Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) mukibuci válasza #32711680 (#6800) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából én már most is irigy vagyok :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6802) Bogyó bá' válasza #32711680 (#6800) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Miért, a Zandroidban van más is bug-on kívül? :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6803) legiaap válasza Oppenheimer (#6799) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez kemény volt!
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6804) btudos válasza Oppenheimer (#6799) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az év trollja :C

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6805) rgeorge


rgeorge
addikt

Szerintetek bluetooth billentyűzet csatlakoztatható WP7 vagy WP8-as telefonhoz?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#6806) btudos válasza rgeorge (#6805) üzenetére


btudos
Topikgazda

Tudtommal nem támogatja az efféle cuccokat :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6807) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na megcsinaltam az uj hotmailos cimemet. Hogy ennek mennyivel baratsagosabb az online felulete... Googli cimemet meg erre forwardoltam. Ennyit a kuglirol.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6808) legiaap válasza Plazmacucci (#6807) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mielőtt megvettem a 8X-et én is átálltam teljesen. Outlookos címet kreáltam, a névjegyeket átraktam és a Gmail-t is átirányítottam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6809) Plazmacucci válasza legiaap (#6808) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem jo az okoszisztema :D En live fiokban tartom a neveket cimeket telszamokat. Ha veszek egy uj telot ott folytatom ahol abbahagytam. Mar csak egy ertelmes alternativa kell a lumia 710 helyett. Nem mintha nem lenne jo, csak nagyon bejon az unibody nokia forma. Egyenlore sajnos nem latom a wp8 elonyeit.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6810) legiaap válasza Plazmacucci (#6809) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én annak örülnék, ha már végre a naptárt és átformálnák és az is csempésedne. Nem tetszik ez a régi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6811) Plazmacucci válasza legiaap (#6810) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha betennenek a naptarba egy toszott havi nezetet :D Egyebkent nekem tokre megfelel a mango, csak kene egy modell ami olyan mint a L800, csak nagyobb de nem olyan elbaszottul draga mint a L900.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6812) Peetey91 válasza Oppenheimer (#6799) üzenetére


Peetey91
senior tag

Megtudhatom melyik időjárás app-et használod? Ami kirakja a lockscreenre is.

(#6813) Alexios válasza Peetey91 (#6812) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem weather flow

(#6814) btudos válasza Alexios (#6813) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azaz :K

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6815) Peetey91 válasza Alexios (#6813) üzenetére


Peetey91
senior tag

Koszi!

(#6816) HawerKing válasza Oppenheimer (#6799) üzenetére


HawerKing
őstag

Azt hogyan lehet hogy a kijelzo zarra raktad ki az idojarast??? Csak wp8 on lehet???

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6817) Alexios válasza HawerKing (#6816) üzenetére


Alexios
veterán

igen

(#6818) W1


W1
senior tag

Sziasztok. Hogy tudom a live fiokomrol csak az msnt torolni?

(#6819) catroot válasza W1 (#6818) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem az alap, szóval nem tudod törölni.

Max, ha az messengeres kontaktokat nem törlöd. Igazság szerint az én főfiókomnál nincs egy sem, így nem tudom 100%-ra megmondani.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6820) Воланд válasza W1 (#6818) üzenetére


Воланд
titán

sehogy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6821) crey válasza mukibuci (#6793) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Most megyek ne aggódj :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6822) legiaap


legiaap
nagyúr

Hát nem újraindult játszás közben a telefonom. Még arra sincs tekintettel, hogy jól érzem magam.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6823) mukibuci válasza crey (#6821) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gyere, kívánhatsz hármat ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6824) catroot válasza legiaap (#6822) üzenetére


catroot
veterán

Én tegnap megvettem kb. 3 játékot és játék közben lazán lekapcsolt a kijelző. :DDD

bár ez még a jó öreg Omnia.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6825) polonic válasza catroot (#6824) üzenetére


polonic
félisten

Samsung. . . ;] :DDD

:R

(#6826) Dale


Dale
aktív tag

Jött update a Lumia 920-ra, rákerestem kézzel (kb naponta szoktam) és jól meglepődtem hogy nem ráz le a szokásos válasszal. :) Csináltam pár screenshotot, hátha valakit érdekel, 1 képbe összeraktam őket.

