Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84501) mdraco


mdraco
őstag

Egy problémám van anniversary update után. Nem tudom, hogy írjam le. Eddig, mielőtt kikapcsolt/elsötétült a kijelző volt egy átmenet, félig elsötétült és gyorsan kijelzőhöz értem, hogy még ne kapcsoljon ki a képernyő. Na de most nincs ilyen átmenet, egyből kikapcsol a kijelző. Aki értette a kérdésemet, nektek is ez van? És hogy lehet visszaállítani? Kissé zavaró. Köszönöm!

(#84502) snakebait válasza mdraco (#84501) üzenetére


snakebait
senior tag

Nálam úgy működik mint régen, vagyis elsötétül előbb majd kikapcsol.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#84503) this is life válasza mdraco (#84501) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam sincs semmi gond, l735 az AU utan se volt gond , ha nem jon rendbe akkor hr ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#84504) leslie23 válasza this is life (#84500) üzenetére


leslie23
tag

megpróbáltam ismét az UC-t, most be sem tudtam lépni vele a jegyvásárlós oldalra... :DDD
viszont letöltöttem egy "Space Browser" nevű appot, ezzel tökéletesen megy!
kicsit lassú, meg fapados, de legalább működik. :R

van a MÁV-nak egyébként WP-re vonatinfós appja, az kifejezetten jól sikerült darab.

(#84505) Bogyó bá' válasza #90933760 (#84499) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Sehogy, meg se próbáld: a nano SIM vékonyabb a micronál, hiába vágatod le, tönkreteszi a foglalatot. De ingyen kicserélik viszont. :K

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#84506) turbulencia8 válasza this is life (#84500) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem a MAV app hibaja, edge-ben valo elektronikus fizetesnel szimplan lefagy a paypal, meg ebay-en is. Remelem ezt azert gyorsan javitjak.

[ Szerkesztve ]

(#84507) hito


hito
nagyúr

Használ valaki Band-et? Kezd megőrjíteni? Órák óta próbálom összehozni a 950 XL-emmel, de semmi eredmény. Párosítottam BT beállításokon belül (írja is, hogy kapcsolódva), de a MS Health alkalmazás egyszerűen nem látja. Mi lehet a gond?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84508) hito válasza hito (#84507) üzenetére


hito
nagyúr

Sikerült! Jól el van dugva a Band-en belül a reset :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84509) mdraco válasza this is life (#84503) üzenetére


mdraco
őstag

HR után se megy, most nem fogom visszarakni a 8.1-et s aztán jó pár órát tököljön... :(

(#84510) hito


hito
nagyúr

Pebble támogatás még mindig kritikán aluli a rendszerhez?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84511) mukibuci válasza hito (#84510) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84512) #90933760 válasza Bogyó bá' (#84505) üzenetére


#90933760
törölt tag

Majd lecsiszolom akkor.

(#84513) hito válasza mukibuci (#84511) üzenetére


hito
nagyúr

Közben kaptam az infót, hogy igencsak javult a helyzet :) Le is akartam tölteni az áruházból az új Pebble alkalmazást, de irta hogy frissitenem kell hozza a rendszert. Na most mar, frissítések menupontban hiába írja ki a telefont az új szoftvert, ranyomok a letöltésre es semmi nem történik. Pillanatra felugrik a letöltést mutato csik, de azon nyomban vissza is ugrik alapallapotba. Kiírja, hogy majd akkor telepul ha legközelebb töltőre dugom a gépet es ujrainditom. Tolton is van, újra is indítottam, próbálom is letölteni, de semmi, illetve mindig ugyanaz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84514) #90933760 válasza hito (#84513) üzenetére


#90933760
törölt tag

Fel kell töltődnie teljesen, nem elég ha töltőn van, mert install közben nem vesz fel áramot.

(#84515) hito válasza #90933760 (#84514) üzenetére


hito
nagyúr

Epic fail, koszi :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84516) ΞΔGLΞ válasza #90933760 (#84514) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Dehogyis azt jelenti az az infó/ kiírás.
Azért írja ezt, mert akkor éppen nem tapizza a készüléket, vagyis nincs használatban, ha 39% felett van, simán telepítheti rendszert. Nála más probléma lehet. Konkrétan annyi, hogy egy sima telepítés is el van qrva az egész rendszerben, nálam is volt ilyen, aztán egyszer csak minden ok nélkül frissítette magát.

(#84517) ΞΔGLΞ válasza hito (#84513) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Új telefon egyébként? Ha semmiképp nem akarja frissíteni a rendszert, nyomj egy recovery-t, utána csak a wifi-t állítsd be és rögtön navigálj a frissítésekhez, ha frissült az OS, állítsd be a Microsoft fiókot (mert addig nem tudsz belépni a market-re) és az áruházban szintén hagyj minden applikációt frissülni, ha kész, restart. Amíg ez nincs kész, addig ne csinálj mást a készülékkel.

Ha nem frissül, akkor valami bugszarság miatt nem engedi (emiatt kell a recovery, vagy HR, a recovery gyorsabb és jobb is, ha gyalulni kell), bár ilyenkor legalább hibakódot dobni szokott.
De ehhez nem kell fullra feltölteni a telefont, mint írtam 40% a határ.

