Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31801) RapUGround válasza jones965 (#31782) üzenetére


RapUGround
tag

Megnéztem a képeket. Nagyon komolyan néz ki. Gondolom a teljesítménye is olyan, mint amilyennek kinéz. Gratulálok! Komoly cuccos! :R

(#31802) jones965 válasza RapUGround (#31801) üzenetére


jones965
Modder

Remélem az lesz,ha egyszer kész lesz. :R

(#31803) Quan-Chi válasza adamka16 (#31800) üzenetére


Quan-Chi
őstag

szerintem ott valami baj van a külső hőmérséklet 30 felett a mag meg 14 ? :DD :DD

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#31804) shteer válasza Quan-Chi (#31803) üzenetére


shteer
titán

semmi baj, csak a hibás szenzor

..szerintem jónak tűnik

(#31805) adamka16 válasza shteer (#31804) üzenetére


adamka16
őstag

ahogy Shteer is írta, a hőfokszenzor rossz. az alaplapé mér jó, vagy is körülbelül jól.

(#31806) shteer válasza adamka16 (#31805) üzenetére


shteer
titán

ha mérnél egy vízhőfokot, lenne viszonyítási alap

erősen kétlem amúgy a terhelt 32 fokot is - még idle talán esélyes :)

..szerintem jónak tűnik

(#31807) adamka16 válasza shteer (#31806) üzenetére


adamka16
őstag

a tartályom rézből van, ha 1-2 óra játék után megfogom, épp hogy nem hideg.

(#31808) Silex válasza adamka16 (#31807) üzenetére


Silex
aktív tag

Elkészültem a géppel, sajnos a paszta az no name ami rákerült, de így is nyertem olyan 5 fokot. Belülre épített tc tripla 3 ventivel - helyett - mora2 kívül + 22cm venti és valvoline. Azt gondolom elégedett vagyok. :)

(#31809) BraveHeart válasza TESCO-Zsömle (#31794) üzenetére


BraveHeart
tag

:( hmm.. akkor tutkó a csavarhosszal volt a gond... nade ez tényleg ügyes mán, esélyed nincs hibázni a csatorna miatt a csavar megválasztásánál... nálam a csavar az alátét+rács+gépháztető+venti szélessége és így fogta a radit... 35mm hosszú csavar volt, most lemértem.. ezek szerint 2-3 mm belógás, és vége? ;] mán ezt is megtanultam! :))
:R

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#31810) TESCO-Zsömle válasza BraveHeart (#31809) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Másfelől a csavar úgy szorul a szűz menetben, hogy észre se veszed, ha koppan. Szerencséd volt, hogy a csavar tömített, különben össze se rakod a rendszert, máris kuka a radi. :B
Am milyen radi volt? (mártka/típus) Mert én nem találtam, csak hasonlót a neten...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31811) BraveHeart válasza TESCO-Zsömle (#31810) üzenetére


BraveHeart
tag

hmmm... Oviktor árul szerintem hasonlót... :R

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#31812) Nippon


Nippon
őstag

Basszus fogy a víz a rendszeremből és nem tudom miért.
Most nagyon kiherélt a cucc. D5 EK tetővel, Black Ice GTS dupla, Swiftech Apogee XT egy műanyag T elágazás és egy fillport. Jelenleg Bondex szilikon a csövezés 14/10-es kábelkötegelőkkel EK high Flow csatikon.
Szivárgás sehol sincs, nem látok nyomokat és a gép 24/7-be megy. A T elágazástól a fillport-ig olyan 35 cm van. Tegnap este feltöltöttem megint és reggelre kb 1 centivel alacsonyabb lett a szint, ezt még betudom a levegőnek. Viszont az furcsa, hogy olyan 1 hónap alatt elfogy a víz a fillport-ig tartó csőből.
Ez hogy lehet, nem értem... :W

(#31813) BraveHeart válasza Nippon (#31812) üzenetére


BraveHeart
tag

:o Nézz bele a tartályodba, nálam ez a köcsög

itta ki az üzemvizet, meg rágta ki a radimat!!! Lehet, több van belőle?? .. mer' az enyémben lévőt kinyírtam... :))
:R

