Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) mbale


mbale
tag

Whatsapp for windows phone 8: [link]
Értesítések működnek, de itt is beragad sokszor a számláló. Elképesztő :DDD

Zag Zag

(#6102) Oppenheimer válasza mbale (#6101) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jobbnak tűnik mint a viber, de sajnos alig használja pár ismerősöm. vibere viszont mindenkinek van.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6103) mbale válasza Oppenheimer (#6102) üzenetére


mbale
tag

Sajnos +1.

Zag Zag

(#6104) Oppenheimer válasza mbale (#6103) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Meg ha már wp8as app, igazán beépülhetne a PPL hubba a voip apival

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6105) mbale válasza Oppenheimer (#6104) üzenetére


mbale
tag

Egyrészt ez is zavaró, de főként az értesítés rendszer a fő probléma továbbra is. Mármint whatsappon belül megkapom azonnal (mint vibernél), csak ugyanúgy beragad a számláló (mint vibernél ;]), de legalább a felbontást igazították a wp8-hoz.
Facebook app a mai frissítés után szintúgy rossz..

Zag Zag

(#6106) Oppenheimer válasza mbale (#6105) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jött frissétés a facebookhoz? Állat :D Amúgy nekem a whatsapp értesített rendesen, a csempe is működött, de ha írtak telefonszámot mutatott a név helyett.

OMG Facebook app nem fagy ki az üzeneteknél! :C Milyen alap dolog, azt hogy örülök neki :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6107) mbale válasza Oppenheimer (#6106) üzenetére


mbale
tag

Facebook apphoz még: nekem még van egy olyan probléma vele, hogy néha villog az ikonja, mintha pixel hiba lenne, de ez nem valószínű, mivel akárhova húzom is, villog. :DDD
Üzenetek rész már tényleg nem fagyott ki az új frissítéssel, de ha lassan görgetted, az előző se fagyott ki. (ez ám a workaround apám).
És mikor írom ezt az üzenetet, 2 nap után, de jött facebookról értesítés. (baszki zseniális, csak szidni kell és működik. Már röhögök rajta esküszöm. :)) )

Zag Zag

(#6108) Oppenheimer válasza mbale (#6107) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Dinamikus pixelhibának hívják, gariztass ;]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6109) gzbotii


gzbotii
veterán

semmi

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6110) Peetey91


Peetey91
senior tag

Kapcsolagok-ban a legutóbbi fül alatti előzményeket tudom törölni, vagy szerkeszteni?

(#6111) Lall válasza Peetey91 (#6110) üzenetére


Lall
veterán

Sajnos nem. Pedig oriasi bukta lehet belole.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6112) btudos válasza Peetey91 (#6110) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem, minek? Pont a lényege veszne el. Ha állandósítani akarnád az ott megjelenő embereket, akkor inkább hozz létre egy csoportot, az egyszerűbb.

Lalll: Most tök komolyan, ki az aki a legutóbbi kontaktokat nézegeti úgy hogy abból bajod lehet? :F

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6113) Lall válasza btudos (#6112) üzenetére


Lall
veterán

A minekre lennenek okaim. Igy marad a telefon lekodolasa. Olyan mintha a hivaslistambol nem tudnek torolni embereket. Eleg gany megoldas.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6114) mukibuci válasza Lall (#6113) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés, ha másik telefonszámon (és telefonon) szervezed a paszulyfújatást :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6115) Peetey91 válasza btudos (#6112) üzenetére


Peetey91
senior tag

Elofordul, hogy hiv az ember olyan valakit, ami,nem tartozik masra, azt jo lenne kitorolni. (legutobb baratnomnek inteztem meglepetest, majdnem emiatt buktam le... :D)

(#6116) Lall válasza btudos (#6112) üzenetére


Lall
veterán

Tok komolyan, vajon ki lenne? A felesegem, ha hagynam, de nem hagyom. :P

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6117) btudos válasza Peetey91 (#6115) üzenetére


btudos
Topikgazda

A telefon az enyém, és ha nem akarom hogy keresgéljenek benne vagy illetéktelen dolgokra bukkanjanak, akkor nem adom oda másnak. (egyébként nem szép de egyszerű megoldás gyorsan megnyitni olyan kontaktokat, amiből nem lehet baj, hogy eltűnjenek az illetéktelenek számára problémás kontaktok.)