[ Szerkesztve ]

(#84518) pprod94 válasza turbulencia8 (#84506) üzenetére


pprod94
aktív tag

Én szinte csak mobilon vásárolok, paypal-lal fizetve, semmi gond nincs vele a 10 korai buildjait is beleértve. :) Egyedi dolog lesz ez.

(#84519) turbulencia8 válasza pprod94 (#84518) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ennek orulok, en modjuk benyeltem ebay-en egy rendelest, mert nem tudtam paypalba belepni, a rendszer meg ugy rogzitette, hogy ranyomtam a fizetes gombra, azota is probalom toroltetni azt a rendelest. Keddre varom a szulinapi frissitest, fokent az edge gesztusvezerlese miatt, remelem megoldodik ez is.

(#84520) hito válasza ΞΔGLΞ (#84517) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, új. Köszi, közben feltöltötte X százalékig és egyből jelezte is, hogy most már tudja telepíteni a frissítéseket. :K Egyelőre ismerkedem vele. Még nem akarok pánikolni, de egyelőre nem találom a kedvenc feature-ömet, ami miatt nagyon megtetszett a w10m, nevezetesen, hogy beteszi az alapértelmezett üzenetküldő alkalmazásba a skype üzeneteimet, mint a hub a BBOS-ben. Biztos csak beállítás kérdése. A Skype alkalmazást már frissítettem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84521) chipesz válasza hito (#84520) üzenetére


chipesz
őstag

Ez a funkció az Anniversary update-tel megszűnt, helyét az új Skype UWP veszi át.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#84522) hito válasza chipesz (#84521) üzenetére


hito
nagyúr

Na akkor ismét elkönyvelhetnek egy elégedett felhasználók ezek a félkegyelműek. Nem ezt mondtam #84429-ben?

Nem mindig szeretem a frissítéseket, mert amellett, hogy hoznak újat, meg pluszt, mindig van visszalépés is, meg olyan, amit elrontanak az elődhöz képest. Ezért félve tolom fel mindig az update-eket.

Ez a dolog tetszett a legjobban a w10m-ban (hát miért ne azt gyomlálnák ki :W), mivel a BBOS volt a kedvenc rendszerem, amíg el nem földelték. Pontosan a hub miatt. És gondolom ennek ennyi, visszatenni nem tudom az előző szoftver verziót. Úgy látom tiszavirág életű, és csalódásoktól nem mentes kapcsolatunk ismét véget ér egy jó időre a WM-lal.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84523) martin66 válasza hito (#84522) üzenetére


martin66
senior tag

Elvileg azt akarják megcsinálni, hogy az SMS küldtést is a skype appba integrálják. elvileg azt kell elképzelni mint az üzenetek + skype csak sokkal bővebb skype funkcióval. (bár még fotót se láttunk, hogy hogy fog működni a valóságban)

(#84524) hito válasza martin66 (#84523) üzenetére


hito
nagyúr

Hát, szerintem jobb lett volna, ha előbb elkészülnek vele és csak aztán veszik el a régebbi verzióját a dolognak. De ők tudják. Belőlem csak a sértődöttség és megbántottság beszél, nem fogom emiatt kukázni a készülékemet, sem a rendszert ;]

Csak ne legyen sok ilyen, mert tényleg semmi kedvem megint csalódni. Örülök, hogy jó és egyre jobb (ezt a "pici" dolgot leszámítva, ami meg elvileg mégjobb lesz).

A Pebble támogatás nagyon amatőr még mindig sajnos. Nem baj, mert az értesítések elérésével szerintem rohamtempóban fejlődik majd/fejlődhet a dolog.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84525) mukibuci válasza hito (#84524) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a pebble problémáddal csak annyi a probléma, hogy rossz alkalmazást telepitettél hozzá.

pebble time manager kell hozzá, csak nem a storeból

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84526) hito válasza mukibuci (#84525) üzenetére


hito
nagyúr

Melyiket kéne? A Pebble Essentials-t telepítettem. Értesítések lezárt képernyőn is szépen megérkeznek, de hívásnál nem jelez, illetve watchface sem telepíthető, csak az a néhány sample ami alkalmazáson belül van. Hát egyiket sem szívesen viselem a karomon :B

"csak nem a storeból"

Köszi! :R És honnan?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84527) mukibuci válasza hito (#84526) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

google első találat

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84528) hito válasza mukibuci (#84527) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, délután megnézem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84530) hito válasza mukibuci (#84527) üzenetére


hito
nagyúr

Letöltöttem (telefon eleve zip-ként menti, míg asztali rendszer appx-ként), átneveztem appx-re, fejlesztői beállítások között beállítottam, hogy mindent telepítsen, de nem települ valamiért. Amikor rányomok, akkor megkérdezi, hogy telepítse-e, igenre nyomok és nem történik semmi. Mi lehet a hiba? Addig is nyomok egy restartot.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84531) mukibuci válasza hito (#84530) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

olvasd el a telepítés menetét

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84532) hito válasza mukibuci (#84531) üzenetére


hito
nagyúr

Na, észre sem vettem jobb oldalon az IG-ot. Köszi! :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84533) Teebee9206