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#31814) Nippon válasza BraveHeart (#31813) üzenetére


Nippon
őstag

Nincs tartályom és tiszta a vizem, nincs benne se élőlény se trutyi. :)

(#31815) zalman90


zalman90
őstag

hello all , ehez a vízhűtéshez mit szóltok ? :D :U :C :C :C

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31816) TESCO-Zsömle válasza zalman90 (#31815) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon rossz a 6A-s fóka.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31817) schlecker


schlecker
tag

Sziasztok!
Nem tudná valaki megmondani hogy hol lehet gap padot venni?

(#31818) Silex válasza Nippon (#31814) üzenetére


Silex
aktív tag

Többször felmerült már ez a kérdés ilyenformán a topicban. A legtöbb esetben az lett a vége, hogy kiderült vhol hajszálrepedés vagy egyéb minimálisan eresztő hely van a körben. Szóval lassan "elfolyik" a víz. Vagy inkább elpárolog.

(#31819) NFree válasza zalman90 (#31815) üzenetére


NFree
addikt

Ja világsztár ,csak kár hogy nem látom mi a hatásfoka üzem közben :U ;] :DDD

vga

(#31820) Nippon válasza Silex (#31818) üzenetére


Nippon
őstag

Csont száraz minden, alig van komponens így könnyen áttekinthető a rendszer.
Hol párologtat el? A műanyag T-nél esetleg vagy még a D5 EK tetejére gondolok.
:W

(#31821) C^^ válasza schlecker (#31817) üzenetére


C^^
őstag

Ha itt a PH-n épp nem találsz, akkor érdemes megkérdezni OC-t, vagy Tody-t, esetleg megnézni elekronikai boltokban. Például: Conrad, Lomex

(#31822) Ghandi válasza schlecker (#31817) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Én már végigzongoráztam szinte minden lehetöséget itt a PH-n de sehol sincs.Már nem foglalkozik vele senki,kb 2hónapja keresgettem.Én a Conradnál vettem,de vigyázni kell mert rengeteg féle van,és néha az árak értelmetlenül magasak szinte ugyan olyan termékeken belüs is.Talán ez a BestBuy én is ezt vettem,de ha neked ennél vastagabb kell akkor az lehet a duplája is az árnak!

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#31823) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Nekem egy érdekes kérésem lenne.HDD hütést csinálnék,minden szerszám+alapanyag megvan hozzá,csak egyvalami nem! G1/4-es menetfúrom a csatihoz.
Én nem akarok olyan odaforrasztunk egy csövet azt jól van ugy megoldást csinálni.
Esetleg valaki csinált már otton ilyet? A másik meg hogy lenne valakinek akkor kölcsön tudná adni 4menet erejéig vagy esetleg nincsen eladó?
Tudom,tudom inkább vegyek kész hűtőblokkot,de azok aránytalanul drágák,és pont ez az az alkatrész ami a legkevésbé melegszik,ha nem lesz a legtökéletesebb a hütés az se nagy baj.
Én szeretek ilyeneket fabrikálni :)

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#31824) adamka16 válasza Ghandi (#31823) üzenetére


adamka16
őstag

pedig szerintem a forrasztás adja a legbiztosabb kötést, mivel nem kell hozzá tömítés sem, ami idővel elöregszik úgy is, és ezt is meg lehet szépre csinálni, csak idő kérdése :)

(#31825) Ghandi válasza adamka16 (#31824) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Persze mindent meg lehet szépre csinálni,csak szerszámok és tehetség kérdése :)
De az én gépemben mindenen gyári hütőblokk vannak,azt akarnám hogy ne lógjon ki a sorból,nézzen ugy ki mint egy gyári blokk.
De ha nem lesz ilyen G1/4es menetfúró akkor lehet feladom ezt az elvet,de azért ki tudja alapon megkérdezem itt is.Boltokban már kérdeztem párban,de mindenhol csak rendelésre hoznának és az ára eléggé horror,föleg hogy ezen a 4 meneten kívül sokmindenre nem használnám.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#31826) adamka16 válasza Ghandi (#31825) üzenetére


adamka16
őstag

[link]

igazán nincs mit ;)

