Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) ESP23 válasza Ateszpapa (#750) üzenetére


ESP23
senior tag

Akkor azt hiszem megyek dolgozni, mert én ma nem kapom meg, pedig esküdöztek hogy ma mindenki megkapja. Mindegy, köszönöm a segítséged.

(#752) Ateszpapa válasza ESP23 (#751) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Miért, neked mit ír?

[ Szerkesztve ]

(#753) ESP23 válasza Ateszpapa (#752) üzenetére


ESP23
senior tag

Nincs találat.

(#754) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Jött GLS email mai kézbesítés! Telekom!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#755) udna999


udna999
tag

Helyi postára megérkezett, kézbesítés alatt... :)

(#756) ESP23 válasza Ateszpapa (#752) üzenetére


ESP23
senior tag

Egyébként tegnap beszéltem a Telekommal és ott egy hölgy bájosan közölte velem hogy !Èn! 27.-ei szállítási napot kértem. Mondtam neki hogy én biztosan nem, hanem a rendszer jelölte azt meg, nem is tudtam módosítani rajta, mert kiszürkîtette az egészet. Azt sem lehet tudni hogy mikor hozzak, elmondtam neki hogy akinek munkahelye van, az nem tud ugrálni mondjon egy körülbelüli dátumot, a válasz 27.-ig bármikor, hát köszönöm.

(#757) L.L. válasza Ateszpapa (#750) üzenetére


L.L.
senior tag

Én is megkapom ma délelőtt. :DD

(#759) #72042496 válasza ESP23 (#756) üzenetére


#72042496
törölt tag

Miért kéne ugrálni? Munkahelyre is biztos lehet kérni a szállítást, vagy személyes átvétellel ha a munkahely mégsem jó megoldás.

Ahogy kivettem, a megrendelt színtől is függ, hogy mikor érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#760) bigrock


bigrock
addikt

Én úgy izgulok, hogy mindenki megkapja minél hamarabb... szerintem 5 percenként frissítsétek az infókat. Hadd teljen a fórum, továbbá hsz. gyűjtésnek sem utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#761) ESP23 válasza #72042496 (#759) üzenetére


ESP23
senior tag

Mezőgazdaságban és állattenyésztèsben dolgozom, minden nap másik telephelyen vagyok, vagy éppen gépben ülve szállitok.

(#762) Ateszpapa válasza ESP23 (#756) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem igazán vannak képben, nekem is azt mondták múlt héten, hogy nem fértem be az első körbe, és csak 27. körül kapom meg.

Azért később még nézd meg, nem csak reggel vesznek fel csomagot.
Lehet megkapod ma még, csak később.

[ Szerkesztve ]

(#763) PeteePeti válasza bigrock (#760) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát a te hszed sem más csak mint töltelék hozzászólas!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#764) #72042496 válasza ESP23 (#761) üzenetére


#72042496
törölt tag

Személyes átvételre nem tudod módosítani? Megérkezik, és bemész majd a Telekom üzletébe átvenni. Meghatalmazással talán más is átveheti, érdemes lehet rákérdezni.

Nem kötözködni akarok, csak kívülről ez tűnik az egyszerűbbnek ilyen esetben.

[ Szerkesztve ]

(#765) ESP23


ESP23
senior tag

Beszèltem a websbopos emberkèkkel, azt mondták hogy nincs kèszleten, mondtam neki hogy 18.-án kaptam smst hogy beérkezett készletre, akkor hogy van ez? Azt mondta valami rendszer hiba lehetett, és hogy semmibe kell venni az smst. Az szép, persze dátum továbbra sincs, 27-ig bármikor, de hozzátette holnap semikèppen se várjam mert akkor sem kapom meg. Na mindegy, gratulálok mindenkinek aki ma megkapja a készüléket, használjátok egészséggel.

(#766) S e t h


S e t h
nagyúr

Aki nem az elsők között kapja meg, az tuti lemarad vmiről.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#767) Richard válasza S e t h (#766) üzenetére


Richard
őstag

Be volt harangozva, hogy 20-án megkapják az előrendelők. Aki mégsem kapja meg az jogosan lehet felháborodva.

