Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) legiaap válasza tybsen (#6550) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na várjál csak...majd írok nekik feedback-et
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6552) tybsen válasza legiaap (#6551) üzenetére


tybsen
addikt

Az ms-nek is leccci ;]

(#6553) legiaap válasza tybsen (#6552) üzenetére


legiaap
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6554) legiaap válasza tybsen (#6552) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azoknak mák kétszer is írtam, meg a HTC-nek is kétszer...ba..nak válaszolni.
:W
Amúgy érdekes, hogy a külföldi fórumokon nem láttam még, hogy panaszkodnának a fogyó memóriára.
Csak mi vettük észre, vagy a többiek lesz...ják?
Így hogy vesz tudomást a Microsoft róla?
Az én két levelem nem elég bizonyíték.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6555) HawerKing


HawerKing
őstag

Eleg keves jo app van a piacteren :( jatekok sem tul jok vannak. Amik jok azok a Nfs ek, angry birds ok s a Pes :D valami jo progit tudtok ajalni?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6556) tybsen válasza legiaap (#6554) üzenetére


tybsen
addikt

Csak a mi magyar agyunkkal lehet ilyen problemakra rajonni ;] Egyebkent en ugy vagyok vele, hogy felesleges kuzdelem. De a heten irok nekik en is, hatha lesz valami.

Mas: a komoly, hogy meg mindig nem tudom, milyen update jott a L820-ra, nem ertem, miert nem lehet ezt kommunikalni.

(#6557) Plazmacucci válasza HawerKing (#6555) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Játékok:
Survivalcraft - minecraft, az ingyenes is jól játszható
Mirror's Edge - klassz!
Paradox Exit - örök klasszikus mászkálós rpg
Fly The Nyan - nem kell leírnom ugye? :D
Brain Cube és Reloaded - logikai, klassz!

Progik képszerkesztésre amik jók:
PhotoFunia
Photo Beamer - Nokia only
Sophie Cam
Pictures lab
Fantasia Painter
Vreative Studio - Nokia only
Face Swap - xD
Lomogram
Photosynth - összefényképezi a képeket

Hasznos:
BpMenetrend
Flashlight XT - lámpaaa
Skydrive
Mozi23
Műsorújság
Metrotube
TuneIn Radio - Nokia only?
Connection Tiles - legjobb program wifi airplane stb. beállításokra gyorsindító ikon
Gigu - koncertek és bandák nyomon követése
How to draw anime - adja magát
Idokep.hu
Lejátszás - DLNA Nokia only
Memeface - LOL :D
MPC-HC remote - vajon mi? :)
Obuda - Óbuda turista térkép
Paint
PC remote - gépet basztatni wwifi-n keresztül
QR code reader
Relax Melodies - kedvenc, gyereket ezzel lehet altatni :)
Soundhound - megmondja milyen zenét hallunk
Streaming Media - PC klienssel (tversity) gépről lejátszik zenét, filmet
Voice Morpher - fun!

stb...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6558) Oppenheimer válasza legiaap (#6554) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lehet hogy van egy magyar app ami szétb@ssza a memóriát. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6559) Lall válasza Oppenheimer (#6558) üzenetére


Lall
veterán

És ki írta? adam014, oO7 vagy Dale? :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6560) HawerKing válasza Plazmacucci (#6557) üzenetére


HawerKing
őstag

Köszike :) csekkolok is parat :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6561) legiaap


legiaap
nagyúr

Na ma csökkent megint 0,02 Gigával a szabad helyem. Úgy látszik beállt erre a napi 0,02-es tárhely csökkentésre. Magyarul 44 nap múlva HR kell produkálnom.
Csak az other mappa nőtt meg meglepetésemre a Pictures pár megával, pedig nem fotóztam, semmi képet nem töltöttem le.
Ja meg érdekesség. Múltkor csináltam a a böngészőben meg a térképben is előzmény törlést, és nem, hogy nőtt a szabad hely még ez is csökkentette a tárhelyet.
Azóta már hozzá sem nyúlok.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6562) nicu71 válasza tybsen (#6556) üzenetére