(#31827) Ghandi válasza adamka16 (#31826) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Köszi! Hmmm de ez most nem kézi készletből két darab elsö fokozat?
Az ára az király! Na most regelhetek a vaterára

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#31828) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Ooooo hogy az a! Ennyit a szerencsémröl.Most akartam regisztrálni magam erre kiderül hogy épp karbantartás van,majd csak holnap hajnal 2órától lehet :D

Kedves Felhasználónk!
2010. február 16-án (kedden) hálózati karbantartás lesz.
Felhívjuk figyelmüket, hogy a hálózati karbantartás ideje alatt
február 16-én 23:30-tól, február 17. 02:00-ig szolgáltatásaink szünetelnek.
Az érintett időszakban lejáró aukciókat 3 órával meghosszabbítjuk.
Az okozott kellemetlenségekért elnézését kérjük!

A Vatera csapata

Hány percen mult? :D:D:D:D:D:D:D

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#31829) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Hi,

A pumpa szállítókapacitása nagyban befolyásolja az elszállított hőmennyiséget, vagy a szűkületek miatt úgyis mind1? Most 1 700l/h-som van, határeset a dolog......

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#31830) schlecker


schlecker
tag

C^^,Ghandi,köszönöm a válaszokat.A conrádos tökéletesen megfelel.

(#31831) adamka16 válasza Ghandi (#31827) üzenetére


adamka16
őstag

;)

(#31832) jones965 válasza Ghandi (#31825) üzenetére


jones965
Modder

Ha Szolnok nem esik távol, én tudok kölcsön adni G1/4"-os menetfúrót.

(#31833) Pero


Pero
senior tag

hali,
blokk cserén gondolkozom, kinéztem a Watercool Heatkiller CPU Rev3.0 blokkot, csak nem tudom, hogy milyen mértékü különbség van a full réz és az olcsóbb változat között, jelenleg egy régi TOdyféle blokkom van és azzal is max 35fokig megy Prime alatt, jelenleg így nézz ki a gép bár már a szimpla radit kivettem a rendszerből és a helyén van a tartályom.
szal kérdés melyiket érdemes venni full réz vagy sima?

(#31834) moongoose válasza Pero (#31833) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

miért akarsz cserélni,ha egyszer jó ami most van? :U

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#31835) jones965 válasza Pero (#31833) üzenetére


jones965
Modder

Látom még mindíg csak a cpu-t hűtöd. Szerintem fölösleges lecserélned a blokkot, viszont ha a csere mellett döntesz, akkor már vedd meg a full réz blokkot. Nekem is olyan van, már mint full réz. ( sapphire enzotech)

(#31836) Pero válasza moongoose (#31834) üzenetére


Pero
senior tag

azért mert ahogy egy vízhűtésesnek illik folyton találok vmit amin szépíteni szeretnék, no meg idő közben ez az feleslegessé vált és ha blokkot is cserélek akkor komplett eladom a régit. ami meg a rendszert illeti, várom h kicsit lentebb menjenek az árak és akkor lesz egy 5770 vízzel, meg most akarok értekezni OCval vagy Todyval alaplai blokk miatt, mert amit lehet kapni annál sztem ők tudnának csinálni jobbat.
ui: no meg elmarad egy síelés így marad egy kis tőke.
full víznél meg akarok még 1-2 triplát vagy ha találok jóárasítva egy MO-RA-t akkor azt

[ Szerkesztve ]

(#31837) Ghandi válasza jones965 (#31832) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Szia! Bagyon szépen köszönöm a felajánlásodat,de sajnos én pesten vagyok és nem igazán szoktam Szolnok felé menni :(
Sajnálom mert jól jött volna.
Köszi

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#31838) Nippon


Nippon
őstag

Naponta 1 ccm víz fogy el a rendszerből kb. Este szétborítom és összerakom újra.