Jók ezek a semmit mondó kommentek.

Ja, nem.

Szerk.: bár most így visszakeresve miket írtál eddig ide nem tudom min lepődök meg :)

[ Szerkesztve ]

(#768) sipy888


sipy888
aktív tag

Nekem is csak 04.24-t engedte rendeléskor (04.12)kiválasztani, erre most kapom az SMS-t, hogy ma hozzák. Samsung s8 silver.

[ Szerkesztve ]

(#769) csutkaa


csutkaa
senior tag

Én is kaptam emailt, hogy ma kiszállítják :C

[ Szerkesztve ]

(#770) ESP23 válasza Richard (#767) üzenetére


ESP23
senior tag

Ahogyan írod, én is úgy gondolom jogosan vagyok felháborodva.

(#772) kocsij


kocsij
tag

Jött email és sms is hogy ma 8-11 óra között érkezik vele a futár. Egyébként nekem is 27 volt a kiszállitási dátum.

Galaxy S23 Ultra

(#773) ESP23 válasza sipy888 (#768) üzenetére


ESP23
senior tag

Ugyan ebben a színben rendeltem elő , és azt mondta a hölgy az imént hogy nincs készleten belőle.

(#774) WiZARD


WiZARD
addikt

Én először T-nél rendeltem meg, de végül MM-ban olcsóbb volt, így ott megrendeltem, és hazaérve írtam emailt a T-nek, hogy töröljék a rendelésem.
2 nap múlva hívtak telefonon, hogy akkor biztos töröljék-e. Mondom igen. Ok, törölték.

Erre ma jött GLS értesítő, hogy 10:30-13:30 közt ér az Allee-ba. (vicces, hogy az üzletben akartam átvenni, és erre GLS értesítő jön, hogy mikor ér oda)

(remélem sikerül a MM-ba elmennem az "ebédszünetben")

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#775) thebear007 válasza #72042496 (#764) üzenetére


thebear007
aktív tag

Előrendelésnél csak kiszállítást engedtek nekem. Ma 11-13

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#776) Zolik


Zolik
senior tag

Telekom:
"Rendelés állapota:
Futár kiszállításra átvette.
A futár a csomagot megkapta, a mai napon kiszállítja."

Sms is jött :) kíváncsi vagyok ki kapja meg előbb :D

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#777) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

azért a telenor se semmi..
ugye én úgy tudtam volna a telefont megvenni, hogy a mostani maradék törlesztő + készülékcseredíj.
voltam bent telenor boltba Arénába, ahol azt mondták hogy így sajnos nemtudom előrendelni, mert bonyolult lenne a procedúra stbstb.. erre a telenor telefonos ügyfélszolgálatán azt mondták hogy simán a fennmaradó összegről kiállítanak egy számlát amit kitudok fizetni futárnál.. hát mondom ez rohadt jó, már ma itt lehetne a telefon.. ha ezt tudom akkor a maradék törlesztőt rendezem bent és már csak a készülékcseredíj kellett volna mára kp-ban. úgyhogy mostmár csak leghamarabb 28.-a
persze, nem ez lesz a világ legnagyobb problémája, legalább látok hazai tapasztalatokat :) de azért jó lett volna már most hétvégén szanaszétnyomkodni :)

(#778) ForRedGlory válasza Zolik (#776) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#779) babosmiki válasza ForRedGlory (#778) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula! :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#780) Bossyy


Bossyy
tag

Remek készülék lett. Az ára szokás szerint irreális, de egy év múlva ilyenkor már veszem is használtam 120-ért. Mától jöhetnek a pletykák a 2018 tavaszán várható S9 ről :-)

(#781) kocsij válasza Bossyy (#780) üzenetére


kocsij
tag

120-ért szerintem nem fogsz kapni, max. talán olyat amit már le gyaláztak rendesen.

Galaxy S23 Ultra

(#782) Zolik


Zolik
senior tag

Kb 15 perce hozta a meg a futár :) :))

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#783) leslien válasza ForRedGlory (#778) üzenetére


leslien
nagyúr

itt is megérkezett.... :))

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#784) kocsij


kocsij
tag

Király, nekem még nem ért ide, itt ment el elöttünk a GLS, hozhatná már, mert lassan mennem kell dolgozni.

