Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) no more


no more
addikt

S8 durability teszt Jerry-től! Hát, ez a kis gép elpusztíthatatlan! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#702) jacis válasza syryus (#687) üzenetére


jacis
nagyúr

Gratula hozzá. Atom jó ez a telefon :C

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#703) tomboy0013 válasza no more (#701) üzenetére


tomboy0013
veterán

Na azért ez nem rossz, hogy így bírja a gyűrődést.

(#704) csutkaa


csutkaa
senior tag

Valaki kapott már törlesztő csekket? :U :U mert 04:30ig kell befizetni :U

[ Szerkesztve ]

(#705) ESP23


ESP23
senior tag

A GLS mikor szokott e-mailt és sms-t küldeni a szállításról?(Telekom).

Aki kapott az jelezze már nekem, köszönöm! :)

(#706) KoNZoLik@ válasza syryus (#687) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Grat hozzá, használd egészséggel!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#707) janeszgol válasza syryus (#687) üzenetére


janeszgol
félisten

Látom egy kinyithatós bőr/műbőr tokba tetted. Egyre több (inkább már igen jelentős) embernél látom ezt a megoldást. Evvel lelejét lehet venni a rossz fogásnak, már ha valóban rossz fogású a telefon.
Jöhet majd a vélemény. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#708) Ateszpapa válasza csutkaa (#704) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nálam Május 31. az első befizetési dátum.

ESP23:

Személyes tapasztalatom, hogy a kiszállítás reggelén írnak emailt.
7-8h között jött eddig nekem ha rendeltem tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#709) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv mindenkinek!

Kérem a tisztelt társaságot, hogy a másik topikból áthozott G6 / S8 vitát, és az ezzel járó offolást, személyeskedést, fejezzétek be! Aki nem bír leállni, ki lesz tiltva a topiból, függetlenül attól, hogy ki kezdte.

(#710) syryus válasza janeszgol (#707) üzenetére


syryus
tag

Nekem a tokom az eletem, minden kartyam es a kpt abban tartom evek ota.
Mar egy hete megjott az alleetol, a polcon varta vedelmezettjet.
Amugy nekem nagyon bejon a puszta fogasa, lapat kezem van es eppen el-elerem a dolgokat.
(orulok, hogy az s8 es nem a + mellett dontottem)

#Ithomas odaig meg nem jutottam, de zsatuben lattam fs jatekokat, ugyhogy tuti

#all kosyi

Technology will rise when humanity falls

(#711) leslien


leslien
nagyúr

telenortól volt vkinek visszajelzés h szállítják holnap?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#712) kcsa válasza no more (#701) üzenetére


kcsa
veterán

Nem Jerrynek hívják.

(#713) Richard


Richard
őstag

MediaMarkt-tol jeleztek telefonon hogy holnap mehetek a készülékért. Azt egyelőre nem tudják hogy délelőtt vagy délután de hívnak amint ott van! Jó hír :)

(#714) Keksz03


Keksz03
senior tag

Ma volt szerencsém megfogdosni Veszprémben a Telekom üzletben. Hát egyrészt baromi látványos a hatalmas kijelző, végre kényelmes a fogása a lekerekítés ellenére nem úgy mint az S7E-nél, meglepően keskeny és könnyű! Baromi gyorsan reagált mindenre, Note 4 után minden szempontból felüdülés lesz, talán az S Pen fog hiányozni csak. Remélem a héten megkaparinthatom! :))

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#715) udna999 válasza leslien (#711) üzenetére


udna999
tag

Írtam fentebb, hogy ketten kétfélét mondtak. Elvileg ki kell hogy hozza az MPL a holnapi nap folyamán. :)
Mivel telefonon rendeltem, csak egy visszaigazoló email-t kaptam még akkor, hogy a kért időpontban kiszállítják a készüléket. Azóta semmi extra, a My Telenor fiókban sincs semmi extra info.

