Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84201) mukibuci válasza martin66 (#84200) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sztem olvastad te is az eddigi hozzászólásokat

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84202) #90933760 válasza martin66 (#84200) üzenetére


#90933760
törölt tag

Trollkodik. :DDD Az Androidosok jonnek mindig ezekkel a dumakkal.

Csak epp latom sokaknak nem tetszik az uj frissites, azert kerdeztem hogy mi van a 10-zel.

Amugy 5.0 ota vagyok WM-os ugyhogy mondhatni az ereimben van, nem szivesen vennek mast.

[ Szerkesztve ]

(#84203) jksx


jksx
senior tag

Azért vannak bugok, nem olyan vészes, lehet velük élni megszokja az ember.
A 950-es flagshipet meg nem kellene példaként felhozni, mert a kolléga 20, 30ezres árkategóriában érdeklődik és a két cucc nem egyforma. Mellesleg az is jópofa, hogy két ugyanolyan telefon, amin ugyanazok az appok vannak és ugyanúgy lett lefrissítve nem egyformán működik. Szóval azért megnéznék egy igazi bugmentes nem flagship telefont élőben...

(#84204) Bodz


Bodz
nagyúr

Ha már bug, találtam még egyet (gyanítom nem az utolsó). Mobilhálózaton nyomok a telefonfrissítésre lefagy 10-15 másodpercre a 640, wifin meg nem. :D

Szerk: És újabb. Edge állandóan visszaállítja magát mobil nézetre. Kezd gyanús lenni, hogy valami frissítéskor nem jól sikerült. Jöhet a HR.

[ Szerkesztve ]

(#84205) Nooeca válasza martin66 (#84200) üzenetére


Nooeca
senior tag

Most őszintén kérdezed? Nézd vissza a topikban a hozzászólásait, ha van egy is ami nem "hülyéskedés", kérlek szólj, mert én még nem találkoztam olyannal.

[ Szerkesztve ]

(#84206) netpeti98 válasza #90933760 (#84202) üzenetére


netpeti98
addikt

A legnagyobb probléma jelenleg az appok hiánya a másik két platformhoz képest. A te esetedben szerintem nem lesz olyan feltűnő, ha eddig egy L800-al is elvoltál. :)

(#84207) #47106304 válasza Bodz (#84204) üzenetére


#47106304
törölt tag

Jön a 82-es frissítés az majd megoldja. :)

(#84208) busman válasza martin66 (#84200) üzenetére


busman
addikt

Pedig szépen leírta...én egy évig használtam,minden szó igaz. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#84209) Xantal válasza starr (#84194) üzenetére


Xantal
tag

Üdv. A 930-am telekom függő, simán frissült. Meg a független 730 is.

GI

(#84210) nrezso válasza #90933760 (#84202) üzenetére


nrezso
csendes tag

"Amugy 5.0 ota vagyok WM-os ugyhogy mondhatni az ereimben van, nem szivesen vennek mast."

Sokan nem így vagyunk ezzel a dologgal. Egyet árulj el nekem, hogy miben jobb a wm az androiddal szemben.
Nekem egyben csak, hogy baráti áron tudtam venni egy készülékben jó telefont a 640 lte-t. Viszont nem stabillabb, valamint kevesebbet is tud szoftverileg mint az android.
Ezt az rs-t is sokan úgy várják mint a megváltást. Én magam nem, mert nem bízom már microsoftékban.

(#84211) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A naptár csempéje megjavult de az időjárás azonnal be is szart. Imádom ezt a rendszert :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#84212) pikszel válasza Plazmacucci (#84211) üzenetére


pikszel
őstag

Az jellemzően nullázza magát. Nézz be a beállításai közé. Hát nem imádni való?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#84213) Francia91


Francia91
veterán

A Lumia 930-as hivatalosan is megkapta a Windows 10-est, jól tudom? Aki használja W10-essel, azoktól kérnék észrevételeket :R

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#84214) KunEmber válasza #90933760 (#84197) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ha telefonálni, SMSezni szeretnél kizárólag 8.1 alatt, akkor hajrá. Minden másra más rendszert.
Kicsit irónia-gyanús, de amolyan szentírásféleképpen bemásolnék ide egy korábbi hozzászólást: "bugos, lefagy, nincs rá app, ms se támogatja, eltemették, megszüntetik pillanatokon belül - csak úgy nagy vonalakban"

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#84215) Spet válasza Francia91 (#84213) üzenetére


Spet
addikt

Megkapta hivatalosan. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#84216) Rigormortiis válasza KunEmber (#84214) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Melyik kijelentése nem igaz? Maga az MS temeti a rendszert, tényleg nem értem, miért baj, ha valaki ezt megemlíti.

