Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Blyan válasza kezman (#6350) üzenetére


Blyan
félisten

Meg, csak a pushnak búcsút lehet mondani...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6352) rep3at


rep3at
őstag

A probléma a régi, HD7-et kellene magyarítanom. Próbáltam a Cab sendert, működik de néhány program befagy vagy el sem indul tőle. SPL-t kellene downgradelnem, meg is van a fasza leírás hozzá, de már az első lépésnél elakadok, mindkét link rossz, más oldalon is kerestem de mind ezekre mutat. Esetleg valaki tudna segíteni? Én vagyok a hülye persze hogy megígértem haveromnak a magyarítást, de nem akarom cserben hagyni, tudom hogy nem nagyon megy neki az angol..

Forward thinking. كرر

(#6353) catroot


catroot
veterán

Na, én meg felvettem egy új telót készletértesítőre a T-nél ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6354) amanoba válasza catroot (#6353) üzenetére


amanoba
őstag

watkájndof? ugye nem...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6355) Nescafé válasza catroot (#6353) üzenetére


Nescafé
őstag

:Y

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6356) Oppenheimer válasza catroot (#6353) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi az? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6357) cerb válasza catroot (#6323) üzenetére


cerb
tag

megnéztem, és nekem működik a netes felületen keresztüli telepítés. Illetve másodszoora működött, elsőre nem. A kettő között annyi történt, hogy visszakapcsoltam a telefonon a "telefon nyomonkövetése" funkciót. Ha így sem menne, am még a két próbálkozásom között törtnét az annyi volt, hogy megnéztem számítógépen a telefonom helyzetét térképen.

(#6358) catroot


catroot
veterán

Dede, egy bléd.

;]

viszont most, hogy nyomtam egy HR-t így a battle.net-es authenticator-om miatt nem tudok belépni, mert a régi van regisztrálva! :C

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6359) catroot válasza cerb (#6357) üzenetére


catroot
veterán

Nekem egyszerűen nem akar semmit sem telepíteni netről, csak telefonról.

Pedig van wifi, 3g, gépre kötve is, szóval az sem lehet a baja.

Rohadtul bánom már, hogy HR-t csináltam, tiszta szopás az egész.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6360) crey válasza catroot (#6359) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Csinálj még egyet. Ennél rosszabb már nem lesz :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6361) tybsen válasza catroot (#6288) üzenetére


tybsen
addikt

Jaja, naponta indult kb ujra a 820. Most viszont HR utan megtaltosodott, ujra olyan gyors, mint az elejen, es 1,38 GB foglalt reggel ota, illetve most mar csak 1,37 GB.

Gyulolom ezt a telefont, mert ilyenkor meg annyira fantasztikusan mukodik, szep is, jo is... Ez fog a sirba vinni.. :DDD ;]

(#6362) Oppenheimer válasza tybsen (#6361) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Csak olyan appot tegyél most fel, amire feltétlenül szükséged van, hátha nem szemetelik teli a memóriát.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6363) emvy válasza tybsen (#6361) üzenetére


emvy
nagyúr

Tartsd meg az elso updateig.

while (!sleep) sheep++;

(#6364) Plazmacucci válasza emvy (#6363) üzenetére


Plazmacucci
félisten

pedig mondtam már neki, hogy hatvanért átveszem :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6365) tybsen válasza Plazmacucci (#6364) üzenetére


tybsen
addikt

Magatol felpakolt minden alkalmazast, ezt a lehetoseget valasztottam, amikor felkinalta. De ja megmarad addig a Telefon, akkor harom her mulva ugyis aktualis a kovetkezo, majd akkor egyesevel tesuem fel a dolgokat.. ;] :) Szoval ez a HR vegulis nem akkora para, nem tartott tul sokaig es majdnem minden megvan. Most figyelem, h mi lesz vele.

Hatvanert egyelore nem adom :P:)

(#6366) Alexios válasza tybsen (#6365) üzenetére


Alexios
veterán

akkor én adok érte 50-et ;]

(#6367) mbale


mbale
tag

Fura ez az "egyebek" probléma.. nekem 27 alkalmazás van feltelepítve, és így is csak 1,77 giga a mappa, nem tudom mitől függ.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#6368) rgeorge


rgeorge
addikt

Nem tudja valaki véletlenül, hogy az új outlook.com webes felületen hogy lehet kitörölni az összes névjegyet? Készülök a (z általam már rég megjósolt) Google szivatás kikerülésére, beimportáltam a névjegyeimet a Google-ból kiimportált csv-ből, és kissé elrontotta a spéci karaktereket. Most ott a több száz névjegy hibásan, és nem tudom törölni, csak egyenként őket.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#6369) Dale válasza tybsen (#6361) üzenetére


Dale
aktív tag

A rengeteg újraindulás semmiképp se normális működést sugall, lehet valami fizikai gond a telefonoddal is sajnos... Kontrasztként csak a 920-amat tudom állítani ami még sosem indult újra, fagyott le vagy bármi ilyesmi.