[ Szerkesztve ]

(#716) jacis


jacis
nagyúr

Eszméletlen sok el fog menni ebből a szériából szerintem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#717) ithomas válasza syryus (#710) üzenetére


ithomas
őstag

"Nekem a tokom az eletem... "

Ezzel vagyunk így egy páran férfiak... :DD

Real eyes realize real lies!

(#718) tomboy0013 válasza jacis (#716) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az erős marketing és az általánosan jó minőség ezt eredményezi. Ameddig nyomják a marketingbe a pénzt addig így fog menni a szekér, még 1-2 hiba is simán belefér lásd Note 7. Nagyon nem érdekli már az embereket a dolog pedig kb. egy fél éve történt.

(#719) no more válasza jacis (#716) üzenetére


no more
addikt

Szerintem meg fogja dönteni az S3 rekordját. Eddig az volt a legtöbbet eladott Androidos telefon.

(#712) kcsa: Tudom. Akkor ezt a fontos információt kitárgyaltuk. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#720) ForRedGlory válasza sipy888 (#646) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Milyen DAC van benne?

(#721) Mr.Silkó válasza doooo (#25) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Korrekt, részletes teszt lett, köszönjük!

A dizájn elég ütős lett, kár az ujjlenyomat-olvasó magasra rakásáért, a szerény üzemidőért és a meghízott nyitóárért. A kameráról meg annyit, hogy bár klassz képeket lő (ebben mindig nagyon penge volt a Samsung, és nem csak a csúcskategóriában), azt érzem, mint anno az S7-emnél: jó, jó, de az S6 részletgazdagabb képeket lőtt nálam 16 megapixelen 2 évvel korábban.

Sorry, nem válasz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#722) Mcomp


Mcomp
tag

Azt azért néztétek hogy mikortól szol a garija visszadátumozták a megrendelés napjára nálam a számla kelte a mai dátum de teló még sehol azért a gari érdekes

(#723) PeteePeti válasza Mcomp (#722) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezt én is néztem! Április 7 nálam! Na meg a jó .... anyjukat! :(

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#724) Keksz03 válasza Mcomp (#722) üzenetére


Keksz03
senior tag

Igen, pont ezt akartam írni én is, nekem április 4. a garancia kezdete...ez azért így nem kóser! :(

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#725) Mcomp válasza Keksz03 (#724) üzenetére


Mcomp
tag

De nem ám minimum a számla kiállításnak idejétől kell hogy ketyegjen

(#726) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nyugi, tudja a Samsung mikor kaptátok meg.
Technikailag valamiért így van megoldva, hogy az a dátum kerül rá.

De a gari az átvételtől számít, ugyhogy no para.

(#727) zazenke válasza DeathAdder (#647) üzenetére


zazenke
őstag

a kínaiak ezt már rég meglépték a több ramot és jobb aksit. a kamerát viszont tényleg nem sikerült megugorniuk .ott a samu és egyes lg modellek viszik a prímet

(#728) fogtunder válasza tomboy0013 (#718) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Engem érdekel, mert az utóbbi évek legjobb telefonja volt és vissza kellett adni, rohadt mérges vagyok miatta, inkább ezt rontották volna el, kevésbé sajnálnám. Sokkal nagyobb baj, hogy mindenki csak a hibás akksikra emlékszik belőle.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#729) sipy888 válasza Mr.Silkó (#721) üzenetére


sipy888
aktív tag

Meghízott nyitóár? A Samsung s7 edge 64gb mennyivel nyitott?

(#730) Mcomp válasza Ateszpapa (#726) üzenetére


Mcomp
tag

Arra azért kivi leszek két év mulva is emlékezni fognak rá vagy csak ragaszkodni fognak a papíron szereplő dátumhoz kis hazánkba én az utóbbira fogadnék

(#731) somogyib válasza Ateszpapa (#726) üzenetére


somogyib
őstag

Ez érdekelne. Átvételkor kapok valamit, amivel később érvényesíteni tudom a garanciát?