Alapvetően a telefon az enyém, sose értettem miért kéne rejtegetnem mások elől a dolgaimat. Ha olyanról van szó, nem adom oda illetéktelen kezébe a telefont, és kész. Bár lehet én vagyok túl maradi, vagy csak vagyok olyan naív hogy ne tartsak a barátnői kutakodástól. :P

mukibuci: Nem akartam beírni ide, de ezek szerint hiába fogtam vissza magam ;]

Lalll: Na pont erről van szó :K (Ha a telefonom tartalmát féltenem kell a feleségemtől/barátnőmtől akkor rosszul választottam :( )

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6118) mukibuci válasza Lall (#6116) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

legyél kreatív, ott van szabó pista, aki a legjobb cimborád/munkatársad, hozzá 2., 3. telefonszámként kell elmenteni a paszulyfújókat. problem solved ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6119) catroot válasza btudos (#6117) üzenetére


catroot
veterán

"Ha olyanról van szó, nem adom oda illetéktelen kezébe a telefont"

Ki mondta, hogy odaadják? Elég ha elmész budira és beleolvas a zöld szemes ostoros :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6120) btudos válasza catroot (#6119) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ott a lock code :P

Az eredeti kérdezőnek ráadásul 920-a van ha jól tudom, az asszony kedvéért átnevezi a Kid's corner-t Wife's corner-re, és kész is vagyunk, mindenki elégedett ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6121) catroot válasza btudos (#6120) üzenetére


catroot
veterán

Tényleg, Asszonysarok. Csak itt balra kell húzogatni. ;]

Hogy ON is legyek: tapasztalt már valaki olyat, hogy nem kapcsolt ki a kijelző csak gombnyomásra? Szóval nekem be van állítva 30mp-re és már több perce vártam, hogy mi lesz. Aztán csak ment, ment míg végül rá nem untam.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6122) Lall válasza btudos (#6117) üzenetére


Lall
veterán

Egyezzunk meg abban, hogy nem vagyunk egyformak. Valoszinu rosszul sem valasztottam mivel 14 eve egyutt vagyunk, de a felsoroltakon kivul egy csomo olyan elethelyzet van, mikor a lock kod nem segit en pedig nem szeretnem, hogy masok lassak az elozmenyeimet akar uzleti parner pl. aki csak azert keri el a telefont mert meg nem nem latott ilyet es akarva akaratlanul is latja amit nem kene. Szerintem egy baromsag, hogy nem tudod torolni az elozmenyeket, neked ez nem gond.

mukibuci: Ezen mar tul vagyok. Belekavarodtam az egeszbe, nem tudtam ki kivel van. Raadasul ez a szar a facebookon csekkolt csajokat (akiket a haveroknak mutogatsz) is be teszi. Szoval nagy bukta ez a pontja a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6123) Peetey91 válasza btudos (#6120) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ez a Wife's corner ez tetszik. :D Írtam egy életszerű példát rá, ilyen nálam elő szokott fordulni. No mindegy. :D

(#6124) btudos válasza Peetey91 (#6123) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nyilván nem ítélek el senkit mert nála máshogy működik a dolog. (Lalll, bocs ha így jött le, nem akartam senkinek a lelki világába gázolni).

De mondjuk nálam Guest Room lett a Kid's Corner-ből (gyereket még pár évig nem tervezek :P ), és ha nem épp funkcionális dolgokat mutatok érdeklődőknek, hanem csak játszani akar valaki vagy valamit megnézni Facebookon, akkor elég oda belépnem és odaadhatom nyugodtan az illetőnek. :)

Persze jó lenne ha lehetne törölni, de nem hiszem hogy magánéleti és mindenféle egyéb kérdéseket felvető problémák megoldhatatlanságával számolnának a MS-nál, mikor fejlesztik a WPx-t.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6125) cerb válasza franc0 (#6096) üzenetére


cerb
tag

köszi! kisbetűt nem olvasunk...:) egyébként meg használtan vettem, nincs nálam jelenleg a szerződés sem.
Ez a Ts ár piszok magas, a telenoros még elfogadható lenne, de sajnos előbbihez van kötve.

