Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17271) HIJ


HIJ
őstag

Na beépítettem a Gigabyte 3D Galaxy II -t. Mivel nincs hasonlítási alapom, ezért szűkös véleménnyel vagyok egyenlőre. Elsőre az okoz némi kis problémát, hogy igen hangosnak találom a szivattyúját. Ez kissé zavaró, de gondolom meg lehet szokni. A többi vélemény inkább kérdés a hozzáértőbb kollégák felé, mint pl. az mitől lehet, hogy nemveszek észre hőmérséklet változást a radin lévő venti szabályzásával? Tehát 1300 on is ugyan annyi a hőfok, mint 2500 -as rpmen. A hőmérsékletekkel sem tudom hogy mi a helyzet. idile: 34-35 max load (prime): 43-44. Mindez egy E8400 -tól származik, ami 7x500=3500MHz -en ketyeg, alapfesszel. Ugyanez léghűtéssel (Zalman cnps9500) volt idile: 45-47 load: 59-60.
Egyébként az összeszerelés tényleg felhasználóbarát, csak szét neakarja szedni az ember. Véletlen rossz csövet nyomtam a cpublokkra, és hát a leszedés.. hogyismondjam, nem volt verejtékmentes. Már-már attól tartottam, hogy eltöröm a csonkot. Szerencsére ez nemsikerült, de azért egy pillanatra megijedtem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.