Az Other mappa a programok által kezelt "saját védett filerendszert" tartalmazza, és pl. a Nokia Maps is oda menti a letöltött térképeket, ezt kipróbáltam. Máshova mondjuk nem menthetné, de mivel elég rendszerszintű dolog lett ez a Nokiánál, ki tudja ugye. A programok "alá" mentett file-ok mindenképp törlődnek, ha a programot letörlöd.

Nálam 2.1GB az Other, úgy hogy van benne négy térkép is és magától nem száll el a mérete.

A Skydrive-ról el tudom hinni hogy amit lehet, lokálisan tárol a letöltés után, szóval molyolj vele egy kicsit wifin, aztán ha elharapódzik a tárhely használat, zúzd le a Skydrive appot és nézd meg mi történik az App és az Other folderek méretével. Ugyanez igaz lehet a Facebook appra, én a People hubot használom csak Facebookra (kb ennyire érdekel) és ott nincs galiba. Nem tudom hogy az app lejátszik-e videókat és főleg hogy te szoktál-e, meg hogy van-e valami Youtube-néző appod amit használsz, mert pár jpg-től azért nem borul meg semmi, de ha valami videókat áll neki cache-elni, az garantált szopáshoz vezet.

Szerintem ezzel le lehet szűrni a galibát okozó appok listáját, és heves használat után megéri uninstallálni őket egyenként, hogy lásd mi történik a tárhellyel. Persze ha ez segít, akkor csak az marad hogy a felhasználási szokásaidat megváltozatod, mert ha valami fejlesztő ekkora barom hogy "van itt hely baze!" felkiáltással az égvilágon mindent lement a telefonra, amit utána nem enged managelni, akkor az egyetlen út az app elfelejtése.

Nekem Skydrive-on csak valami 40-50MB kép van (dacára a 25GB-os tárhelynek), a Facebook appot csak néha nyitom meg és videókat egyáltalán nem nézek a telefonon, szóval ez nem tud beragadni nálam.

Nagyon sajnálom a kálváriádat, remélem találsz valami megoldást, még ha ideiglenesen is, de nem csodálkoznék ha Androidra vagy iPhone-ra váltanál. :)

https://enginedesigns.net

(#6370) Alexios válasza Dale (#6369) üzenetére


Alexios
veterán

azért a 8x topikban is lehet ám újraindulgatásokról olvasni

(#6371) mbale válasza rgeorge (#6368) üzenetére


mbale
tag

Kissé trükkös, de: [link]

Zag Zag

(#6372) kezman válasza mbale (#6367) üzenetére


kezman
őstag

Már én se tudom, nálam ( L710 ) 10%-ra van állítva így Szabad 2,94GB Foglalt 2,80 GB és Fentartott 1,98 GB,

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#6373) catroot


catroot
veterán

Basszus, azért elég sok app lett free-ből fizetős (mondjuk nem olyan sok, 0,79£) - azok közül, amiket használtam.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6374) Dale válasza catroot (#6373) üzenetére


Dale
aktív tag

Ha nem ismerném a piaci viszonyokat, én is fizetőssé tenném a Hungarian Dictionary-t, mert már fáj ránéznem a letöltési grafikonra amiről csak az jut mindig eszembe hogy ha csak 1 dollárt kapnék minden letöltés után, csak egyet, már vehetnék belőle egy igen szép autót kp-re. :) Lesz majd WP8-as funkciókhoz (beszédszintetizátor) update azért, és továbbra is ingyen.

https://enginedesigns.net

(#6375) rep3at válasza rep3at (#6352) üzenetére


rep3at
őstag

Valaki erre? Sürgős lenne.

Forward thinking. كرر

(#6376) Blyan válasza Dale (#6374) üzenetére


Blyan
félisten

HA egy dollárt kapnál (vagy hogy egy dollárt kaphass), mennyiért adnád az alkalmazást? :D Csak mert gondolom a MS is leszedi a sápot.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6377) Alexios válasza Blyan (#6376) üzenetére


Alexios
veterán

30%-ot szed le a microsoft 20ezerig, utána 20%-ot. :DDD

(#6378) Dale válasza Blyan (#6376) üzenetére


Dale
aktív tag

Fizetős apphoz mindenképpen 2 dollárt fogok majd beállítani, mivel Microsoft 30%, a maradékból meg adózni is kell, így talán megmarad belőle 1 dollár. De mivel a következő appokhoz a fő hajtóerő az hogy nekem (is) kell, így nem fogok összetörni ha nem sokan veszik meg. Ingyen max a "fame" járna.

https://enginedesigns.net

(#6379) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok!
Nagyon szemezek a WP8-al! Konkrétabban egy L920-al (kamerája miatt) vagy X8. De kicsit tartok az oprendszertől Android után.
Mennyire stabil?
Üzemidő hogy alakul WP8-as készülékek esetében?
Érdemes várnom az árak esésére?
Üdv!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6380) rgeorge válasza mbale (#6371) üzenetére


rgeorge
addikt

Ezer köszönet, teljesen jó megoldás, a shift+PgDown is jó, úgy még gyorsabb. :R

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#6381) Alexios válasza Flashback (#6379) üzenetére


Alexios
veterán

Stabilnak elég stabil, android után esetleg meg pláne.
Én nagy áresésre jelenleg nem számítanék, elvileg elég jól fogynak akkor meg nem fognak árat csökkenteni.
Üzemidö kb. ugyan ott van nekem ahol androidnál volt.

