Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85251) consono válasza martin66 (#85250) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, ezt én is kipróbálom! Látom desktopon is megy, még egy jó pont!

"In God we trust. All others must bring data"

(#85252) zsoltzsolt válasza consono (#85251) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Xodo nagyon jó, nekem a fizetős van meg, valami myappfree akció volt.

(#85253) Gömbike válasza snakebait (#85243) üzenetére


Gömbike
senior tag

Nekem működik mondjuk úgy, hogy folyamatosan. De van olyan nap, hogy a Glance Screen nem akarja mutatni, ekkor megnyitom az appot és utána pár napig semmi gond. De a csempe is áll, ha a Glance nem mutatja. De alapjában véve ez működik.

Az akksi kijelzés szokott bekavarni a Glance-on.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#85254) ADGCF válasza Karcsi1001 (#85235) üzenetére


ADGCF
tag

Ugyan nincs mit, örülök ha sikerült! Én is többiektől tudom. (:

(#85255) strapal


strapal
csendes tag

Sziasztok,
telefonvásárlás előtt állok, Lumia 650 és Lumia 640 LTE között vacilálok. A kérdésem, hogy melyik lenne jobb választás?
Windows 10 Mobile rendszerrel használnám, azaz a 640-et frissíteném: a 640 esetében adódhat valami hátrány (a fórumot olvasva "lassulás" egyeseknél), akár a későbbi támogatást illetően?
Ha az üzemidőt nézem, akkor mintha a 640 jobb választás lenne, ezt csökkenti e (mármint az "irodalmi" adatot) a 10-es frissítés?
Van e tapasztalható sebességkülönbség a kettő között, vagy az úgymond észrevehetetlen normál használat közben (telefonálás, email, zenehallgatás, számológép, fényképezés - ezek a főbb felhasználási területek)?
Aki használta mindkettőt, mit tapasztalt a készített fényképek minőségét illetően (tesztképeket láttam)?
Ha az árat nézem, akkor az edigitalban 5000 HUF az árkülönbség, azaz megérné e ezt kifizetni, hogy egy újabb modell legyen a kezemben?

((Telefont azért cserélnék, mert jelenleg egy "névtelen" kínai android telefont használok 2 éve, és lassan szétesik - főképp amiatt nézem a Lumiákat, mivel mintha az árkategóriában (=közép) ezeknek lenne legjobb a fényképezője. Illetve egyébként a jelenlegi telefonom csak 3G-t tud, 4-et nem, nekem ez is megfelel, tehát az LTE se szempont. Szóval mivel a 950-re nincs keretem, elgondolkoztam a fényképezője miatt a 640XL-en, de ezt még nem fogtam a kezemben boltban, a fent említett két modellt igen - azaz aki ilyet használ, meg tudná osztani mi a nagy méret hátrányának az előnye?))

(#85256) Francia91 válasza strapal (#85255) üzenetére


Francia91
veterán

A tapasztalatok alapján jobb egy eleve Win10-zel kiadott Lumia, mint egy 8.1-ről frissített. Jobban, stabilabban megy vele a rendszer. Legalábbis azok alapján, amit itt olvasok. Gyakorlati tapasztalatom egyik említett Lumiával sincs, egy Lumia 1020-asom és egy 950-esem van

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#85257) turbulencia8 válasza strapal (#85255) üzenetére


turbulencia8
őstag

Par honapos 950-et kapsz kb. 60 eFt-ert, en azt vennem. Egy honapja valtottam ra, nagyon stabil telefon.

(#85258) Francia91 válasza turbulencia8 (#85257) üzenetére


Francia91
veterán

Én meg a Telekomtól vettem kamatmentes részletre, úgyis bőven vállalható, ha nem feltétel a függetlenség

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#85259) turbulencia8 válasza Francia91 (#85258) üzenetére


turbulencia8
őstag

En is a Telekomnal vettem, dokkoloval havi 1690 Ft-ert. Az elso reszletet is husegpontokbol fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#85260) Nooeca


Nooeca
senior tag

Nekem 640-el is megbízható a Windows 10, csak sajnos a Redstone eléggé levett aksiból... ezt kéretettjük mielőbb javítani.