(#6126) catroot válasza btudos (#6124) üzenetére


catroot
veterán

A Kid's Corner nekem hiányzik, noha nem vagyok apuka, de van sógorm nővérének gyerekei mindig lelejmolják a telefonomat. Tegnap is addig játszottak rajta, míg ki nem kapcsolt.

Jelenleg annyit tudok tenni, hogy repülőmódba teszem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6127) legiaap válasza catroot (#6126) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én meg valahogy egy gyerek kezébe nem adnám a telefonom...nem bízok bennük.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6128) Dave™ válasza Lall (#6122) üzenetére


Dave™
nagyúr

A facebookon csekkolt csajok után gyorsan rányomsz pár mezei kontakra és máris átveszik a fb-s csajok helyét, kb. 5mp megcsinálni, bár nem elegáns megoldás, de működik :)

(#6129) catroot válasza legiaap (#6127) üzenetére


catroot
veterán

Én sem, de amikor 4-en csüngnek az emberen... :D
persze ez akkor szokott lenni, ha valami családi kerti party van és elkérik én meg már ittam annyit, hogy oda is adom ;]

btw 6-8 évesekről beszélek.

ja, amúgy lehet az új Lumiát már nem adnám oda, az Omnia azért már repült egy párat.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6130) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Mióta lecsupaszítottam az MSN listámat, aztóta az "ÉN"-be nem tudok chaten bejeletkezni. Pedig FB miatt gyorsabb lenne, kevesebb adatforgalommal lenne a beszélgetés, nem indítható el a csevegésre hivatkozik. Ötlet?

(#6131) mbale válasza W1 (#6130) üzenetére


mbale
tag

Hmm, most veszem észre, hogy nálam sem "indítható el a csevegés". Nagyszerű.

Zag Zag

(#6132) W1 válasza mbale (#6131) üzenetére


W1
senior tag

Se 3G, se WiFi, pedig ha nem lenne térerő is vissza tudnék nézni dolgokat, (jellemző, hogy ha olyan anyagot kapunk, amit neten kéne megtnaulni, elküldöm barátnőmnek face-n és akkor tudom telorol tanulni, pls buszon), emellett sokkal kényelmesebb, mint mindig a böngészőbe menni.

(#6133) tybsen


tybsen
addikt

Lunia 820. Betelt a cache miatt a belső memoria, nem tudok se fényképezni, se új Facebook kepeket megnezni, mert nem jelenít meg tartalmakat, tekintettel arra, h nincs eleg memoria!! :(( Nem szabadít fel a cache-bol memóriát, a 8GB belső memóriából 2GB-t a rendszer foglal, 4,7GB-t a torolhetetlen "egyéb" cache. :(( Használhatatlan ez igy. Ennyi volt, feladom a wp-s próbálkozást, nevetséges, hogy igy működik valami, raadasul ott a memóriakártya es nem oda rakja a kepeket, hiaba állítom be, nem oda menti. Eleg volt. Vissza androidra. :(

(#6134) Rage47 válasza tybsen (#6133) üzenetére


Rage47
veterán

Akkor meg is válaszoltad a kérdést. Valaki kérdezte ezt úgy emlékszem, hogy WP8-ban is ilyen-e.
(grat MS :D)

(#6135) W1 válasza tybsen (#6133) üzenetére


W1
senior tag

Nekem jelenleg jobban tetszik, mint a droid.. Amennyit az fagyott nekem, meg alkalmazás nem válaszolt.. Tab-en is, telefonon is.. Ha ez is szar lesz vagy veszek valami egyszerű valamit, vagy egy iPhone, vagy BB..

