Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13028) Doze válasza AMD Power (#13027) üzenetére


Doze
aktív tag

Gondolom :DDD de legalább elmondhatod van 4 jó gumid :DD

visszatérve, tuti tipp nincs autóvásárlásnál.... mint mondtam lehet attól valami jó hogy fényes a kormány meg a pedál, de lehet jó a kormány ha a motor meg szét van. Itt Miskolcon mostanság a fekete bőrű nepperek társasága gyűlik, múltkor mikor nézegettük az asszonynak az autót, a pofám leesett, az autót a szilikon tartja össze, de műszerfalon a fénylő réteg alatt vastagon áll a retek. :((( .... ráadásul szélvédőn keresztül láttam XD... Jön a tesvírem ( no nem a vér szerinti :DDD ) megkérdezi tud e segíteni.... egyébként nem akartam már nagyon tovább nézni az autót mert láttam pl a motorháztető hézagai olyanok hogy egyik oldalon befér a lábam, a másikon meg egy papírlap is alig... no ha így ide jött azért mondtam neki, pattintsuk már fel a háztetőt.... az is kiviszolvak mint a bika töke. Megnyomkodtam egy kicsit úgy billeget mint a keljfeljancsi, (1.3 8 szelep fapad, mindez alig 500 ropiért), mondom neki 200-ért elviszem, de a 300e is hozzáad annak nagyon örülnék, mondanom sem kell kicsit kiakadt... (de egy 250-be ide adta volna, de 250ért vannak ennél sokkalta normálisabb darabok is).... szerintem marha sokat kell nézelődni... ha 3 hónapig tart akkor addig, ha 40 autót néz meg az ember akkor annyit, lényeg a türelem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.