Galaxy S23 Ultra

(#785) S e t h válasza Zolik (#782) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem is kell ilyen terítő!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#786) PeteePeti válasza Bossyy (#780) üzenetére


PeteePeti
őstag

Tudd kinek kellene használtan egy ilyen mobil! Hát nekem biztos nem! Ki tudja, hogy aki előttem tapogatta hol járt közben a keze! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#787) ForRedGlory válasza kocsij (#784) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ki kellett volna vetődnöd a kocsi elé :DDD

Amúgy biztos nem azon a járgányon van a pakkod. :)

(#788) blagolf válasza joey04 (#740) üzenetére


blagolf
senior tag

Meg sem említettem a Sony-t. Én azt írtam hogy Xiaomi. Hasonlóan hangzik amikor kiejtjük de ez más. :DD Azt viszont nem gondolhatod komolyan hogy a maximum egy napos üzemidő még mindig jobb mint bármelyik más telefon! Ne vegyél mindent a szívedre, azt a hozzászólást sem neked írtam. :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#789) Zolik válasza S e t h (#785) üzenetére


Zolik
senior tag

az a céges konyhapult mintája :D nem terítő

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#790) S e t h válasza Zolik (#789) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gratula a telefonhoz, mivel az elsők között vagy, így nem menekülhetsz a teher alól, hogy told a tapasztalatokat, :) sőt ha van időd rakjál fel képeket a mobilfotós szekcióba.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#791) madgie válasza leslien (#783) üzenetére


madgie
titán

Vááá, ide is ideért a GLS. Gyorsan ki is bontom...

... az iPhone-t :DDD

(#792) Zolik válasza S e t h (#790) üzenetére


Zolik
senior tag

Köszi! :) Még dolgozok, de délután bele vetem magam! Mindenképp. Most már esőben is tudok fotózni anélkül hogy félnék a telefon beázik :D

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#793) Bossyy válasza kocsij (#781) üzenetére


Bossyy
tag

Jövő áprilisban kiderül, de szerintem lazán elveszti az értékének a 60-70 százalékát egy év alatt. A mostani S6 -osom éppen egy éve vettem, mikor egy éves volt. És patika állapotú, dobozával, tartozékaival GSM boltból még pici gyári és 3 hónap bolti garanciával kemény 80 ezerért. Most is remekül szolgál és szerintem még 60-70 ért most el is tudnám adni, tehát szinte nem is bukok rajta egy év alatt. Míg aki most vesz S8 at, az egy év alatt bukik mondjuk 150 ezret, ami több, mint havi 10E. Persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja, nem török pálcát senki feje fölött,aki beruház egy ilyenre. Az S7 est kihagyom, jövőre meglátjuk lesz - e 120-ért, szerintem simán.

(#794) Bossyy válasza PeteePeti (#786) üzenetére


Bossyy
tag

Ilyen alapon, akkor soha az életedben ne fogj kezet senkivel, mert ki tudja hol járt előtte a keze az illetőnek :)

[ Szerkesztve ]

(#795) leslien


leslien
nagyúr

kiváncsi leszek h kinek lesz Sony szenzor benne...
nekem isocell..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#796) bulikavagyok válasza leslien (#795) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kezdődik! ;]
Én a mai napig nem tudom, h milyen szenzor van az S7-esemben. Az S6-ban Isocell volt, de már az sem nagyon izgatott. :B

Amúgy gratula az új telódhoz! A többieknek is! :R

(#797) Gee_-


Gee_-
tag

Két külön kameraszenzorral árulják?

(#798) bulikavagyok válasza Gee_- (#797) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen. :K Nem ez az első ilyen Samu.

[ Szerkesztve ]

(#799) Roxbury válasza bulikavagyok (#798) üzenetére


Roxbury
őstag

Melyik a jobb szenzor?

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#800) #72042496 válasza bulikavagyok (#796) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én anno megnéztem az S7-ben, de már elfelejtettem milyen van benne. Ennyire érdekelt. :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.