Update folyamat

A verziószám 8.0.9903.10-ról 8.0.10211.204-re változott. Hogy pontosan mik a változások annak még nem néztem utána, de az updater megadta a KB oldalak számait hozzá. Közben persze volt sok letöltés meg előkészítés progressbar, majd reboot és progressbar, utána meg a rendszer felállása után hirtelen kért mégegy restartot, de ennyi kijár. Érdekes módon a korábban nem is nagyon feltűnt SIM ID eltűnt az About oldalról, nemtom mi volt az ott, szerintem korábban nem is láttam még.

https://enginedesigns.net

(#6827) daniel909 válasza Dale (#6826) üzenetére


daniel909
addikt

fúúú ma megnyomkodtam egy L900-ast és elfogott a kell érzés... kár h wp7.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#6828) legiaap válasza Dale (#6826) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ó, hogy kabbe
:DDD
A referenciás 8X-üket meg dugja fel magának a Microsoft!
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6829) Dale válasza daniel909 (#6827) üzenetére


Dale
aktív tag

A 920 méginkább olyan. :)

Itt a tömör update oldal: WP8 Update History szóval eszerint más telefonokra is jön majd ugyanez, nem tudom hogy a 8X-re csak valami HTC update jött korábban, vagy már ez. Megnézem a KB oldalakat meg hogy a Nokia mit tett hozzá...

Hah, wifi beállításoknál "Keep Wi-Fi on when the screen times out" pipa :)

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#6830) Воланд válasza legiaap (#6828) üzenetére


Воланд
titán

nem, hogy eladnad, aztan vennel magadnak valami droidot...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6831) Bogyó bá' válasza Воланд (#6830) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"Értem én a tréfát, de nem szeretem..." :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6832) btudos válasza Dale (#6829) üzenetére


btudos
Topikgazda

Én múlt héten megkaptam ezt a csomagot ÉS a HTC firmware update-et is egymás utáni két nap.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6833) Dale válasza btudos (#6832) üzenetére


Dale
aktív tag

Legiaap pedig még nem? Fura. Mindenesetre örülök hogy valami történik, ha nem is sok. A KB cikkeket azóta se rakták fel, ráérünk.

https://enginedesigns.net

(#6834) StLui


StLui
veterán

Ma reggel 7 után levettem a töltőről és most 10%-on van, i4-gyel kibírtam hasonló használat mellett másnap estig.

Más. Én hiába kerestem frissítést , nem talált.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6835) btudos válasza StLui (#6834) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ez milyen készülék? Lumia 920? LTE megy? (nincs értelme ha nincs LTE csomagod) NFC ki van kapcsolva?(az is zabál feleslegesen) Nagyobb felbontás, komolyabb teljesítmény, mindenképp többet fog enni, ha ugyanúgy használod, ez törvényszerű sajnos, de azért kis odafigyeléssel sokat lehet nyerni :)

tybsen: Jó is hogy írod, ez a se kép - se hang üzemmód minden Lumiára jellemző? Oké, a 8X-ek újraindulgatnak, de a Lumiák annyira lefagynak, hogy nem is lehet életre kelteni őket csak soft/hard resettel ha jól értem. Ez így elég gáz a Nokiának :(((

mukibuci: Persze, könnyű így tolni egy 610-zel, amit nincs értelme nyomogatni, mert semmi nem fut el rajta ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6836) tybsen


tybsen
addikt

Na eladtam a 820-at, miutan ma reggel magatol kikapcsolt egyszer es nem kapcsolt vissza. Meguntam ezeket a dolgokat vele meg a wp8-cal. Majd talan a wp9-kor ujra vissza.

Most megy a gondolkodas, hogy mi legyen helyette :U :DDD

(#6837) mukibuci válasza StLui (#6834) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hétfő reggel levettem a töltőről és még 20%on van :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6838) Воланд válasza Bogyó bá' (#6831) üzenetére


Воланд
titán

nem vicceltem. folyton megy a siras, h lefagy, ujraindul, nem jon a frissites, miert van fekete sav xy alkalmazasban, stb. el kell adni a picsaba, aztan majd akkor venni, hogy ha ezek ki lesznek javitva.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6839) StLui válasza btudos (#6835) üzenetére


StLui
veterán

Ja bocs: 920-as, azt hittem abban a topicban vagyok :R

Dunakeszin vagyok, nincs LTE szerintem, i4en is minden be volt kapcsolva wifi, BT, 3G. Azért érdekes, mert könyvelő vagyok, a mai nap egy húzós nap mindíg az adott évben, szóval alig volt időm babrálni.

