Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) zsírsámán válasza Воланд (#6599) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nem hiszem el, hogy ennyire baszartak volna attól, hogy csökken a részesedésük. Ez már azért vicc. :U

(#6602) Воланд válasza zsírsámán (#6601) üzenetére


Воланд
titán

most ott tesznek keresztbe a wp8-win8-windowsrt harmasnak ahol tudnak. pedig mindenki azt mondja, hogy ezek mennyire szar termekek, es hogy az ms lehuzhatja magat....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6603) catroot válasza duce78 (#6597) üzenetére


catroot
veterán

Nekem játékok közül:

-Cut the rope
-Doodle Jump
-Fruit Ninja
-Plants vs. Zombies
-Sid Meier's Pirates!
-Tentacles
-Uno
-Angry Birds SW
-BBB: App-ocalypse
-DRDots
-Rum Run
-World of Rabbit

+33 app (ebben nincsenek benne nyilván a fenti játékok és gyári alkalmazások), közte a Navigon is, Mo. térképpel, ami nincs 100 mega.

YT appom most nincs fent, semmi videó, mp3 és kép sincs a telefonon csak alkalmazások.

Most a Zune szerint az Other

szerk.: bocs, egy régebbi képet tettem be.

Ez a mostani:

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6604) negyedes válasza Воланд (#6599) üzenetére


negyedes
addikt

megrohadhatnak az osszes szolgaltatasukkal.... :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6605) negyedes válasza catroot (#6603) üzenetére


negyedes
addikt

neked most mid van? wp8 ?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6606) rgeorge válasza Воланд (#6602) üzenetére


rgeorge
addikt

Én évek óta mondom, hogy az ingyenes szolgáltatásoknak ez a nagy ára. Ingyen szolgáltatja a Google, tehát akkor és azt változtat rajtuk, amit és amikor csak akar. Na most megkaptuk/kapjuk.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#6607) catroot válasza negyedes (#6605) üzenetére


catroot
veterán

Nem, wp8 alatt nincs Zune.

Szóval 7.5.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6608) mandin


mandin
senior tag

Csak ezzel az a baj, hogy rengetegen használnak Google termékeket... Én például nem tudok se gmail, se naptár nélkül lenni, így ha ezeket kinyírják WP-n akkor nem tudok mást mint váltani...

(#6609) btudos válasza Воланд (#6602) üzenetére


btudos
Topikgazda

Én kérek elnézést hogy merem a Google szolgáltatásait használni. Mostantól a privát levelezést is inkább átirányitom outlook.com-ra, úgy használható lesz, ugye? F@szkivan ezzel a rohadék bandával. :(((

htibike:HD2-re mehet az Android, és marad a Lumia is, hol itt a probléma? :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6610) mbale válasza rgeorge (#6606) üzenetére


mbale
tag

Nincs ingyen. Nem készpénzzel, hanem az adataiddal fizetsz értük.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#6611) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Nokia Music-ra jött frissítés.

(#6612) Oppenheimer válasza mandin (#6608) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Outlook meg a live calendar legalább olyan jó, ha nem jobb. Túl nagy ügyet csináltok a váltásból.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6613) mandin válasza Oppenheimer (#6612) üzenetére


mandin
senior tag

Ha egy egész cégnek is váltania kell emiatt, akkor az már elég nagy probléma :)

(#6614) Oppenheimer válasza mandin (#6613) üzenetére


Oppenheimer
veterán

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6615) kezman válasza Oppenheimer (#6612) üzenetére


kezman
őstag

Így van, már egy ideje áttértem a live calendar-a, szerintem is van olyan jó mint a googl, viszont arra még nem jöttem rá hogy kell képet illeszteni a outlok névjegyekhez, googlin ez ment simán ??

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#6616) Arthuro_Adam válasza mandin (#6598) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A naptár problémá részben orvosolható. Outlookon megadod a Google Calendar ical címét, és fordítva. Ezzel ugyan nem azonnal szinkronizál, de látod a dolgokat, és tudsz mindent ugyanúgy használni, mint eddig.

Levelezésre az IMAP sem vészes.

