Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) zazenke válasza Motyi (#900) üzenetére


zazenke
őstag

ez valós probléma lesz .átolvastam a cikket google fordítóval.[link]

(#902) babosmiki válasza zazenke (#901) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát ha sok ilyen készülék lesz, akkor az elég gáz... :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#903) csubííí válasza Motyi (#900) üzenetére


csubííí
senior tag

Netes rendelésnél 14 napig lehet elállni a vásárlástól, indoklás nélkül. Van üzlet ahol ennél jóval több napig lehet pl. MM

(#904) wayne1


wayne1
senior tag

Már a HVG is foglalkozik a vöröses árnyalattal.

(#905) apaszka válasza babosmiki (#858) üzenetére


apaszka
veterán

Szóval a Samsung újra sz@.t ad ki a kezéből?

Jó, hogy léptem a márkától? Pedig a Note széria a kedvencem volt .

Azért szomorú, és sajnálom kik hibásat fogtak ki!

Bele tudok gondolni, ha én is így járnék...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#906) Peter0077


Peter0077
csendes újonc

Sziasztok!

Nekem IS hozta a futár. Telekomos s8+

SAJNOS AZ ENYÉMNEK IS PIROSAS rózsaszínes a kijelzője.
Nekem így nem kell. A telekomnál 14napos az elállás így még ma visszaküldöm.

(#907) Ateszpapa válasza Motyi (#900) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Akkor van 14 napod elálni a vételtől.

(#908) Vangelis válasza Peter0077 (#906) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tpontba is viheted...

Akkor nincs postaköltséged.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#909) zack válasza zazenke (#901) üzenetére


zack
nagyúr

Ebből lesz a "red gate" botrány. :F
Hihetetlen, hogy a Note7 blama után bele tudnak szaladni ismét.
A minőség ellenőrzés csak duma volt, mert ha odafigyeltek volna, ennek még a gondolata sem merülhetne fel, hogy esetleg kijelző hibák lehetnek tömegesen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#910) S e t h válasza wayne1 (#904) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem az a gond, hogy vöröses árnyalatú.
Hanem az, hogy 300 ezer és úgy vöröses árnyalatú.
Ez nem lenne hír ha nem ekkora hype övezné a telefont, így viszont a legkisebb hiba is fel lesz fújva.
Persze nem ártott volna rendesen tesztelni sem, de hát ki kell szolgálni az igényeket, meg a részvényeseket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#911) Peter0077 válasza Vangelis (#908) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Telekomos chat felületen a csajszi azt mondta visszaáru papírral küldjem vissza. De azért köszi mindjárt rákérdezek.

(#912) Sazsóti


Sazsóti
tag

Azért ez hihetetlen....

Képesek volt a Samsung most a kijelzőt elb.szni.

Ez nem szoftveres hiba lesz.

Szépen jön majd a panel csere program..

Ezt már nehezen fogják túlélni.

Nem szégyellik a pofájukat, egy 300 ezres készüléknél..

Már megint hogyan NEM tesztelték ezeket a telefonokat??

Gyalázat.

(#914) tomboy0013 válasza S e t h (#910) üzenetére


tomboy0013
veterán

Már bocs de ezt aztán nem nevezném a legkisebb hibának.... A kijelzővel van gond amit folyton bámul az ember. Ez azért igencsak nagy gond.
Felmerül a kérdés: vakokkal tesztelték a készülékeket, hogy ez senkinek nem tűnt fel?

(#915) Peter0077


Peter0077
csendes újonc

Annyira nem érdekel mostmár. A kezdeti ideg mostmár elmúlt. Pénzembe szerencsére nem került ,hűséget hosszabbítottam de mivel ma visszaküldöm és ha a T sikeresen lezárja a folyamatot és visszaállítja a hűségem az eredetire akkor rendelek egy nem Samsungot. Ez már gáz hogy idén is hibásat dobnak piacra.Mondjuk én ebből a szempontból mindig szerencsétlen vagyok ,már nem ez az első alkalom hogy hibás telót kapok.... Többiek,nektek jó a kijelző??

(#916) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

szerintem jobb is, hogy nem sikerült előrendelnem..
legalább személyesen boltba veszem át és ott megnézem, ha egyből sz*r, akkor azonnali csere helybe.
btw
boltba meglestem, ott a sima s8nak volt kicsit pirosas, az s8+-nak semmi baja nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#917) zack válasza tomboy0013 (#914) üzenetére


zack
nagyúr

Leginkább nem tesztelték sehogy. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#918) komi77


komi77
senior tag

Szerintem gyárilag választható opció a rosé színű kijelző, csak sokan nem figyeltek erre a rendelésnél :Y Félretéve a viccet egy ilyen komoly és drága vasnál elég gáz ez. A hosszú várakozási időről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Szegény ember kézzel nőz.