14/10-es Bondex féle szilikon csövet használok EK High flow csatikon kábelkötegelőkkel.
Előfordulhat, hogy a csövek rögzítésénél párolog? A vizem amúgy elég hideg...
Minden száraz, szivárgásnak nyoma sincs, a radiátort újonnan vettem, nincs rajta sérülés.

Tanácstalan vagyok... :F

(#31839) shteer válasza Ghandi (#31825) üzenetére


shteer
titán

ha bp, akkor én adok neked :) és ha ráér még 1,5 hetet mire felhozom

..szerintem jónak tűnik

(#31840) mh197 válasza Nippon (#31838) üzenetére


mh197
senior tag

1 ccm víz nagyon sok egy napra, vagy is inkább rengeteg!
Nekem 4 hónap alatt fogyott fél ccm , szóval ott vmi ereszteni fog, ha ilyen sok vized elmegy. Ha nem is gyorsan, de épp annyira szivárog, hogy ami kijön, az fel tud száradni, szinte rögtön. Pl radin lévő venti hamar felszárítja. Nekem egy régebbi redszerben egy parafába bebugyolált pumpa nyomócsövénél a cső hibája miatt eresztett. A parafát áztatta, ezért nem vettem észre. Akkoriban is elég sok vizem elment, de nem napi 1ccm. Mindenesetre, mikor más okból szét kellett szedni akkor találtam rá a parafán az ázás nyomra, és utánna nem fogyott a víz abból sem.
Amúgy lehet még légtelenítési gond is, nem tudom mennyire tudtad légteleníteni a redszered, szóval akár az is lehet. De ha egyenletesen fogy a víz, én a helyedben nem várnám meg, hogy kidrüljön, hogy ereszt, vagy csak légtelenítés, mielőbb cselekedni kell. Nekem ázott már szét gépem, nem jó buli..

(#31841) Pero


Pero
senior tag

még vmi 10es belsejű HF csatinak azt mértem h a külseje 12,4mm ill a pereme 14mm, ehhez mehet 13as belsejű cső, vagy amit adtak csnk mellé 10/16os az jobb mert jobban rászorul?

(#31842) mh197 válasza Ghandi (#31823) üzenetére


mh197
senior tag

Most erre a HDD hűtést dologra megint csak azt tudom mondani, hogy tök fölsleges!
Miért?:

Az adatlapod szerint van két darab 160 Gb -os winyót. Legkevesebb 5k/ darab áron simán el tudod adni egy hét alatt vaterán. Ez tuti, kb ilyen árban mennek ott a winyók. Van 10k-t kp-ben. Nem tudom milyen alapanyagból dolgozol, de 2 db winyó blokkhoz akár alu, akár réz, mindenképp kb 5k-ba az anyag is benne van, meg még ugye a munka, meg a ráfordított idő stb...
Ha 15k-t veszünk, alig többért 18-19k -ért lehet kapni az 1 TB -os Samsung F3 winyót! Fontos, hogy F3 -as legyen, mert a többi 1TB samsung mind lassabb sokkal, és sokkal melegebb is, azok már elavult technológiásak. A lényeg, hogy pár ezres plusszért kapsz egy olyan winyót, ami hűtés nélkül is max 35 fok! :Y , full terhelve sem megy 40 fok fölé zárt szellőzésmentes házban. (Nekem a házam már mindenhol ilyen tojástarós szivaccsal van kibélelve belül) A sebessége pedig olyan, hogy a korábbi WD raid edition II 160 Gb-os winyóimat, amik raid 0-ba voltak kötve, ez a samsung önmagában megveri.
Tehát röviden nem kell rá hűtés, mindenképp gyorsabb a samu F3, még két raid0 -ba kötött winyónál is, és jóval nagyobb a tárhely is, 1TB. Mindezt 18-19k-ért megveheted. Ezzel szemben ott a két 160-as winyó, ami sokkal lassabb, még raid0-ban is, hűteni kell, és még akkor is szétfő rajtuk az elektronika, mert a víz azt nem hűti, és gyakorlatilag a hűtőblokkal együtt kb ugyanott vagy árban, nembeszélve arról, hogy ezek 320 Gb összsen, és nem 1TB, és ha vízzel hűtőd, akkormég annak a két winyónak a hője is a vízkörre, radira megy, ami plussz teher. Szerintem vizezni olyat érdemes, amiből nincs olyan eszköz elérhető áron, ami nem melegszik, pl vga,proci, esetleg ram, alaplapi fet-ek, hidak, bár ez utóbbiból is vannak már nagyon jó nem melegedők, de ezeket lehet tuningolni, ami nagyon sok plussz hőt ad, a winyónál meg nincs ilyen lehetőség ami plussz hőt nyomna, azokat nem lehet "tuningolni", akkor meg minek rá víz, ha kb ugyanabban az árban kapsz olyat, ami nem is melegszik, és gyorsabb,nagyobb?? :F

