Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73539) Partyface007 válasza confuser (#73538) üzenetére


Partyface007
őstag

beszállnék a vitába

szerintem valahol a kettőtök között az igazság: Cortana valóban több mint egy jópofa program ami viccet mesél USA-ban tényleg komoly adatbázis/tudás van mögötte, nyilván valamilyen szinten technikailag át tudták volna ültetni Európára ne adj isten ország szinten hozzánk is de feltételezem nem akarták lejjebb adni a minőséget.

Ráadásul láthatóan nem hogy erre nincs kapacitás MS-nél de ennél sokkal fontosabb dolgokra sincs...

Ez valóban egy marketing döntés lehetett de az erőforrás hiány is közrejátszhatott szerintem (így vagy úgy szerintem hibás döntés volt mindenképpen, mert ha használat elött figyelmezteted a felhasználót hogy a te régiódban közel sem tökéletes a működése és messze nincs azon a szinten amit egyébként tudna de azért bekapcsolhatod ha akarod az jobb megoldás lett volna de mindegy)

Az hogy a quiet hours funkciót miért kötötték Cortánához számomra rejtély
(lehet van valami értelmes magyarázat de én speciel ezen túl léptem mivel úgyis angolul használom a telefont és kell a quiet hours így nekem speciel nem nagy áldozat)

de hogy 10-ből még az a funkciója is kikerült hogy foglalt naptár bejegyzés esetén szintén be lehetne vele kapcsoltatni az már baromira idegesítő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.