(#919) apaszka válasza zack (#909) üzenetére


apaszka
veterán

Szia!

Ismered a Samsungot, szerintem tudod mit fog a sok embernek mondani...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#920) Peter0077 válasza tomboy0013 (#914) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Ez jó 😁😁 pedig kiemelték hogy mennyi időt szántak az ellenörzésre... mi lett volna ha kevesebb időt szántak volna az ellenőrzésre? Úgy kapnák meg az emberek hogy már be sem kapcsolna...

(#921) Ateszpapa válasza zack (#917) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Enyimet tuti tesztelte valaki.
Fel volt bontva a doboz, újjlenyomatos volt a telefon. :((
No, de ezen kívűl minden rendben.

Sajna nagyon gyűjti az újjlenyomatot a fekete. :(

(#922) wozzy válasza Peter0077 (#920) üzenetére


wozzy
tag

Vagy éppen a sok tesztelés miatt beégett kijelzővel ;]

(#923) Peter0077 válasza wozzy (#922) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Azt majd jövőre tartogatják.

(#924) stevve


stevve
nagyúr

Nem volt és nem is lesz olyan termék, aminél nincs hibás darab (el se kezdjünk itt hitvitázni) - nyilván az eloszlás a fő kérdés. Ez sajnos ilyen. Ilyenkor kérdés nélkül vissza is szokták venni, úgyhogy nyugodtan vigye vissza mindenki lehetőleg azonnal.

(#925) Robertoq


Robertoq
őstag

Érthetetlen! A bejelentéses topikban sokan írták, hogy megnézték a Samsung boltokban és senki nem látott ilyet, köztük én sem. Egyik teszt / bemutató sem említett ilyet. Erre csak Magyarországon az itteni néhány fórumozó közzül akiknek megérkezett már tapasztalták is páran. :Y

(#926) sebgutkopf válasza Ateszpapa (#921) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Szerintem a piros kijelzős tulajok szívesen elcserélnék a te hibátlan ujjlenyomatosodra. :)

(#927) wozzy válasza Robertoq (#925) üzenetére


wozzy
tag

Azért a boltokba hibásat egész biztos nem fog kiállítani a Samsung ... és nyilván tesztelésre sem ad ilyen telefonokat.

(#928) Ateszpapa válasza sebgutkopf (#926) üzenetére


Ateszpapa
addikt

De nem adom! :P

(#929) Peter0077 válasza Robertoq (#925) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Lehet csak a magyar T függő s8-on van gyárliag telepített magenta beütésű kijelző.😁

Na viccet félretéve eddig csak 2-3ember panaszkodott itt erre a jelenségre. Lehet ez csak a kezdeti készletet érinti.
Most lépek is kitöltöm a papírokat és mehet is vissza a s8 a feladónak. Használják ők a piros képernyőt.

(#930) Zolint


Zolint
tag

Nos, ugye nekem is ma jött meg a +, most volt időm rendesen megnézni, szomorúan tapasztalom ez is pirosas rózsaszines, két oldalt a lehajlásnál meg felül látni, én is állítgattam de nagyon szembetűnő. Így ez is megy vissza vodáékhoz... :(

szerk: vagy a voda a "red" színt is telepítette?

[ Szerkesztve ]

(#931) Burt1793 válasza Robertoq (#925) üzenetére


Burt1793
veterán

Valamelyik tesztelő beszélt piros kijelzőkről és azt is kiemelte, hogy nem volt elkalibrálva egyik sem.

(#932) Peter0077 válasza Zolint (#930) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Telenor meg majd blue-t telepít :DDD

(#933) ECHO2235 válasza wozzy (#927) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nem a fenét nem, olvass már vissza.
énis írtam hogy pont ma néztem samsung márkaboltba és a sima s8nak pirosas volt a kijelzője, míg az s8+nak nem, ugyanazon beállításokkal. máshol is látták már így kiállított darabnál.

(#934) babosmiki válasza zack (#917) üzenetére


babosmiki
addikt

Szerintem tudták, hogy gond van csak már késő...Ezt nem lehet nem észrevenni!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#935) janeszgol válasza Sazsóti (#912) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen és amíg nem ismeretes a hiba eredete, az is félhet, akié nem olyan.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#936) pumpedlix


pumpedlix
tag

Több helyen olvasni lehet és lehetett hogy egy új panel kerül ezekbe a készülékekbe deep red oled panel.

Mélyvörös panel esetén a pirosas elszíneződés teljesen érthető szerintem, Azért ilyen drága a készülék, meg a hulladék aksi miatt.