(#6136) Alexios válasza tybsen (#6133) üzenetére


Alexios
veterán

és van akik szerint a fele ennyi tárhellyel rendelkezö 8s használható készülék :(
Hihetetlen hogy a wp7 óta nem tudják megoldani ezt a cache dolgot..

[ Szerkesztve ]

(#6137) Dave™ válasza tybsen (#6133) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ez milyen cache? Böngészési vagy egyéb? A WP7 is érintett vajon? Nem követtem, de ez így elég gázul hangzik. Ha a 8 jellemzője csak, akkor szerintem várj még kicsit, nyilván másnál is probléma és javítani fogják.

AZ IE cache-t próbáltad törölni? Hátha...

zsírsámán: ehhez elég a soft reset is (menüből), nem? :D Na de viccet félretéve tényleg gáz, csak létezik erre valami egyéb workaround... Ja és akkor ez milyen cache is valójában? A törölt elemek maradnak valójában a telefonon, vagy weblapok vagy micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#6138) zsírsámán válasza tybsen (#6133) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ez tényleg elég siralmas. Mi lesz így azokkal akik még kevesebb memóriával vesznek wp-t? Havonta HR :DDD
(#6137) Dave™: WP7-en is ugyanígy van sajnos, csak még senkinek nem telt be ilyan gyorsan (legalábbis a fórumon nem)

[ Szerkesztve ]

(#6139) emvy válasza tybsen (#6133) üzenetére


emvy
nagyúr

Van errol valami linked (i.e. hogy ez gyakori problema-e)?

while (!sleep) sheep++;

(#6140) Oppenheimer válasza emvy (#6139) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Gyakori, a 8 gigás Omnia 7-em nekem is kellett már ezért HR-ezni. Valamit nagyon elb@sztak Redmondban.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6141) emvy válasza Oppenheimer (#6140) üzenetére


emvy
nagyúr

Ok, en elhiszem, ezert gondoltam, hogy verik az asztalt masok is a neten.

while (!sleep) sheep++;

(#6142) polonic


polonic
félisten

Meghulyult az msn a telon.
Bejelentkezve vagyok szinte mindig. Es ejszakara repcsi uzemmodba szoktam kapcsolni.
Most reggel, mikor kikapcsoltam a repcsi uzemmodot, akkor ugye visszajelentkezett es azzal a lendulettel 100-nal is tibb regebbi uzenetet kaptam meg egyszerre.
Ez dafuq? :D

(#6143) rep3at válasza crey (#5912) üzenetére


rep3at
őstag

Kipróbáltam ezt a CAB senderes dolgot, minden hibátlanul ment, működött, feltelepült, újraindult, viszont van pár hátránya. Pár menüpont ha rákattint az ember akkor beragad és nem nyílik meg (ilyen pl. a wifi, telefonkönyv, Facebook chat). Kipróbáltam mindkét nyelvi fájlt ami fent van xda-n, kétféle fájl, kétféle hibák. Annak örülnék ha lenne egy ROM amit csak updaterrel fel lehet tenni és van benne magyar nyelv, haverom most engem cseszeget hogy ő magyar telefont akart meg minden. Mindegy, talán sikerül találnom valamit, köszi a segítséget! :R

Forward thinking. كرر

(#6144) tybsen válasza W1 (#6135) üzenetére


tybsen
addikt

Mindenkinek valaszolva cache temaban:

Osszehasonlitva pl. a galaxy nexus-sal, ami sosem fagyott/indult ujra - esetleg neha kisebb akadasok, de a 4.1 android ota az sem, csak talan mikro-akadasok, vagy nem is tudom. Mindenesetre alig. Ehhez kepest a Lumia 820 harom het alatt szinte naponta inditja ujra magat (igen, tudom, javitva lesz meg ismert bug, de akkor is elkepeszto!). Es egyaltalan nem tartom olyan gyorsnak, mint az androidot, legalabbis a galaxy nexus-t vagy az LG 4X-et. Lehet, hogy csak a memoriabeteleses-dolog lassitja most be, de altalanossagban is elmondhato, hogy a csempes animaciok, amik elfedik talan a betoltesi idot, idoben sokkal tobbet vesznek el (szerintem, legalabbis igy erzodik nekem), mint androidnal.

