Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8985) Traxx


Traxx
őstag

A nyíregyi sörfeszt mai termése:

Piraat: kellemes, és az eddigiektől kicsit eltérő sör volt, ami szénsavasabb. Meglepett a színe, hogy amolyan sötétvilágos :D Az alkoholt nem nagyon éreztem benne, annak ellenére, hogy 10,5-ös. Jó kis ivósör volt, de semmi különösebb extrával, de azért vennék máskor is :K

Kasteel Donker: az első gondolatom az úbzmg volt :D Ez valami eszméletlen édes volt első kortyra, sőt másodikra is. És itt gondban is voltam kissé, ugyanis az eddigi belgáim ahogy melegedtek, úgy lettek egyre édesebbek...itt meg vakaróztam, hogy ide édesebb hova? De pont fordítva történt, az idő múlásával csökkent az édes íz, és úgy éreztem egyre többet benne. Ez feliratkozott a kedvencek közé, valami elképesztően finom és jól csúszó sör. Ezek után belegondoltam, hogy milyen lehet a Cuvée...hát... :D

Szemeztem erősen a világos Kasteel-lel, ill. a Gulden Quadrupel 9000-rel. De tudtam, hogy ha azokat is megiszom, akkor kecskebékaként fogok brekegni. De ilyenkor szerencse, hogy hétfőn is lesz nap ;]

Ja és a tesómnak lett egy Kasteel Rouge, nekem meg egy Blanch de Bruxelles a hétvégére, kíváncsi leszek :)

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.