Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#852) Juhaszatti válasza Pozitron (#842) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azért ez nem olyan, mint mikor más szintén nagyon drága csúcstelefonoknál a ragasztás miatt elkezdett besárgulni a kijelző és csak a szervíz segíthetett.
Ezért javítottam ki hogy szoftveres és sokkal könnyebben megoldható. :)

(#853) babosmiki válasza w333 (#850) üzenetére


babosmiki
addikt

Én amit néztem, a széleken volt csak kicsit rózsaszín de az szemből is látszott.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#856) Juhaszatti válasza atikó (#854) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem az S7 Edgen pár hete volt hasonló problémám. Úgy ejtettem a kád szélére hogy teljesen beverődött a hangerőgomb. Balfasz voltam, de nem semmi hogy az edge kijelző karcolások nélkül megúszta egy ilyen ütés, majd a járólapra esés után.
A hangerőgomb viszont elhajlott és ki sem jött többet. Megnyomni sem lehetett.
Bevittem a szervízbe és másnapra kész volt. 8000Ft-ot kértek érte garancia nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#858) babosmiki válasza w333 (#850) üzenetére


babosmiki
addikt

Azért ha nagyon megnézed, talán kicsit látszik ezen a képen, mondjuk szerintem alapból nem fehér a fehér. Ezt a MediaMarktban lőttem. Katt a képre:

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#859) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Most hívott a futár hogy 16:30 ig kiszállítják ma a telefont! Érdekes,mert semmilyen értesítőt nem kaptam se a vodától,se a futárcégtől, sőt, a vodánál még mindig olyan státuszba van hogy csomagolás alatt!
Jó nagy őrület lehet náluk is!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#860) Dilikutya válasza Pozitron (#848) üzenetére


Dilikutya
félisten

Százalékos arányt tekintve az a robbanni elkezdés valószínűleg nem volt nagyobb, mint egy Galaxy Mini esetében, legfeljebb presztízstermék mivolta miatt nagyobb visszhangja volt. Robbant már fel S6, S4 Mini, bármi, iPhone is (bár ez utóbbiaknál, legalábbis egy részüknél az olcsó utángyártott kínai töltő volt a bűnös, nem is értem, minek vesz valaki ilyet drága telefonhoz).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#863) Burt1793 válasza babosmiki (#858) üzenetére


Burt1793
veterán

És a kijelzőbeállításoknál milyenre voltak állítva az RGB paraméterek?
Ha nem szemből nézed a kijelzőt, akkor torzulnak a színek.
A zöld szín lecsavarásával tudok pirosas képet kapni s7-en (alaphoz képest, mivel minden viszonylagos ebben a helyzetben).

(#864) Dave1984 válasza thebear007 (#810) üzenetére


Dave1984
őstag

Nem ilyedtem meg. De ahogy én kezelem nem kényelmes számomra.
S7 emen is néha belenyulok oldal keretbe.
Vékony káva oldalt is zavaró.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#865) Pozitron válasza Burt1793 (#863) üzenetére


Pozitron
tag

Én nem találok ilyen beállítást az S8-ban. Hol kellene lennie?

(#866) L.L. válasza Pozitron (#865) üzenetére


L.L.
senior tag

Valahol a kijelző, képernyőmód menüponton belül, ahol választható az adaptív, mozi stb..

(#867) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

én az aqua-nál rendeltem, 12.én, kitalálták hogy beszerzés alatt, úgyhogy ma semmiképp nem kapom meg :S asszem kimaradok a 8 napos kampányból :S pedig 12.én rendeltem :W ideges is vagyok miatta

(#868) Burt1793 válasza Pozitron (#865) üzenetére


Burt1793
veterán

Képernyőmódon belül, ha az adaptívat választod, akkor azt testre tudod szabni.

(#869) Motyi: Amoled - fényképre rakd légyszi a két telót, plusz próbáld meg minimum közeli és maximum fényerőn is.

[ Szerkesztve ]

(#869) Motyi


Motyi
senior tag

Telefon megjött (S8+), és szép faszányos pirosas színű a kijelző.... Mindegy milyen képernyőmódot állítok be, mindegy hogy variálok a színegyensúllyal... Ha szemből nézem akkor a képernyő széle vöröslik mind a 4 oldalon, ha nem szemből akkor meg az egész (kivéve a szélek). Mindjárt lövök fel képeket S7 Edge mellett összehasonlítva. Kezd vicces lenni, hogy egy kurva telefont nem tudnak már hiba nélkül kiadni....