Tudatosan nem torlom az IE elozmenyeket, aki esetleg nem olvasta, tesztelgettem korabban is - akkor addig fenykepeztem, amig be nem telt a memoria, meg videofelvetel - direkt agressziven. Ilyenkor a telefon elkezdett felszabaditani az "egyeb" mappabol tarhelyet, hogy legyen szabad hely. De ezt sem azonnal, hanem szepen lassan. Bar a tarhely felszabaditas viszonylag lassan tortent meg, de gyakorlatilag 15-20 perc alatt kb felszabaditott annyi helyet, hogy ujra hasznalhato lett a keszulek nehany fenykepre. Tarhely torles kozben elegge belassult minden, akadozott, de utana ismet gyorsan es gordulekenyen ment megint az egesz (legalabbis pont olyan gyorsan, mint amennyire gyors a wp maga).

Az en problemam az, hogy van egy 4 GB memoriakartya, ezen van jelenleg kb 2 GB hely. Hiaba van beallitva a fenykepezes, hogy az SD kartyara pakolja a kepeket, egyszeruen nem rakja oda (legalabbis ezt feltetelezem, ugyanis nem enged fenykepezni "tarhely betelt"-re hivatkozva - es a telefon belso tarhelye van betelve, nem az SD kartya).Kozbe a telefonon 7.41 GB-bol 7.40 GB foglalt es nem hajlando torolni magat - most az villant be a fejembe, hogy lehet, hogy azert nem torli a cache-t, mert ugy van beallitva a telefon, hogy rakja az ujonnan keszult kepeket az SD kartyara??. Lehet, hogy az SD kartyaval van valami baj, bar nem irja, hogy SD kartya hiba lenne, raadasul latszik a memoriakartya tartalma, ott vannak a zeneim, meg lehet oket nyitni, stb. De barhogy is, az SD kartyaval eddig egy telefonban sem volt semmilyen baj, illetve eddig is mukodott ebben a jelenlegi keszulekben es ugye most is mukodik - leszamitva, hogy a telefon nem enged fenykepezni. Esetleg kiveszem-beteszem a kartyat, hatha segit. Dobbenetes.

A legbosszantobb, es ilyen eddig egyetlen telefonomban sem volt, hogy van nalam egy keszulek felig megtelt memoriakartyaval, es nem tudok fenykepezni, mert a rendszer sz*r. Van egy hatalmasra hizott "egyeb" mappa, amit a belso 7.40 GB-os memoriabol 4.70 GB-ot foglal el (!!!!!) es torolhetetlen. Plusz van a rendszer maga, amig 2 GB, es a nem extremen tul sok alkalmazas ami 795,67 MB-ot foglal (androidon legalabb 2x-3x ennyi volt, widgetekkel, mappakkal, stb), ebben benne van kb 5 kornyezo orszag offline terkepe is. Azert nem akarok torolni terkepeket, IE elozmenyeket vagy barmit, mert azzal csak kitolom idoben a problemat, nem oldom meg. Erre a tarhely-betelt-dologra egyebkent a telefon felhivja a figyelmet bekapcsolasnal (kiirja, hogy betelt a memoria es atallithatom, hogy a kepeket az SD kartyara mentse a telefon vagy a memoriaba - nem zavarja, hogy eleve ez van beallitva, tehat ez csak egy sima figyelmezteto jelzes). De ugyanez a figyelmezteto jelzes vagy hibauzenet vagy akarminek is nevezhetem naponta legalabb 2-3x felugrik, youtube video lejatszas kozben, stb. Illetve most mar ott tartok, hogy nem tudok megnezni a telefon galeriajabol skydrive albumokat, nem tudok megnezni a facebook-on belul kepeket - mert gondolom mindent az "egyeb mappaba" cache-elne, de ugye nincs hely. A regibol nem szabadit fel, ujat meg nem tud bekapolni. Egyebkent, mialatt ezt a hsz-t irom, az 5MB szabad memoria feltornaszta magat 8,05 MB-ra - ezt csak azert irom le, hogy erezheto legyen, milyen kib*§zott lassan szabadit fel memoriat ez a §zar. Tehat gyakorlatilag hasznalhatatlan. Gondoltam, hogy letoltok valami alkalmazast, de azt sem enged, a kovetkezo hibauzenetet feldobva: "elerte a telefonja tarhely kapacitasat. Szabaditson fel tarteruletet es probalja meg ujra". :O Mivel az "egyeb" mappat nem tudom torolni, az alkalmazasokat nem fogom torolni, igy gyakorlatilag nincs is mit torolni, mert semmi egyeb nincs a memoriaban, leszamitva magat a rendszert. Döbbenetes!! A telefon tenyleg hasznalhatatlan, mert nem lehet sem alkalmazast letolteni, sem kepeket csinalni - es torolni sem lehet, csak ha HR. Teljesen kesz!