3 év Lumia 800 majd 925özés után egy hónapja váltottam s7e-re. Huhh, nagyon élvezem, hogy minden működik. Pedig mindkét Lumiát imádtam, szó se róla, de mindenképp flagshipet szerettem volna venni és a 950xl labdába nem rúg mások mellett. Szóval a wpt hagyjuk meg az olcsón stabilat vásárlóknak (bár annak idején sem a 800 sem a 925 nem voltak olcsók), minden másra találni jobb alternatívát.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#84217) ΞΔGLΞ válasza Francia91 (#84213) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez így elég nagy mák. :)

(#84218) Francia91 válasza ΞΔGLΞ (#84217) üzenetére


Francia91
veterán

Gondolkozom, hogy az 1020-as mellé szerzek egy 930-ast... :B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#84219) Zoli133 válasza Rigormortiis (#84216) üzenetére


Zoli133
őstag

"Maga az MS temeti a rendszert" - mivan? :F

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#84220) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Reménykedtem azért benne, hogy ezt a kör picikécske hívó képet a kitalálójával együtt ledobják az MS háztetöről, de úgylátszik a rengeteg feedback ellenére is mennek ezek a saját elcseszett agyvelőgyulladásos otromba útjukon. A felhasználói visszajelzések, akkor meg minek?
A másik, hogy a 650-re sem készült duppla kopp, konkrétan a telefon egyik lebutításával egyenlő. 76 ezres induló árba nem [fért bele?]

[ Szerkesztve ]

(#84221) jksx válasza ΞΔGLΞ (#84220) üzenetére


jksx
senior tag

Ezt a hitvány kör alakú hívókép formátumot az androidról másolták.

(#84222) KunEmber válasza Rigormortiis (#84216) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ki mondta, hogy nem igaz? Én ilyet nyomokban sem olvastam a saját hsz-emben. Sőt...

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#84223) ΞΔGLΞ válasza jksx (#84221) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 8.1-es nagy kocka az qrva jól nézett ki és illett a csempékhez is.
---------------

Na igen, de droidon és ios alatt is olyan profi tárcsázó programok léteznek, mint pl Exdialer, amivel úgy kreálod meg a képet, akár full képernyőn, amilyenre akarod, nem beszélve róla, hogy brutális kinézetű tárcsázó témák tömkelege van rá.

[ Szerkesztve ]

(#84224) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#84196) üzenetére


hroberto
veterán

Nálam még nem voltak ilyen gondok, úgyhogy azt hiszem kap egy HR-t, úgysem csináltam még rajta sosem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84225) Nooeca válasza ΞΔGLΞ (#84223) üzenetére


Nooeca
senior tag

az nekem is jobban tetszett, ott a gondom az volt, hogy a kapcsolatoknál ott volt egy nagy négyzet az én hotmail fiókommal... ott az volt undorító... itt legalább nincs itt, de most a kör alakú valamik undorítóak.

(#84226) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#84224) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, recovery-t csinálnék, mert az mindent gyalul és 5 perc múlva használhatod, majd míg a HR legalább félóra, még 950-en is és nem is biztos, hogy jó lesz.

---------------

szerk:

Jah, belekeveredtem már én is. HR után még fel kell rakni az RS-t, amivel az is több, mint félóra, ennek ellenére inkább ezt csinálnám...

[ Szerkesztve ]

(#84227) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#84226) üzenetére


hroberto
veterán

Gyors volt, már a biztonsági mentést álltja vissza.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84228) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#84227) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha nem változik, vagy újra előjön, akkor recovery.

(#84229) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#84228) üzenetére


hroberto
veterán

Remélem azzal már nem kell vesződnöm!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84230) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#84226) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Recovery szerverein már az anniversary van fent, vagy az még a jövő zenéje?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#84231) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#84230) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Áhh, egyelőre még TH, de hát az volna valóban a legjobb, ha én tudnék választani.
Lehet, rögtön visszaállnék 650-en a th2 164-re, az gyors volt és nagyon stabil nálam.

(#84232) nrezso válasza ΞΔGLΞ (#84231) üzenetére


nrezso
csendes tag

Nálam az utóbbi th-kban a görgetés kifejezettem gördülékeny, az akkuidő is igen rendben van. Mondjuk a bejövő levelek értesítéseivel gondok vannak, amik az előzőn nem voltak.
Ezek szerint még mindig meg van az hogy ami az egyiken rendben van a másikon nem.

Jöjjön egy pozitívum. Az m4 app nekem tökéletesen működik, mind az élő adás, mind a többi része. Valakinél valami probléma?

(#84233) ΞΔGLΞ válasza nrezso (#84232) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Email szinkron nálam 5 napja kidöglött 650-en. Nem jelez, csak manuálisan tudom szinkronra bírni. Ez idáig a leghosszabb idő, hogy nem javult meg magától. Várok még pár napot, aztán kap egy recovery-t. De semmi kedvem már ilyennel xarakodni...komolyan. Időjárás csempe jó, de angolra váltott, Naaaa ezaizé ez új! :U
Nyilván, hacsak ez az gy készülékem lenne, már kijavítottam volna a hibát, de kezd egyre jobban nem érdekelni, meg van jobb dolgom is, mint az MS hülyeségét sok idővel elcseszni és helyrerakni a készüléket.