nicu71
addikt

Elborzadva figyelem a kálváriádat a rejtélyes,megállithatatlannak tűnő elfogyó tárhelyeddel,meg az egyéb különös történésekkel.Napi horrorsorozat-betevőnek is bőven megteszi. :Y

egyébként nekem is fogyogat az omnia7-el,de mivel 16 G-val garázdálkodhatok,nem nagyon érdekelt.Egy ideje azonban odafigyelek,megpróbálom a gyanús,szükségtelen alkalmazásokat kikerülni stb stb.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6563) legiaap


legiaap
nagyúr

Na a Microsoft fórumon csak találtam 1, azaz egy embert akinek 820-a van és panaszkodik a tárhely fogyásra.
Nem vagyunk egyedül.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6564) tybsen válasza legiaap (#6563) üzenetére


tybsen
addikt

Na akkor legalább nem csak nálunk van ez.. De Neked 8x van, ugye?

(#6562) nicu71: jaja, sajnos ez van. De azert vannak pozitiv dolgok is, csak azokról nem írok ;-) Tehat azert vannak jo oldalai is a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

(#6565) Blyan válasza crey (#6502) üzenetére


Blyan
félisten

Dettó. :( Mindenben egyetértek - iPhone WP

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6566) legiaap válasza tybsen (#6564) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jajaja 8X

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6567) catroot válasza Barthezz2 (#6498) üzenetére


catroot
veterán

Nagyon egyetertek.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6568) Dunbar


Dunbar
senior tag

Most hogy dicsértem jól felbaszott az e-mail kliens, 40 oldalnyi anyagot, lefényképezett füzetképeket küldenék át gépre, előtte és utána is vannak egyéb képek füzetekből,több fotó csatolásakor használható camera rollban hangyafasznyi képeket mutat, egyik lap olyan, mint a másik, főleg ilyen méretben. Az megoldás az, hogy 10 óra iskola (3 TZ) után és következő TZ-re órákig készülés közben elkezdjek memóriajátékozni vagy csatolgassak egyenként.
:W
(Persze megcsinálhattam volna amíg ezt leírom.)

Egyre valószínűbbnek tartom, hogy mire új készüléket vásárolok még a droid is vonzóbb lesz, mert jóval gyorsabban fejlődik és kijavítja a hiányosságait, a WP alapfunkciókban (naptár, értesítések, ébresztő, most, multimédia lejátszás, dokumentum transzport, e-mail) rettenetesen buta, körülményes vagy egyes funkciókban használhatatlanra egyszerűsített.

(#6569) Zyrius


Zyrius
aktív tag

sziasztok,

közel 1 hónapja van meg a 8x de nekem nincsenek memória problémáim. 1,4 giga az other mappa, ha jól emlékszem volt több is a kezdeti időben. Arra gondoltam, hogy nem lehet az, hogy fix idő után törli a tartalmát de ha hirtelen nagyon sok programot telepítesz fel, akkor "nem jár le" a törlési határidő? Ez megmagyarázná, hogy az olyan átlag felhasználóknak mint én akik nem nyomkodják tesztelek a telefont és nem telepítenek mindenféle programot egyszerűen normális ütemben "kiforog" a tartalom, míg másoknál túlcsordul? Lehet ipari baromság, de ezt eltudnám képzelni :)

Más.
2 napja beállítottam a céges emailt és hihetetlenül jól működik. Napi 100-130 levél fordul meg, és hamarabb vagy azonos időben kapok meg mindent, mint a laptopra. Összeszinkronizáltam mindent, naptárat feladatokat is. A céges "kapcsolatok" részhez is hozzáférek, nagyon jól használható!

