Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) Bibgr0 válasza 77.PX_Drebil (#18650) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Láttál wc-t a hangárokban? :D

(#18652) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#18650) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azzal sajna meg kellünk várni a Social module-t, ami PU Alpha-val jön.

Viszont egymás multicrew hajóiba remélhetőleg AC2.0-ába már átnézhetünk. Kéne a free flight co-op, hogy össze tudjunk dokkolni. :D

(#18651) Bibgr0: Az majd a szobákkal jön. Már nem kell sokat várni arra se, legkésőbb Planetsibe Alfáig.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18653) 77.PX_Drebil válasza vaakuum (#18640) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Jaja mint hasonló korú kocka én is kialakítottam a védelmemet, de asszony a legjobb: Már hónapok óta nem játszottam semmivel előtte is csak a warthunderen röpködtem néha. Meglátta a az SC honlapot és közli ez biztos függőséget fog okozni nálam. Erre én ráböktem a kezében tartott laptopra. Közli "az más", mert a farmwillben (vagy mi a francban) most el lehet érni a teakertet és a laptoppal a kezében felsőbségesen elvonul a retyóra....:D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#18654) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#18652) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Tényleg olyat majd lehet csinálni hogy céges hangár, és cég tulajdonú közösen használható gépek? Lesz céges tized amiből ezeket lehet fizetni?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#18655) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#18654) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Elméletileg lesz valami hasonló...

(#18649) TESCO-Zsömle : hát még én hogy várom :D most még azzal is happy lennék ha bent lenne a hangárban... de repkedni vele... ááá :D de jó is lenne... :)

[ Szerkesztve ]

(#18656) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#18637) üzenetére


mrfire
őstag

Na, azért tényleg egész moduláris lesz ez is. Harapós kereskedőhajó ;] elgondolkoztató tényleg. Kezdem úgy érezni, hogy az Aegis túl sok jó hajót kapott.

(#18657) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#18656) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kereskedőhajó, amibe akkora raktér sincs, mint egy Freelancer-ben...

Nincsenek jó és rossz hajók. Minden attól függ, hogy mire akarod használni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18658) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#18657) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha a bombaracket kidobod és raktérré alakítod át, akkor lesz benne akkora raktér vagy nagyobb is, nem?

de remélem meg sem fog ilyesmi fordulni bennem.

(#18659) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#18658) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ahogy nézegettem a bombarekesz nincs akkora, mint a Frici raktere, persze lehet, hogy lesz a hajón más rakodótér is, nem tudni...

sz: Az is lehet, hogy tévedek, mert én csak a videóból indulok ki, ha nem csak a bombákat veszed ki, hanem ténylegesen az egész rekeszt a környező falakkal együtt, akkor lövésem sincs mekkora teret kapsz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18660) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#18659) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

lehet rosszul láttam, de 4 olyan helység van.... nem?

Mindegy pár hét, hónap, év és megnézzük belülről is... (jövőhéten rakják rá a tornyokat, ki tudja mikor teszik be a hangárba...)

Kommentek között is sokan félnek tőle, hogy az az 5 torony semmire sem lesz jó... remélem az is szabadon konfigolható lesz... :|

[ Szerkesztve ]

(#18661) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#18660) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hangárba tuti, hogy jövőre kerül. Volt kérdés, hogy bent lesz-e AC1.0-ába, de nem mondtak rá semmit, szóval valszeg nem. Mindenesetre örülök, hogy a régi hajók egy részéhez most rittyentettek fordításra érdemes történetet. Kíváncsi leszek a Javelin történetére és adataira. Talán még az is kiderül, van-e benne hangár.

Ugyan már, az ég szerelmére 5 torony az 5 torony! Még ha csak Size 3-asok akkor is 10 ágyúról beszélünk!

Amúgy meglett a 63 is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18662) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#18661) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

csak nehogy olyan jellegű tornyai legyenek mint a freelancernek... mert akkor le is kapom az összeset :D

Azt értem hogy az ACbe nem kerül be, de a hangárba mikor lesz? AC =/= hangár

(#18663) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#18662) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hangárról volt szó. Az AC1.0 itt mint időpont jelenik meg, amúgy repülhető majd csak AC2.0-ában lesz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18664) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#18663) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jó rendben ... csak tudjam körbe sétálni :)

(#18665) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#18664) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Négyszögbe nem jó? A hangárok szögletesek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18666) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#18657) üzenetére


mrfire
őstag

Alapból van 720 egységnyi kapacitása, és ebbe lehet még nem számolták bele az átalakított rakéta teret. De ha benne is van, már akkor is több, mint négyszer annyit bír mint egy sima freelancer.