Szerinted melyiket éri meg választani?

Nem akarlak lebeszélni a dologról, de érdemes szerintem ezen elgondolkodni. Ha esetleg segít a döntésben, mutathatok Samsung F3 sebességteszteket, bár neten is fellehető. A hőfoka pedig ha nem hűtöd és nincs szellőzés, akkor is max 40 fok full terhelésnél, amikor másolsz rá folyamatosan, amúgy alig 35 fok. Kézzel megérintve nem is érzed, hogy melegedne, se a mechanika, se az elektronika. ;)

[ Szerkesztve ]

(#31843) Nippon válasza mh197 (#31840) üzenetére


Nippon
őstag

Én is sokkalom, de ez van, most szétborítottam mindent, szemrevételeztem a radiátort, átnyomattam vízzel aztán lezártam és megnéztem víz alatt. Hibátlan...
Feltettem a blokkot az IOH-ra és holnap jön az új cső, összerakom és meglátom, hogy mi lesz.
Az EK tető-re gyanakszom, mert az egyik menet laza volt alul, szétszedtem a POM tetőt, de 8-ból 3 menetet szét is kaptak a csavarok. Lehet, hogy ott párolgott el a víz, mert előtte nem volt fogyás. Nyoma mindenesetre nem volt de a gyanúm erős.
Megnézem, hogy önmetsző csavarral össze tudom-e fogatni, ez így elég bosszantó, az 1/4-es csatlakozóknál kellően erős a menet, de a tetőt összeszorító furatokban olyan finom a menet, hogy azonnal szétmegy (pedig úgy bántam vele, mint a hímes tojással).
Ez az EK tető ilyen, össze kell rakni, aztán nem kell többet szétszedni, mert azt nem fogja bírni.

A HDD-kkel kapcsolatban egyetértek, én is Samsung F3-at és WD EADS-t használok, halk és hűvös mind a kettő. Ha a csend jobban számít, akkor a WD természetesen sokkal halkabb, a Samsung viszont iszonyú gyors önmagában is, RAID-ben meg szakít.

(#31844) jilian válasza Nippon (#31843) üzenetére


jilian
addikt

-bocsi ezt mh197 szántam!

"mindenképp gyorsabb a samu F3, még két raid0 -ba kötött winyónál is"

....ez azért nagyon bátor kijelentés... ;]

[ Szerkesztve ]

(#31845) Nippon válasza jilian (#31844) üzenetére


Nippon
őstag

Látom, hogy nem nekem szántad, de azért reagálok...
Az említett 2db 160gigás Hdd biztos, hogy raid0-ban sem gyorsabb, mint egy F3...

(#31846) Kvazár


Kvazár
őstag

Na erre mondjon valaki valamit:
Egy időben (szó-szó) 2 tartályos volt a rendszerem.
Ez azt jelentette, volt egy ilyen (és van is) és ez.

A problémám az volt, hogy a víz tömeg állandóan átvándorolt a Tt-be így.