Itt van egy 2 GB-os szabad memoria a kartyan, de oda ugye nem rakhatom at az alkalmazasokat, de fenykepezni sem enged. A komoly az, hogy 3 hetes kb a telefon - ennyi ido alatt jott ossze ez a 4.7 GB törölhetetlen cache. Havonta HR vagy mi? Ja, es a legszebb, hogy bongeszesre alig hasznalom a telefont az utobbi idoben, tehat bele se merek gondolni, hogy mi lenne, ha ugy hasznalnam a telefont, mint pl. a korabbi galaxy note-omat, ami gyakorlatilag egy öszvér volt es mindenre alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#6145) legiaap válasza tybsen (#6144) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem én voltam az első itt aki elkezdett ezzel foglalkozni, meg panaszkodni. Ezt is leírtam a microsoft-nak, de még válaszra sem méltattak. Hiába van kiírva a Store-ban is, hogy ennyi az adott app. nem annyi lesz. Az other mappa a ludas nagyon, meg eleve nem értem miért akkora maga a rendszer. Nevetséges.
Az újraindulás nekem is meg van még, bár már volt egy frissítésem. Elvileg a másodikat is meg kellett volna már kapnom, de semmi. Szinte óránként csekkolom, de semmit nem dob fel. Itt a fórumon 1, talán 2 embernek jött meg a második kör.
Még azt sem tudom mondani, hogy elsiették ezt a rendszert, mert elég sokáig ültek rajta.
Megfordult a fejemben, hogy hagyom a WP-t, de mire tudnék váltani?
Android, valahogy már nem vonz. Apple, nagyon drága és azzal is vannak bajok. Lehet előveszem az Alcatel 715-öt a fiókból. Azzal semmi baj nincs.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6146) rep3at válasza tybsen (#6144) üzenetére


rep3at
őstag

Ez elég aggasztóan hangzik így leírva, de szerintem ezt a hibát hamar javítani fogják ha ilyen súlyos (azért az a 4.7 GB nem semmi), viszont szerintem érdemes megvárni az első hibajavítást, hátha, minden kezdet nehéz.

Forward thinking. كرر

(#6147) tybsen válasza legiaap (#6145) üzenetére


tybsen
addikt

715 nekem is volt :-) én szerintem eladom es vissza Galaxy S, amig nem találok valami értelmes megoldást.

rep3at: megvarni = három Hetente HR? :( Mert a telefon nem_hasznalhato_igy)

[ Szerkesztve ]

(#6148) Oppenheimer válasza rep3at (#6146) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem fogják javítani mert WP7-be is jelen volt. Ha akarták volna, már rég megoldották volna.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6149) catroot válasza tybsen (#6133) üzenetére


catroot
veterán

Na ne csinálják már, hogy b.szták ezt megoldani wp8-n is? :W

Ha ez tényleg ilyen, akkor lehet a mostani az utolsó wp-s telefonom :(((

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6150) rep3at válasza Oppenheimer (#6148) üzenetére


rep3at
őstag

Huzamosabb ideig használtam WP7-es telefont, engem mintha elkerült volna a probléma.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.