(#85261) tomboy0013 válasza turbulencia8 (#85259) üzenetére


tomboy0013
veterán

Milyen előfizura vetted?

(#85262) NoNick


NoNick
tag

Nálunk kiosztottak kb. 10 db 640-est céges telefonnak. A 10-re frissítettek mind belassultak. Vegyél olyat, ami eleve 10-zel jött ki szerintem is.

(#85263) tibike8 válasza snakebait (#85247) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam is működik rendben minden mint egy másik kolléga is írta. Ez is olyan W10P-s jelenség lehet :)

(#85244) martin66
Nálam a Hangout kliens rendben működik. Bár mostanában az értesítés rapszodikus. Azt meg nem is tudtam, hogy van fizetős is belőle... Majd összevetem, hogy mit ad azért a viszonylag nem kevés árért amibe a fizetős kerül. A free is tud mindent amit a mindennapokban használni szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#85264) tibike8 válasza tibike8 (#85263) üzenetére


tibike8
őstag

Hm, most nézem, hogy nekem meg a pro van. Fizetni nem fizettem érte. Kezdettől fogva meg van az app amikor még nem volt fizetős verziója és az egyik frissítés óta pro lett.

[ Szerkesztve ]

(#85265) Gömbike válasza strapal (#85255) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ha fényképezés és az üzemidő előtérben van nálad, akkor az XL LTE-t venném.

A Zeiss-ben nem fogsz csalódni, az akksi símán visz 2 napot.

Én a 650 és az XL között vaccilláltam, e-mailben megkérdeztem BOG-ot, az ő tanácsára döntöttem a 640 XL LTE mellett.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#85266) ΞΔGLΞ válasza strapal (#85255) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha w10-zel szeretnéd használni, a 8.1-es telefonok "ideje lejárt", épp tegnap volt nálam egy 640 LTE, szinte már lassúnak tűnt, egy 650 meg már felére esett vissza árban, nagyon fürge lett a kezdeti balfaszságok ellenére.
Nagyobb tárhely, Oled kijelző, amit nem is érdemes összehasonlítani az IPS-sel, külalakra meg az egyik legszebb MS készülék, vékony, kecses, könnyű és fém. Hozzá képest a 640 már szinte durung! Akkuidőben a 650 simán elmegy 2 napot átlagos használat mellett, de akár többet is. Redstone-ra volt szüksége, hogy most így tündököljön. A 640 meg merül, mint a balta, kötve hinném, hogy ezt már megkódolják tartósra, van egy olyan érzésem, hogy ez már direkt ilyen, hogy válts!
Viszont dupla kopp nem lesz benne.

Mivel mind a kettőt huzamosabb ideig használtam, sőt most is látom családon belül, hogy a 640 egyre rosszabbul működik w10 alatt, a 650-et vedd. 39 ezerért már megkapod gyártói garanciával!

-------------

Amit írtam saját vélemény, akinek nem tetszik, ugorja át! :DDD

(#85267) Boonen007 válasza ΞΔGLΞ (#85266) üzenetére


Boonen007
őstag

Na igen, nalam elmegy ket napot a dual simes 640 es gyors is. 🙂

(#85268) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

8.1-en van valami megoldás arra, hogy ha a kontaktokhoz írok jegyzetet, akkor beérkező híváskor megjelenítse? Pl honnan ismerem, milyen munkát csináltam neki...ilyesmikre gondolok.

Másik kérdésem: létezik olyan böngésző 8.1-re, ami nem tolja el balra az FB-t?

Megint másik: amelyik appot az áruházban nem találom, de régen elérhető volt 8.1-re, azt honnan lehet előszedni? Volt valami linkelős dolog anno...