(#732) Ateszpapa válasza somogyib (#731) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A rendszer rögzíti.

Ha most mondjuk nem vennéd át a telcsit, akkor egy megadott idő után törlődik a rendszerből a megrendelésed.(kb 5 nap szokott lenni)

Hidd el van nyoma, hogy mikor vetted át a készüléket.

Szerk:

A Telekom fiókodban majd nézd meg miután átvetted, hogy az lesz: teljesült.
És attól a dátumtól számít.

[ Szerkesztve ]

(#733) somogyib válasza Ateszpapa (#732) üzenetére


somogyib
őstag

Köszi az infót.

Ez így már érthetőbb mint az, hogy "tudja a Samsung mikor kaptátok meg" :)

(#734) fogtunder válasza somogyib (#733) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Telekom nem tudom, hogyan követi le, de a gyártó biztosan látja, hogy mikor volt az első aktiváció, mert a telefon beköszön a FOTA szervernek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#735) Mr.Silkó válasza sipy888 (#729) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Attól, hogy megnövelték az alap tárhelyet a 8-ban, attól még én az alap 32-es S7-hez hasonlítom, hiszen itt most a 64GB az alap (igaz, nincs is nagyobb).

[ Szerkesztve ]

(#736) somogyib válasza fogtunder (#734) üzenetére


somogyib
őstag

De, hogy ha bemegyek egy boltba és veszek pl. egy monitort, akkor a vétel napjától számít a gari. Úgy gondolom, se a gyártót, se az eladót nem érdekli, hogy mikor "aktiválom". Vagy nem így van?

szerk: ha rendelésről van szó, akkor más a helyzet...ezt nem értem annyira. :)

[ Szerkesztve ]

(#737) sipy888 válasza Mr.Silkó (#735) üzenetére


sipy888
aktív tag

Ez a baj :) ugyanannyiért kapod mint tavaly az azonos tarhelyű változatot

[ Szerkesztve ]

(#738) blagolf


blagolf
senior tag

Azért látszik hogy félnek az akkuproblémától. A Xiaomi ugyanekkora házba 350mA-al nagyobb aksit tesz, pedig azt "csak" egy kínai telefon. Ekkora akksival nem biztos hogy elégedettek lesznek a leendő tulajok. Ezt azért egy ekkora gyártónak nem szabadna megengedni.

Üdv, Zoli

(#739) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, gondoltam megosztom vetek a tapasztalataimat az S8+-al kapcsolatban. Jelenleg egy S7 Edge készüléket nyúzok több mint egy éve már, és nagyon elégedett vagyok vele. Amikor megjelentek az első pletykák az S8-ről és lehetett tudni, hogy lesz egy nagy méretű változat nagyon elkezdett érdekelni a telefon. Gondoltam megint az a "ezt muszáj megvennem" érzés fog a hatalmába keríteni , ahogy kézbe fogom a telefont. Nos ma sikerült megtapogatnom és 10 percet nyomkodni a telefont a Westendben. És azt kell, hogy mondjam, ha most kellene választanom, hogy S7 Edge vagy S8+ maradnék az S7 Edgnél.
A következőket tapasztaltam.
Pozitív dolgok:
- a telefon gyönyörű, eddig azt hittem, hogy az Apple mérnökei nagyon tudnak, de most ezt a Samsung mérnökök nagyon odatették. A telefon mérete, anyaghasználat, az ívei. Egyszerűen tökéletes szerintem. Azt gondoltam, hogy ez a megnyújtott kijelző kicsit hülye formát ad majd a készüléknek, de nem.
- a telefon (nekem) egy kézzel is könnyen kezelhető volt
- a kerekítéseknél nem lóg be az ember keze a képbe ha tok nélkül fogja mint az S7 Edgnél. Jól átdolgozták a kerekítést.
- nagyon jók képeket készít a telefon (S7 Edge is nagyon ott van, de az előlapi kamera jobb)
- Iszonyatosan kényelmes, hogy ilyen elnyújtott a kijelző egy cikk olvasásánál. Sokkal több információ fér el egy oldalra
Amik nem tetszettek:
- A telefon ahogy pörgettem a menüt, nem volt teljesen akadás mentes. Egy 300K telefonnál nem akadhat meg egyszer sem, tökmindegy ki mit mond. NEM
- Hallottam pletykákat és olvastam is, hogy a képernyő bevörösödik, nos lehet csak bemesélem, de mintha a mediában lévő modelnek a tetején a sáv tényleg rózsaszínes lett volna. Ezt majd az idő eldönti.
- Az utolsó dolog (ez szubjektív) az ár. Szerintem az S7 Edge-hez képest ez a telefon nem ad annyival többet mint amennyivel többe kerül.
Végeredményben úgy látom, hogy érdemes megvárni a Note 8-at. Remélem az is hasonló vagy kicsit nagyobb méretben jelenik meg és lesz ceruza hozzá, képernyő alatti új lenyomat olvasó, még jobb kamera. Szóval nekem marad az S7 Edge még egy darabig. Ha van lehetőségetek azért nézzétek meg élőben ;)