[ Szerkesztve ]

(#870) ollie válasza Pozitron (#842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mintha sokmilliós kocsikkal nem lenne probléma...

***

(#871) Vangelis válasza Motyi (#869) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Imádni való az ilyen...

Tényleg hihetetlen...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#872) Dilikutya válasza Motyi (#869) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért van tele hibával, mert sokaknál még az S7 sincs egy éves, de rohannak az újért. Ez a piaci igény, mindent rögtön, azonnal, gyorsan, és tegnapra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#873) ollie válasza babosmiki (#858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

AMOLED-nél nincs normális fehér, ez sajnos a technológia sajtossága.

***

(#874) Motyi válasza Dilikutya (#872) üzenetére


Motyi
senior tag

Érdekes, a Samsung mindenhol kiemelte, hogy rendkívül sok figyelmet fordítottak az S8 fejlesztésére, tesztelésére. Vagy csak az akkura értették ezt? A többi részét meg sem nézték kiadás előtt? :W

(#875) gilfoyle válasza Bagoly81 (#867) üzenetére


gilfoyle
őstag

11-én rendeltem, MM, Westend, ma megyek - nincs... Mééé? Nem kaptak. Majd 28-án lesz, akkor értesítenek.
Még jó, hogy a most is kint lévő plakátjukon mai átvételt említenek.

[összeesküvéselmélet ON] Ment a dolgozóknak, havernak, ennek-annak az előrendeléses készlet [összeesküvéselmélet OFF]

[ Szerkesztve ]

(#876) Pozitron válasza L.L. (#866) üzenetére


Pozitron
tag

Megvan. Sok különbséget nem látok, minimálisan valóban pirosasabb lesz a zöld lecsavarásával.

(#877) Dilikutya válasza Motyi (#874) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennyire volt idő, ki kellett hozni, mire az előd betölti az egy éves kort. Hogy hápogtak volna az első napi fanok, ha csak másfél-két évvel követi az S7-et.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#878) Burt1793 válasza Pozitron (#876) üzenetére


Burt1793
veterán

A jobb felső sarok tűnik kicsit pirosabbnak, de lehet a kép hibája is.

(#877) Dilikutya: S7-et márciusban már simán lehetett kapni, enyém is márciusi.

[ Szerkesztve ]

(#879) tomboy0013 válasza Motyi (#869) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pfff... az szép. Ez azért elég gáz. Bízzunk benne, hogy valóban csak szoftveres a dolog.

(#880) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Megjött a telcsi!
Jelentem, független!

Bele raktam kolléga UPC-s kártyáját, és tudtam hívást indítani, fogadni.

:))

(#881) Motyi válasza tomboy0013 (#879) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem értem ezt a szoftveres dolgot. Mindegy mit állítok, nem lehet eltüntetni. Majd a szerviz eleinte csodálkozik, vakarja a fejét. Kicserélik, de ha nincs mákom az sem lesz jó, utána meg jön a duma, hogy ez így normális és üzemszerű. Ne legyen igazam.

(#882) babosmiki válasza Burt1793 (#863) üzenetére


babosmiki
addikt

Alapon volt minden, de ha állítottam akkor sem tűnt el teljesen.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#883) zazenke válasza tomboy0013 (#879) üzenetére


zazenke
őstag

már csak azért se hinném hogy szoftveres mert egyeseknek olyan a másik nem márpedig ugyanabban a régioban ugyanolyan szoftal jönnek ki a telók . pl délkóreában a függetlenek gondolom ugyanolyan szoftverrel vannak telepítve akkor vagy mind hibátlan vagy mind vörös.

(#884) Ateszpapa válasza Pozitron (#876) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az elég csúnya. :Y
S8+ ?

Nekem meg valaki már a kezébe vette.
Úgy bontottam ki, hogy látszódott rajta az újlenyomata.

Valaki kivi volt rá. :D

No, de legalább nincs barbie-köd.

(#885) zazenke válasza Motyi (#881) üzenetére


zazenke
őstag

azonnal vidd vissza mert 3 napig akár el is állhatsz az egésztől (ha még él ez a szabály) . tehát hiába mondja hogy ez ilyen így fogadd el stb. nem fogja tudni lenyomni a békát a torkodon. vagy vidd a szervízbe és azonnal mondjanak rá valamit

(#886) Pozitron válasza Ateszpapa (#884) üzenetére


Pozitron
tag

Ez sima S8. De + nál sem tapasztaltam nagy eltérést.

