Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20296) Lucif-R válasza D1Rect (#20294) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nem szokása, blokkok, radik, csövek, tartályok, csatik... nem szokásuk elhasználódni... persze a szilikon meg pvc alapú dolgok sok sok év... évtized hatására esetleg fagy hatására elmállanak stb... de ez szerintem itt senkit sem veszélyeztet. :)

Egyedüli elem a pumpa tud lenni, illetve a ventik a radin. Ez gondolom érthető hogy miért? Venti mert forog és csapágyazása van, pumpa ugyan ez... :D

fsb1000: Dagadó mellek? hát büszke is vagyok arra a rendszerre amit összeraktam, nem látom okát ellenkezőleg érezni sem teljesítmény, sem kialakítás sem egyébb más ok miatt. Engem meg sokakat a te stílusod irritál? Noés? Együtt kell vele élned / élnünk. Csak az amit te irsz, nem fedi a valóságot olyan téren hogy igenis jók azok a rendszerek... mert nem azok... de egy CPU hűtésére elégségesek abban az esetben ha nem akar a tulajdonos tunningot illetve képes ennyit kiadni egy ennyire zajos/teljesítményében gyengébb dologért amikor kicsi ráfordítással már rendeset is lehetne venni. XSPC Delta V2 sériát nem érzem igazán suzuki kategóriának

szőkecicababák dagadó melleinek körméreti és egyéb számolgatása biztos érdekes témálya és fénye lenne eme topicnak... :U amúgy nem a méret a lényeg... kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni, meg nem a méret a lényeg hanem hogy játékos legyen... értem ezt hogy formás és szép... ( a bohócosat,játékosat nem nekem mondták még mielőtt valaki visszatüzel vele :DDD már megkaptam az ilyen RE:-t élőben csak azé irom má előre is a végére :DDD

Szerk.:
Ez ugyan olyan veszélyes téma mint amit annó feldobott "valaki" :U hogy a passzív tartály milyen jó mert hogy 10°C-ot képes javítani meg egyebek... amikor nem... 2-3°C amit max ad és vége...( és mégis vagy 3 tesztben mutatták a sok sok sok °C-ot hogy jobb meg ilyenek ) komplett is ilyen szép meg jó csak kevés... Nos ha az XSPC, ENZO, stb mérnökei tudnak normális ár érték dolgokat csinálni akkor a komplett szettes mérnökök miért nem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.