a telefont és "áruház nélkül" frissítgetni míg el nem érem az évfordulósat. Vagy van valami gyorsabb módszer?

(Csak hogy tudjam vész esetére mert a W8.1-röl a költözés 10-re 3 órámba került.Mondjuk megérte :) )

(#84648) Nooeca válasza ΞΔGLΞ (#84639) üzenetére


Nooeca
senior tag

A hozzászólásaidat úgy olvasom el, hogy kb 2 mondatot. Aztán ha érdekel amit írsz, akkor az egészet. Most pl. elolvastam.

Általában a regényeidet nem olvasom el, mert csupa-csupa előadási irritációval írsz, mármint a stílusod olyan értelmezhetetlenné, érdektelenné teszi azt amit leírsz, olyan mint a krétacsikorgatás, minden mondat fájdalommal tölt el, az csak másodlagos hogy ha olyan a téma, akkor szintúgy nem olvasom el (pl. a buildokról alkotott véleményed, "ez fasza, ez rossz, ez nem jó, ez tökéletes".).

Az hogy általában ez mellett emeletes butaságokat is írsz, azzal ma már nem foglalkozom. Mármint nem lepődök meg, mert úgy már látom hogy rólad van szó, hiszen a te hozzászólásod. Azokra többnyire nem is szoktam reagálni.

[ Szerkesztve ]

(#84649) ΞΔGLΞ válasza Mustármag (#84647) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Telepítem a frissítést. Az lenne a kérdésem ha az update esetleges hibát okoz, akkor mint az első alkalommal mikor felraktam a 10-est 0 ra kell gyalulni a telefont

Az a legjobb megoldás a bug mentességhez...

(#84650) ΞΔGLΞ válasza Nooeca (#84648) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az hogy általában ez mellett emeletes butaságokat...

Most aztán ajjaj nekem :), nyilván megcáfolni szakmailag nem tudod, de azért elolvasod mindegyiket és ez a része nem is érdekel, de akkor lenne ennek valamennyire súlya, ha volna értelme és helyesírásilag is nyomna a latba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.