(#887) tomboy0013 válasza zazenke (#885) üzenetére


tomboy0013
veterán

Netes vásárlástól állhat el, ha személyesen vette akkor nem.

(#888) Zolik válasza Ateszpapa (#814) üzenetére


Zolik
senior tag

Elvileg szolgáltatós telefon, viszont szerencsére nem pakolták tele szutykokkal hanem a startnál megkérdezte hogy melyik telekomos alkalmazásokat akarom feltenni. Sajna nincs másik sim kártyám hogy kipróbáljam

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#889) Takashi válasza zazenke (#885) üzenetére


Takashi
aktív tag

Máshogy szól az a "3 napos szabály", kizárólag akkor kötelesek 3 napon belül cserélni, ha a rendeltetésszerű használatot befolyásoló hibajelenségről van szó. Erre meg úgyis azt mondanák, hogy nem az, mivel a telefon működik... :(

七転八起

(#890) negroo


negroo
aktív tag

10 pperc es a kezemben van:)

(#891) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, valaki aki már próbálgatja olyan kérdésem lenne, hogy a rezgés milyen erős, illetve a beszélgetési hangminősége valamit a hangszóró minősége. Köszi előre is, nekem is megjött, de nem vettem még át a s8+ t. :C

[ Szerkesztve ]

(#892) zazenke válasza Takashi (#889) üzenetére


zazenke
őstag

rendeltetésszerűen akkor is lehetne használni a telefont ha jóval vörösebb vagy hupikék lenne a kijelző. az aksi botrány után úgyis hajlik a szervíz a békés megegyezésre . a 250 ezres gepida kerékpáromnál az előre megrendelt leszállított kerékpárt is hibával hozták ki a helyi boltba és addig erősködtem még főegység csere lett belőle (35 ezres értékben ) . pedig a kerékpárt lehetett használni . én nem hagynám annyiban örökre bánni fogja és mindíg ezt a vörösödést fogja keresni önkéntelenül is a szeme

(#893) Takashi válasza zazenke (#892) üzenetére


Takashi
aktív tag

Nyilván meg kell próbálni és majd kiderül. Azt írtam, hogy kizárólag akkor kötelesek - ettől függetlenül természetesen dönthetnek úgy, hogy cserélik.

[ Szerkesztve ]

七転八起

(#894) zazenke válasza Takashi (#893) üzenetére


zazenke
őstag

először azt kéne megtudni hogy minden készülék ilyen -e . ha nem akkor nem fog tudni mit mondani a szervíz és kénytelen lesz orvosolni a problémát

(#895) Bagoly81 válasza gilfoyle (#875) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

kivagyok ezektől, ha nem hitelre veszed meg szolgáltatónál már nem is vagy rendes vevő..

(#896) lezuvius válasza Takashi (#889) üzenetére


lezuvius
őstag

TV-t is visszaviheted ha mondjuk valamelyik RGB szuro hibas es nem valos kepet jelenit meg.

Akinek ilyen gondja van es a beallitasokban se tudja megoldani az vigye vissza oda, ahonnan vette es kerjen egy masik keszuleket.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#897) babosmiki válasza zazenke (#894) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem mindegyik ilyen, a kiállított S8 is jó volt az S8 plusz meg nem..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#898) bulikavagyok válasza Motyi (#881) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ne várd meg a szervizt, vidd vissza 72 órán belül, és kérj cserét! Elég sokszor "javított" már nekem a TMX, és még soha nem kaptam vissza tőlük gyári állapotú készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#899) WiZARD válasza gilfoyle (#875) üzenetére


WiZARD
addikt

6-án rendeltem MM-ben, most hívtak hogy lehet értemenni

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#900) Motyi


Motyi
senior tag

Netes rendelés volt, így vissza tudom vinni. Első körben felhívtam a Samsungot ahol SOS visszahívást ígértek az ügyben. Meglássuk mi lesz, legrosszabb esetben visszaviszem és visszakapom a pénzt.

(#898) bulikavagyok
Eszembe sincs javíttatni. :) S7 Edgem egy hét után kijelzőhibás lett. A Váci úti Samsung szervizben javították 2 nap alatt, de még így sem lett tökéletes. Ezek a telefonok soha nem lesznek olyanok mint gyári korukban egy javítás után. Mindegy hol és ki szereli.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.