(#84234) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#84233) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na, mire ezt leírtam, az e-mail szinkron megjavult, jön minden, ahogy kell. 5 napig tartott. :)

(#84235) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#84228) üzenetére


hroberto
veterán

HR után újra belakva a telefont megjavult a Kapcsolat csempe, és minden jól és gyorsan működik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84236) mtm800 válasza hroberto (#84235) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam is dettó ez volt a megoldás.Néha csinált olyant ,hogy 2 nap után jött rendbe a kapcsolatok csempe, de az utóbbi 6-7 napban nem talált magára.

(#84237) hroberto válasza mtm800 (#84236) üzenetére


hroberto
veterán

Nálam a frissítés vágta haza.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#84238) mtm800 válasza hroberto (#84237) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam az előző frissités, bár egyszer visszajött...de meggondolta magát egyik éjjel.Mindegy egy hr-t megért a fene sem tudja mikor csináltam utoljára, szabi alatt belefér bőven :)

(#84239) ADGCF válasza ΞΔGLΞ (#84231) üzenetére


ADGCF
tag

Lehet ilyet csinálni, hogy választasz. Azt nem tudom, hogy pontosan a TH2 .164 van-e, kicsit érteni kell a telefonmókoláshoz. Itt az oldal, amiből ki lehet indulni:
http://lumiafirmware.com/

(#84240) Gömbike


Gömbike
senior tag

Reggel panaszkodtam, hogy a mai frissítés után nincs áruház. Nem csináltam vele semmit, délután megjavult, nem ír hibát. Már töltöttem is le próbaként.

AIDA 64 szerint a Windows Version 10.0.14393.67 Viszont a betűgond továbbra is megvan az edgénél. Majd csak elmúlik ez is.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#84241) Brucehun válasza Gömbike (#84240) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Nekem kb egy 30 perce jött le a frissíytés és megkell hogy mondjam egyes almenük, végre normálisan néznek ki. Az áruház is tetszetős, hasonlóan kezd kinézni mit az android market, átláthatóbb kezd lenni. És minthapicit gyorsabb lenne a rendszer (bár lehet csak nálam van így). Lumia 550

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#84242) snakebait


snakebait
senior tag

Egy kérdés, nem tudom ez bug nálam vagy ez így működik a tegnapi frissítés óta.Szóval sms-nél a kézbesítési jelentés ha be volt kapcsolva akkor ha megérkezett az sms akkor kaptam egy visszajelző sms-t,hogy ez és ez megkapta és a beállított sms hangon jött. Tegnap óta csak annyi,hogy a megírt üzenet alatt megjelenik a felirat: Kézbesítve. Semmi hang,semmi állapotsávon az ikon :Y :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#84243) tibike8 válasza snakebait (#84242) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam hanggal jelez vissza, bár alaphangon és nem az SMS hangján. Idáig ugyanazon a hanggal jelzett vissza mindkét esetben.

(#84244) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Használja valaki WP-t BT-on keresztül zenelejátszásra autórádióval? (JVC KD-R971BT)
Kell hozzá valami app vagy simán áttolja a hangot BT-on keresztül? Ha app kell az akkor valszeg para. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#84245) Francia91 válasza jaffa 2843 (#84244) üzenetére


Francia91
veterán

Autórádióval nem, de a ModeCom 120U hangfalammal igen, használom (a hangfal gyári BT moduljával)
Ehhez nem kell semmi külön app, egyszer párosítod, ha látja a telefon, automatikusan rácsatlakozik. Zenelejátszót, és netrádiót hallgatok így BT-n keresztül
Na most hogy az autórádióhoz kell-e külön app, nem tudom, de nem hinném

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#84246) Xantal válasza jaffa 2843 (#84244) üzenetére


Xantal
tag

Szia. Nem kell semmi. Felismerteted egymással a két készüléket, és lejátszod a zenét a telefonoddal. Hallgatod az autórádión. Az enyém a hívásokat is kezeli.

Üdv.

GI

(#84247) jaffa 2843 válasza Francia91 (#84245) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Igen, hangfallal használtam már, az oké, de az autórádiós zenelejátszás a kérdéses. :D

(#84246) Xantal

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#84248) ΞΔGLΞ válasza ADGCF (#84239) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, köszi!
kicsit érteni kell a telefonmókoláshoz.
Majd áttanulmányozom...

(#84249) zsoltzsolt válasza snakebait (#84242) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mindig az utolsó elküldött alá írja, hogy kézbesítve. Ha megint írsz, akkor majd az alá fogja írni, és így tovább.

(#84250) ADGCF válasza ΞΔGLΞ (#84248) üzenetére


ADGCF
tag

Nincs mit! :) Egyébként ez lehet hasonló, vagy az mint a flash-elés. Ha jutottál vele valamire, akkor majd azért remélem beszámolsz. :) Majd ne hogy ez is benne legyen az összefoglalóban! :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.