(#18667) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#18666) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a baj, hogy az az infó még a redesign előtti, amikor elől nem bombarekesz volt, hanem 2 torony a cucc hasán.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18668) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#18667) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

majd meglátjuk... ahogy majd egyszer a retaliator reklám filmet is... azt is mióta ígérik ...

(#18669) mrfire


mrfire
őstag

Olyan hajó mikor lesz, ami 3 teljes egységgé tud szétválni? :DDD

(#18670) Diopapa válasza mrfire (#18669) üzenetére


Diopapa
addikt

Murray cupnál amikor nekimegyek a kapunak még több részre is szét szokott a 300i

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18671) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#18669) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Reclaimer-rel megoldom neked. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18672) Menthirist


Menthirist
veterán

Basszus, kegyetlen jó ez a dogfight a kontroller-variáló patch óta. Most is toltam egy 45 perces sorozatot a Dying Star-on gépek ellen, és valami hihetetlen élmény, amikor már szakad le a karod fél óránál, a szétlőtt aszteroidák felhője miatt alig látsz valamit, és össze-vissza tekeregve pont megvilágítja a reflektorod az egyik kisebb aszteroidát, hogy mindjárt odacsapod, de még épp sikerül elkerülni, és pont két nagy között elsuhanni :D

100x jobban élvezem mint a patch előtt. Lőni is tudok vele, repülni is :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18673) Jack@l válasza Menthirist (#18672) üzenetére


Jack@l
veterán

Gamepad vagy joy?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#18674) duvi


duvi
nagyúr

(#18675) mrfire válasza Menthirist (#18672) üzenetére


mrfire
őstag

x52-őt akarok! :O
Lehet karácsonyra beújítom, nem érdekel, hogy nem tettem félre rá.

(#18676) .tnm


.tnm
addikt

toltam egy kis Murray Cup-ot. Old Vanderval 1:41 második próbábra egérrel, ami végülis nem is olyan rossz Hornettől, meg tőlem. utána próbáltam egy kört a 350R-rel, TEJÓÉG az a hajó csak előre tud gyorsítani, minden másra ott a tehetetlenség, de tényleg egyetlen kanyart nem bírtam bevenni, alig volt karika, amire nem kenődtem fel. többet nyomtam az [Alt Gr] + [L]-t, mint a [Shift]-et.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#18677) TESCO-Zsömle válasza .tnm (#18676) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sima 300i is ilyen. Ne sajnáld tőle az utánégetőt a kanyarban.

(#18678) vaakuum: Billentyű-kombináció.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18678) vaakuum válasza .tnm (#18676) üzenetére


vaakuum
addikt

Mijazaz ALTgr-L :F

szerk:
Utánégető a manőverező fúvókákon is működik?
Decoupledban még mindig csak félgázzal tud menni előre a gép?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#18679) mrfire válasza vaakuum (#18678) üzenetére


mrfire
őstag

Pontosabban a katapultálás alapesetben.

A decouplet még nem kezdtem próbálgatni, de a profik abban már jó előre beveszik a kanyarokat aztán a megfelelő pillanatban mehet az utánégető. Én nemrég jutottam el csak oda, hogy az utánégetőt használjam, míg el nem homályosodik a képernyő. Korábban lassítani próbáltam a kanyarokban, ami szintén működik, de egy versenyen nem opció.

(#18680) Menthirist válasza Jack@l (#18673) üzenetére


Menthirist
veterán

olcsó Hotas X...

@mrfire: én is azt tervezek, ha összejön :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18681) tkondor válasza mrfire (#18679) üzenetére


tkondor
tag

csak meg kell ismerni a szépséget, (és a pálya, a pálya megismerése a legfontosabb :D), aztán már piskóta az egész :D

350R videóm

Star Citizen nick: Horus

(#18682) tkondor válasza Menthirist (#18680) üzenetére


tkondor
tag

a Hotas X-re azt mondják, hogy nagyon nem éri meg, annyit is ér minőségileg, mint az ára....még akkor kutattam egy kicsit amikor én is joysticket kerestem....

