Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67248) perecKING


perecKING
senior tag

Az elobb eszrevettem hogy 48°c volt a vizem.
Az asus fan expert4 nem emeltem meg a ventik fordulatat, bar a szoftver latta es jelezte is a grafikonon de a fordulatszam nem valtozott.
A tartajban mapott helyet a hoszenzor, ez az alaplapra van kotve, innen 1pwm csatlakozorol Y majd a ket kabel a Thermaltake venti szinkronizaloba megy(nem vezerel csak szinkronizalni tud 3db ventit 1pwm jelrol. A ventillatorok ugye egyedi TT csatlakozosak.

Az altalatok hasznalt ventillator vezerokkel kihagyhatnam az alaplapot es igy az asus szoftvert? Mindenkepp a viz hofokahoz szeretnem igazitani a ventiket. Bar ha az is csak egy extra szoftvertol fugg akkor ugye abban sem lehet 100% megbizni?!

Egyebkent ahogy neztem az EK oldalan az FLT120 D5 az uzemhomerseklet 60°, ha jol remlik korabban tobbszor is az 50°ot hallottam. Gondolom akkor minden mas is kibirja azt a hofokot ha esetleg nem porognek fel a ventik. A nyomas ellen elvileg ved a tartajon a szelepMeg csak nem eri el a 60-at ha mar ennyi radiatorom van :DDD
Lehet le kene teszelnem ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.