Próbáltam én mindent, kis sámlitól kezdve mindenre felpakoltam, hogy jó magasan legyen a Tt, de semmi.
Próbáltam azt, hogy a Tt-t csak félig töltöttem fel, majd a másikat csutkára, és mindent jól meghúztam. (azért csak ésszel) És gondoltam, az egyikben majd túlnyomás lesz, és azért nem fog abba több víz menni, a másikban meg "vákum", és azért nem fog benne a víz szint lecsökkenni, de nem nyert.
Ekkor szétszedtem, és kipróbáltam a Tt nélkül a rendszerem, és szó-szó így is tök jó ezért a Tt meghirdettem.
De itt van a csavar számomra. Gondoltam megtakarítóm és csinálok néhány sztárfotót a hirdetéshez, de annyira csili-vili lett, hogy fáj a szívem eladni. De azt sem szeretném, hogy csak úgy, még egy pórfogóval többem legyen.

Valakinek van 5lete.
Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#31847) zippofcy


zippofcy
senior tag

Boldogult emlékű Athlon64 + Geforce 6800as rendszeremre vettem anno egy Thermaltake Bigwatert úgy 2005 táján.
Egy év múlva besz@rt a szivattyúja ... szerencsére Ordasi Gábortól tudtam rendelni egy 220v-osat. (asszem 10 ezer HUF alatt volt az ára)
Mikor lecseréltem a rendszerem, a vízhűtést átraktam a boxomra. (mivel Xenon a lelkem ezért ráfért ;] ) Csak egy CPU-GPU egybeblokkot kellett rendelnem hozzá ebayről (talán 8 ezer HUF volt :U ) meg a radiátoron levő ventit egy 220v-os adapterről működtetni (ha a box ventije helyére dugom akkor nem hűt eléggé). A szivattyú mai napig hibátlan pedig hány légtelenítést kibírt :R
Szal a Bigwaternek megvan a helye.

De. Elegem lett a mostani gépem hangjából. Szóval gondolkodom rajta hogy veszek erre is egy rendszert.
A kérdéseim:
1. Van-e olyan magyar oldal ahol ilyen cuccokat lehet rendelni (kompletten vagy veszek egy olcsóbb gyári rendszert - pl. Gigabyte GH-WIU02 - és kicserélem a gyenge láncszemeit) vagy csak a méregdrága külföldi oldalak maradnak (pl. aquatuning.co.uk) ?

2. Egyáltalán egy 45nm-es C2D proci (7400as 1.3v-on) + Geforce GTX275 (ez is húzva) vízhűtése kb mennyiből "úszható" ( :D ) meg manapság?

(a Xenon is melegszik mint állat, de a GTX 275 szvsz még jobban)

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#31848) Probber válasza zippofcy (#31847) üzenetére


Probber
őstag

Persze, hogy vannak ilyen magyar webshopok:
pcvízhűtés
subcooling

Találsz az oldalakon komplett összeállított rendszereket is.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#31849) zippofcy válasza Probber (#31848) üzenetére


zippofcy
senior tag

Köszi, szétnézek rajtuk :R
Meg megnézem a prohardveren hátha van vmi C2D-re épített rendszerről teszt vagy bemutató.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#31850) Ghandi válasza shteer (#31839) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Szia!
Jó lenne kölcsönbe,de a másfél hét...Most licitáltam a vaterán egy ilyen menetfúróra,eddig 800FT de nem igazán tolonganak érte :D
Elméletileg 2010.03.01-én jár le az aukció,akkor ugyan ott vagyunk.Azért köszönöm a segitséget!
Ja és képzeld ismét csak a te hütésed megy majd egy 9800GT-re.Válság van,nem igazán van pénzem uj blokkra,a 8600GTS-t már nagfyon rég eladtam,a blokk meg csak itt porpsodott.Mondom ráprobálom,hátha rámegy a 9800-ra és rámegy! :) Igaz a memóknak a csak a felét hüti,meg a fetekre külön hütés kell,de alap hütésnek nem is rossz! Majd ha lesz pénz akkor veszek majd rá rendes blokkot,de addig ez is jó lesz.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.