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#740) joey04 válasza blagolf (#738) üzenetére


joey04
titán

de még így is jobb, mint a legtöbb telefon üzemideje, pláne a nagyon gyenge sonynál. itt nem az üzemidővel van baj, hanem az elvvel (vékonyítás), de az meg sajnos egységes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#742) Zolint


Zolint
tag

Vodafonetol tegnap este 19 után jött a mail hogy atadtak g4s futárnak, aki a következő munkanap, azaz ma hozza. Megrendelesnel is azt írja kiszallitas alatt. S8+
Kíváncsian várom. :)

(#743) #72042496 válasza Jano_023 (#739) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az üzletben demó mód fut rajtuk, azzal meg az S6 és S7 is akadt valamiért amikor ezeket néztem anno, és most az S8 is akad. Otthon, főleg pár frissítés után, ez biztosan nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

(#744) Sgr_A válasza Jano_023 (#739) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mi a baj a régi ujjlenyomat olvasóval?
😈
A veletechen megnyomkodtam
Semmi akadás nem volt viszont az ujjlenyomat szenzor baromi kényelmetlen helyre került
Az is igaz nem én vagyok a célcsoport mert 100k nál nem költök többet telóra

(#745) Jano_023 válasza #72042496 (#743) üzenetére


Jano_023
őstag

Remélem igazad van. Majd a következő napokban kiderül.

@Tapsi75: az újlenyomat olvasó hülye helyen van. Bár szerintem a többi megoldás az arc felismerés vagy az iriszscan kifogja váltani. Csak azt írtam remélem hogy a következő modellekben már sikerül nekik a képernyő alá az elejére bevarázsolni.

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#746) ESP23


ESP23
senior tag

Na kapott már valaki e-mail értesítőt a GLS-től? Mert én nem. :/

(#747) Ateszpapa válasza ESP23 (#746) üzenetére


Ateszpapa
addikt

(#748) ESP23 válasza Ateszpapa (#747) üzenetére


ESP23
senior tag

Amit kaptál a Telekomtól rendelèsi azonosítót, megteszed nekem hogy ezen(https://gls-group.eu/HU/hu/csomagkovetes) az oldalon található kis rublikába beírod, és rákeresel a csomagra? Csak a rendelési azonosító elèbe írj egy 1-est. Kíváncsi vagyok neked mit ír ki.

(#749) udna999 válasza Ateszpapa (#747) üzenetére


udna999
tag

Ahogy olvastam a hozzászólásod, üzentet érkezett... :D

(#750) Ateszpapa válasza ESP23 (#748) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Érekzés depóba 06:17-kor.
Én a Mammutba kértem, de csak kaja időben tudok érte menni, addigra odaér.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.