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#85269) snakebait


snakebait
senior tag

Ma ismét első kedd :U Nem tudom lesz-e ma hivatalos frissítés? :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#85270) Francia91 válasza csabyka666 (#85268) üzenetére


Francia91
veterán

UC Browser azthiszem van WP-re, próbáld meg azzal az FB-t. Tényleg nem értem, miért nem tudták ezt az eltolós hibát orvosolni 8.1 alatt, nem lenne egy nagy erőfeszítés... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#85271) csabyka666 válasza Francia91 (#85270) üzenetére


csabyka666
addikt

Ohh köszi a tippet, azzal még nem néztem :) :R

Szerintem a reklámszalag miatt tolja el, mert ha úgy frissül a kezdőoldal, hogy pont nincs benne az oldalra húzható reklám, akkor jó.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#85272) Plazmacucci válasza snakebait (#85269) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolom este nyolckor lesz valami. Ha más nem az a pcsa küld majd egy tweetet hogy ma nincs build, xoxo.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#85273) snakebait válasza Plazmacucci (#85272) üzenetére


snakebait
senior tag

+1 :C

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#85274) starr válasza snakebait (#85269) üzenetére


starr
őstag

Minden hónap második keddjén szokott hivatalos jönni. RP ringre lesz talán valami.

(#85275) martin66 válasza starr (#85274) üzenetére


martin66
senior tag

Én is így tudtam. Szóval ma ne várjatok a hivatalosra új buildet.

(#85276) macilaci


macilaci
csendes tag

Egy 640XLdual telóm van tízesre frissítve. A Skype újratelepítése után eltűnt a partnerlistám. Van arra lehetőség, hogy PC-ről (ahol megvan, szintén Win10) importáljam? Köszi

(#85277) csabyka666 válasza macilaci (#85276) üzenetére


csabyka666
addikt

Szerintem várj egy kicsit. PC-n is van, hogy nem látszik, egyszercsak előjönnek. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#85278) snakebait válasza starr (#85274) üzenetére


snakebait
senior tag

Ja,összekevertem,úgy rémlett első kedden szokott lenni. Bocs :B

Amúgy remélem javítják majd azt a kis bugot vagy minek is nevezzem,hogy a glancen nem látszódik ha töltöm vagy a néma,rezgő mód. Engem nagyon idegesít.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#85279) macilaci válasza csabyka666 (#85277) üzenetére


macilaci
csendes tag

Tegnap óta nem jött elő. :N

(#85280) Francia91 válasza snakebait (#85278) üzenetére


Francia91
veterán

Na jah...
Az 1020-ason látszódik Glance Sreen-en, ha töltöm, a 950-esen meg nem...
Érdekes módon, mikor az Insideres W10 volt fent az 1020-ason, ott még látszott a töltés Glance Sreen-en... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#85281) turbulencia8 válasza tomboy0013 (#85261) üzenetére


turbulencia8
őstag

Next XL

(#85282) Francia91


Francia91
veterán

Urak, a PIN kód kérését hogy tudom kikapcsolni Windows 10 Mobile alatt?

Szerk.: Nagy nehezen megtaláltam a Microsoft oldalán, csak picit hülye elnevezése van.... :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#85283) csabyka666 válasza macilaci (#85279) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja akkor ott más baj lesz. :/

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#85284) Clemi


Clemi
veterán

Hali,

Bocsi hogy itt, de mielőtt végigtúrom az alkalmazásokat, gondoltam megkérdezem hátha.
A lényeg, hogy a 930-on van a "Darázs" csengőhang, ami sajna a 950-ről már lemaradt, pedig az én ízlésemnek a legjobb volt. Próbáltam a Zedge-n megkeresni, de ott nem találtam. Van esetleg valakinek jobb tippje, vagy találkozott esetleg vele más helyen.