BT ma pont ki is volt kapcsolva, most LTE-t is visszavettem 3G-re

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6840) Rage47 válasza tybsen (#6836) üzenetére


Rage47
veterán

szegény új tulaj hogy kapcsolja be?:D

(#6841) Murphistic válasza tybsen (#6836) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Lumia 920 ;] .

Amúgy ez nekem nettó kiszúrásnak tűnik az új tulajjal szemben. Amennyit szívtál a telefonnal, már korábban is felmerült, hogy lehet gyári hibás. :(

[ Szerkesztve ]

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#6842) tybsen válasza Murphistic (#6841) üzenetére


tybsen
addikt

Az új tulajdonos letesztelte, minden normálisan működött, tényleg minden rendben volt a telefonnal. Két év MediaMarkt gyári garancia van a telefonra, azok a bosszantó dolgok, amik voltak vele, nálam is csak menet közben jöttek ki. Az is lehet, hogy én vagyok túl heavy user, mindenesetre bármi van a készülékkel, ott van a garancia. De az én problémáim leginkább a rendszerrel önmagával voltak, nem a készülékkel. Például a cache, stb. Az, hogy három hét alatt egyszer kikapcsolt a készülék, szerintem azért nem akkora gáz. A wp reboot probléma pedig ismert wp jelenség. Szóval nem érzem úgy, hogy átvertem volna az új vevőt, pláne, hogy jelentősen olcsóbban vásárolta meg, mint amennyibe aktuálisan kerül.

(#6843) btudos válasza StLui (#6839) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az LTE ette meg az akksidat ezek szerint, ha eddig be volt kapcsolva. A technológia hátránya, hogy iszonyatosan sokat zabál, ahogy a 3G is a 2G-hez képest. Szóval nem érdemes LTE-re állítani az adatkapcsolatot, mert nem fogod tudni kihasználni, lefedettség hiányában, viszont jócskán megrövidíti az üzemidőt.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6844) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

találtam még egy különbséget a nokia és htc wp7 között: repülőmódból visszakapcsolva a htc kéri a pin kódot, a nokia pedig nem :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6845) nábob


nábob
tag

Halihó!
Azt írták valamelyik angol nyelvű blogon, hogy a Nokia Lumia készülékeket a Nokia Care üzletekben már most frissítik 7.8-as Windows Phone-ra. Szerintetek ez Magyarországon is működik, hallottatok valami hasonlóról?
üdv,

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#6846) StLui válasza btudos (#6843) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm, most már töltöm is mert lemerült, de már lekpacsoltam, nem is nagyon vagyok Pesten, meg elég a 3G-is nekem bőven.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6847) btudos válasza StLui (#6846) üzenetére


btudos
Topikgazda

Van amúgy LTE az előfizetésedben? Mert ha nincs a csomagodban, akkor amúgy sem él, szóval nincs értelme foglalkozni a dologgal Pesten se, 3G-n kell hagyni és szép világ lesz üzemidő tekintetében a mostani állapothoz képest :)

Szvsz a telefon egyébként menjen el magabiztosan egy napot, esténként meg nem nagy fáradtság töltőre dugni és lerakni az éjjeliszekrényre/asztalra/akárhova amíg alszik az ember.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6848) polonic válasza nábob (#6845) üzenetére


polonic
félisten

Hívd fel a hozzád legközelebbit, aztán kiderül.
Aztán meg is oszhatod az infot itt. :)

(#6849) StLui válasza btudos (#6847) üzenetére


StLui
veterán

Nem is izgatott ez a merülés téma i4 esetén sem, most sem szeretnék foglalkozni vele, gondolom így ok is lesz. Ha esténként tölteni kell az rendben van.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6850) Murphistic válasza tybsen (#6842) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Így már más a helyzet :) . Lehet kicsit félreértettem az előző hozzászólásodat, de nekem ott úgy tűnt, hogy a telefon azután már nem kapcsolt be.

[ Szerkesztve ]

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.