Star Citizen nick: Horus

(#18683) Menthirist válasza tkondor (#18682) üzenetére


Menthirist
veterán

Én is kutattam anno, és azt láttam (és most már használva tanusíthatom is), hogy a Hotas X az egyik legjobb választás 14k körül. Ha csak joy kell ugyanennyiért, akkor Logitech Extreme 3D Pro, következő kategória kb az x52, majd a kb 50-60k-ba kerülő hotas-ok (x55 vagy ch flightstick + ch pro throttle). Végül a warthog kb 120k-ért összesen.

Illetve mondták, hogy a saitek joy-ok, főleg amióta megvette őket a madcatz, erősen lutrik, van hogy elmegy 2-3-4 évig, van hogy egy év alatt tönkremegy. Ezért javasolják nagyon a CH termékeket, nem szépek, nem villognak és nem design-osak, de masszívak, tudják amit kell és nem ritka a 10 évig is elhasználható ch joy. Sajna 30k körül nyit per elem (gázkar vagy joy).

Ennek ellenére a Hotas X egy remek joy, különösen az árához képest.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18684) mrfire válasza Menthirist (#18683) üzenetére


mrfire
őstag

Hát, nálam vagy x52, vagy Hotas X, de akkor a megjelenéskor vagy pár év játékban töltött idő után egy nagyobb ugrás követné az x52 fölé. De hogy nézem az x52 is elég plafon kategória amit egy beviteli eszközre szánnék, pedál nélkül sem olcsó.

(#18685) Menthirist válasza mrfire (#18684) üzenetére


Menthirist
veterán

Én úgy voltam, hogy mivel féltem hogy nem fogom kihasználni, így nem akartam a hotas x felé lőni. Aztán most hogy egyre többet játszom szimekkel, el tudnék viselni egy jobbat, de amikor a minőségbeli problémákat említik, akkor mindig vacilálni kezdek hogy x52 vagy x55 (kétszeres áron). Úgyhogy most igyekszem lecsapni keveset használt x52-őkre.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18686) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#18685) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én a minőségbeli problémák miatt egyáltalán nem vennék Saitek cumót. Marad a HotasX vagy a Warthog...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18687) mrfire


mrfire
őstag

Le akartam mára fordítan ia 10FTCM-et, de már most késő van, és teljesen kicsúsztam az időből. :((( Ma jött meg egy csomagom eBay-ről, ér úgy néz ki, csúnyán megpróbáltak átverni, úgyhogy a szabályzatok bújásával és a panaszok írásával ment el az időm. De legalább már a pénzt visszakaptam, most már csak a visszaszállításon lesz max. vita.

Szerettem volna így utólag szerezni egy Wasteland 2 backer editiont. Azóta, hogy CR felvillantotta a 44. részben akarom ezt a játékot. De amit végül kaptam eredeti csomagolás helyett valami olcsó konyhai folpackba volt beletekerve... :U

[ Szerkesztve ]

(#18688) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#18686) üzenetére


Menthirist
veterán

Az a baj, hogy a kettő között 100 ezer forint a különbség, és kizárt dolognak tartom, hogy a kettő között ne legyen egy ésszerű kompromisszum... 4 x52 kijön egy warthog árából, és ha már háromnegyed évig bírja, akkor 3 évnyi warthoggal ér fel :D
Az viszont biztos hogy nem adnék (most és belátható időn belül) 120 ezret egy warthogért.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18689) Diopapa válasza .tnm (#18676) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha "ívet rajzolsz" vele, akkor nem sodródsz ki, nagyon jól meg lehet találni azt a pontot, ahol még szó nélkül kanyarodik és nem sodródsz ki.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18690) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#18686) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Én a minőségbeli problémák miatt egyáltalán nem vennék Saitek cumót"

Milyen minőségbeli probléma ? Erről sehol se olvastam . Mire gondolsz pontosan ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#18691) .tnm válasza Diopapa (#18689) üzenetére


.tnm
addikt

egész más az irányítása, mint az M50-é volt.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#18692) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#18690) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még mindig bennem van a tüske, hogy a 100 rongyos HOTAS-uk egy tervezési hibás szar, amin az se segített, hogy 0 support-ot nyújtottak hozzá.

Mikor a support-os hölgy megmondta, hogy keressek valakit, aki megcsinálja, én megmondtam, hogy többé semmit nem veszek tőlük, és akit csak tudok lebeszélek róla.

Állom a szavam.