(#6617) whirus


whirus
tag

Ativ S és L920 összehasonlítás, korrekt jól érthető videóban. Elmondja a jót, a rosszat, mindkettő mellett érvel, nagyon jó kis vid.
Ezeket érveli nagyjából:
Ativ: aluminium, SD slot, 4.8" s.amoled, 2300mAh
Nokia: több spéci app., jobb cam, gyorsabb (de nem színesebb) kijelző, egyedibb kasztni (megemlíti hogy az ativ ugyanúgy néz ki mint bármelyik másik samu okosteló)

Link

Naptár --> Az Outlook az Outlook connector nevű kiegészítővel tökéletesen teszi a dolgát a naptárak között, nálam az n8-al is össze van fűzve a hotmail alapú naptár activesync kapcsolattal, így ha a 3 naptár közül bárhova írok valamit, az megjelenik a másik kettőben is. Plusz a google mail át van írányítva az outlookba. Ennyi.

Egyetlenegy hibája van az Outlooknak, hogy nem szabványos csereformátumokat használ a többi levelezőprogramhoz viszonyítva.

Üdv mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

c.

(#6618) mukibuci válasza whirus (#6617) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ejj, döntsük már el, hogy aluminium vagy kefíresdoboz az a szamszung csodagép :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6619) daniel909


daniel909
addikt

sziasztok! most készülök venni HTC 8S-t (a memóriakirály telefont) de előtte azért érdeklődnék az alkalmazások méretéről.
Szóval ha valaki leírná nekem ezek az alkalmazások feltelepítve mennyit foglalnak, nagyon boldog lennék:
1. Facebook
2. Skype
3. Endomondo
4. Sports Tracker
5. Flixter
6. Deezer
7. TuneIN
8. Translate
9. SkyDrive (ha kell egyáltalán külön app)
10. Nimbuzz

kábé ezeket használnám, meg ezekből már meg tudnám becsülni, hogy elég-e a 600MB hely, avgy sem. Játszani nem szoktam annyira, de azért egy-két game is jöhet. köszönöm.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#6620) amanoba válasza whirus (#6617) üzenetére


amanoba
őstag

azt mondja hogy: "looking like real metal"

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6621) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

920-nak mennyivel fakóbb a kijelzője, mint az AMOLEDes 820-nak és 900-nak... Szörnyű ez az LCD :P

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6622) crey válasza Oppenheimer (#6621) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Beteg vagy... de komolyan :D

Vagy írhatom így is:

irigylem a problémáid b@zdmeg... :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6623) mukibuci válasza crey (#6622) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amoledofil :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6624) Plazmacucci válasza Oppenheimer (#6621) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Simán látszil, hogy a fényerő van minimumon a másik kettőn.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6625) kolosanyi válasza Blyan (#6585) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, az meg tudjuk mennyire szuper. Úgyhogy asszem elkezdem hanyagolni a gugli szolgáltatásait, pedig szerettem használni őket.

(#6598) htibike
Pedig úgy néz ki, hogy az lesz, hacsak a MS nem építi teszi támogatottá a technológiát. De van alternatíva a gugli naptárára is. Azért hála a jó égnek nem csak ők tudnak ilyesmi szolgáltatásokat felmutatni.

(#6599) woland_y2k
Jó, ez már tényleg elég kabbeaf@szom hozzáálás... Most komolyan felhúztam magam. Droid alatt nem jöttek elő ezek a problémák értelemszerűen, de azért ez valóban a patkányság netovábbja. Szerintem fogom magam és mindenhol a MS cuccait használom inkább, a gugli meg rohadjon meg.

(#6626) mukibuci válasza kolosanyi (#6625) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én már rég lecseréltem, sőt kereséshez is néha egyre többet bing-et használok :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6627) becksim


becksim
aktív tag

Frissült a nokia drive, és végre lehet autópályát kerülgetni!

Nindzsák?? Hol?

(#6628) kezman válasza becksim (#6627) üzenetére


kezman
őstag

Már a hétvégén frissült, kicsit nyakatekert de legalább működik , így már korrekt :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#6629) polonic válasza kolosanyi (#6625) üzenetére


polonic
félisten

"Szerintem fogom magam és mindenhol a MS cuccait használom inkább, a gugli meg rohadjon meg."