Facebooknál nálam nincs gond akkor ha PC-n nem vagyok bejelentkezve, de ha igen, akkor néha megkapom az értesítéseket néha nem.
1-2 napja töltöttem le egy htc frissítést, azóta a háttérben megy a wifi is, szóval ez is pipa :)
Még egy EQ kéne a media playerbe és akkor 100%-osan elégedett lennék.

Volna egy kérdésem is.
A Find my phone opciót sikerült már valakinek kipróbálnia? Valamiért én hiába kattintok a webes felületen a megfelelő helyre csak egy összefoglaló oldalra kerülök, hiába vagyok bejelentkezve. Egyszerűen nem találom azt az aloldalt ahol keresni lehet.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#6570) Oppenheimer válasza Zyrius (#6569) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jééé egy elégedett felhasználó. Ilyet is rég láttunk :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6571) btudos válasza Oppenheimer (#6570) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nana, és én? :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6572) polonic


polonic
félisten

A pc remote működik nektek normálisan? Konkrétan az egér irányítás. Nekem csak lefelé és a jobbra irányokat érzékeli.

(#6573) nicu71 válasza polonic (#6572) üzenetére


nicu71
addikt

nekem,emlékeim szerint soha nem ment zökkenőmentesen wp7 alatt.leginkább kikapcsolásra használom,ha ágyban vagyok esetleg hangerő változtatására,trackléptetésre...ilyenek.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6574) total90 válasza polonic (#6572) üzenetére


total90
veterán

Nálam Lumia 900-on megy faszán, 920-ra nem is telepítettem még. Egyébként én csak asszony szívarására használtam a másik szobából, egyébként nem látom értelmét.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6575) negyedes


negyedes
addikt

Eddig hany valakinel jot telo a memoria fogyas es milen keszuleken?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6576) Dunbar válasza polonic (#6572) üzenetére


Dunbar
senior tag

Nekem ment Omnián.

(#6577) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok ismét, még mindig a zneal küzdök, nicns valami hordozható verzió belőle? o.O
[Az eredeti telepítő még mindig nem hajlandó telepíteni, szerinte a legfrissebb verzió van fent a gépen, pedig arról shift del kíséretében távozott a zune mappa -.-"
[ugye registry clean már ment, volt is téma, de még mindig nem lehet telepíteni.. -.-"]

Everybody lies.

(#6578) tybsen


tybsen
addikt

Minden napra egy mese...

Tegnap este 11:30 körül az akksi 79%-on, gondoltam felesleges töltőre dugni. Kikapcsolt wifi, bekapcsolt adatforgalom. Alapvetően minden éjjel töltőn van a telefon és nagyon jól bírja a nappali felhasználást és jó a rendelkezésre állási idő is. Repülőgép módban már volt töltő nélkül is éjszaka, nem merült semmit.

Ma viszont.. amint fel akartam ébreszteni. képernyőt, nem reagált, aztán hosszabban nyomva rezgett egyet és bekapcsolt a készülék. Nokia felirat, stb. Akksi 3%!

Szerintetek? Lehet, hogy beleragadt valami? Bar elvileg ez nem lehet, nem? Vagy mi történhetett?

(#6579) Plazmacucci válasza tybsen (#6578) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem mindaddig voltak akku anomaliak meg ujraindulas problemak amig ki nem kapcsoltam azt a takarekos uzemmodot. Ugy vettem eszre wp8ban semmi, de semmi nem valtozottaz elodhoz kepest. Csak olyan mint egy feltuningolt mango amin eroforrasigenyeseb progik is futnak. Idaig semmi haszna az uj kernelnek :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6580) ubid válasza polonic (#6486) üzenetére


ubid
őstag

Hát ez felettébb szomorú, hogy nem lesz gmailsync... :(
De gondolom valami program majd helyettesíti :)

-.-

(#6581) btudos válasza tybsen (#6578) üzenetére


btudos
Topikgazda

Bár hivatalosan nincs ilyen, de be tud ragadni app, általában az küldi nullára az akksit.

ubid: E-mail szinkron lesz, elsősorban a naptár érintett a dologban.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6582) catroot válasza Oppenheimer (#6570) üzenetére


catroot
veterán

Frissek meg az elmenyei :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6583) tybsen


tybsen
addikt

Én egy játékra gyanakszom egyébként, amit tegnap töltöttem le, mert ezt megelőzően nem volt ilyen gond.