Satek-et csak az vegyen, aki ismer hozzá egy jó elektroműszerészt is, akivel meg tudja majd javíttatni és egy 3D nyomtatóst, akivel a kopó alkatrészeket legyártathatja!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18693) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#18692) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jó azért mert Te ilyet tapasztaltál - amiben nem kételkedek - azért ne jelentsük már ki kategorikusan hogy a Saitek szar . Azért a szimesek elég jól elvannak vele és ha megkérdezed őket nyugodt szívvel ajánlják.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#18694) Menthirist válasza Szőrös  (#18690) üzenetére


Menthirist
veterán

lutri a minőségbiztosításuk, pláne amióta megvette a madcatz... egyszerűen van rá 30-40%-od hogy szétesik idejekorán

viszont akkor is warthog árának felében már vannak... felében...

illetve annyira nem jószívvel ajánlják, de egyszerűen nincs más reális lehetőség ebben a kategóriában (20-120k)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18695) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#18693) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Topic-okban nem ezt olvasni. Rakj mérlegre egy régi X52-t és egy X52 pro-t. Elég vicces lesz, amit látsz. Nem a Saitek a baj, hanem a MadCatz. Addig voltak jók a cuccaik, míg meg nem vették őket.

Én továbbra is azt mondom, hogy ha tartós, megbízható cuccot akarsz, ezek a Saitek-ek már nem azok a Saitek-ek.

Jó lenne látni egy kimutatást a garanciális ügyintézésekről és a garancia lejárta utáni problémákról.

Nem tudom te hogy vagy vele, de én azért elvárnám, hogy egy ilyen árú cucchoz legyen alkatrészellátás. Logitech miért tudott adni régen a G25-öshöz csapágyházat, ha eltört? Nem hiszem, hogy akkora was ist das. Biz isten ki is fizetem, csak legyen mit.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18696) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#18695) üzenetére


Menthirist
veterán

de nagyon nem mindegy hogy egy 30k-s x52-ről vagy egy 120k-s warthogról beszélünk mint alkatrészutánpótlásról. persze csúnya dolog egy méregdrága x65-höz nem adni alkatrészt, de egy 50k-s x52 pro és egy 120k-s warthog nem ugyanaz a kategória. a TM-nek sincsenek a hotas x és a warthog között cuccai. A CH marha strapabíró cuccokat gyárt, de marha ősrégi kinézete van, és az ízlésemnek túl könnyű a joy mozgása is. A gázkarról pedig a legtöbben konkrétan azt mondták, hogy az x52-é is jobb...

Szóval nincs sok alternatíva. Sőt nagyon nincs. Lehet hogy célszerű venni egy x52-őt, aztán ha tönkremegy az egyik fele, akkor venni egy másikat, és abból pótolni. Még így is olcsóbb egy warthognál :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18697) Yllgrim válasza tkondor (#18682) üzenetére


Yllgrim
őstag

HOTAS X-em van, g@*i jo a cucc, olcso, jol mukodik, ha raerzel akkor nagyon baba.

Nekem mar csak ket dolog hianyzik, Oculus Rift es a Warthog.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#18698) MerLinh válasza Menthirist (#18696) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát nemrég szereztem egy x52prot remélem azért legalább 3 évet bírni fogja, még tanulgatom kezelni. Elite D. videóban láttam egyik srácnak CH-je volt, 15 éves cucc és még mindig megy. Láttam hogy gameport-usb átalakított használt és úgyanúgy ment. Szal azok tuti bírják, de csúnyák szerintem is. Bár ha ez most behalna 2 év mulva és nem tudnám javítani sem...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#18699) Menthirist válasza Yllgrim (#18697) üzenetére


Menthirist
veterán

a rifthez nem lesz elég a 290X SC alá :D

Amúgy félreértés ne essen, én is szeretem a hotas x-emet, kellően "erőssé" lehet tenni a mozgását is, elég sok a gomb, és a rudder kapcsoló is tetszik a gázkaron. de kellene egy még jobb :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18700) Yllgrim válasza Menthirist (#18699) üzenetére


Yllgrim
őstag

390X jon nemsokara, 2015 masodik feleben bejelentik a kovetkezik Istencsaszar procit a pirosak es koszonom rendben is vagyok :) Ha valamin, a gepen nem sporolok, kell "munka"-ra :)

Amugy 4k-ban a kis FX-em zsenialis :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.