Én már régóta ezt vallom. Nekem már egy ideje az a nézetem, hogy gugli bekaphassa. Már gugli szörcs sem játszik, bing the king :DDD
Na jó gmail még van, steam fiók, origin fiók, uplay, ilyenek ezzel mennek. De elgondolkozom a leváltásukon. Csak azért tartottam meg, mert az előbbiek miatt jönnek reklámok is. Azt meg nem szeretem, ha belemásznak a privát levelezésem közé.
De most tényleg lépni kell a gugli buzulása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6630) Bogyó bá' válasza becksim (#6627) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hogyan értesültél róla, hogy van frissítés? Én semmi üzenetet nem kaptam a telefonomra. Természetesen manuálisan frissítettem, működik! Köszi!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6631) polonic válasza Bogyó bá' (#6630) üzenetére


polonic
félisten

Gyakorlatilag a marketplace-nek kéne jeleznie.
gyakorlatilag. . .

Nekem sem jelezte egyébként, manuálisan kellett.

Viszont a nokia music frissítését meg jelezte. A franc se érti ezt.

(#6632) becksim válasza Bogyó bá' (#6630) üzenetére


becksim
aktív tag

Ma délelőtt jelzett a market, hogy van 5 frissítés. Az egyik volt a drive, a másik az UC browser (új logó + ruszki nyelv megjelent, ennyi újdonságot találtam benne), a harmadik a zseblámpa app, a másik kettőre nem emlékszem.

Nindzsák?? Hol?

(#6633) Bogyó bá' válasza polonic (#6631) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi a választ!

Más: Látom, te járatos vagy a WP7-ben(én csak 2 hete tartozom a táborba), lenne egy kérdésem:
Az új telóra a régi Samsung 5230-ról és a céges Nokia 6303i butatelefonokról átmásoltam a névjegyzéket a Lumia 610-re. Fél napi munkával arcképekkel láttam el az ismerőseimet, mail-cím, lakcím, stb.
Hogyan tudnám ezt a kollekciót kompletten, fényképestül-mindenestül lementeni PC-re? Ha jn a Wp7.8 frissítés, félek, hogy az egész megy a levesbe... ...jól sejtem? "Közkinccsé tenni" nem szeretném a személyes adatokat, tehát ilyen online "Facebook-megosztás", meg Skydrive nem ér.... ...itt szeretném tudni ezeket az asztali gépemen. Levelezésre Thunderbird-öt használok, tehát Outlookkal, meg hasonlókkal nem rendelkezem.

(#6632) becksim: nekem egyáltalán nem jelzett a Market... :(

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6634) catroot válasza Bogyó bá' (#6633) üzenetére


catroot
veterán

Itt sem jelez a market (Lumia 610).

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6635) polonic válasza whirus (#6617) üzenetére


polonic
félisten

Hu de átkozott jól néz ki a fehér L920. :)

(#6633) bogyo112

Pedig pont azt akartam javasolni, hogy tárold online a kontaktokat és nem lesz probléma. Nem kell ezektől a dolgoktól félni.

Egyébként meg, ha van windows live id (márpedig feltételezem, hogy van, mert anélkül alkalmazásokat sem tudnál letölteni), amivel be vagy jelentkezve a telefonra, akkor automatikusan a felhőbe kerülnek a kontaktjaid. A people.live.com oldalon lehet csekkolni őket. Onnan azt hiszem, hogy ki lehet exportálni valami formátumba őket. De képeket nem hiszem, hogy akkor megtartja.

Frissítésnél nem veszik el semmi, minden rajta marad a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#6636) Bogyó bá' válasza polonic (#6635) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi a segítséget! Szóval nem fognak elveszni a fényképes névjegyeim frissítéskor, ezt jó tudni! :R
Live-os fiókom természetesen van, de onnan csak valami rendkívül zagyva .csv-fileba exportálja, fényképek nélkül. (Excelben megtekintve legalábbis elborzaszt...) :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6637) polonic válasza Bogyó bá' (#6636) üzenetére


polonic
félisten

Igen, az sajnos ilyen. Akkor képek tényleg nincsenek.