(#6382) Blyan


Blyan
félisten

A tech-analfabéta nagybátyám most vett egy HTC 8S-t. :D A hétvégén megnyomkodom. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6383) Воланд válasza Blyan (#6382) üzenetére


Воланд
titán

addigra betelik az others mappa, szoval max a boot logot nezegetheted.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6384) Jaded válasza btudos (#6260) üzenetére


Jaded
senior tag

Mutass egy ilyen appot!

Renault Megane IV Limited

(#6385) Alexios válasza Jaded (#6384) üzenetére


Alexios
veterán

(#6386) legiaap válasza Alexios (#6370) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valaki engem emleget?

Ja ma csak úgy 0,2 gigával kevesebb helyem lett, pedig nem is használtam ma a telóm.
Érdekesss
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6387) Blyan válasza Воланд (#6383) üzenetére


Blyan
félisten

Kétlem, egyelőre névjegyeket sem tud rátenni, az alkalmazásbolt, zenék vagy videók rárakása számára a tejút másik oldalán van.

Már most fontolgatja, hogy eladja és vesz egy hagyományos feature phone-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6388) Alexios


Alexios
veterán

Amúgy erre az other space bugra az is megoldás lehetne(ha tényleg a 3rd party appok okozzák), ha lenne valami app manager a telefonon amivel meg tudom nézni hogy egyesével mennyi helyet foglalnak a programok.

(#6389) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Urak! Volna egy érdekes kérdésem: létezhet-e WP7.5-re olyan e-könyv olvasó, ami Java alapú? Azért kérdezem, mert még a buta Samsung S5320-hoz kaptam egy csomó regényt "jre"-kiterjesztéssel, formátumban (pl. Rejtő Jenő szinte összes műve). Nagyon jó lenne, ha ezeket fel tudnám pakolni az új telefonomra is...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6390) Jaded válasza Alexios (#6385) üzenetére


Jaded
senior tag

Ezeket én is megtaláltam, de wp7.5-re nincs :(

Renault Megane IV Limited

(#6391) Alexios válasza Jaded (#6390) üzenetére


Alexios
veterán

Nem is mondta, hogy wp7-re van :DDD

bogyo112: nem hinném, eleve gondolom azok a jre-k is valami olvasók amik tartalmazzák a könyvet.

[ Szerkesztve ]

(#6392) Jaded válasza Alexios (#6391) üzenetére


Jaded
senior tag

Jó, csak én mit kezdjek a wp8-as alkalmazásokkal? Cseréljek telefont? :DDD

Renault Megane IV Limited

(#6393) Alexios válasza Jaded (#6392) üzenetére


Alexios
veterán

Hát ha szeretnél ilyen appot akkor ja. Wp7-re nem lehet ilyet írni sajnos(vagy legalábbis unlock nélkül nem)

(#6394) rep3at válasza rep3at (#6375) üzenetére


rep3at
őstag

Ok, értem, tehát nincs megoldás rá, fasza :(

Forward thinking. كرر

(#6395) Dave™ válasza Jaded (#6392) üzenetére


Dave™
nagyúr

Inkább ne, a 7.5 stabilabb mint a 8 ;] Lesz ebből a fragmentációból még sok félreértés...

(#6396) Alexios válasza rep3at (#6394) üzenetére


Alexios
veterán

írj balcsida-nak, talán ö tud segíteni

(#6397) Bogyó bá' válasza Alexios (#6391) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hát köszönöm, kicsit elkeseredtem. További kérdés: milyen e-könyv olvasó telepíthető a WP7.5-re, ami a legismertebb ("legolcsóbban hozzáférhető" formátumokkal megbírkózik?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6398) Alexios válasza Bogyó bá' (#6397) üzenetére


Alexios
veterán

bookviser

(#6399) legiaap


legiaap
nagyúr

Tegnapi állapot:
[link]
Mai állapot:
[link]

Két érdekes dolog.
1. Hogy lett kevesebb a pictures mappa, holott semmi képet nem töröltem sem a telefonon, sem a skydrive-on, sem a facebookon.
2. Semmit sem csináltam tegnap óta a telefonommal és 0,03 GB elszállt, de nem tudom, hogyan és merre.
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6400) Alexios válasza legiaap (#6399) üzenetére


Alexios
veterán

törölte a thumbnaileket a cache-böl valószínüleg. A második passz :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.