(#85285) hroberto


hroberto
veterán

Az Áruházból letöltött alkalmazásaim meg tudom nézni valahol (PC-n)?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#85286) Francia91 válasza hroberto (#85285) üzenetére


Francia91
veterán

A vásároltakat meg tudod nézni, a letöltötteket szerintem nem, legalábbis én nem találom...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#85287) hroberto válasza Francia91 (#85286) üzenetére


hroberto
veterán

Ez a baj! Régebben minden egyes letöltött appot megjegyzett, most meg én sem látom sehol.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#85288) martin66 válasza hroberto (#85285) üzenetére


martin66
senior tag

Meg tudod nézni. PC-n: a profilképedre kattints majd a legördülő menüben My library (talán az én könyvtáram magyarul) ott kijelzi az összeset.

(#85289) hroberto válasza martin66 (#85288) üzenetére


hroberto
veterán

Nálam a képre kattintva 3 lehetőség jön fel:
Fiók megtekintése
Bejelentkezés másik fiókkal
Kijelentkezés.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#85290) bluemirage válasza Clemi (#85284) üzenetére


bluemirage
őstag

Ebben az 1520-as Pack-ban benne a WASP csengőhang, amit szerintem az amit Te Darázsnak hívsz.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#85291) this is life válasza hroberto (#85289) üzenetére


this is life
Ármester

Pedig latnod kene pc-rol is , s hosszabbnak kene a listanak lenni ha az aruhazban a felhasznaloi kepedre klikkelsz ....
Letoltes es frissites
Beallitasok
Visszajelzes kuldese
Sajat tartalmak
Kod bevaltasa
Fiok megtekintese
Fizetese lehetosegek
Megvasarolt

Ennek kene legordulnie

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#85292) Francia91 válasza this is life (#85291) üzenetére


Francia91
veterán

Ennyi...

Itt meg ennyi...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#85293) netpeti98 válasza Francia91 (#85292) üzenetére


netpeti98
addikt

Az asztali W10 Áruház appjáról van ez:[link], nem a webes felületen.

(#85294) djdaniel


djdaniel
senior tag

Sziasztok, Insider Preview build 10.0.14915.1000-nél, ami legutóbb kijött fast ring, nem működik rendesen a billentyűzet, beírt szavak nem jelennek meg, pl messengernél 1 szót enged írni, után ki kell lépnem a beszélgetésből majd vissza és ismét csak 1szót enged írni, de ie-nél is ez a probléma.
Valakinek valami ötlete? :U

(#85295) Clemi válasza bluemirage (#85290) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi! Igen benne volt WASP néven :)

(#85296) hroberto válasza netpeti98 (#85293) üzenetére


hroberto
veterán

Igen, így már OK. Végül is a célnak megfelel. Köszönöm!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#85297) mtomi95 válasza djdaniel (#85294) üzenetére


mtomi95
senior tag

Mindenkinek ez meg hasonló hibák jöttek elő! Vagy megvársz egy új buildet amiben talán javítva lesz vagy hanyagolod a fast ringet.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#85298) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új telót és ebben kérnék egy kis segítséget. Jelenleg egy L820-asom van. Ugyan még egyáltalán nem járja a végét de, az aksija keveset bír és rettenetesen fel tud melegedni.
Jelenleg a L640 és a L650 között vacilálok. Árban ez a 2 elfogadható. Ahogy néztem a 640esnek az aksija, jóval többet tud, de a 650es szerintem jobban néz ki.
Ha van valakinek bármilyen személyes tapasztalata bármelyikkel, és van kedve megosztani annak nagyon örülnék.

Üdv.: Aszti

(#85299) hroberto válasza aszti93 (#85298) üzenetére


hroberto
veterán

Inkább a 650-et válaszd. Win 10-el jött ki, 16 GByte a tárhelye, jobb a kijelzője, és sokkal szebb, minőségibb.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#85300) aszti93


aszti93
aktív tag

És az akku látványosan kevesbbet tud a 640nél vagy azért annyira nem vészes?

Üdv.: Aszti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.