Remélem a Samsungnál már keresik a kulcsot, mert ha lehúzzák a rolót azt le kell zárni valamivel.
Fél év alatt 2 bukta, gratula.

(#937) sebgutkopf válasza Ateszpapa (#928) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Megértem :) Nekem is nagyon tetszik ez a telefon, de néhány dolog aggaszt.

Ha már a tiéd jó, had kérdezzek:
1. A kijelző lehajló szélein az érintés érzékenység letiltható, hogy fogdosás közben ne reagáljon mindenre fölöslegesen?
2. A hátlapi kamera képaránya 4:3. Ezt hogyan hozza össze a kamera app a brutál széles kijelzővel? Fél képernyőnyi üres fekete kép, vagy középen a kép és két oldalt kezelő ikonok?
3. Szerinted is kuka az ujjlenyomat olvasás az érzékelő pozíció miatt? A retina szkenner sétálás/futás közbeni rázkódás alatt fel tudja oldani a telefont, vagy meg kell hozzá állni?
Kocsiban hogyan működnek ezek a feloldási módok? Egyáltalán mennyire kell szembe lenni a telefonnal ezekhez a feloldásokhoz?

(#938) thebear007 válasza Ateszpapa (#921) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nekem is ki volt bontva, és kis karc volt a védőfólián, de minden benne volt, gondolom, hogy átadás előtt átnézték.
Nekem gond nélkül megy a belakás, nincs rózsaszín effekt.
Még a Note7-hez vettem egy wireless gyorstöltőt, most azon van, megy simán a gyors.

[ Szerkesztve ]

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#939) fRooStzzZ válasza sebgutkopf (#937) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Egyáltalán mennyire kell szembe lenni a telefonnal ezekhez a feloldásokhoz?

Ha jól emlékszem, itt a tesztben a pH-s leányzó amikor nyitotta fel, akkor elég fura módon volt a telefon, nem pont szemben volt vele a készülék, és simán nyitotta..

(#940) ESP23


ESP23
senior tag

Ha szoftveres az elszíneződés gond, akkor frissítéssel meg tudják majd oldani, ha hardveres akkor már gond lesz. :/ Remélem holnap ha bekapcsolom nem ez fog fogadni engemet is.

[ Szerkesztve ]

(#941) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

[link]

A színre panaszkodók próbálták a színkalibrációt állítani? A cikk szerint az megoldhatja a problémát.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#942) thebear007 válasza sebgutkopf (#937) üzenetére


thebear007
aktív tag

nem túl érzékeny az oldalpanel, nem fog feleslgesen ugrálni semmi.
Az ujjnyomat-olvasó is elérhető egy kézzel, vagy két kéz esetén a balhoz közelebb van.
A kamera simán használható, a széleket ikonokkal oldotta meg.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#943) tomboy0013 válasza ESP23 (#940) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igazából ha jobban belegondolunk szoftverfrissítéssel ezt nem igazán fogják megoldani mivel nem az egész panel pirosodik sok esetben hanem csak oldalt meg felül, ott is hol erősebben hol gyengébben. Tuti selejtesek a panelek. Nyakamat rá hogy hardver gond lesz.

(#944) blagolf válasza zazenke (#885) üzenetére


blagolf
senior tag

Az elállási jog online vásárlásnál 14 nap. Egyébként nem tudom mennyi, de ilyenkor ennyi.

Üdv, Zoli

(#945) Peter0077


Peter0077
csendes újonc

Becsomagolva visszaáru papír kitöltve....

Irány a posta!!

Én mindent állítottam akkor is pirosas pink kijező volt a fehér helyett.

Nincs mit ezen magyarázni. SOK A SELEJT!!!

(#946) RaveForce válasza ESP23 (#940) üzenetére


RaveForce
veterán

Egyre gyanusabb nekem, hogy az osszes ilyen. Csak feher kijelzon kivul nem latszik, es annal is csak akkor ha keresi az ember. Nekem is volt a kezemben mind2 meret, de nem nezegettem feher kepnel, mert akkor meg nem volt rola tudomasom, nyilvan az se kizart ha elore tudok rola en is megtalalom, meg a sok-sok tesztelo... innentol kicsit ugyerzem ez most egy hullam lesz,minek hatasara mindenki elkezdi vadaszni ezeket.... elonye, hogy megtokeletesebb note8am lesz osszel :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#947) babosmiki válasza RaveForce (#946) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem mind ilyen. Én egymás mellett néztem az S8-at és a pluszt, a kicsi jó volt.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#949) ForRedGlory válasza Peter0077 (#945) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miert nem hasznalod legalabb 10-12 napig. Ugyis visszakapnad a penzed, de legalabb lenne ingyen telefonod par napig. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.