Teebee9206
csendes újonc


Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni. Ma vettem egy Lumia 550es készüléket és frissítés keresés ota ez a kép fogad....egy ideje 0%-on áll a letöltés.
Ez ota az áruházból sem tudok frissíteni. Valami ötlet? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#84534) taip válasza Teebee9206 (#84533) üzenetére


taip
senior tag

Lehet, hogy nem áll neki frissíteni lemerült aksival. Próbáld meg töltőre dugva.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#84535) Spet válasza taip (#84534) üzenetére


Spet
addikt

Sot biztos azert nem tolti le. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#84536) Teebee9206


Teebee9206
csendes újonc

Köszönöm a letöltés elindult, viszont az áruházból még mindignem lehet letölteni alkalmazást. 😒

(#84537) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Manuális megoldás kivételével meg lehet oldani, hogy egy adott accounhot legyen egy bizonyos csengőhang? A céges kapcsolatokra szeretnék walking dead-et beállítani ;]

A másik is céges ügy. Be van állítva, hogy csak kézzel frissítse a leveleket ennek ellenére időnként megjelennek az új levelek. Ennek mi lehet az oka?

(#84538) #90933760


#90933760
törölt tag

Frissíteni lehet kábelről vagy valahogy offline?

(#84539) KACSX


KACSX
csendes tag

Sziasztok!

Érdemes megnézni Triszka Balázs videóját, amin Lumia 525-ön Android 6.0.1-est futtat. Az XDA Developers fórumán pedig olvasható, hogyan csinálta meg: http://forum.xda-developers.com/windows-phone-8/general/android-6-0-1-cm13-lumia-525-t3442630
Vagy a cikkben: http://www.xda-developers.com/microsoft-lumia-525-hacked-to-run-android-6-0-1-with-cyanogenmod-13/

Szóval, ha Windows 10 Mobile nincs is egyes telefonokra Android 6 még lehet, ha sikerül megcsinálnia, hogy 512MB-tal is működjön.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z690 UD, Intel Core i7-12700K 25MB, Kingston FURY Beast 4x16GB DDR4/3200 MHz CL16, Gigabyte GeForce RTX 3090 GAMING OC 24GB, Samsung 980 Pro 1TB 7000/5000MB/s, Western Digital Black 4TB 7200rpm 256MB SATA3, Chieftec Smart 1250W Gold, Acer KG251QDbmiipx 1ms @ 240 Hz, Serioux HT2100C 2.1 16W

(#84540) Spet válasza #90933760 (#84538) üzenetére


Spet
addikt

Ha előtte letöltötte a frissítést akkor lehet offline.

Vezetékes megoldásra meg ott a Windows Recovery Tool

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#84541) #90933760 válasza Spet (#84540) üzenetére


#90933760
törölt tag

Király, ezzel egyszerűnek tűnik. Ha megjön akkor rá is eresztem egyből, gyanítom jó régi szoft lesz fent a telón amúgy is.
És milyen időnként jönnek update-ek amúgy?

(#84542) Pikkolo^^ válasza #90933760 (#84541) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Insideren hetente, simán évente ;]

(#84543) turbulencia8 válasza KACSX (#84539) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem semmi. 950-re is mukodhet?

(#84544) mdraco válasza KACSX (#84539) üzenetére


mdraco
őstag

Összeállhatna a Microsoft a Cyanogen csapattal, lumiákra csinálni Android 6-ot :D

(#84545) hito válasza mukibuci (#84531) üzenetére


hito
nagyúr

Elakadtam (ami várható volt). Win10 van a gépemen, és ennek megfelelően a Win10-hez való SDK-kat dobja fel a linkre. Telepítettem, de utána nincs a gépen a telepített programok között 'Windows Phone Application Deployment 8.1" nevezetű. Gondolom ezen nincs is mit csodálkozni, mert nem a 8.1-es Win-hez valót töltöttem le. Hogy működhet a dolog Win10-nél? Angolom a közérben való kenyérkérésen kívül sokmindenre nem jó :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#84546) Spet válasza #90933760 (#84541) üzenetére


Spet
addikt

Telefonra havonta 1 vagy 2, alkalmazásokra hetente ha foglalkoznak vele.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#84547) mukibuci válasza hito (#84545) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem is win10 van a gépemen. csináld meg lépésről lépésre, ami ott végig van screenshot-olva és működni fog

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84548) Clemi válasza mukibuci (#84547) üzenetére


Clemi
veterán

Nektek rezeg a telefon ébresztés közben? Nekem egyik hanggal se, még úgy se, hogy rövidet választok amit többször kezd elölről.

[ Szerkesztve ]

(#84549) mukibuci válasza Clemi (#84548) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

rs2-n jelenleg nem hogy nem rezeg, de nem is ébreszt :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84550) pikszel válasza mukibuci (#84549) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam megy az ébresztés, bár nem rezeg. Viszont a hívás fogadásakor beállítható rezgés az utolsó előtti frissítéssel elszállt. Lumia 950, 10.0.14905.1000

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.