(#6584) kezman válasza tybsen (#6583) üzenetére


kezman
őstag

Igen, tapasztalataim szerint van olyan app( Játék) ami eszi a graftot, fel raktam egy új appot, aztán fél nap alatt leszopta az aksit, töröltem és megszűnt az anomália, és ez több appal is előfordult már sajnos :F

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#6585) Blyan válasza btudos (#6581) üzenetére


Blyan
félisten

De email szinkron is csak imappal vagy poppal, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6586) legiaap válasza tybsen (#6578) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem meg tegnap elkezdett halkan és nagyon recsegősen szólni a külső hangszórom. Most én nyomattam egy újraindítást, hogy megjavuljon. Amúgy lövésem sincs ezt mi okozhatja. Ez volt eddig a második alkalom, hogy ezt produkálta.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6587) tybsen válasza kezman (#6584) üzenetére


tybsen
addikt

Jaja.. Köszi Nektek a válaszokat. Egyelőre letöröltem ezt a játékot, aztán meglátom.

(#6588) btudos válasza legiaap (#6586) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ez nálam is jelentkezik néha, de nem tudom mi az oka. Szoftveres gondra gyanakszom (mert nem állandó probléma), de nem tudom ezt hogy lehet elrontani...

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6589) tybsen válasza legiaap (#6586) üzenetére


tybsen
addikt

Na nekem ilyen eddig meg nem volt, de mar csak ez hiányzik es szerintem én nyerem az idei bug-versenyt. :U :DDD

(#6590) btudos válasza tybsen (#6589) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szerintem ez 8X bug, olvastam róla már korábban, de nem emlékszem pontosan 😞

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6591) Воланд válasza Blyan (#6585) üzenetére


Воланд
titán

de. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6592) Sequoyah


Sequoyah
tag

Sziasztok!

A HTC Mozartom reggel azt jelezte, hogy frissítés van rá. Sajna estig/holnapig nem tudom Zunere dugni.
Tud valaki valamit erről, esetleg feltette már valaki?

(#6593) duce78 válasza negyedes (#6575) üzenetére


duce78
tag

10 napos a lumia 920 om. Az egyéb 3.2 gb. Reggel még csak 3.16 volt. Dinamikusan növekszik.

[ Szerkesztve ]

Nem lessz, hanem kérek!

(#6594) pushalias válasza btudos (#6571) üzenetére


pushalias
addikt

És én? :U

Honor 9 / HP 8470P

(#6595) negyedes válasza duce78 (#6593) üzenetére


negyedes
addikt

Fuuuu. :Y de mi a nyavaja eszi meg a sok tarhelyet?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6596) catroot válasza duce78 (#6593) üzenetére


catroot
veterán

Mennyi játék/app van most fent?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6597) duce78 válasza catroot (#6596) üzenetére


duce78
tag

11 játék és ~50 app. Már 3.22 gb az egyébb. Azóta sem fb, se yt nem volt megnyitva, csak az MA.

Nem lessz, hanem kérek!

(#6598) mandin válasza btudos (#6581) üzenetére


mandin
senior tag

Ha a naptár tényleg használhatatlan lesz, akkor muszáj lesz váltanom, de gondolom ezzel vannak még így páran.

(#6599) Воланд


Воланд
titán

Now Google breaking third party YouTube apps

na, kezd egyre nagyobb patkany lenni ez a ceg....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6600) mbale válasza duce78 (#6597) üzenetére


mbale
tag

Akkor ez szvsz nem olyan sok...

@woland_y2k: eddig is az volt..

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.