Marad a felhő, ott lesz mindig. HR után is megmaradnak, csak bejelentkezel a telón az id-val és ennyi. Ha telefont cserélsz, akkor is. Persze csak ha wp vonalon maradsz. :)

(#6638) Maateeo válasza polonic (#6637) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Kukadroidon is lelehet syncelni, csak baromi macerás... :U

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#6639) kezman


kezman
őstag

Állitolag kiadták a Megosztás BT-on appot a piactéren,[link] a L710-em nem találja???

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#6640) polonic válasza kezman (#6639) üzenetére


polonic
félisten

Tényleg kint van és a csengőhangszerkesztő is. De 7.5-ön nem működik.

BT share, qr kód van itt.

ringtone maker, közvetlen link. Telefonról nézzétek.

[ Szerkesztve ]

(#6641) kezman válasza polonic (#6640) üzenetére


kezman
őstag

Akkor fel se rakom, minek, szerintem készülnek a 7,8-ra, alapba nem teszik bele, arra lesz jó ez az epp (appok) ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#6642) emvy


emvy
nagyúr

Valaki?

http://www.kickstarter.com/projects/1061646928/vlc-for-the-new-windows-8-user-experience-metro

while (!sleep) sheep++;

(#6643) Alexios válasza Bogyó bá' (#6636) üzenetére


Alexios
veterán

nem olyan zagyva az a csv, gép általá viszonyalg könnyen feldolgozható, táblázatot se olyan nehéz benne csinálni, jó az :)

(#6644) Oppenheimer válasza emvy (#6642) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Elég tré, hogy egy app elkészültéhez adományt kell gyűjteni, mikor androidon meg iosen is van egy csomó lejátszó...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6645) Alexios válasza Oppenheimer (#6644) üzenetére


Alexios
veterán

Ha gondolod írhatsz egyet ingyen :)

Amúgy ez azért jó hír wp8-hoz az update résznél :

The first important news is that a port of VLC to Windows Phone 8 appears to be easier than expected. While the roadmap is about Windows 8 for Intel followed by a version for Windows RT, it appears to be feasible to publish another version with a specific interface for Windows Phone shortly after, since the WP8 APIs are way more similar to Windows 8 than WP7 ones.
Therefore, this fundraiser will help developping a version of VLC for Windows Phone 8. Interestingly, while WP8 offers the same programming interfaces available to Windows 8 & RT apps, it is less restrictive in some regards. Notably our existing networking code is going to run as is.

[ Szerkesztve ]

(#6646) mbale


mbale
tag

Holnap jön a szolgáltatói 8X firmware frissítés:
[link]

szerk: vagy ma, források szerint.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#6647) Oppenheimer válasza Alexios (#6645) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Oké, majd ha felvettem a tárgyat, ez lesz a nagyházim ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6648) Alexios válasza Oppenheimer (#6647) üzenetére


Alexios
veterán

Azért ehhez nem elég az alap .net :DDD

(#6649) legiaap


legiaap
nagyúr

Szerintetek mikor lesz már az, hogy az appok kijelzőre lesznek szabva. Nagyon idiótán néz ki, hogy fent a kijelzőm tetején van egy sáv, ahol semmi sincs.
Igazából nem értem, hogy ez miért van így, hiszen már WP7-nál is volt több fajta kijelző és ott minden optimalizálva volt, akkor itt mi változott, hogy rengetek progi, játék nem tölti ki a teljes kijelzőt?
Írtam a Weather Flow-s csávónak is...ba...ik válaszolni. Ott is bekapcsoláskor, de csak akkor ott egy kihasználatlan sáv a kijelző tetején.
Nagyon idegesítő dolgok ezek.
Amúgy mondtam én már pozitívumot WP8-ról?
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6650) Alexios válasza legiaap (#6649) üzenetére


Alexios
veterán

Majd akkor ha a fejlesztöknek lesz kedvük megcsinálni :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.