Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84384) ElektrikusDE válasza hcl (#84378) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

"USB csati rendben?"

Persze!

Amit nem ismert fel az egyik ps2-es egér, a másik meg USB-s vezetek nélküli "noname" egér volt amire nem is mertek Windows 10-et írni (csak Windows 7 szerepelt a dobozán)

Az akadozás kicsit kemény kifejezés volt tőlem, inkább lagolás lett volna a helyes kifejezés, ami főleg egy vezeték nélküli olcsó géniusszal jelentkezett már arrébb toltam több centit mire megmozdult a kurzor, és a gombokra is lassan reagált, de több vezetékes egér is hasonlóan viselkedett.(persze az első gondolatomat ezzel kapcsolatban tett is követte az energia takarékosági beállítások helyrerakására, de nem hozott tartós eredményt sajnos)

De most már rendben van az egérkezelés, így állítottam be:

Hasonló "WOW" érzés töltött el, mint amikor a 2.5 Collos HDD-t SSD-re cseréltem (már)
az elődjében! :C

Ui:

Természetesen a Razer Synapse nem bírt települni, kiderült hogy ki kellet hozzá kapcsolnom a Windows beépített NetframeWork 3.5-ját, amit szokás szerint beszoktam kapcsolni! :(

Ígérem többé nem teszem! :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.